mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2003, 17:54 
Cytuj  
Bylem dzisiaj w Empiku i natrafilem na gre Neocron, wiec postanowilem zakupic, zeby zobaczyc, jak duzo zmienilo od Beta 3. Przyszedlem do domku, zainstalowalem i... jak na nieszczescie wszystkie ich strony leza i nie moge sie zarejestrowac, kk... Gdy juz wszystko ruszylo znowu zabralem sie do rejestracji - otworzylem pudelko i szukam CD-Key'a, szukam, szukam, szukam... Gowno, CD-Key'a nigdzie nie ma. Jeszcze raz - GJ IMG. Za co ja zaplacilem te 100zl? Sama, bezuzyteczna gre moglem sobie sciagnac z internetu ZA DARMO. Do tego co to za wydanie? Oczywiscie gra opakowana jest w "fajnym" plastikowym DVD pudelku, na drugiej stronie okladki kawalek tekstu traktujacy o tym, jak zainstalowac gre i nic wiecej. Brak instrukcji do gry RPG? Przeciez to jest paranoja... TAKIE BADZIEWIE ZA 5X MNIEJ SPRZEDAJA PIRACI NA TARGU!
Juz raz sobie obiecywalem, ze od tych szmaciarzy nic nie kupie po moich przygodach z zamowieniem od nich ponad dwa lata temu i mam nauczke. KONIEC z grami od IMG/Cenega.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2003, 19:01 
Cytuj  
ehhhhh... wspolczuje ci... dzwon do nich i ich opierdol

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 02:37 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-25 17:54, konrador napisał:
...TAKIE BADZIEWIE ZA 5X MNIEJ SPRZEDAJA PIRACI NA TARGU!...

ale dodaja CD-Key :grin:
a tak na serio to jednak przejebane wydac kase na cos co jest nic nie warte


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 14:46 
Cytuj  
Kurczę , jestem zainteresowany kupnem Neocrona [ Empik ] , ale skoro tak się sprawy mają , to straszna lipa :/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 16:14 
Cytuj  
To AO kupujesz czy Neocrona w koncu? :O Ja bym radzil Neocrona. W niektorych pudelkach kody sa, a jesli w srodku nic nie znajdziesz, to trzeba do nich zadzwonic i nr powinni podac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 17:01 
Cytuj  
No właśnie się waham :I Neocron wygląda na fajny technicznie i system raczej jest tam okej , ale mam objekcje czy aby AO nie ma fajniejszego klimatu . Sprawdze obie i po miesiącu free grania pogram w lepszego . Proste i nawet logiczne ;D
A najchetniej to bym pociął w DaoC , ale jestem leniwy i nie chce mi się zamawiać w netshopie :/ Shame on me .

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 20:27 
Cytuj  
Zakupilem Neocrona wysylkowo rowniez bez kodu w opakowaniu. Pierwszy telefon do helpline Cenegi rozwiazal sprawe :grin:
A czy grac? a to sam musisz ocenic :grin: Mi osobiscie wlasnie najbardziej przypadl do gustu Neocron :grin:


_________________
Obrazek

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 14:21 
Cytuj  
Wlasnie tak mysle nad kupnem tego Necrona - moze mi ktos powiedziec jak tam wyglada crafting? Czy mozna craftowac np. bez walki?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 14:32 
Cytuj  
Jesli kupisz potrzebne skladki to moze i tak, ale jakas kaska zawsze by sie przydala :
Ja craftingu nie probowalem od bety, ale kiedys wygladalo to tak, ze na potworkach znajdywalo sie roznego rodzaju pierdolki np. poison glands i z kilku takich robilo sie jeden skladkik (skill recycling) np. do broni. Z kilku skladnikow do broni robiles bron(skill construction) i potem mogles sprzedac... itd.
Jesli chcialbys na serwerze pluto, gdzie mozna miec tylko jedna postac i zrobilbys postac z repair/construction, to na brak roboty bys na pewno nie narzekal, ale mozliwe, ze wczesniej musialbys ubic troche potworkow.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 14:42 
Cytuj  
hmmm , looks nice
coraz bardziej mi sie podoba (jak juz ty Konrador nie marudzisz, ze gra jest do kitu to cos w tym musi byc)
Moglbym poczekac na SWG ale cos mi sie wydaje ze nie ma sensu (bedzie kaszana na poczatku).
Jakies inne uwagi na temat tego Necrona?
Mam juz troche dosc fantasy w mmorpg'ach...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 14:55 
Cytuj  
Tez bym z checia obejrzal ta gierke , konto pewnie pozyczy mi moj dobry m8 konrador , ale niemam skad clienta sciagnac...

Wie ktos moze gdzie mozna go sciagnac?


_________________
The Legendary.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 15:33 
Cytuj  
a ja pewnie niedlugo zaczne w to grac

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 15:57 
Cytuj  
jak juz ty Konrador nie marudzisz, ze gra jest do kitu to cos w tym musi byc

Nikt nie pytal o zdanie, wiec nie mialem pretekstu do marudzenia... Gra niby jest fajna, chociaz ''leveling'' jest nudny (jak zawsze). Do tego jest sporo bugow jak na gre, ktora wyszla ponad pol roku temu: Postacie wygladaja dosc ubogo - nie widac efektu, jak zakladasz helm, czy armor. Z jednej strony moze i to i dobre, bo dzieki temu wiekszosc postaci wyglada, jak normalni mieszkancy(nosza jeansy, koszule, marynarki, kurtki, plaszcze itp.), a nie jak jakies roboty.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-02-06 15:58 ]</font>


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 18:59 
Cytuj  
Leveling w miescie rzeczywiscie jest nudny... ciekawiej zaczyna byc poza miastem, bez druzyny na wieksze potworki ani rusz.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 23:07 
Cytuj  
No ale w sumie to jak to jest Konrador - wychodzi na to ze mozna zadzwonic do dystrybutora , powiedziec ze sie kupilo gierke bez kodu i mi dadza jeden ?


Posty: 24
Dołączył(a): 30.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2003, 00:20 
Cytuj  
Tak wlasnie bylo na poczatku roku, tuz po wpadce Cenegi.

Moj znajomy dostal gdzies pudelko bez klucza jeszcze jakies 2 tyg temu, zadzwonil i klucz dostal.

Powinni jeszcze je wydawac.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2003, 07:55 
Cytuj  
Tak to wlasnie wyglada...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.