mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 6.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2003, 12:13 
Cytuj  
Mam nadzieje ze ten temat Was ucieszy. Jeden z Waszych moderatorów - Beast - juz wkrótce zadebiutuje w SGK jako specjalista od MMORPG tekstem do DAoC SI. Mam nadzieje ze jego pobyt na łamach naszego pisma bedzie dlugi i owocny, a Was prosze o wyrozumialosc dla jego ewentualnych malych potkniec (jesli takowe zauwazycie - w co watpie), wszak to dopiero debiut.

Cala akcja jest rzecz jasna wynikiem wpadki w wykonaniu jednego z autorow dwa miesiace temu i jego chwilowej "pauzy" w kwestii MMORPG - stad zreszta wybor tematu. Nie moglismy zaczac od innej gry, jak tylko DAoC SI.

Chcialbym zeby zapaleni gracze DAoC potraktowali ten tekscik jako male zadoscuczynienie z naszej strony za bledy, ktore pojawily sie w tamtym materiale.
Przy okazji chce tez podziekowac Wam za slowa krytyki (moze czasem za ostre, ale to juz takie prawo krytykujacych), zreszta dzieki tej aferze znalazlem wreszcie ludzi chetnych do pomocy przy (wszak dosyc trudnym) temacie MMORPG.
Licze takze na to, ze od czasu do czasu pomozecie nam rada i wskazowkami przy nastepnych tekstach, tak zeby zadowolily one wszystkich, od poczatkujacych graczy po hardcorowców. Moze dzieki temu MMORPG wyjdzie z cienia i odrobine sie upowszechni.

pozdrawiam

Nygga/baRTeS

P.S.

Przy okazji mala prosba i pytanie: czy ktos z was gra w bete Hellbreath? Mam problem przy rejestracji: prosza mnie o Web Login ID czy cos takiego, ale ja nic takiego nie otrzymalem od tworcow, nie ma tego w readme, maila od producenta nie dostalem.
Moze cos po prostu przeoczylem, albo tytul jest trefny? (wchodzac na oficjalna strone gry, przekierunkowuje mnie na Dark Chronicles... nie kumam) Please, help...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2003, 12:54 
Cytuj  
Mam nadzieje ze Beast napisal, ze DAoC = US, Bedevere, Albion :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2003, 15:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-28 12:13, Nygga napisał:
... Mam nadzieje ze jego pobyt na łamach naszego pisma bedzie dlugi i owocny ...
pozdrawiam

Nygga/baRTeS

Dziekuje ze slowa otuchy, mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie sie jak najlepiej ukladac i przyniesie wiele efektow. :wink:

Cytuj:
2003-01-28 12:54, Karol66 napisał:
Mam nadzieje ze Beast napisal, ze DAoC = US, Bedevere, Albion :wink:

No i juz marudzi!

Tekst DAoC SI opowiada glownie o zmianach w stosunku do oryginalu gry. Moze znajdzie sie miejsce na "EU DAoC rulez". Czy jakos tak... :roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2003, 15:26 
Cytuj  
Bruno is teh suxxor !

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2003, 15:54 
Cytuj  
No Beast niech ja tylko znajde tam jedna malutka literowke to .........


Gratulejszyn dla ciebie :smile: i kondolencje dla czytelikow :wink: ........ pamietam jak kilka ... lat temu napisali z SS o takiej nowej gierce co sie nazywala UO ... jak ja wtedy cierpialem ..... nigdzie tego dostac nie mozna bylo .... no i musialem caly tydzien strzyc trawnik u wujka zeby mi pozwolil z kardy kredytowej skorzystac .... ech ... to byly czasy .....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2003, 17:02 
Cytuj  
Grats Beast. Pieszesz tak ladnie, jak ladna masz dziewczyne :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2003, 10:11 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-28 15:54, Kielas napisał:
Gratulejszyn dla ciebie :smile: i kondolencje dla czytelnikow... :wink:


Podobnie to widze... Ale dzieki! :wink:

Cytuj:
2003-01-28 15:26, Ash'Veem napisał:
Bruno is teh suxxor !


Yeah, I luv U 2 :razz:

Cytuj:
2003-01-28 17:02, Karol66 napisał:
Grats Beast. Pieszesz tak ladnie, jak ladna masz dziewczyne :wink:


I teraz pomysl, co zrobi Ci moja dziewczyna po przeczytaniu kilku tekstow :grin:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2003, 12:35 
Cytuj  
Cytuj:

P.S.

Przy okazji mala prosba i pytanie: czy ktos z was gra w bete Hellbreath? Mam problem przy rejestracji: prosza mnie o Web Login ID czy cos takiego, ale ja nic takiego nie otrzymalem od tworcow, nie ma tego w readme, maila od producenta nie dostalem.
Moze cos po prostu przeoczylem, albo tytul jest trefny? (wchodzac na oficjalna strone gry, przekierunkowuje mnie na Dark Chronicles... nie kumam) Please, help...



nikt nic nie wie?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2003, 15:02 
Cytuj  
gratz Beast :smile:
kto mi podesle skany ? :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2003, 10:27 
Cytuj  
Gratz bestyjo!!! :cool:

I mam nadzieje ze mimo tego ze EQ ma male community to bardzo go nie obsmarujesz :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.