mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 03:35 
Cytuj  
Obrazek

http://www.square-enix-usa.com/

1. Betatest jest niby tylko dla ludków z USAKanady , ale jest przynajmniej teoretyczna możliwość załapania się , po prostu nie gwarantują , że CD dotrze do nas

2. To , że kolesie zlali Europę i Azję to jest imo skandal . Taka giera , i takie ekscesy . Syfex .

3. Zauważcie że są dwa signupy - pod PS2 i PC jako oddzielne zapisy !

4. FF XI będzie pierwszą grą , w którą zagramy wspólnie z konsolowcami ( zajebioza )

no nic , spróbuję się zapisać , może jednak ? :razz:Pp

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 06:35 
Cytuj  
eeeeee azja juz ma od jakiegos czasu FF XI
ktos juz o tym mowil kilka tygodni temu.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 10:01 
Cytuj  
Nie wiem czy taka zajebioza : Gra bedzie ograniczona z uwagi na ograniczone mozliwosci konsol - dziwne kontrolery itp.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2003, 13:24 
Cytuj  
Do tego FF w wersji na konsole bedzie wymagana klawiatura... przynajmniej kiedys tak pisali, wiec jak czegos nie skopia to bedzie zajebioza...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2003, 09:09 
Cytuj  
Hmmm Red gra jest w Japonii od maja ubieglego roku... lol a rynek na ktory wszyscy leja to >jest< wlasnie europa... Japonia to jest tak jakby rynek testowy jezeli cos przyjmie sie tam trafia do stanow... jak tam sie juz sprzeda to w tedy laskawie robia konwersje na europe... :/ Nie zawsze tak jest ale w wiekszosci przypadkow... Przynajmniej jezeli chodzi o konsole ktore tam sa duzo bardziej rozpowszechnione...

Wspolnie z konsolowcami... uh znowu podzialy :/ <help> Fergie, um moze zainstalowac na wejsciu na board tetrisa tak zeby kazdy byl spokojny i wyzyty w momencie pisania :grin: :grin: :grin: >jk<

Kon: Przespales troche :razz: teraz konsole maja klawiatury, myszki i HDD... nawiasem mowiac FFX wymaga wszystkich 3ech :grin:

All: Uh nie spodoba sie wiekszosci osob tu... nonPvP... cos jak EQ... super klimat, ciekawe community, nawet jest high end PvM :grin:

Nic, tyle ode mnie :wink: Uh znowu sie rozpisalem :sad: No coz, widac taka moja natura... :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2003, 10:11 
Cytuj  
Kon: Przespales troche teraz konsole maja klawiatury, myszki i HDD...

Hmm, czekaj... To mi zaczyna wygladac troche jak PC.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2003, 12:37 
Cytuj  
bo to jest takie ubogie pc .

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2003, 20:32 
Cytuj  
Neeh, widziales chociaz tego "ubogiego pc" na oczy?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2003, 21:06 
Cytuj  
Najpierw zrobili PC do zastosowan 'powaznych' czyli przemysl/nauka, potem ktos stwierdzil ze lepiej mozna na tym zarobic jak bedzie sluzylo tez do rozrywki, potem okazalo sie ze PC sa uzywane w 90% do rozrywki, potem ktos stwierdzil ze mozna zrobic cos co bedzie sluzylo tylko do rozrywki - pozbawione zbednych elementow typowych dla PC, konsole. A potem ktos stwierdzil ze aby konsole mogly konkurowac na rynku z PC, musza byc wyposazone we wszystko czego w zalozeniu miec nie mialy, czyli hdd, klawiatury i inne duperele.
...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2003, 22:47 
Cytuj  
Jak mam konsolke nie musze sie wkurwiać jak mi sie komp zwiesi albo że bendzie mi gra zwalniać , konsole to czysta esencja miodu płynącego z gier :smile:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2003, 08:30 
Cytuj  
U can say that again... :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2003, 12:22 
Cytuj  
Shoo wyczuwam w tobie wrogosc :grin:

A tak miedzy przemyslem elektronicznym a prawda to hdd klawiaturka itd. to po prostu logicznie dalszy rozwoj konsoli, ktora mimo to nie stracila swoich glownych atutow jak prosty system operacyjny, identyczny sprzet w kazdym egzemplarzu (ja na to mowie gry dla sprzetu, sprzet dla gier :cool: ) itd.

