mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 15:27 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
JNikt nic nieche kupowac mrynar na tych aukcjach, tam jest jakas historia zakonczonych?


Historii chyba nie ma. Ja zazwyczaj sprzedaje wszystko przy pierwszym wystawieniu. Moze masz pecha, albo ceny za wysokie.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 18:56 
Cytuj  
A na ile dajesz aukcje? troche szkoda mi bo wqejsciowe duze na dluzej, a sprzet wart z 5 -10 blue.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 19:32 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
A na ile dajesz aukcje? troche szkoda mi bo wqejsciowe duze na dluzej, a sprzet wart z 5 -10 blue.


na max czasu, jak sie nie kalkuluje to oddaje do vendora

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 21:11 
Cytuj  
kiedy bydzie to cale f2p? sa jakies staty populacji w tej grze?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2011, 23:19 
Cytuj  
Taaa, WTB F2P. Pogralbym juz.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2011, 06:59 
Cytuj  
F2p nie wiadomo kiedy chyba kolo pazdziernika.
Patch 1.9 implemented - najbardziej rewolucyjny

-Gre w kasynie ktos testowal? czy daje sie na tym zarobic?
- mrynar sa jakies campy do zrobienia co daja ci access do vaulta? Bym zacampil kolo mojego farm spota.


==========================
All servers are now back up and running, and available for login. This version (1.9) includes a host of changes including the brand new Alpha County sector, player-built constructed Progress Towns and refreshed combat mechanics.

To help ease the transition into this update we are providing all players with 2 Pristine Recombinant Injectors as well as a Combat Knowledge Recalculator. Using the Recalculator will give you a mission that grants all the knowledges you need for your current build. You should not use this item until you have finished your new build.



edit: o ja cie pierdole jaki patch , kazmdy ma 2x wiecej HP i dmg jest mniejszy (bazowany na lvl) ciekawe jak teraz pvp.. LOL jestem w dupie z buildem dalej

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2011, 08:25 
Cytuj  
Te przycinki/lagi jakich doświadczam występuje na 1 z 2 komputerów. Na drugim nie mam z nimi problemów. To raczej nie wygląda na wydajność systemu a na jakieś blokady na firewallu może. Tylko w logach nie mam żadnego info o tym, że coś jest blokowane. Ewidentnie widać, że nie FPS a lag się pojawia. Tylko dlaczego?

Tak na marginesie, po nowym patchu planer postaci będzie aktualny?

Edit:
Może inaczej, jest już jakiś planer zaktualizowany? Bo ten z linków napewno aktualny nie jest :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2011, 08:33 
Cytuj  
strone wczesniwej dawalem taki co sam sobie trzeba zasavowac;p

link do character plannera z nowymi skillami https://spreadsheets.google.com/spreads ... 2p8B#gid=0


Skilla Power nie zalecam do rifli/pstol- gowno daje;p precisioon max trza miec zato


edit2: mrynar tego squirrela 410 gauge zapusciles?;p przydalby sie teraz.
znalzlem fajny farm spot jakies 5 blue w s1 robie na 30 min + 5-10 w.petroleum, +12 salvaged wood + xx mild toxin + xx quewsationable water;p

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2011, 10:56 
Cytuj  
HaHA ale patch teraz goscia na bloodsports minute musze strzelac zeby go zabic:D gosc se stoi przez minute mu heady wpadaja i nic:D


[e quit qwa :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2011, 11:20 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
HaHA ale patch teraz goscia na bloodsports minute musze strzelac zeby go zabic:D gosc se stoi przez minute mu heady wpadaja i nic:D


[e quit qwa :<


Pewnie teraz beda balansowac to wszystko przez miesiac.

Nic nie zapuscilem, nawet clienta nie mam spatchowanego, w grze bede pewnie dopiero w niedziele.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2011, 22:55 
Cytuj  
ale mnie wqrwia juz ta gra , po tym patchu nie polacam nikomu;p
zalozenia byly dobre jak sie na nie patrzy ale wykoanie jest zalamujace.

Gosc se odpieprzyl builda co ma 2 razy tyle HP co ja na tym samaym lvlu resy wieksze o 20% jakis ultra rare na szyje +10 do sily lifenet'a i jest medykiem max spec. z czego moja bron zadaje mu 40 ( a to najwiekszy dmg mozliwy na moj lvl 102base dmg shotgun)jak kryt to 80 dmg przy jego 540 hp a leczy jakies 80 co 6 sec , Ofcoz ta sama bron zadaje mi 80 dmg, krytow prawie nie ma bo musial zrezygnowac z precision...

jednym slowy gosc jest nie do wyjebania 1 vs 1 jeszcze z dirty tricks , juz nei wspomne ze moze leczyc kolege overpowered Meleera w tym czasie ktory rozjezdza twoj team z kilometra na lagu ;/

pozatym jest lowem w FPS , ale ladnie abusuje mechanike

no i z bugiem zniknelo mi z 10 aP ot tak lol

[e rage

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 04:41 
Cytuj  
Oj tak zawsze bylo z PvP w FE. Jedni byli nie do zabicia (pistolero i melee) inni padali jak muchy (rifle). Widze, ze nic sie nie zmienilo :)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 07:12 
Cytuj  
w poprzednim patchu tylko stuny/ knockdowny byly overpowered. Reszta byla jakos zbalansowana choc ktos tam narzekal na mutki , ale ja zamaly lvl zeby sprawdzic (ofcoz ten sam gosc wtedy abusowal shotguny jako ze maja hitting curve z melee i latwo tym trafiac.

