mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 7.06.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:17 
Cytuj  
Zapraszam do przejrzenia galerii na moim fansicie: http://themortalonline.pl/index.php?opt ... &Itemid=80
Znajdziesz tam sporo ładnych obrazków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:26 
Cytuj  
dziekuje Kaldrick za linka.
niestety nic ladnego nie znalazlem, ale to juz pewnie dlatego, ze w ciagu ostatnich dni, gdy probowalem pograc, nastawilem sie bardzo negatywnie do MO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:34 
Cytuj  
ja odnosze dziwne wrazenie, ze tworcy wprowadzaja nowe rzeczy, zamiast dopracowac to co jest. AoC ma super grafe do MO...

Ja jak zgubilem sie w morrowindzie i lazilem po tych samych szarych piaskach, to mnie ch... strzelal. Nie wiem jak samo "lażenie" w takich grach moze sprawiac przyjemnosc, to lepiej juz przeprowadzic sie w gory...


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 cze 2010, 18:40 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:39 
Cytuj  
Cytuj:
ja odnosze dziwne wrazenie, ze tworcy wprowadzaja nowe rzeczy, zamiast dopracowac to co jest.

Nie bardzo wiem do czego nawiązujesz, więc nie wiem jak Ci odpowiedzieć...
Może konkretne przykłady?
Czy chodzi tylko o grafikę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:40 
Cytuj  
wiekszosc screenow, ktore mozemy zobaczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:43 
Cytuj  
"Już wkrótce czekają nas tez nowe mechaniki takie jak alchemia, butchery (rzeźnictwo? XD ), czy wpływ systemu pogody i temperatur na postać gracza."

O to. Jest million rzeczy do naprawienia a tworcy wola wprowadzic nowosc w postaci otwarcia sobie sklepu rzeznika z fruwajacymi swiniami w srodku. Uwazam, ze lepiej byloby dac graczom swiat 2 razy mniejszy a dopracowany. Beda chetniej grac. A jak beda zadowoleni, powiekszyc go... A grafa na tych rozleglych terenach prezentuje sie pusto...


_________________
.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:44 
Cytuj  
No na mnie AoC nie robi wrażenia. jakaś mgła ograniczająca widoczność, wszystko wygląda sztucznie przez nadmiernie nasycone barwy...ot kreskówka kolejna. Ale to już tylko kwestia gustu. Są ludzie co lubią pomarańcze, są tacy co wolą jabłka ;)
Zaznaczam, że opieram się na ss-ach i jutub. Nie grałem :P


Ostatnio edytowano 14 cze 2010, 18:46 przez realnaste, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:46 
Cytuj  
mowisz o stylu graficznym ale nie o jakości.


_________________
.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:47 
Cytuj  
Owszem. Dla mnie design jest równie ważny, jeśli nie ważniejszy w prezencji gry, co techniczne szczegóły takie jak rozdzielczość tekstur.
Nie mniej zasięg wzroku postaci jest moim zdaniem imponująca w MO, a to czysto techniczny szczegół, podobnie jak świat nie ograniczony sztucznie.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 18:57 
Cytuj  
Bardzo ciekawa recka.
Ludzie nie przesadzajmy z mapa - w uo tez jej nie bylo na poczatku, tez padlem od mobkow i obudzilem sie pod healerem w czarnej dupie i nei wiedzialem dokad mam isc . Dzis to jeden z przyjemniejszych rzeczy z uo jakie wspominam. Kompas ? No swietnie ze go nie ma dla mnie to duzy plus moze bedzie mozna go kupic. Jak w zyciu nie masz kompasu w glowie w czipie jakims rtylko musisz isc do sklepu i go kupic. Coraz bardziej sie napalam na ta gre. Moze dlatego ze caly czas sciagaja sie patche i nie moge jej kurwa obadac.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 19:00 
Cytuj  
ale to jest gra a nie zycie noah. a ja gram dla przyjemnosci. a nie po to zeby sobie poodgrywac 'fantasy rycerzyka' na shiny koniku, i ratowac krolewny gwalcone przez orki.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 19:07 
Cytuj  
A ja pogrywam orka gwalcacego krolewny a realizm pozwoli mojemu ponny byc bardziej bloody ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 19:34 
Cytuj  
Bloody ponny? You into gore sex wtf?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 21:55 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bloody ponny? You into gore sex wtf?

with clits and penix na wierzchu

mendol: mendzisz już od co najmniej 3 stron żeby cię namówić do grania w MO, kiedy nawet nie chcesz go ruszyć. WTF zatem ?
To samo w zasadzie oyciec.

