mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 21:11 
Cytuj  
Telu: jak o miodnosci moze swiadczyc ilosc graczy ? jezeli sam mowisz ze to tylko czat graficzny... ja uzywalem uo do takiego czegos przez miech az zajzalem na inne shardy i zrozumialem ze to jest beznadzieja szkoda kasy na takie cos wydawac jak ci sie niechce grac sprobuj innej gry albo czegos innego... i jakby na to niepatrzec walka z innymi graczami jest o wiele fajniejsza niz przeciwko ai :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 21:32 
Cytuj  
ashton, czy ty grales w jakiegokolwiek mmorpga dluzej niz miesiac? bo mi sie wydaje, ze tak skaczesz od jednego do drugiego i sam do konca nie wiesz czego chcesz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 22:45 
Cytuj  
tak w uo i eq :smile: w daoc bym gral dluzej ale potrzebna byla mi kasa zreszta nietylko to sprzedalem sprzedalem przy tym kilka konsol :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 23:26 
Cytuj  
Jedzmy gowno - 4 biliony much nie moga sie mylic :grin:

EDIT:
A powaznie mowa byla o tym czy EQ jest gra dla milosnikow PvP czy nie.
Tux i reszta odpowiedzili w stylu "a u was bija czarnuchow" i "EQ ma najwiecej oplacownych accountow aktualnie wiec jest najlepsza" - to jakby zupelnie nie mialo zwiazku z tym co ja pisalem.
Piszemy PORADNIK dla ludzi ktorzy maja grac w mmorpg a nie robimy pool'a "ktory mmorpg jest najlepszy".
W tym poradniku nalezy umiescic obiektwne informacje o danej grze i zalecenia. Jesli ktos szuka PvP to chyba nikt mu nie bedzie polecal EQ gdzie na normalnych shardach tego wogole nie ma?
Jesli ktos jest fanem housingu i kolekcjonowania itemow to nie bede tez mu polacal DAoC z namiastka tego i planach (o niesprecyzowanym terminie) dev team.
Nie wiem - dla mnie to jasne jak epicentrum termonuklearne ale jak ktos chce mu jeszcze raz wytlumacze :grin:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-01-11 23:36 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 23:35 
Cytuj  
tylko czekalem, kiedy w koncu ktos to powie ...

EDIT:
oczywiscie chodzi o gowno.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-11 23:36 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 00:21 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-11 23:26, Karol66 napisał:
Nie wiem - dla mnie to jasne jak epicentrum termonuklearne ale jak ktos chce mu jeszcze raz wytlumacze :grin:


:cool: Do You See the Light? :cool:

No ale bez dalszych wyglupow i wracamy do roboty!

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 09:40 
Cytuj  
lol a ja sie w ani jednym zdaniu nie odnioslem do tego przekletego PvP.

Wedlug was to jak cos nie ma PvP to nie mmorpg?

Dwa, z choinki sie urwaliscie?

Ash: "Telu: jak o miodnosci moze swiadczyc ilosc graczy ?"

Czy ty w ogole czytasz co piszesz?
Napisalem ze ILOSC GRACZY SWIADCZY O POPULARNOSCI A PRZEZ TO I O MIODNOSCI GRY.

Dlaczego? Bo skoro gra w nia wiecej ludzi niz tych z AO i DAoC do kupy razem wzietych to czyms ta gra musi ich przyciagac!

Karol666> Heh nie wiem co chciales przez to porowanie powiedziec.

"Jedzmy gowno - 4 biliony much nie moga sie mylic "

Trafiles jak kula w plot...

Zaczne podobnie , muchy jedza gowno zeby zyc ludzie graja w EQ bo lubia.

Zdajesz sobie sprawe z tego ze nikt tych ludzi nie zmusza do grania?

No wiec skoro nikt ich nie zmusza to sami chcieli (to nie Chiny gdzie jak jeden kaze to wszscy musza!!!).
Teraz znowu pytanie czemu chcieli i czemu graja tak dlugo?

Bo widocznie cos ich zainteresowalo i przyciagnelo.

Tux nic nie mowil na temat kont! gdzie to niby wyczytales?