Patch 1.9 spierdolil balans miedzy HP / Healling vs DMg dealt.

Gosc moze sobie stac tylko trzymajac heala i nie ejstes w stanie go zabic bo ma 2x wiecej HP niz mial w patchu 1.8 a dmg jest mniejszy przez resy liczone z doge i armor use + gosc robi specjalnego speca ktory ma 4 x tyle HP co w patchu 1.8 normal rifler. i healuje wiecej dps niz ty jestes wstanie zadac przy perfect crit shot z heavy guna o lightach nawwet nie wspomne bo do smieci mozna wyrzucic;p a w 1.8 czasami 3 atackerow lightem zdejmowalem na bloodsports w obronie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 11:03 
Cytuj  
Traktowanie FE jako gry purePvP musi predzej czy pozniej skonczyc sie frustracja. To nigdy nie byl i chyba ciagle nie jest priorytet devsow i raczej nie ma sie co spodziewac w najbliszym czasie jakiegos doszlifowanego, zbalansowanego pvp.

Moim zdaniem na teraz preferencje graczy sa takie:

1. crafting

2. pve

3. pvp

No i devsi staraja sie sprostac oczekiwaniom graczy. Moze po wprowadzeniu F2P cos sie zmieni.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 12:44 
Cytuj  
Well. dla mnie to game breaking changes. czuje sie jakbym gral w WoWa.
smashowanioe powerow z mutacji naprzemian z healem.

Poczekam zobacze jak sie bedzie rozwijac sytuacja.

edit: mrynar poszukaj recipe na lifnet dajcy 10 do sily i cos tam jeszcze , podobno jego klan wykupuje je z aukcji jak tylko sie pojawia zeby nikt tego nei dostal, a to super Hp boost item

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 14:04 
Cytuj  
Pogralem troche i nie jest tak zle, wprawdzie tylko pve, ale ludzie tez placza, ze pve sie zrobilo trudne. :) Mi sie wydaje latwiejsze nawet.

Nie przepadam, za buildplanerami i zrobilem postac bez glebszych analiz. Stracilem przez to dostep do sporej ilosci skilli, ale pozniej sie ich naucze najwyzej. Generalnie to jest troche spieprzone, bo system powinien pozniej pamietac juz to co umialem, no ale trudno.

Mam teraz max precision, power i rifle. Do tego spory dodge i armor use. Nie starczylo niestety AP na mutacje...

Co sie odrazu rzuca w oczy to, ze za ta sama ilosc AP mam gdzies 1/4 skilli w porownaniu z poprzednim buildem. Czesci skilli wogole nie mam (np.one shot, one kill), nie wiem moze to przygotowywanie takiej okrojonej wersji na F2P, a reszta bedzie dostepna dla placacych abonament.
Generalnie taka prostota nawet nie jest zla, bo wiekszosci skilli wogole nie uzywalem, albo uzywalem tylko na bossow i w pvp.

Paski skilli przed 1,9:

Obrazek

i po wprowadzeniu 1,9:

Obrazek

Za to HP mam teraz dwa razy wiecej. No i kazde AP znowu zrobilo sie strasznie cenne, wczesniej wydawalem na glupoty, tyle ich bylo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 14:16 
Cytuj  
mobliby na poczatek dawac jakas normalna pukawke a nie gowno do paintballa, pozniej mam nadzieje jest lepiej? ;p


_________________
.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 14:48 
Cytuj  
ta pukawka do painballa jest dobra.
lMrynar zalezy na jakie movby trafiles , niektre sa slabsze niz byly .inne maja 2x wiecej hp i duzo doge i armor usa PvE wystarczy jakis meleer szkoda kul. Tam jest knowlege cos tam to ci daje skille ktore milaes , a z nowych skilli trza poszukac ksiazek , sa poukrywane..


edit: ale ja nie uzywam narazie nai injectorow ani knowlege cosa , poczekam czy bedzie jakis fix potem zmienie build na jakis kozacki.


Ostatnio edytowano 10 lip 2011, 15:01 przez S@mael, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 14:53 
Cytuj  
moze sobie byc i dobra ale wydaje takie dzwieki, ze sie grac odechciewa. ;p


_________________
.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2011, 14:57 
Cytuj  
ja mam sklonnosci samobojcze jak slysze podczas idlowania NPCow *huh* .
Nie moglem znalezc gdzie to wylaczyc , wylaczenie chatu npcow nie pomoglo.
Bronie sa chyba wszystkei jakei tylko moga byc.

Jaki masz nick? trial or?Jak nie trial to moge ci paintball zastapic paintaballem klusownikow z 31 dmg.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.