Wam nie pasuje ciężkostrawny, w dużej mierze realistyczny świat, w innych tematach plujecie na łatwe rozgrywki w pochodnych EQ, więc czego wy chcecie ? Warcabów mmo ?
Spoko, napiszę engine w przyszłym roku, ale poco, skoro Wam gfx-y i animacje nie będą pasowały ?

Czyżby znowu MO jest złe bo Oyciec tak zarządził, a dotykał kiedy OB była za friko ?

hihi :D

Nikt Was nie zmusza, szukacie na siłę rzeczy, które chcecie aby były w MMO, ale rażą was błędy których doszukujecie się na siłę, zamiast czerpać fun z tego co zostało zapowiedziane i jest działające.
Mimo wszystko, szybkich transferów panowie ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 22:03 
Cytuj  
nie chce co? ty zacznij czytac ze zrozumieniem moze, to unikniemy nieporozumien.
dzisiaj chcialem pograc to po 10? 15? minutach server sie wyjebal.

nie jestem w stanie czerpac 'funu' z tej gry. a bardzo bym chcial.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 22:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie jestem w stanie czerpac 'funu' z tej gry. a bardzo bym chcial.


nigdy nie odebrałem w sposób pozytywny żadnej z twoich wypowiedzi
chciałbyś, ale jednak nie chcesz ...

Ale o czym tu mowa, skoro gry są dla ludzi, którzy chcą w nie grać.
Albo pasują niektórym albo nie. Po co kogokolwiek na siłę do nich zmuszać? A że jeszcze się proszą o to, to już ciężko sklasyfikować ...


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 23:07 
Cytuj  
joshe a czy ty uwazasz, ze MO w tej chwili jest w pelni grywalne i zapewni nam 'zabawe' na ladnych pare godzin?

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 23:17 
Cytuj  
Cytuj:
joshe a czy ty uwazasz, ze MO w tej chwili jest w pelni grywalne i zapewni nam 'zabawe' na ladnych pare godzin?

pozwolę sobie wtrącić moich 5 groszy.
Jest wiele osób, które naprawdę dobrze się bawią w MO. Choćby sprzedając konie (a następnie zabijając je, by rynek nie był przesycony, w końcu to sandbox XD ). Wiele osób z początku sceptycznych zmieniło zdanie. Nie twierdzę, że gra jest ideałem. Daleko jej do tego. Bez wątpienia nie jest to też gra dla wszystkich. W dzisiejszej dobie łatwej rozrywki MO jest skazane na rynek niszowy. Mimo wszystko jest to jedyny fantasy sandbox na rynku, który jest naprawdę grywalny moim (i nie tylko) zdaniem.

A terz kończę, bo
a) jestem już nieco pijany i coraz trudniej mi sklecić sensownego posta
b) koleżanka strzeli zaraz focha z przytupem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 23:41 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Bardzo ciekawa recka.
Ludzie nie przesadzajmy z mapa - w uo tez jej nie bylo na poczatku, tez padlem od mobkow i obudzilem sie pod healerem w czarnej dupie i nei wiedzialem dokad mam isc . Dzis to jeden z przyjemniejszych rzeczy z uo jakie wspominam. Kompas ? No swietnie ze go nie ma dla mnie to duzy plus moze bedzie mozna go kupic. Jak w zyciu nie masz kompasu w glowie w czipie jakims rtylko musisz isc do sklepu i go kupic. Coraz bardziej sie napalam na ta gre. Moze dlatego ze caly czas sciagaja sie patche i nie moge jej kurwa obadac.

Ale w UO wiedziales gdzie jest polnoc ;]. Tak jak w RL wiesz z grbusza.
A MO logujesz sie i nie potrafisz tego ocenic, bo:
a) nie wiesz ktora godzina w swiecie MO
b) mech nie rosnie z odpowiedniej strony na drzewach
c) third party mapka na podstawie twoich coordow to pewnie najprostsza rzecz do zrobienia.

A samo gubienie sie i brak mapy jest ok imho, bez kompasu juz nie... orientowanie sie tylko po landmarkach w doc jednak pustej grze.


