mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 11:09 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
chyba jak w koncu najedziemy lodz


ŁKS? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 11:42 
Cytuj  
na rogatkach za wyglad cie zatrzymaja ae :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:25 
Cytuj  
ale w sumie dwie gry ktorego nigdy nie wyjda to i tak lepiej niz jedna gra ktora nigdy nie wyjdzie.. zawsze to 50% wiecej na gre ktora nigdy nie wyjdzie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:46 
Cytuj  
Troche wiecej optymizmu ae, ja np. wierze ze obie wyjda :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 13:02 
Cytuj  
pytanie czy wtedy nasza jedyna rozrywka bedzie jak pielegniarka nami sie opiekujaca poslizgnie sie podczas zmieniania nam pieluchy :)

z tego co poczytalem MO robia skandynawowie , a oni nie lubia fuszerki
2009 to lepsze niz "soon" albo ".....this close"


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 13:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
JA CHCE NEOCRON 2 >:|


http://www.neocron2.com/

:P

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 08:52 
Cytuj  
Mieć jedną grę która nie wyjdzie i mieć druga grę która nie wyjdzie, to jakby mieć jedną grę ze skill system, open pvp i full lootem na rynku.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:52 
Cytuj  
Jak na razie to jedyną grą która wyjdzie z nazwą obydwu, to karcianka - by wszyscy malkontenci mogli poczuć klimat :P

A tak po trosze to skoro gatunek fps ma swojego DNF: neverending story, tak i światek mmorpg ma swojego DF ;P
Skoro jednak na horyzoncie pojawił się przeciwnik(star vault), który podniósł rękawicę tasos-a, jestem zdania że pozostanie tylko jeden
na polu bitwy. (ten który pierwszy wpuści fresh meat do swojego świata) ;)

także niech sie tasos spręża, bo mu gruchy na drzewach wyrosną.

roball: było wspierać sigonytha


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 35
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 20:25 
Cytuj  
Jak dla mnie bajka. Tytuł pojawił się dość niespodziewanie. Grafika jest baaaardzo dobre (te cienie, te góry! :D), do tego interesująca lista featuresów (housing, crafting, skill based, open PvP...) No i widok z oczu bohatera :D - jak dla mnie ciekawa odmiana.

Produkują toto już trzy lata - po trailerze widać, że gra ma ręce i nogi. Dlatego mam nadzieję, że wyrobią się w czasie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 09:38 
Cytuj  
wiesz takiego trailera pewnie można w parę dni zrobić.
Jak nie zobaczę to nie uwierzę.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 12:36 
Cytuj  
Generalnie to w DF bede mial opcje pobawic sie w prawdziwego pirata (nie ten szit POTBS) , ma byc full naval combat czyli cos czego jeszcze nikt nie zrobil w mmo , trailer o niczym nie swiadczy , ile bylo gier (nie mowie tylko o mmos) ktorych trailer wyrywal ze skarpetek a gra byla crapem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 15:40 
Cytuj  
Widzę że nie tylko mi skojarzył się z LOTRem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:12 
Cytuj  
Duzo pytan i odpowiedzi devsow na temat Mortal Online.
Moze konkretow nie ma zbyt wiele, ale powinno to skrystalizowac troche zamierzenia tworcow: KLIK!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Generalnie to w DF bede mial opcje pobawic sie w prawdziwego pirata (nie ten szit POTBS) , ma byc full naval combat czyli cos czego jeszcze nikt nie zrobil w mmo , trailer o niczym nie swiadczy , ile bylo gier (nie mowie tylko o mmos) ktorych trailer wyrywal ze skarpetek a gra byla crapem

Geralnie to bedziesz gral, wachajac kwiatki od spody w tego super-hiper-1st-world naval ombat w DF.
DF przerosl mozliwosci tworcow. Plany mieli ambitne, ale zjem, ale jestem gotowy zalozyc sie o zjedznie wlasnych butow, ze 70% tego co mialoby byc w DFO nie bedzie w momencie premiery (o ile oczywiscie premiera nastapi...)


