mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 21:14 
Cytuj  
Nie wiecie przypadkiem, gdzie mógłbym kupic/zamówić EverQuest-a, Anarchy On-line lub Dark Age Of Camelot albo innego MMORPG? Chodzi mi o sklep wysyłkowy na terenie Polski. Jak do tej pory znalazłem tylko EverQuest-a na http://www.lem.com.pl/db.php?produkt=52 (chwilowy brak w sprzedaży) i Anarchy On-line na http://www.wirtualny.com/Produkt.asp?Dz ... uktID=1105 . I jeszcze jedo: która z wymienionych gier ma najniższe wymagania dotyczące połączenia sieciowego (albo jakiś inny MMORPG)?
Przepraszam za takie pytanie, ale jestem w tym wszystki nowy, a wy jako starzy wyjadacze macie już zapewne doswiadzczenie.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 21:43 
Cytuj  
a jakie masz lacze? mniejsze wymagania co do lacza, wydaje mi sie, everquest ma... ale powiedzmy, ze nie jest to gra zbyt wciagajaca:/
dark age of camelot (w sumie dosc podobny do eq) w polsce nie da sie zamowic, w europie tez bedzie z tym problem... jesli nie przeszkadzaja ci duze oplaty za przesylke to outpost.com i cdromshop.com
ultima online moze na wirtualny.com
ao, uo, eq i nic poza tym u nas raczej nie znajdziesz.


Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 22:30 
Cytuj  
Stały dostep do internetu poprzez sieć lokalną. Dark Age Of Camelot zapowiada się ciekawie (zwłaszcza to zdobywanie zamków i relikwi), ale te opłaty mnie niestety powstrzymują.
O EverQuest-cie słyszałem jedynie, że jest co najwyżej bardzo ciekawy. Przez około 2 miesiące grania, gdy poznajemy świat/ludzi/potwory/questy/lochy/krainy. Potem na półeczke i tak zostaje,czekając do pojawienia się dodatku. Natomiast o Anarchy On-line wiem jedynie, że jest bardziej grywalny. Ciągle coś się tam dzieje, gra się na pewno nie znudzi po upływie 2 miesięcy. Według was, która z tych dwóch gier (EverQuest i Anarchy On-line) jest leprza?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 23:32 
Cytuj  
Stały dostep do internetu poprzez sieć lokalną.

to niestety wiele nie mowi :/ zalezy jaki masz ping do poszczegolnych serwerow. z osiedlowymi sieciami lokalnymi jest bardzo roznie...

jesli mialbys cos z tych gier wybierac, to daoc rzeczywiscie wyglada najciekawiej. problem jest tylko z zakupem.
mi eq znudzilo sie po pietnastu minutach, potem sie tylko zmuszalem i w sumie wytrzymalem z nim pare godzin.
jesli chodzi o oplaty, to z kazda gra dostajesz jeden darmowy miesiac do przetestowania, potem trzeba placic. w daoc jest to 13$(us. chyba, ze wykupisz abonament na pare miesiecy, wtedy jest taniej) i 10$(europejska wersja), ~11$ ao, ~12$ eq i 10$ uo...

Według was, która z tych dwóch gier (EverQuest i Anarchy On-line) jest leprza?

powiedzmy, ze wybiore mniejsze zlo - anarchy online:/ nie jest az tak nudna, a poza tym jest dosc tania.


Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 23:48 
Cytuj  
Cóż, jeśli chodzi o połączenie internetowe, to szybkość transferu wacha się od 5 Kb/s do 20 Kb/s.
Dzięki za szybką odpowiedz- zdecyduje się na Anarchy On-line. Tylko takie małe pytanie do ludzi grających w tą gre: gdzie moge spotkać polaków (w jakich klanach/miastach i kto wie czym jeszcze)? I na jaki sesowny poziom trzeba dojść, by wstąpić do danego klanu lub cokolwiek znaczyć w tej grze?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 01:21 
Cytuj  
Jesli chodzi o daoc to na forum camelota jest PODWIESZONY WATEK "Gdzie to kupic".
Na zyczenie wytluszcze i napisze duzymi literami :grin:

Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 01:30 
Cytuj  
Dzięki za pomoc. Dobra, gdzie ja dałem tą spluwę??

