mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 00:53 
Cytuj  
Cytuj:
Naprawde ciekawe sa wojny o obszary gry i bazy. Anyway... :smile:


znaczy wzieli przyklad z DAoC'a? :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 03:42 
Cytuj  
konrador screw you ;/ odwal sie od opisow bo pozneij beda pytac a czym sie rozni jak sie niepodoba napisz nowe lepsze


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 06:13 
Cytuj  
ja sie wcale nie czepiam, bo juz mnie to nie bawi, tylko zwracam ci uwage na bledy jakie tam popelniles (ktore do tej pory mogles poprawic). wrzuciles tam kilka szczatkowych informacji o paru mmorpgach, ktore newbiesowi moga tylko bardziej namieszac w glowie : do tego pelno bledow.
zadnych opisow nie bede pisal, bo nie mam czasu i ochoty na to, a w przypadku niektorych gier brak mi po prostu rozeznania...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-09 06:14 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 07:47 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-09 00:53, Karol66 napisał:
znaczy wzieli przyklad z DAoC'a? :grin:


Nie Carolu, to kompletnie nowy system z mozliwoscia budowania wiezy i baz w roznych obszarach gry (oczywiscie biorac pod uwage AO PvP rules / level).

Ps. Go away troll :grin:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 08:19 
Cytuj  
ciekawe ;] zebym niekupil eq to bym pewnie juz jechal do empiku po ao ;]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 09:23 
Cytuj  
Zeby pograc w to miesiac i odstawic jak reszte? :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 14:04 
Cytuj  
http://mmorpg.com/index.cfm?CFID=166606 ... n=gamelist <-- tutaj spis final, beta i development mmorpg jakby ktos chcial wiecej


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 18:04 
Cytuj  
Ash nie obraz sie ale uh prosilbym o drobne poprawki w opisie EQ pls ? Nie chce sie na ciebie rzucac z zebami ale EQ zasluguje chyba na cos wiecej ? Mimo to ze ty pograles w nia miecha czy ile tam dalej pozostaje najpopularniejszym mmorpg... :/


1. I kolejna gra w klimatach fantasy.
-Pierwszy mmorpg 3d i z lvlowaniem ever, 4 lata mu stuknie w marcu, jest najpopularniejszy?

2.a sama gra glownie nastawiona...
-PvP jest, kontrolowane i ograniczone co nie zmienia faktu ze jest?

3.Zaleta gry...
-gust jest sprawa indywidualna?

Uhm... a high end PvM? ktory jest jednym z glownych aspektow gry? Smoki? Plany? Bogowie? zgubilo sie w praniu :razz:

Nic, tyle ode mnie... jakos bez werwy go opisales uhm :/ Rozumiem ze przez miesiac nie duzo mozna zwiedzic ale to nie znaczy ze tego nie ma :razz: Uh biedny Telum za mniejsze niescislosci dostal "Sarcasmstrike" za 2k dmg... Lepiej zeby tu nie dotarl zanim zmienisz bo wiesz jak sie zmieni w wilka i cie pogryzie to uhm :razz: Albo i mnie :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 18:17 
Cytuj  
tux lol cos spokorniales


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 18:24 
Cytuj  
Wzorem wielkiego fana PvP w EQ proponuje okreslic walke z playerami jako: szczatkowe, niewybalansowane hobby dla outsiderow :wink:


Zreszta, to jaki jest stosunek producentow gry do danych tematow najprosciej widac w FAQ gry - tam sie chwalimy tym co dobre a to co slabe... coz - mowi sie ze "mamy to" albo wogole nic sie o tym nie mowi :wink:

A juz na powaznie - nie ma moim zdaniem sensu wprowadzac kogos w blad. Pisanie ze w DAoC levelowanie jest zabawne jest rownie prawdziwe jak pisanie ze EQ jest gra w ktorej jest PvP :grin:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: karol66 dnia 2003-01-10 18:39 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 19:10 
Cytuj  
Uhm ja w ogole nie jestem fanem, gram dla przyjemnosci i zeby sie odprezyc a nie dla idei, dawno mi przeszlo :razz:

A co i gdzie jest fun'em to kwestia gustu :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 21:52 
Cytuj  
O ile sie nie myle UDL gralo w EQ dosyc sporo i nie sadze zeby grali po to zeby bashowac jakies npc monsterki.
Wiec musz byc chyba jakies pvp servery or something.
Edit:
Oh sorki to bylo AC Darktide czy cos =.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ash'Veem dnia 2003-01-10 21:54 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2003, 23:47 
Cytuj  
Tez nie jestem znawca - bazuje na tym co mi powiedzial kumpel ktory jak odchodzil z UO zostawil mi account tamera (98 skila co wtedy bylo super wynikiem :smile:) i ktory przeszedl na EQ i gra w to do tej pory (tylko na PvP ale chyba od razu tam nie zaczynal).
Nie interesowalem sie specjalnie ale z tego co zrozumialem to sa oddzielne shard (shardy?) gdzie masz PvP a nawet looting (z tego co zrozumialem ograniczony do 1 itemu i to chyba tego ktory wskaze jego wlasciciel???).
Anyway gosc mimo ze jest fanem EQ mowi ze PvP jest tam generalnie zupelnie niehostowane (nikt sie nie przejmuje co mowia gracze) z tego powodu ze nie ma zbyt wielu chetnych do tej zabawy.
Umiejetnosci klas sa zywcem przeniesione z PvM EQ i brak im balance (w praktyce 1-2 klasy ownujace a reszta sux).
To tyle opinii ZASLYSZANYCH.

