mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 10:10 
Cytuj  
Alliance czy Horde!

Wyglada na to ze wiekszosc graczy, bedzie chciala sprobowac swoich sil w najnowszej produkcji Blizzarda "World of Warcraft". Stad postawione pytanie: Kim i po jakiej stronie bedzie gral?

The Alliance:
Human
Night Elves
Dwarves
Gnomes
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

The Horde:
Orcs
Tauren
Undead
Trolls
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wiecej informacji:
http://www.worldofwarcraft.com/wow/townhall


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 13:32 
Cytuj  
Na początek pewnie będę jakiś uber heroic dude , Human Mage , raczej oleje kompletnie Nigh Elfy , bo wyglądają suxXorsko jednak i nie widze u nich jakichś interesujących skillsów/abilities [ Shadowmeld to kupa :cool: ]

Zastanawiam się , czy nie przejść od razu na ciemną strone mocy i grać jako Troll Hunter , do czego mocno namawia mnie szwedzka gildia pełna grieferów i chamów :wink:

PS. Jak się dostanę do bety to sobie bym posprawdzał co mi leży a co nie , ale tak 'na sucho' to humansy (i ich koniki wyglądające jak kucyki Pink Pony ^^) na razie r0xx0rz my b0xx0rz

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 23:33 
Cytuj  
Tauren:)
Ale nie bede chyba gral bo cena za month to min. 15, a moze i 20 usd : No chyba ich pojebalo:(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 23:40 
Cytuj  
15 to normalna cena w mmo... Ale 20? HAHA~ fajne zarty. Ciekawe co beda krzyczec po premierze, 'rzesze' forumowiczow z boardow typu gry.wp.pl :(. W koncu mysleli o tym, ze Blizzard da specjalne znizki dla Polski (10-15zl/month:)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 01:23 
Cytuj  
Nie no 15 usd ok. Tylko, ze jak oni teraz planuja ~20 to pomimo poczatkowej ceny 15tu moze szybko wzrosnac do 20, szybciej niz sobie pograsz wiec mi o to chodzi :

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 02:45 
Cytuj  
A skad w ogole pomysl, ze takie oplaty beda? To ze byla (byla?) taka opcja do wyboru w rejestracji do bety jeszcze nic chyba nie znaczy. Moga sobie abonament i $50 przyp... ale kto im w to zechce grac? imo wyzej niz $15 pojsc na razie nie moga: W kazdej becie trafia sie zgraja inwalidow intelektualnych, ktorzy gotowi sa placic za gre ponad $20 miesiecznie i oglaszaja to przy kazdej mozliwej okazji. Jednak wiekszosc graczy nawet to $15 nie bardzo sie podoba, bo nikt kasa nie sra, nawet ''na zachodzie'' :<

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 10:30 
Cytuj  
Ciekawe, czy Blizz dopusci granie jedna frakcja na tym samym serwerze... Jesli nie, to trzeba bedzie wybrac dwa serwery - alliance i horda.

Muminus

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 14:48 
Cytuj  
@Muminus

FAQ n00t! :cool: 8char per account , AFAIR ktoś z Blizza pisał na ich boardzie , że oczywiście można mieć i Horde i Alliance

BTW. Czy ktoś jeszcze patrzy na Gnomy z pogardą ..czy tylko ja tak mam..anyways nizioły są kiczowate i chętnie je masowo zadepcze x_x

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 18:45 
Cytuj  
Po prostu devsom sie wydaje ze jak zrobia mmorpg z "lepsza" grafa niz poprzednie (co za tym idzie zarzyna najwiekrze kombajny)
to od razu moga wolac 15-20 usd , teraz czlowiek docenia to 10 dolcow jakie wolal Orgin dawno temu za UO :sad: , moze dadza na poczatek 12-13 usd a potem na offical site
po 2 miesiacach zamieszcza ze w trosce o dobro graczy i ich przyjemnosc z grania musza podwyzyc abonament do 15-17 usd , malo marketingowe zagrywki ale pewnie sie nie znam :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 19:06 
Cytuj  
''Problem'' w tym, ze WoW wcale nie ma lepszej grafy... No, chyba ze mowimy o lepszej grafie od Warcrafta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 19:23 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-07 14:48, RedruM napisał:
@Muminus

FAQ n00t! :cool: 8char per account , AFAIR ktoś z Blizza pisał na ich boardzie , że oczywiście można mieć i Horde i Alliance

Can the same account have both a Horde & Alliance character on the same server?