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 04:15 
Cytuj  
na softwarefirst.com wiele osob narzekalo, ze nie przychodza przesylki, a kase wcielo itp. takze radzilbym sie dwa razy zastanowic, zanim cokolwiek tam zamowisz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 15:19 
Cytuj  
konradorku jak oceniasz gre tylko po kilku godzinach grania to naprawde mi ciebie szkoda... tym bardziej ze grales w czystego everquesta bez dodatkow, wg mnie eq jest ciekawy jak sie ma dodatki tym bardziej ze on jest nowy to dla niego eq bedzie boska gra. ty juz grales w wielle mmorpgow jak ja i ci sie nudzi juz levelowanie,

Ja bym ci polecil everquesta albo daoca w obie gry gralem i obie sa fajne, co do strony lemu olej ja zadzwon do nich i na 99% powiedza ze maja zamowili za duzo i teraz im lezy w magazynie bo malo kto sie bierze za mmorpgi

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 16:26 
Cytuj  
dziekuje za troske i, jak zwykle, zbedny komentarz. nie kupie dodatkow za kilkaset zl do gry, ktora mi sie od poczatku nie podoba tylko po to, zeby stwierdzic, ze nawet z setka dodatkow gra nic ciekawego, poza niekonczacym sie biciem monsterkow, nie oferuje.
niektore gry maja w sobie to cos i po zrobieniu kilku pierwszych lvli wiem, ze bede chcial w dana gre dalej grac. z eq tego nie bylo, bo eq jest nudne, a do tego smierdzi strasznie nieswieza grafika i trybem fpp, ktorego w grach rpg nie trawie.

qiax, jesli juz zdecydujesz, ze chcesz wyrzucic na marne ~180zl (bo tyle kosztowalo u nas eq z dodatkami, jak ostatnio sprawdzalem) to zajrzyj do empika:/ tam zawsze chociaz jedno pudlo powinno lezec, nikt sie przeciez tego nie czepi...


Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 16:56 
Cytuj  
Dobra... pieniędzy nie lubie wyrzucać w błoto, więc zamawiam Anarchy On-line (właściwie to już zamwiłem :smile:). Tak na marginesie- dodatki do MMORPG powinny uatrakcyjniać gre, a nie ją poprawiać. Coś mi mówi, że w tej dziedzinie prowadzi EverQuest. To są chyba takie patche z dodatkami.
Pytanie do ludzi grająchych w Anarchy On-line: jaki klan, zrzesza najwiąkrzą ilość Polaków?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 17:06 
Cytuj  
kazdy mmorpg to jedna wielka beta, za ktora musisz placic ~10$ miesiecznie. caly czas sa patche, poprawki i dodatki:/
eq tych dodatkow rzeczywiscie mialo najwiecej, ale jest tez najstarszym mmorpgiem/graficznym mudem(z tych bardziej znanych)... poprawiaja niby w tych dodatkach grafike, ale nadal gra wyglada jak gowno. porownaj sobie np. ile zmienil jeden dodatek do daoc i ile zmienilo piec dodatkow do eq.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 17:18 
Cytuj  
Anarchy online tez widzialem w empiku jakies 3 miechy temu... :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 17:27 
Cytuj  
Z grafika jest identycznie w kazdym mmorpgu. Przeciez w UO wersja 3D to smiech na sali jest, a oni sie non stop pusza jaka to zajebista graficzka jest.