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Generalnie to w DF bede mial opcje pobawic sie w prawdziwego pirata (nie ten szit POTBS) , ma byc full naval combat czyli cos czego jeszcze nikt nie zrobil w mmo , trailer o niczym nie swiadczy , ile bylo gier (nie mowie tylko o mmos) ktorych trailer wyrywal ze skarpetek a gra byla crapem

Geralnie to bedziesz gral, wachajac kwiatki od spody w tego super-hiper-1st-world naval ombat w DF.
DF przerosl mozliwosci tworcow. Plany mieli ambitne, ale zjem, ale jestem gotowy zalozyc sie o zjedznie wlasnych butow, ze 70% tego co mialoby byc w DFO nie bedzie w momencie premiery (o ile oczywiscie premiera nastapi...)


Jesli bedzie chociaz 50% to bedziemy mieli najlepsze mmo na rynku, wiec nie widze problemu. :) (nie zebym nie wierzyl ze bedzie wiecej, wiec poprosze zdjecia jak zjadasz buty po premierze, kthx)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 15:40 
Cytuj  
KrisK napisał(a):
Jak dla mnie bajka. Tytuł pojawił się dość niespodziewanie. Grafika jest baaaardzo dobre (te cienie, te góry! :D), do tego interesująca lista featuresów (housing, crafting, skill based, open PvP...) No i widok z oczu bohatera :D - jak dla mnie ciekawa odmiana.

Produkują toto już trzy lata - po trailerze widać, że gra ma ręce i nogi. Dlatego mam nadzieję, że wyrobią się w czasie.


Jasne, i r cheezburg0r: housing, open pvp, mega crafting bla bla bla. W dniu premiery wszystki efeatures: soon.

No thx, juz sie nie nabiore, a za taki housing jak w EQ2 to dziekuje.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 14:56 
Cytuj  
Nadzieja matka glupich :har:

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 18:26 
Cytuj  
Cytuj:
Q: Is Mortal Online comparable to any other game out there?
A: It’s never easy to compare your work to others. The core team comes from the beta days of Ultima Online and wants to build a PvP game in the same spirit but with today’s technology. Some of the very first MMORPG’s had features we have always seen as primary for the genre, and we are surprised to see that so few have developed games based on those features since that time. In short, we find many of today’s MMORPG’s impressive and fun, but see most of them as “cooperative PvE” games with only rudimentary PvP functionality. This makes us even more determined to see our vision come true in Mortal Online.


to ciekawy akapit


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2008, 00:07 
Cytuj  
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x= ... 13118,3870


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2008, 01:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,26,13118,3870


Ostatnim elementem, który mnie osobiście niesamowicie się spodobał, jest wprowadzenie do gry legendarnych przedmiotów, broni czy potworów. Co to oznacza? Przypuśćmy, że znajdziemy w głębi jednej z jaskiń ogromnego smoka, który - jak się okaże - jest tylko jeden w całej grze. Po jego pokonaniu całe growe społeczeństwo dowie się o naszym osiągnięciu. Proste, a jakie genialne. Podobnie sytuacja wyglądać ma z legendarnymi rodzajami broni, które będą poukrywane wyłącznie po jednym egzemplarzu na całym serwerze.

Genialny artykul rofl. Carebear whore spoted.

Ale zostawmy ten temat, bo w 2009 roku na rynek wejdzie gra, która zredefiniuje pojęcie MMORPG, zniszczy WoWa, wessie nosem GW, a na koniec nakicha na Ultimę Online.

Pewnie jak gralismy w UO to on sral w pieluchy, no ale fajny jest.

Mam nadzieje, ze link do tego artykulu zostal zapostowany dla "smiechu"~

Co nie zmienia faktu, ze Mortal Online moze byc po prostu fajny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.