This is still being looked at and is one of the many things that will be tested during the beta.

Wiec oczywiscie nie wiadomo jak bedzie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 19:38 
Cytuj  
me n00t :grin:

ale GFraizer gadał coś na forum , że będzie mozna mieć 8char , tak żeby starczyło na zrobienie sobie ludka z każdej rasy ;

nie sądze , żeby 'spying' ( bo chyba tylko tego można się obawiać ) , węszenie w stylu : jesteś w 2 gildiach , ale jednej obrabiasz dupe :razz:
...miało znaczący wpływ na rozgrywkę , w której PvP będzie maksymalnie uproszczone , w końcu to nie jest SB tylko WoW , to raczej nie jest PvP friendly gierka :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2004-02-07 20:29 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 21:13 
Cytuj  
Mnie to rybka szczrze mowiac...

Ja zamierzam grac rog dorfem, chyba ze combat system jakos dretwo rozwiaza to wtedy druida pewnie wybiore. :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 22:33 
Cytuj  
PvP będzie maksymalnie uproszczone , w końcu to nie jest SB tylko WoW

Obawiam sie, ze jak mieliby wam upraszczac PvP SB, to w WoW nie pozostalo by nic oprocz przyciskow odpowiadajacych za attack i peace :

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 23:25 
Cytuj  
Heh byś zobaczył PvP WoWa w wersji z "emu" alphy na gotwow.net : tam to jest chociaż bekowo , bo 100osób biega dookoła siebie :smile: niech reka boska broni jakąkolwiek gre przed takimi rozwiazaniami :grin:

BTW. Na tym emuserwie WoW aż roi się od Polaków ...w pewnym momencie myślałem , ze to jakiś polski serw nawet :wink: ... ale to taka ciekawostka :>

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 23:58 
Cytuj  
JA bede oczywiscie nawracal pogan umiejetnoscia trolla-kaplana zwana-dominate:
"When Dominating, the priest gains whatever abilities their opponent may have within their arsenal and moves/functions within the body of the enemy."

btw. Redrum wprowadzili już 'shake your boobs', skoro takie duze zainteresowanie graniem w WoW z Twojej strony :smile:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 23:59 
Cytuj  
<znak zapytania>


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.


Posty: 17
Dołączył(a): 10.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2004, 09:57 
Cytuj  
Na pewno nie bede gral Ludzmi i Elfami bo "wszyscy nimi graja". Gnomy odpadaja juz na wstepie za wyglad. Najprawdopodobnije bede gral Trolem


_________________
http://www.wowc.net - wszystko o World of Warcraft.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2004, 11:39 
Cytuj  
ja nie rozumiem Blizzarda czemu eksploatuja
ciagle to Warcraft universe zamiast odswierzyc cos co im sie nad podziw bardziej udalo jak starcraft , amerykanie
przeciez tylko marza by pobiegac protoss zealotem czy polatac wraithem na cloack ...mogliby zrobic to nawet w stylu planetside bez otoczki "virtual life" ludzie i tak by sie na to rzucili . Ciekawe jak ich notowania musza spasc by to wreszcie dostrzegli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-02-23 11:39 ]</font>

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 16:28 
Cytuj  
JA tam jak zawszę będę grał orcami nie ma to jak stary śmierdzący ork z olbrzymim toporem!!!

POLECAM :wink:


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.