Poprawil to co zepsul Ash, cofnij sie na pierwsza strone tam czesc z was pisze ze jak juz jest taki FAQ to niech bedzie w miare dokladny...

PvP w eq czy Tobie sie to podoba czy nie.
I jak mowilem na poczatku PvP to nie mmorpg i to nie PvP tworzy klimat gier tego typu.

To co sie komu podboba to rzecz gustu, ale niektorzy z was racza zapominac ze to nie oni sa cenzorami ktorzy mowia co jest dobre a co jest zle.

Niepodoba sie , ok mi tez sie wiele rzeczy w innych grach nie podoba.Ale jakos nie jojcze na ten temat bo zdaje sobie sprawe ze komus innemu moze sie to podobac!

Nauczcie sie szanowac zdanie innych.

EOT


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 10:01 
Cytuj  
Beast>Jesli "wysublimowanym gustem" mozna nazwac chec wygrania rozgrywki z myslacym przeciwnikiem, liczac sie z prawdziwymi konsekwencjami takiego postepowania a nie rywalizacja z prostym i schematycznym AI NPC to calkowicie sie z Toba zgadzam.

Pomine fakt ze AI niektorzych mobow z eq jest bardziej zaawansowane niz co niektorzy gracze intelektualnie...

Ty jestes zdania ze mmorpg bez PvP to gie? tak?

"Dla jednych zabicie kolejnego NPC'ta jest duzym osiagnieciem a inni preferuja pelen wachlarz interakcji jakie oferuja gry mmorpg. "

no wlasnie!! no wiec w czym problem!?

Beast>To juz wiem dlaczego Sims'y sa takie "miodne" ...

No walsnie dlatego ze przyciagaja ludzi cyzms ciekawym.(pewnie tym ze mozna sobie patrzec jak te ludki chodza do kibelka sic!)

Tu wylazi Twoja ignorancja, to ze my tu uwazamy simsy za rzecz delikatnie mowiac popieprzona to nie oznacza ze dla 12-15 latkow jest szajs produkt.
Simsy sa ukierunkowane na innego odbiorce , i ani Ty ani Ja napewno nimi nie jestesmy.

I nie zmienia to faktu ze gra w nia tyle ludzi.

Gra jest widocznie miodna skoro takie tabuny dzieciakow siedza godzinami przed kompem i ogladaja jak te durne ludziki jedza,sraja i spia...

Beast>Lalka 'Barbie' tez ma duza sprzedawalnosc i to wcale nie oznacza ze jest najciekawsza / najlepsza pozycja na rynku dla kazdego odbiorcy. Dla jednych zabicie kolejnego NPC'ta jest duzym osiagnieciem a inni preferuja pelen wachlarz interakcji jakie oferuja gry mmorpg.

Masz corke?

Nie to idz do pierwszeg lepszego przedszkola i zpytaj tam dziewczynki jaka chca miec lalke i dlaczego ona jest najlepsza.

Chyba nie musze mowic co uslyszysz.
Nie chcesz lazic zobacz odcinek przedszkolandii czy jak to sie tam nazywa...

Niestety dla przytlaczajacej wiekszosci dzieci na swiecie to wlasnie ta lalka jest ta najlepsza...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 10:05 
Cytuj  
Karol> PvP jest na normalnych servach w EQ.

I ani ja ani Tux nie mowimy ze ten PvP jest super ja wrecz uwazam odwrotnie...

Po prostu nie widze sensu pisac ze nie ma jak jest.
Napiszmy ze jest ale dretwy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 10:21 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-12 10:01, Zematis napisał:
"Dla jednych zabicie kolejnego NPC'ta jest duzym osiagnieciem a inni preferuja pelen wachlarz interakcji jakie oferuja gry mmorpg."

no wlasnie!! no wiec w czym problem!?


Problem lezy po stronie graczy ktorym wytuka sie pewne niedociagniecia a oni jednak wola je rekompensowac przedstawiajac zestawienia cyferek... :wink:

Anyway to jest thread o FAQ dla 'nowych' dalsze dyskusje mozna prowadzic w innym dziale (np. Flames).