Grafika w grze wystarcza na 2-3 lata, potem nie ma cudow - potrzebny nowy engine, zeby dorownac jakiejkolwiek singlowce. Sila mmorpgow nie lezy w ich grafice. Oprawa tylko sluzy do sciagniecia ludzi na poczatku. Taki cukierek, ktory dosc szybko sie rozpuszcza...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 17:38 
Cytuj  
180 ? ciekawe ja kupilem za 80 a mozna bylo kupic z dodatkami za 60 nawet... a tryb fpp mozna zmienic na tpp jednym klawiszem... przypomina mi to dyskusje o ut ledwo spojrzales i ojechales genialna gre ze shit :<< co jeszcze ci niepasuje ? fakt glownie bicie monsterow ale jak to jest zrobione duzo dungeonow extra itemy i questy..... grafika ? no coz pierwszy eq w ktorego ty grales powstal tylko troche czasu po uo, jakbys mial lucilna bys nienarzekal na grafe :< brawo konrador profesjonalnego podejscia i oceniania gry nawet nic o niej niewiedzac :< to tak jakbym ja powiedzial ze uo sux bo ma widok z zrzutu izometrycznego a dotego potwory bije sie beznadziejnie nudno i niema tam nic do roboty pozatym :<<<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 17:40 
Cytuj  
Cytuj:
Tak na marginesie- dodatki do MMORPG powinny uatrakcyjniać gre, a nie ją poprawiać. Coś mi mówi, że w tej dziedzinie prowadzi EverQuest. To są chyba takie patche z dodatkami.


heh sluchaj sie dalej konradora..... dodatki w eq uatrakcyjniaja gre i to bardzo w kunarku jest nowa rasa iksarow,+nowe stowry + swego czasu nowe czary i itemy doszly) no i nowy wieeeeeelki kontynent, w velious nowy wielki lodowy kontynent nowe itemy stwory itp. luciln mozliwosc polecenia na ksiezyc nowe itemy czary nowe modele i czary co baaardzo polepsza grafika.. no jasne to tylko pacze


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 18:32 
Cytuj  
Obrazek

http://fohguild.org/news/SolRo.jpg (link zeby nie meczyc 56kersow)

Gfx jak widac na scr wyzej... w erze PoP wszystkie textury sa tej klasy.

Tryb FPP- trzeba bylo sobie odpalic tryb TPP jak ci FPP nie pasi, chyba ze nikt ci nie powiedzial ze taki w eq tez jest =/

Dodataki - to jak Ash powiedzial nowy kontynent wzglednie nowy swiat a nie patche...

argumentacja ze "poza niekonczacym sie biciem monsterkow,nic nie oferuje" jest troche smieszna... a w DAoC i UO to niby monsterkow nie bijesz?

EQ oferuje znacznie wiecej ale widac nie zdarzyles sie ze swiatem eq lepiej zapoznac.

To tak gwoli scislosci.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 18:52 
Cytuj  
Akurat od UO to sie odwalcie :razz:. Gra jest stara, byc moze brzydka, ale nie trzeba z nikim walczyc, jesli sie nie chce. Mozesz zostac crafterem, banksitterem, role-playerem, daily rare hunterem, idocerem (tymczsowo nie :sad: ). I nadal miec rozwinieta postac.

Takich rzeczy praktycznie nie ma w innych grach. W DAoC zeby zostac crafterem to trzeba nafarmowac niesamowite ilosci zlota. W Anarchy doswiadczenie sie zdobywalo (jak pamietam) tylko z walki. W Necronie tez tylko z walki. Chyba we wszystkich levelowkach, walka jest niezbedna, nawet jesli chcesz lepic garnki.

Owszem walka kreci najbardziej, szczegolnie z innymi ludzmi. Ale w niektorych grach nie ma walki z innymi, tylko bashowanie potworkow... . Jak sie na kogos wkurwisz w takiej to sobie mozesz glowka w murek przywalic, wtedy jest szansa, ze ci przejdzie.

Wniosek:
Otwarty system umiejetnosci >> Leveling

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 18:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-31 16:56, qiax napisał:
Pytanie do ludzi grająchych w Anarchy On-line: jaki klan, zrzesza najwiąkrzą ilość Polaków?


Rubika - 1 (Atlantean)

Ja jestem w 'Storm' - lista graczy znajduje sie na http://ao.gry-online.pl.

Kilka screenow z Anarchy Online Strona 3:

board/viewtopic.php?topic=4258&forum=34


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-31 18:52, Coval napisał:
Wniosek:
Otwarty system umiejetnosci >> Leveling



Till Shadowbane :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.