mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2004, 12:26 
Cytuj  
Jak wiadomo trwaja prace w koncowej fazie nad nowym MMO, od wczoraj mozna wziac udzial w "World Preview Event" i zagrac w gre.
Na oficjalnej stronie mozna znalezc takie sformulowanie (nie bede ukrywal, ze w FAQ :roll: ) :
"Will there be a monthly fee for Guild Wars?
No, there will not be a monthly subscription fee of any kind, anywhere in the world."

Czyzby oznaczalo to, ze Guild Wars ma byc jednym z niewielu MMO bez jakichkolwiek oplat za prowadzenie konta?
Jakie jest wasze zdanie na temat obranego kierunku przez tworcow odnosnie oplat, czy oby to nie wplynie negatywnie na jakosc sieciowej rozgrywki? Ciekawe czy ktos sie zajmie dystrybucja gry w polsce, tytul zapowiada sie naprawde smakowicie, ale trzeba bedzie poczekac do lutego. Poczekamy, zobaczymy.


_________________
"Człowiek jest tedy jeno maską, jeno kłamstwem i obłudą; i w sobie i wobec drugich."


Posty: 11
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2004, 12:36 
Cytuj  
Chce przeprosic o wtornosc. Znalazlem podobny topic na forum [ viewtopic.php?t=8038 ] :oops:


_________________
"Człowiek jest tedy jeno maską, jeno kłamstwem i obłudą; i w sobie i wobec drugich."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 13:11 
Cytuj  
nie ma się czego wstydzić ;)

Ja mam taką koncepcję. GW to nie jest mmorpg. Bo za mało w tym RPG czy tam cRPG dla czepliwych. Myślę, że w zamierzeniach Guild Wars ma ściągnąć ludzi z takich gier jak Dark Eden, Mu Online, RYL i mnóstwo innych koreańskich uber mmo hack/slashy. To co sobą prezentuje GW jest 10x lepsze niż te wszystkie hack/slashe razem wzięte.
Więc wypełni taką niszę dla trochę młodszych i mniej wymagających graczy. A i starsi pewnie zagrają dla funu i dla relaxu.


Posty: 11
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 14:34 
Cytuj  
Doszedlem do podobnych wnioskow odnosnie wytworu jakim jest GW, dlatego uzylem zwrotu MMO. Gdzies czytalem, ze sami autorzy gry z zamierzenia chcieli stworzyc gre bardziej hack & slashowa. Jedna wypowiedz GW przyrownala w wiekszosci do rozgrywki w stylu diablo i elem. ktore mozna spotkac w np. everquescie. Nie naleze do mlodszego grona graczy, a gra przykula moja uwage. Rozrywka jaka mozna z niej czerpac i przede wszystkim to, ze bede mogl w nia pograc bez uiszczania oplat. Naleze do grona osob, ktore nie poswiecaja regularnego czasu na rozgrywki online i nie widzi im sie placenie za niewykorzystany czas.
Mam nadzieje, ze jednak osob z tego dojzalszego grona grajacych w GW bedzie wiecej, nie chcialbym zeby gra zostala zdegradowana do zabawy dla najmlodszych. moze tworcy z czasem rozwina watek fabularny i dodadza ciekawe urozmaicenia zblizajace ich dzielo do rpg. Narazie mamy alphe.
(jak czytam to co napisalem to brzmi to mi jak jakas kryptoreklama :wink: )


_________________
"Człowiek jest tedy jeno maską, jeno kłamstwem i obłudą; i w sobie i wobec drugich."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 01:21 
Cytuj  
ja już swoje latka mam, ale gra potrofi przyciągnąć uwagę. Jeżeli naprawdę celuje ona w rynek Mu online, Dark Eden itp. to jest w tym momencie po prostu bezkonkurencyjna. Meczyki są extra ale trudne. Wymagają zbalansowanego zgranego teamu, gdzie każdy dokładnie wie jaka jego rola.
O ile Guild War nam jako tako wychodzi (tylko pierwszą walkę przegraliśmy, jedna w sumie remis - wykończyliśmy przeciwników psychicznie - coś z tym trzeba zrobić 70minut i ani w tą ani we wtą, reszta wygrane), to walki team vs team to wyższa szkoła jazdy, duża losowość plansz, 3 teamy na planszy i już nie wiadomo co robić, generalnie gra ma więcej z taktyki niż się na początku wydaje. Ilość scenariuszy też jest spora i do końca nie wiadomo, która plansza się wylosuje...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:32 
Cytuj  
Grafika jest fajna moze i fajnie sie gra ale to jest beta watpie ze bedzie darmowe moze za konto nie bedzie sie placic ale np. za download 40$ bedzie :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:47 
Cytuj  
dodge52 napisał(a):
Giera moze i fajna dobra graficzka i w ogole ale dali beta free status a pozniej bedzie normalna wersja platna i mysle ze 50% graczy ktorzy to zobaczyli beda placic z 10$ za tydzien albo cos takiego. Wiec teraz nabijesz level i bedziesz zalowal ze platne. Nie oplaca sie dlugo tym zajmowac :]


dodge52 napisał(a):
Grafika jest fajna moze i fajnie sie gra ale to jest beta watpie ze bedzie darmowe moze za konto nie bedzie sie placic ale np. za download 40$ bedzie :har:


:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:50 
Cytuj  
Ta, kolejny, co zamiast wpierw poczytac, to zaklada konto i dopisuje sie gdzie sie da.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 13:01 
Cytuj  
Ja zanim napisałem pierwszy post to z dwa lata sobie czytałem co inni piszą, ale jestem chyba inne pokolenie. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 20:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja zanim napisałem pierwszy post to z dwa lata sobie czytałem co inni piszą, ale jestem chyba inne pokolenie. :)

witam w klubie

a wracajac do GW

jesli sprzedaz osiagnie polowe sprzedazy typowych produktow blizzard [wszak to byli wymiatacze z blizza robia] + 2-3 dodatki to arena.net utrzyma serwery na dobrym poziomie
problem w tym, kto pozwoli sobie na zostanie w tyle i nie kupienie jednego z dodatkow. Na poczatku moze to wydac sie dobrym rozwiazaniem, ale patche zwykle z czasem coraz mniej poprawiaja podstawowa wersje, skupiajac sie na dodatkach

ponadto boje sie, nie wiem dlaczego, jednej sytuacji:
w systemie autopatchowania moga byc bledy, ktore naprawiajac jeden bug, tworza na pewien krotki okres inny, co moze spowodowac naduzywanie ich przez graczy [dochodza jeszczejakies cheatyna biezaco likwidowane]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:08 
Cytuj  
Najważniesze, że jest wybór kupowania dodatków lub nie.
Ja tej grze prorokuje w krajach europy wschodniej , oraz azjatyckich olbrzymią popularność. Poprostu wspólczynik kosztów do grywalności ,GW bedzie miala najlepszy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.