Ps. Juz nie wspomne o interpretacji mojego posta ale opusciles wazne zdanie na poczatku.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 10:45 
Cytuj  
ech...

Nie rozumiem czemu usunales swoje posty.
A w dodtaku piszesz ze pominalem najwazniejsze zdanie.

Tak sie nie robi.

Anyways,

Skoro waszym zdaniem ilosc osob ktore miesac w miesiac poswiecaja swoj czas i pienadze na gre X czy Y nie stanowi o jej popularnosci to chyba rzeczywicie nie mamy o czym rozmawiac.

Wiecej sie nie bede wypowiadal.

I bynajmniej nie chodzilo mi o to ktora gra jest najlepsza, ale skoro nikt na to nie wpadl to tez szkoda mojego czasu heh.

Wszystkie mmorpgi sa super a eq do dupy! hehe

z mojej strony EOT :wink: (niektorzy z was za bardzo sie widze wczuwaja =p)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 10:59 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-12 10:45, Zematis napisał:
ech...

Nie rozumiem czemu usunales swoje posty.
A w dodtaku piszesz ze pominalem najwazniejsze zdanie.


Zematis zadne posty nie zostaly usuniete! :wtf:

Nie wiem do czego znowu zmierzasz ale dyskusja odbiega od tematu FAQ.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 11:15 
Cytuj  
telu zielone ludziki ci go ukradly ? please czytaj uwaznie mylisz popularnosc z gry z miodnoscia..

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 11:19 
Cytuj  
Moze zmiencie forme. Zamiast robic opis gry, wypiszcie jej wady i zalety w punktach. Bedzie wtedy przejrzysciej i wszyscy beda szczesliwi, bo zwolennice wypisza zalety gry, a przeciwnicy jej wady. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 11:38 
Cytuj  
Mozna ustalic schemat opisu kazdej gry - do kazdego punkty 2-3 zdania.
Ja bym to widzial np. tak:

Klimat (tlo gry)
Grafika (jak to wyglada)
Lagi (na laczach PL)
PvM
PvP
Housing
Crafting
Questy
RP
Gdzie graja polacy (serwery)
Najwieksza zaleta
Najwieksza wada


A co do tekstow up to nie bede polemizowal bo meczy mnie rozmowa z kims kto ma AI na poziomie moba w EQ :wink:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-01-12 11:40 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 12:23 
Cytuj  
Hm dobry pomysl :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 13:54 
Cytuj  
Kurwa mac piszcie Ashton a nie Ash =(.

A ty Ashton popraw Siege Perileus na Siege Perilous.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ash'Veem dnia 2003-01-12 14:01 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2003, 16:12 
Cytuj  
2003-01-12 11:19, Mutant napisał:
Moze zmiencie forme. Zamiast robic opis gry, wypiszcie jej wady i zalety w punktach. Bedzie wtedy przejrzysciej i wszyscy beda szczesliwi, bo zwolennice wypisza zalety gry, a przeciwnicy jej wady. :wink:


Zaraz bedzie nastepujaca sytuacja:
Zwolennicy EQ:
- duzo ambitnego PvM

Przeciwnicy EQ:
- za duzo nudnego PvM

Hehe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 10:26 
Cytuj  
A nie mozna zrobic tak zeby opisy i info redagowali ludzie ktorzy w to graja minimum 6 miesiecy w dana gre a nie kazdy kto sie dorwie, bo tak to sie robi bordel a nie FAQ. Zwolennicy i przeciwnicy czepiaja sie o duperele i w sumie nic nie wiadomo.

Pozatym uwazam ze PvP ma naprawde drugozedne znaczenie kiedy w Top PvM nie mozna slolowac bo tak naprawde licza sie interakcje pomiedzy graczami i precyzja swiata pokazanego w grze.

I poprosze jeszcze jedna informacje dolaczyc do info o grze - GDZIE KUPIC.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 12:22 
Cytuj  
minimum 6 miesiecy hmmm wlasnei niektorzy co grali minimum 6 miesiecy probowali udowodnic ze eq jest uber pod kazdym wzgledem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.