mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 16:57 
Cytuj  
combat jest dla mnie niezrozumialy, zlagowany i niefajny ;/
omg. jak ktos jeszcze kiedykolwiek bedzie narzekal na pve w dfo to zabije.
w mo pve nie jest jeszcze nawet w fazie wczesnej bety... (mowie o startowych zonach).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 17:11 
Cytuj  
a combat w pvp jest lepszy? to byloby chyba dziwne ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 17:15 
Cytuj  
nie wiem, moze i tak. pytanie kto ile ma cierpliwosci zeby 'skillowac'.
jest jeden plus - nie wywala z gry - w jakims miescie kreci sie faktycznie duzo ludzi. powoduje to, ze osoby w niewielkim oddaleniu widzimy na ekranie jako 'biale' postacie.
i niestety stwierdzam, ze nie mam cierpliwosci zeby testowac ta gre przez 20h. moge odpalic makro i niech sie samo robi.
MO bedzie ZAJEBISTE - za rok, dwa. biorac pod uwage dfo to w przypadku MO obstawiam, ze zajmie to troche wiecej czasu.

w miescie przy wielu graczach - gra jest dla mnie niegrywalna. proba 'spojrzenia w lewo' zajmuje pare sekund - mam freeza, po czym zmienia sie obraz.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 19:25 
Cytuj  
joshe moze jakas opinia bo jakby wszyscy fanboye ucichli... czyzby naprawde niegrywalne ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 00:31 
Cytuj  
Przeczytałem wszystko co napisaliście!!! (czekam na mecz nba)

Srsly. Taka reklame sobie robili, genialne conept arty itp... i taka dupa.

Galaxies też było sandboxem? Dobrze rozumiem? Swego czasu bylo dosc podobne do UO.

Walka to taki oblivion widzę. Walnij, ucieknij/zablokuj, walnij *yawn*...

Współczucie dla tych którzy właśnie stracili w tym nieporozumieniu 50 ełro.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 01:03 
Cytuj  
noasz napisał(a):
joshe moze jakas opinia bo jakby wszyscy fanboye ucichli... czyzby naprawde niegrywalne ?


Chcesz się sugerować stronniczymi wypowiedziami ? :roll:

Co by nie ściemniać, bugów jest wciąż dużo m.in fruwające moby (tyle dobrze że jeszcze za czasów bety dodano im opadanie, ale to i tak wciąż trwa zbyt długo). Pływanie nie wygląda dobrze, bo po wypływaniu na wierzch postać tak jakby podskakiwała - w becie dużo lepiej się sprawowało. Klient wciąż crashuje, ale przy najniższych gfx-ach jest w miarę stabilny. Ja mam low end sprzęt, więc i tak zszedłem z gfx-ami do minimum, ale 800x600 to już byłaby przesada ;)

Ktoś tu pisał że jest dużo graczy. Przez weekend w miastach ludu było dość sporo. W terenie nierzadko można się natknąć na innych graczy. Zwłaszcza po drodze z vaddy do meduli. Ale podróż bez kunia to udręka. Raczej warto zainwestować w wierzchowca.

Choć bywają spoty z większą ilością zwierza, w dalszych ostępach, to cały realm nie jest aż tak zapełniony mobami jakby tego oczekiwać. Może o to właśnie chodzi, żeby zmusić graczy do poruszania się po całej mapie ?

Hmm... noce nie są już tak ciemne jak w murzyńskiej dupie. Można się obejść bez pochodni na otwartym i w miarę bezchmurnym terenie. Ale już od dłuższego czasu była gadka o dodaniu world light w nocy, zwłaszcza jak wyłaził księżyc. Nie mam pojęcia czy było to już dodane w OB.

Nie wiem co tu jest jeszcze do omawiania. Jednym przeszkadzają bugi - w sumie mało co im się podoba, o cokolwiek by nie zapytać - inni podpytani jak się im widzi giera po wydaniu, mówią że klimat jest zajebisty i wszystko idzie w dobrym kierunku. Także zdania są podzielone praktycznie fifty-fifty.
Pierwsze starcie z MO nie należy do przyjemności. Nie ma jednak sensu wybierać się w świat na waleta będąc uzbrojonym jeno w garść dobrych chęci. Samemu też nic specjalnego nie ma co robić poza PvE, a targanie drewna czy kamorów jest nudne jak flaki. Ale jakoś trzeba zarobić na kupno książek, a garbowanie skór ze świń też jest dość czasochłonne.


