mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 21:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sprobuj dfo ;p


Jak pewnie pamiętasz, próbowałem dfo i nie dałem rady ze skonfigurowaniem opcji graficznych w grze, więc dałem sobie spokój.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 21:29 
Cytuj  
ee przesadzasz. teraz wiele poprawili, wystarczy shadows wylaczyc i wszystko smiga.
sprobowalem aiona i wrocilem do dfo.
a przed mo niestety w uj daleka droga. na tym etapie do dfo brakuje mu jakis 4 lat :)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 22:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ee przesadzasz. teraz wiele poprawili, wystarczy shadows wylaczyc i wszystko smiga.
sprobowalem aiona i wrocilem do dfo.
a przed mo niestety w uj daleka droga. na tym etapie do dfo brakuje mu jakis 4 lat :)

martwisz się że zdziadziejesz do tego czasu ? :wink:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 23:24 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Mendol napisał(a):
ee przesadzasz. teraz wiele poprawili, wystarczy shadows wylaczyc i wszystko smiga.
sprobowalem aiona i wrocilem do dfo.
a przed mo niestety w uj daleka droga. na tym etapie do dfo brakuje mu jakis 4 lat :)

martwisz się że zdziadziejesz do tego czasu ? :wink:


tym sie juz nie musi martwic : P


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 01:21 
Cytuj  
z cyklu opowieści wujka Adolfa:
http://www.youtube.com/watch?v=8Uxbgv5ro1Y
Może nie tak dobre jak pierwowzór o DFo, ale daje rade :]


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 06:48 
Cytuj  
Uch.. Ciężka to noc była, ale postać jakoś dało się zrobić. Lag ciężki, widać że te 5k ludka ich trochę przygięło (ale pracują chłopaki - to najważniejsze).
Na blogu Sebastiana Persson'a jest coś w rodzaju server status'u i ogólnie board z informacjami co się akurat w SV dzieje:

https://twitter.com/MortalBeta


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 06:51 
Cytuj  
" ... Darkfall trolls have ruined the General Discussion. "

HeHe


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 11:33 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
ta i dlatego, zastanawiam się nad...aionem, niby to samo co wow no, ale wow leży na katafalku i kwiczy

Imperator dowie sie o postepujacym zgejeniu w swoich szeregach. Rozwazanie wowa czy geion w topiku MO to jaby nie ta bajka. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 12:09 
Cytuj  
Ma ktoś użyczyć konto ? ;-)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 12:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
MagPS napisał(a):
ta i dlatego, zastanawiam się nad...aionem, niby to samo co wow no, ale wow leży na katafalku i kwiczy

Imperator dowie sie o postepujacym zgejeniu w swoich szeregach. Rozwazanie wowa czy geion w topiku MO to jaby nie ta bajka. hehe


jak będę miał możliwość wypróbowania raz jeszcze dfo to pomyśle
co do mo ta gra na dzień dzisiejszy wygląda jak kiepskiej jakości pokazówka silnika, ziew kurwa:<

czy ty napisałeś słowo na g? :evil:15 tysięcy jak nic!!! :wink:

korwin mikke > *

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:15 
Cytuj  
Ale gej to jest bardzo politycznie porawne. :> DFO to pomylka, za stary jestem i mam za malo czasu zeby bawic sie w platne beta testy. Czekam na ten MO, ale Mendol mnie zmartwil, piszac ze potrzbuja pare lat. Chyba, ze tylko mendoli.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:17 
Cytuj  
@Blendamed -> a zes teraz faila przyjebal... Kiedy widziales dfo ostatni raz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:28 
Cytuj  
Gralem z malym opoznieniem po premierze. Szbko mi przeszla ochota. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ta gra sie zmienila, bo na tamten moment potrzebowala cudu zeby chcialo mi sie w to grac.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:29 
Cytuj  
zobaczymy jak pojdzie im wdrazanie nowych rzeczy w mo.
jak sie mozna bylo spodziewac obsuwy sa ale daje im szanse.

w tej chwili dfo jest mocno grywalne, ale niestety nie do konca nadaje sie do 'solowego' pykania.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:32 
Cytuj  
Miałem okazję pograć dziś jakieś 30min. Zero lagów, wszystko płynnie. Grafika jak na mmorpg świetna. Klimatycznie przyjemnie.

Niewiele rzeczy jest aktywowanych, włączony jest full combat i podstawowy crafting.

Kilka obserwacji :

- fpv świetny
- combat ma szansę być najbardziej "skillowym" combatem w mmorpgach pod warunkiem braku laga, timing, uniki, block, zejścia...jest wszystko,
- startowa bronią biłem gościa w full zbroi wyglądającej na scale za 4, on mnie 1h mieczykiem za 25 a ostatni wipe był wczoraj wieczorem...jest szansa, że naked zergów nie będzie,
- tenże gość rzekł iż posiada 2h mieczyk bijący kozacko mocno ale z braku skilli do niego zużywa całą staminę jednym machnięciem,
- podobnie ma łuk one shootujący nakedów ale także zużywa mu całą staminę w 1 strzale,

Wygląda to wszystko zachęcająco ale jak będzie z czasem..chgw, narazie to wczesna beta-np kawałek od startowego miasta jest niewidzialna ściana oddzielająca aktywowane tereny od pustego obszaru.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 13:52 
Cytuj  
Ładnie, ładnie powoli zaczyna robic sie pozytywnie

A tutaj fragment jeden z recenzji z beta combatu:

The response from the developers both during testing and the forums makes it clear that this is simply not just a game, but their game, their dream project, something done with love and care. I am sure there are many of us amongst us with such aspirations.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 15:02 
Cytuj  
Na wspomnienie tego video http://www.youtube.com/watch?v=P09ErtE3emM
aż się chce powiedzieć, czemu po 4 miechach jest mniejsza grywalność niż prawie pół roku temu ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 15:10 
Cytuj  
Po czym oceniasz różnicę grywalności na tym filmiku w stosunku do stanu obecnego?


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:07 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Po czym oceniasz różnicę grywalności na tym filmiku w stosunku do stanu obecnego?


lepsze synchro między graczami, dźwięki nie miały lagu ... ogólnie że są dźwięki walki - nie wiem czy patch 2.0.2 to poprawił, half-orcs są wraz z wyposażeniem - teraz nie ma

no i ogólnie żeby się trochę poprzypierdalać, nie ? :wink:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 16:10 
Cytuj  
Trzeba odbebnic troche krytyki w zamian za sygnature, co by sie ojciec czy mendol nie przyjebali o FB :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.