Uh, Juz kiedys pisalem moje subiektywne zdanie na ten temat :wink: Sa gry w ktore najlepiej sie gra na komputerze a sa takie (glownie arcade) ktore na PC wygladaja raczej jak pomylka, natomiast na 29' ekranie wspaniale... :wink:

Po prostu mniej podejscia osobistego uhhh :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 14:51 
Cytuj  
Hymmm.. witam zaloge :smile:
Moze zaczne tak, jestem starym graczem, poza oczywistym PC ma mtez konsole PS2.
FF to (imo) najlepsza gra jaka kiedykolwiek zawitala na konsole, w FFX gralem i gralem i gralem i nie da sie jej opisac prostymi slowami...
Na onlineowa wersje FF czekam ponad rok, sledze ten temat non-stop i juz niebawem bedzie beta dla europy.
Co do tematu PC vs. PS2 nie ma sensu pisac bo pecet wymieka jezeli chodzi o gry - konsole to inny wymiar grania...(imo)

Ale w koncu temat to FFXI
To jest super gra, jestem fanem RPG fantasy, moze kilka osob mnie pamieta z UO :wink: gralo sie w koncu az dwa lata...
FFXI ma przepiekna grafike, grafa na PC przy bardzo dobrej karcie graf. nie odbiega za bardzo od PS2 - widzialem porownanie na screenach i filmach.

Co do konsoli wymagane jest nie tylko klwisze i mysza ale tez oczywisice modem lub karta sieciowa ktora jest NIE DO DOSTANIA w polsce - jak to zreszta zwykle bywa...
Sam poluje na sieciowke do mojej PS2 od dawna.

Ale wracajac do gry, jezeli komus nie przeszkadza lekki klimat mangowy osadzony w fantasy to z pewnoscia mozna nazwac ja super MMORPG!
Ja staram sie zalatwic sobie wejscie na beta bo sporo ludzi z europy juz gra wiec nie jest to niemozliwe jak widac.
Pewnie zaczne od wer. na PC bo ciagle nie mam siecowki na PS2 - ale chce grac w to na konsole bo nie ma nic lepszego i przyjemnijszego jak granie na konsoli gdzie wszsytko smiga jak zloto, nic sie nie tnie, nie zawiesza a wszystko jest dostepne intuicyjnie z pada i w ewekcie gra sie "szybciej".
Nie neguje PCtow - gram non-stop i tu i tu, ale jezeli mam wybierac czy grac w ta gra na PC czy na PS2 to moj wybor jest oczywisty - PS2!!!

Co do grafiki jeszcze to napisze tyle: ZWALA z NOG!!!

konczac moj post ciekawostka: w grze sa 3 kamery live - dajace obraz z roznych miejsc w grze - pomysl (imo) REWELACJA :wink: (jako gadget)

jezeli ktos jest zainteresowany widokiem z tych kamer podam linki na zyczenie :smile:


REASUMUJAC: goraco polecam FF XI !!!

Serdecznie pozdrawiam - zwlaszcza starych wyjadaczy z (ukochanej) UO - w ktora niestety nie gram juz ponad 2 lata

McLAREN

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-24 19:34 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 15:09 
Cytuj  
Co do tematu PC vs. PS2 nie ma sensu pisac bo pecet wymieka jezeli chodzi o gry - konsole to inny wymiar grania...