EDIT: high, no jasne ze sie rozwijaja takie rzeczy - takie juz community. W zamknietych clanach maja pewnie 3x wiecej stuffu przygotowanego. Problem tylko, czy bedzie z kim w to grac. To na serio musialoby wyjsc za rok, zeby podstawowa rozgrywka szla gladko, bo jak mam sie wkurwiac na kazdy bug, to srednio mi sie chce. Chyba ze okaze sie ze 20+ normalnych ludzie zabiera sie za gre, wtedy tu juz wsio ryba w co grac;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 00:50 
Cytuj  
mendol: jakiej ty odpowiedzi oczekujesz, gdy nie wiesz sam co chcesz znaleźć w MO ?
Napisałem już co jest, a czego nie ma, a dalej pytasz czy jest grywalne. Dla ciebie nie jest, ale ja jestem pośród tych którzy przymykają oko na bugi i pomniejsze pierdoły, bo leży mi idea tej gry, jej klimat (gdzie ścieżka i efekty dźwiękowe po prostu miażdżą) to co można już robić, to do czego dążą developerzy wraz z tym co jest wciąż poprawiane i co pojawi się w najbliższym czasie. Jeśli nie ten tytuł, to żaden inny z tymi właśnie ficzerami ( a zależy mi na rpgu stricte fpv) nie pojawi się ani w tym roku, ani przez najbliższe 5 lat.

Innym natomiast przeszkadzają najmniejsze niedociągnięcia. Jak można rozróżnić czy przeszkadzają im zbugowane ficzery, czy to, że nie mają zasranego pojęcia na czym polega rozgrywka i rozrywka w grach sandboxowych opartych na skillach i świecie kształtowanym przez graczy ? Gramy w mmo które ma bazować na interakcji graczy, czy w multiplayera gdzie każdy sobie samemu szyje wszystko?
Możemy tutaj dywagować na temat themepark vs sandbox, bo chyba ten temat chcesz właśnie poruszyć. Ale dlaczego to ja zdaję sobie sprawę, że wiesz z czym to się gryzie, a dalej szukasz kozła ofiarnego ? Nie masz ochoty przebijać się przez bugi, nie próbuj, nie dotykaj, nie wmawiaj że chcesz to ugryźć, wciąż wynajdując sobie nowe wymówki. Nie mam żadnego zamiaru namawiać ani Ciebie, ani Tobie podobnych, którzy podchodzą do MO od strony gry, która będzie grywalna za rok, dwa, pięć, osiem. Bo ona w takim kontekście nie będzie grywalna ani za rok, ani za dziesięć bo albo zdechnie z braku przychodów na dalszy rozwój (a.k.a "może za rok zapłacę" - a to będzie już N-ty rok oczekiwania z kolei)) albo w tym czasie pojawią się inne mmogi, które odwrócą uwagę od MO. Najbliższe na horyzoncie, a do tego wręcz namacalne, jest GW2. I powtarzanie mantry typu "nie dam się znowu nabrać" jest nieporozumieniem. Albo jestem dorosły, potrafię czytać i płacę za to co oferuje dostawca usłgi wraz tym co będzie dodane w najbliższym czasie , albo kupuję kota w worku (rozumiane jako wpizdu długa lista ficzerów z których dnia na dzień odpadają kolejne) i wrzeszczę na oficjalnym forum że nic się h# nie trzyma <- tak jak to było (i wciąż jest?) w przypadku np. WAR. Swoją drogą miał to być zajebisty bitewniak, ale po jakoś tak 6 newsletterze, który opowiadał o kompletnie innej mechanice niż to było w podstawowych założeniach, odpuściłem sobie w ogóle oczekiwanie na ten tytuł. Zajebiste w WAR to się okazały tylko cinematic-i. Hmm... tak samo jak dla niektórych trailery MO - hehe :)

Jest jeszcze sandboxowy, izometryczny linkrealms z full lootem, ale od roku nie wychodzi z fazy bety i nie dasz rady położyć na tym łap.
(edit: za miech wydany zostanie xsyon którym zajmuje się kolo związany z rynkiem gier mmo i nie tylko grami od wielu lat. Dlaczego jednak nie wzbudza takich emocji jak MO?)



tomugen: ale słońce wciąż wshodzi i zachodzi w określonych i tych samych miejscach. Tu się nie odwracasz o 180° plecami a słoneczko ciągle wschodzi po twojej lewej stronie ;)

Po gwiazdach raczej ciężko wyczaić w którą stronę podążać, a i nie sądzę aby po dodaniu naval warfare można było wyznaczać kurs przy użyciu sekstansu. Bez przesady ;)

ps. UO nie od razu było tak zajebiste jak wszyscy pamiętają.
W końcu historia mmo ma tendencję do pamiętania tylko zmian na gorsze.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.