mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

PostNapisane: 29 cze 2009, 23:07 
joshe napisał(a):
konrador napisał(a):
Aukcja charytatywna.

Tak jakby spływa mi to.
Żeby to poszło na dom dziecka bądź zakup konkretnych środków do pomocy, to ok. Ale doctors w/o border ... wtf is that ?

Nie wiem co próbujesz przeforsować, co najwyżej rażące braki we własnej wiedzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lekarze_bez_Granic

Pozdro.

PostNapisane: 29 cze 2009, 23:50 
grey_cinnamon napisał(a):
Nie wiem co próbujesz przeforsować, co najwyżej rażące braki we własnej wiedzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lekarze_bez_Granic

Pozdro.

Cytuj:
Organizacja powstała w wierze, że wszyscy ludzie mają prawo do opieki medycznej, i że to prawo jest ważniejsze niż granice państwowe. Lekarze z MSF ryzykują życie, by udzielać pomocy medycznej ludziom w strefach walk, które przedstawiciele innych organizacji, takich jak Międzynarodowy Czerwony Krzyż, dawno już opuścili z obawy o własne bezpieczeństwo.

Nie szastaj tak wikipedią, nie tylko ty masz dostęp do internetu.
Poza tym w tą krótką definicję wierzę tak samo jak w to, że w polsce będzie kiedyś lepiej.

Ja odrobiłem zadanie domowe, a wy dalej wierzycie w bajki, tak samo jak w to, że datki na afrykę idą na pomoc tym najbiedniejszym i głodującym.
Tak jak napisałem, na rodzimy dom dziecka czy zbiórkę na konkretny cel, zwłaszcza przez organizację, która może poszczycić się sfinalizowaniem takiego przedsięwzięcia, daję bez oporów. Ale złamanego grosza na pomoc innym państwom nie dam, skoro same doprowadziły do sytuacji w których znajdują się ich obywatele.
Demokrację mamy, tam też w większości przypadków mają.

pozdro

PostNapisane: 6 lip 2009, 22:53 
Kupiłbym jakby oddawali kasę na zwierzęta.

PostNapisane: 4 paź 2009, 14:51 
Witam, mam na sprzedaż konto MO z abonamentem do 13 pażdziernika za 100zl. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na gg 1604484. Jest też możliwość żebym je wystawił na allegro.

*

PostNapisane: 26 paź 2009, 05:31 
A to podziwiam kolege ze ma abonament tylko do 13

Nikt nie wie kiedy premiera gry a tobie sie juz abonament skonczyl LOL

PostNapisane: 30 sty 2010, 02:12 
Może zamiast niezbyt konstruktywnego flejma napiszecie coś więcej o tym jak wygląda teraz beta, jakie wrażenia, jak się gra, jak wygląda mechanika gry, czy dużo golasów goni etc :)
Mają niedługo grę wydawać i muszę wiedzieć czy wydawać prawie 40 euro na digital download czy nie. Z Informacji Star Vault wynika że open beta rusza za kilka dni więc może będę wreszcie miał okazję pograć, ale ciekaw jestem innych opinii.

PostNapisane: 30 sty 2010, 07:33 
Nie ma to jak pisac w temacie, gdzie ostatni wpis jest z pazdziernika tamtego roku, zamiast zajrzec do aktualnego tematu:
viewtopic.php?t=29136

X.

PostNapisane: 30 sty 2010, 13:26 
Xanth napisał(a):
Nie ma to jak pisac w temacie, gdzie ostatni wpis jest z pazdziernika tamtego roku, zamiast zajrzec do aktualnego tematu:
viewtopic.php?t=29136

X.

można podlinkowac na stronę główną aktualny topic z MO z dzialu ogolne w ktorym ludzie spamuja, a tak na stronie glownej wisi dead thread
leniwy jestem; dzieki za linka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5