Z pozytywnych rzeczy to gosc mowil ze nie korci go powrot do UO bo tam zbyt duze znaczenie dla PvP mialo lacze z ktorym u niego krucho bylo (mimo ze z USA) a poza tym zlapal uzaleznienie od community i jak to Beast mawia gra sie dla niego zrobila bardziej graphic chatem :wink:
Poza tym od czasu jak zablokowali mozliwosc kolekcjonowania glow ofiar (to mniej wiecej czasy pierwszego notoriety system w Ultimie) to zmiany w grze ida jego zdaniemtylko na gorsze :grin:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 07:29 
Cytuj  
sorka ze tak pozno ale strasznie ciezko bylo sie polaczyc z serwerem wczoraj, no wiec tak tux napisalem kolejna bo wg alfabetu wymienialem a daoc bylo pierwsze... jak chcesz to dopisze ze jest marne pvp w porownaniu z reszta mmorpgow ...

Karol: afair w lootowaniu ty wybierasz item :smile: w ac jest to lepiej zrobione - tracisz najcenniejsze itemy ale reszte masz od razu po smierci, i po smierci nietracisz expa tylko dostaje vp ktore obniza twoje umiejetnosci (na darktide zdazalo sie ze mialem tego 50% ^^" (jakis kretyn puscil patcha po ktorym wszedzie lataly elementale 40-80lvl chyba) potem sie meczylem 3 godziny zeby odrobic i imho ac jest 2ga najlepsza gra pod wzgledem pvp zaraz po daoc szkoda tylko ze tak malo osob w nia gralo :sad:( )

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 11:45 
Cytuj  
Ashton... zabawne ze z calego postu udalo ci sie zauwazyc tylko maly przypis o PvP? Wiesz co? jezeli nie potrafisz to ja chetnie moge cos napisac...

Carol: Kwestia gustu... ja np.nie wchodze w to ze masz fun z PvP i tylko tym zyjesz w mmorpg :smile:

PvP w EQ: Sa 3 servery PvP (free, racial i diety) Proste ze CLR w 1on1 nie zbije Uhm wiza? Za to wiz nie shealuje druzyny? Duzo tez zalezy od lvlu i wyposazenia... Z tym ze jak by nie bylo EQ jest team gra... w PvP tez, jak ktos sie teamuje i ma fun z tego to po prostu gra :cool: a jak chce sie doszukac mankamentow to znajdzie je we wszystkim w czym bedzie chcial... Czepic sie podobno mozna wszystkiego...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 12:52 
Cytuj  
Tuxie: bo wszyscy o tym mowili ;] jak chcesz to napisz swoj opis chetnie nim zastapie swoj, ty grasz dluzej i wiesz o eq wiecej.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-11 12:52, Ashton napisał:
Tuxie: bo wszyscy o tym mowili ;] jak chcesz to napisz swoj opis chetnie nim zastapie swoj, ty grasz dluzej i wiesz o eq wiecej.


Taka mala notka:

Tylko Tux to ma byc rzetelny opis EQ w odniesieniu do innych dostepnych Mmorpg na rynku a nie gloryfikacja gierki przy ktorej spedzasz najwiecej czasu (jak zauwazyles duzo osob ma negatywne zdanie na temat Everquest i widocznie sa tego powody - dlatego nie powinno sie przekladac wlasne preferencje PvM != PvP != RvR ponad wszystko przy recenzji).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 19:32 
Cytuj  
Niestety ale wiekszosc ludzi znajdujacych EQ jako wadliwy produkt to osoby z tak wysublimowanym gustem ze szkoda slow...

Najbardziej obiektywnym wyznacznikiem popularnosci (i.e "miodnosci" gry) jest liczba osob w nia grajacych.

No wiec zobaczmy jak to jest z tymi liczbami:

EQ to 350,000-400,000 tysiecy graczy. (hehe zaraz ktos powie ze to propaganda)

Z tego co wiem to na rynku nie ma zadnego innego mmorgp w ktorego gra wiecej osob.

Cos w tym chyba jest, nie?

Nawet jak jest to dla nas gfx chat to i tak siedzi nas tam najwiecej muhahahaah


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 20:16 
Cytuj  
propaganda! :razz:
widzialem kiedys w ksiedze guinessa z 97 roku UO jako "najpopularniejsza gre internetowa" teraz zapewne jest to EQ a nawet jesli nie to tyle ludzi niemoze sie mylic :wink:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2003, 21:04 
Cytuj  
Osobiscie nie mam nic przeciwko EQ ale postaram sie opisac punkt widzenia tych innych ludzi :wink:

/rant mode on

Cytuj:
2003-01-11 19:32, Zematis napisał:
Niestety ale wiekszosc ludzi znajdujacych EQ jako wadliwy produkt to osoby z tak wysublimowanym gustem ze szkoda slow...


Jesli "wysublimowanym gustem" mozna nazwac chec wygrania rozgrywki z myslacym przeciwnikiem, liczac sie z prawdziwymi konsekwencjami takiego postepowania a nie rywalizacja z prostym i schematycznym AI NPC to calkowicie sie z Toba zgadzam.

Cytuj:
Najbardziej obiektywnym wyznacznikiem popularnosci (i.e "miodnosci" gry) jest liczba osob w nia grajacych.


To juz wiem dlaczego Sims'y sa takie "miodne" ... :roll:

Cytuj:
Z tego co wiem to na rynku nie ma zadnego innego mmorgp w ktorego gra wiecej osob.

Cos w tym chyba jest, nie?


Lalka 'Barbie' tez ma duza sprzedawalnosc i to wcale nie oznacza ze jest najciekawsza / najlepsza pozycja na rynku dla kazdego odbiorcy. Dla jednych zabicie kolejnego NPC'ta jest duzym osiagnieciem a inni preferuja pelen wachlarz interakcji jakie oferuja gry mmorpg.

/rant mode off


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.