mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 11:42 
Cytuj  
Chodzi o to , ze jak zabijesz paru graczy(bedac outnumbered) , a oni ci placza zebys oddal im stuff albo wyzywaja od cheaterow i bluzgaja to rzeczywiscie daje to jakas satysfakcje i pokazuje ze w grze chodzi o cos wiecej niz poziom lvlu i wypasione itemy.

Do tego najczesciej zapamietaja taka walke i next time jak ich spotkasz beda po prostu sie bali i beda sobie opowiadac niestworzone historie o tym ze uzywasz resist hack masz 200 magery itd.

Niewiem jak to jest w EQ , ale w UO fame sie zdobywa nie przez zabijanie jakies super NPCkow tylko wlasnie przez walke z innymi graczami i to jest wlasnie fajne.
Jak wyrobisz sobie imie i imie dla gildii to zyskasz przewage bo po prostu inni gracze beda sie bali , a niestworzone historie o tym ze uzywasz mega skryptow i ogolnie cheatuejsz tylko spoteguje ich strach :wink:.To samo odnosi sie do sposobu w jaki walczysz , jesli nie uciekasz od walki i walczysz przeciwko duzej przewadze liczebnej to inne gildie po prostu beda cie szanowac i mozesz spodziewac sie podobnego podejscia do walki z ich strony.

Napisales cos o walce ze smokiem i jak to super gildie atakuje go roznymi taktykami i w kilku podejsciach , to postaraj sobie teraz wyobrazic dwie takie super gildie , ktorych zadaniem jest walka nie ze smokiem ale wlasnie miedzy soba.Zastanow sie teraz co byloby ciekawsze i wymagalo wiecej skilla , zabicie smoka w 20 osob , czy rozwalenie tych grupki 20 osob z 5tka swoich przyjaciol na przyklad...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2003, 10:24 
Cytuj  
Scorp: Jak ja odchodzilem z UO to jeszcze dinozaury chodzily po ziemi :razz: dopiero wchodzil 1 dodatek. Zamiast free byly emulatory typu fuse, a zamiast czepiania "bo ty grasz na osi, bo ty grasz na free" byly polemiki Holgiego i Carolqa na temat notoPK :cool: Szkoda ze gro ludzi z tamtad juz nie ma :sad:

Carolq: Ja sie nie czepiam UO po prostu nie kazdy widzial EQ czy DAoC wiec staram sie z czegos wyjsc :razz: Apropos postow uhm, nie to mialem na mysli... jest skromna roznica miedzy kontaktami community a zabawa w kazdy flam jaki sie widzi na drodze i wcale nie mialem community DAoC (mania przesladowcza? :razz: ). Buh, w high PvM w EQ strategia "Za stalinu i matuszke rosije (dla niewtajemniczonych, refer to Zerg)" by sie nie sprawdzila Um, how bout porzadna riscowa maszyna zaprogramowana lepiej niz niejedna sesja rpg? Nic, z przyjacielskim "Your gods have found you lacking" od emp Ssherenza :cool:

Ash: Dziekuje za ciekawe podejscie do sprawy :razz: ) Uhm po prostu kwestia gustu, moze tez podejscia, opinii z zewnatrz? Nie mnie o tym sadzic, prywatna sprawa kazdego co mysli :cool:

Ashton: Nie zauwazylem twojej bezstronnosci a raczej poklask dla tych co silniejszych we flamowaniu :razz:

Beast: Apropos mojej obiektywnosci, przejrzyj post do asha, uhm chyba sie nie wstydze wad EQ :razz: (nothin's perfect) A tekst napisze po sesji :razz:

Nic, tyle ode mnie, jutro mam 1 egzamin w sesji, trzymajcie za mnie kciuki bo najblizszy tydzien, ehhh

Aha i sorry ze dlugo nie odpisywalem ale uhm nie mialem weny :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 14:54 
Cytuj  
Porzadna riskowa maszyna nie ma tu nic do rzeczy (chyba ze slowo risk traktujesz jako zaklecie :smile:)
EQ na risku mozna porownac do PCeta + Tourment - dobra sprawa ale istnieje pewna skonczona liczba mozliwosci w walce jaka tam masz.
Caly fun w EQ to super zabawa jak na cooperative shard w DAoC - fajne, niestresowe, rozbudowane, czesto aktualizowane ale dla kogos kto lubi PvP bedzie to zmora bo to jednak zawsze bedzie walka z NPC.