Ta, masz calkowita racje... Nie ma to jak zagrac sobie w Morrowinda, UO, albo Warcrafta3 na 30" TV!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 18:06 
Cytuj  
ta juz zamienili PC w konsole, ale i tak PC przewyzszaja je, moze nie pod wzgledem grafiki ale urozmaicenia gier


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 20:02 
Cytuj  
Grafika? Ja tam wole wysokie rozdzielczosci + FSAA :

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 22:22 
Cytuj  
LOl
grafa z pc jest 2x razy lepsza niz ps2.
ciekawe na jakiej konsoliu odpalicie np. ut2003? w high details i maxymalnej rodzielczosci


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 23:11 
Cytuj  
LOL skoro zeszlismy juz z tematu to dodam cos w temacie PC vs. PS2

heh widac calkowity brak znajomosci tematu PS2 u szanownych kolegow :smile:
Konsole to zupelnie inna platforma i nie ma tu czegos takiego jak koniecznosc odpalania gry w "high details i maxymalnej rodzielczosci" :wink:
Jezeli chodzi o procesor graficzny to nawet nie ma co porownywac bo to tez dwie zupelnie inne rzeczy...
W ogole nie ma co porownywac PC do Konsoli - to zupelnie jakby chciec porownac margaryne do maszynki do mielenia miesa - obydwie rzeczy maja cos wspolnego z jedzeniem ale nie da sie ich porownac...

Uzywam od wiekow PCtow oraz od 2 lat konsoli - nie neguje PC i nie faworyzuje PS2 - mam natomiast doskonale porownanie co do gier na obydwie platformy, dodajac do tego moje maniakalne zamilowanie do gier, oraz to ze gram w gry non-stop przez jakies 20 lat - powoduje iz wydaje mi sie ze znam sie na tym o czym pisze - w odroznieniu od kilku panow na forum (ale to juz taka polska przypadlosc, pisac i mowic o czyms o czym sie nie ma zielonego pojecia).

a wracajac do FF to (imo) jest to jedna z najlepszych gier na swiecie pod kazdym wzgledem, no nie zapominajac o no. 1 czyli Fallout 2 na PC - i o ile F2 bez problemu daloby sie zrobic na konsole to w druga strone nie da rady.

Nie ma co polemizowac w temacie PC vs. Konsole - to juz rzecz gustu chyba...

A w FF11 trzeba zagrac... widzialem tony filmow (ingame), mase screenow i przeczytalem setki postow za i przeciw na angielsko-jezycznych forach - i jestem pewien iz jest to HIT w temacie MMORPG.

Pozdrawiam.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 23:45 
Cytuj  
Mclaren nie chce cie dolowac ani wspanialej ps2 ale spojrz co powstaje na konkurencyjna x-box ....nie reguluj monitora:)

http://www.rpgamer.com/games/other/xbox/tfo/tfoss.html

technikalia...moze sie nie znam na mmorpg ale znam sie na konsolach...tajemnica ich szybkosci to nie tyle procesory RISC o zredukowanej liczbie rozkazow ale szybkim transferom miedzy magistrala pamieci a cpu,
ilosc pamieci w konsolach jest mala ale to glownie sa RAMBUSY 800 mhz ,dlatego rozdzialka tekstur w grach konsolowych jest dosc niska . Telewizory rozmywaja obraz i nie widac niedorobek ,pozatym odpadaja problemy z interface danych ,wszystko leci do miejsca przeznaczenia .

slaboscia ps2 jest brak pixel i vertex shadera , ma za to nurbsy

zas slaboscia x-boxa jest intelowskie cpu i 32-bitowa adresacja danych ,nadrabia jednak silnym gpu

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 00:04 
Cytuj  
podniecasz sie tak tym ps2 ale jakbym mial wybierac ps2 a xbox bez zastanowienia bralbym xboxa, ma ciekawsze mozliwosci takie jak ogladanie divxow itp (ofkoz po przerobieniu) pozatym ma wyjsc albo juz wyszla gierka, symulator mecha ze specjalnym kontrolerem posiadajacym okolo 40 przyciskow i przelacznikow, wolant i przekladnie ;] to dopiero cos ;] zaden ff nie przebije takiego symulatora ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.