Nie wiem kiedy zajmą się dodaniem speedtree, bo jest mnóstwo małych pierdół do poprawienia i więcej contentu do dodania (siege wars i skillsy z nim związane). Ale zdałoby się wdrożyć go jak najszybciej, bo ruiny i budowle rozsiane po mapie rażą w oczy na tle pustostanu bez traw czy chociaż kwadratowych drzew.



Martwi mnie natomiast to: http://mortalonlinehacker.com/
Widziałem już leszcza jadącego na tym gównie.
Sądziłem że klient jest dużo lepiej zabezpieczony.


ot tyle niusów od fanboja :wink:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 01:30 
Cytuj  
strasznie mnie wkurwiaja takie haxy :/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 14:54 
Cytuj  
No w koncu znalazlem film na youtubie prezentujacy gre po 4 dniach od premiery.
http://www.youtube.com/watch?v=RvqD8kKRwbc
http://www.youtube.com/watch?v=K3Mn01WCqr0
niestety w sumie 0 combatu...

http://www.youtube.com/watch?v=SQ67o_iA ... re=related - haxy

latajace swinie rox.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 15:17 
Cytuj  
Fajny filmik. To co rzuca się w oczy to strasznie "pusty świat". Spora część to płaska tekstura. Przydały by się jakieś kamienie, górki, zarośla cokolwiek. Do tego animacja imo wciąż sztuczna. Wydaje się, że gra ma potencjał, ale nie powinni jej w takim stanie wydawać.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 15:37 
Cytuj  
Ciągnę patche od piątku. Średnia prędkość 40-50kbs...Wspaniale jest.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 15:51 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Ciągnę patche od piątku. Średnia prędkość 40-50kbs...Wspaniale jest.


A jak odpalasz neta na kompie to nie słyszysz przypadkiem takiego charakterystycznego dźwięku bzzzzbzbbzbzbzzzzzbzbzzzz? ;) :]


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 16:09 
Cytuj  
tez ciagne patche od piatku, podobno dzis maja byc..


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:40 
Cytuj  
Ja chcę żeby ktoś mnie przekonał do wywalenia 50-70 eur na MO zamiast na każdą inną lepszą grę np. na PS3 i zestaw w Mac'u.

Any1?

No?

Ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:46 
Cytuj  
Pogadaj z realnaste.


_________________
.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 20:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja chcę żeby ktoś mnie przekonał do wywalenia 50-70 eur na MO zamiast na każdą inną lepszą grę np. na PS3 i zestaw w Mac'u.


11 kwiecień 2008.
http://www.youtube.com/watch?v=YYsUi80jOE4
0 : 01 "Teaser produced using in-game content and technology"

Prezentuje się całkiem nieźle, a przez ponad dwa lata na pewno to jeszcze bardziej dopracowali ...



:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 21:20 
Cytuj  
eh i server down ;/

koles z axe mi wyjebal w plecy za 37 ;0

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 21:30 
Cytuj  
Mendol, Ojciec dajcie pozniej recke dla ludzi. A nie super mega hardcorow ;] Co mozna wybaczyc a co nie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 21:47 
Cytuj  
Azdul napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ja chcę żeby ktoś mnie przekonał do wywalenia 50-70 eur na MO zamiast na każdą inną lepszą grę np. na PS3 i zestaw w Mac'u.


11 kwiecień 2008.
http://www.youtube.com/watch?v=YYsUi80jOE4
0 : 01 "Teaser produced using in-game content and technology"

Prezentuje się całkiem nieźle, a przez ponad dwa lata na pewno to jeszcze bardziej dopracowali ...



:wink:

Lawl. Jakby ta gra tak wygladala w calosci to bym no coz, pewnie bym pograł..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 22:44 
Cytuj  
To jest stary CINEMATIC teaser. Użyty był silnik gry, oraz wysokiej rozdzielczości tekstury (jeszcze wyłączone na żywym serwerze), nie mniej ostro skryptowany. Nie liczył bym w najbliższym czasie na tego typu fajerwerki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 09:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mendol, Ojciec dajcie pozniej recke dla ludzi. A nie super mega hardcorow ;] Co mozna wybaczyc a co nie.


Ale ja nie dam recki bo w crapa, które nie da się po ludzku ściągnąć i zainstalować nie tknę nawet za free - szkoda mojego czasu.

Co do teasera to mi się od razu nasuwają bardzo low budget produkcje filmowe, które często posiadają bardzo fajne... teasery.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.