Ale to wszystko betka. Po raz n-ty powiem ze nie chodzi tu o dyskusje co jest "lepsze" bo to zalezy od gustu. Jeden sie bedzie onanizowal tym ze zabil w fajnej grupie smoka a drugi ze z 2 kolegami rozpierdolil 10 midow pod wodza Jagara :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 22:00 
Cytuj  
http://www.gamestop.com fajny sklep tylko
przesylka do niemiec kosztuje 20$
a do polski 60$ jak do np zimbabwe czy zairu iraq :smile: czyzbysmy byli za murzynami ?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2003, 03:52 
Cytuj  
heh fajnie ale raczej nikt nie bedzie chcial placic 240 zeta za przesylke + koszty gry ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 22:22 
Cytuj  
Witam wszystkich
jestem nowy
przeczytalem caly temat i nadal niewiem jaki mmorpg wybrac
Nie mam doswiadczenia w tego typu grach
gralem tylko nalogowo w D2 ale od czasu inwazji hackow odpuscilem

Na pierwszym miejscu stawiam uczciwy pvp (ale nie pk) ,uwielbiam tez pvm ,oraz zalezy mi na jak najwiekszej zloznosci ,komplikacji w budowaniu postaci
czy moze mi ktos doradzic?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 23:30 
Cytuj  
hmm ja bym ci polecil shadowbane albo dark age of camelot.

w shadowbane od ktoregos levelu jest przymusowy pvp, mozna budowac domy, miasta itp, mozna o nie walczyc, mozna je niszczyc itp :smile: daoc jest troche inaczej zrobione, jezeli nie chcesz nie ma pvp, zeby powalczyc z innymi musisz isc na battle grounds ktore sa dostepne chyba od 20 levelu albo na frontiera ktory jest dostepny chyba od 40 levelu. Tu tez sa walki o zamki, ale nie mozna ich niszczyc, niedlugo ma pojawic sie takze housing

ogolnie sb jest nowsze i wiecej osob na to przechodzi, ale za to mozna latwiej zdobyc konta daoc, chociaz wciaz sa tacy co sprzedaja konta drozej niz dal bys za sb

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 23:38 
Cytuj  
W DAoC BG sa od 16 do 35 lev.
Do frontiera mozna isc od razu (swojego).
Tylko po co? :grin:

Jak to ma byc pierwszy MMORPG to polecam DAoC bo tam przynajmniej nie walczysz z lagami, padajacym login serwerem etc.
Z drugiej strony w SB latwiej sie gra nowemu - nie ma duzych wymagan jesli chodzi o budowe grupy (na nizszych lev szczegolnie) i o wspolprace w grupie - bierzesz sobie jakas tank class i napierdalasz :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 18:59 
Cytuj  
Awe ja chcialbym sie jedno spytac (wybaczcie jesli to nie pasuje do tego tematu...). Mianowicie czy jest jakas gra mmorpg w ktora mozna grac ale nie trzeba placic miesiecznej kasy? (oprucz TIBII). Z gory THX za odpowiedzi. CU

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 19:46 
Cytuj  
idz sobie juz :razz:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 20:12 
Cytuj  
...
Poszukaj w katalogu mpogd.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 21:53 
Cytuj  
jakim katalogu?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 23:34 
Cytuj  
mpogd.com

katalog (gr. katálogos) uporządkowany spis przedmiotów lub posiadanych towarów, np. książek wydanych przez dane wydawnictwo, dzieł sztuki przeznaczonych do sprzedaży na aukcji itp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 07:02 
Cytuj  
napisales to z glowy?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 08:59 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-28 08:02, Aenima napisał:
napisales to z glowy?




?
A z czego mial napisac?
Mysle ze z nogi by bylo trudniej :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 11:44 
Cytuj  
moglby mi ktos odpowiedziec na pytanie plz?...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 12:14 
Cytuj  
trzeba bedzie chyba dodac dzial "dlaczego zostalem zignorowany/sflamowany?"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 14:14 
Cytuj  
Cytuj:
?
A z czego mial napisac?
Mysle ze z nogi by bylo trudniej :grin:


mogl zrobic ctrl+c ctrl+v


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 16:25 
Cytuj  
moglby mi ktos odpowiedziec na pytanie plz?...

Przeciez podalem ci link, gdzie mozesz sobie poszukac darmowych MMORPGow :

trzeba bedzie chyba dodac dzial "dlaczego zostalem zignorowany/sflamowany?"

Spiesze z odpowiedzia - "zachowywales sie jak asston". HEHE


Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 17:21 
Cytuj  
Ale mi chodzi poprostu zebys napisal czy sa jeszcze jakies a jesli wiesz to jakie ja sie nie znam tak zeby sie samemu doszukac a myslalem ze tu mi ktos poprostu napisze i nie bede musial szukac do smierci bo sie tu znaja :|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.