mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:08 
Cytuj  
Okej, ale mnie interesuje jak sie w to gra. Narazie nikt nie byl wstanie napisac, co robil w grze, jak rozwija postac, komu wsadzil siekierke miedzy lopatki. Sam fakt ze dziala / sa skille / ma byc stabilnie to jednak za malo.

Da sie zalogowac i krzyknac "ahoj przygodo!" ?

EDIT: dajcie redrumowi pograc, on napisze recenzje od serca i zhypuje ludzi ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:10 
Cytuj  
mi sie nie udalo pograc dluzej niz 10min.
przed chwila zabilem swinke.
wczesniej zabil mnie jakis koles.
jak redziu chce moge mu dac dostep do konta, np.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:34 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
EDIT: dajcie redrumowi pograc, on napisze recenzje od serca i zhypuje ludzi ;]


ta jasne :>

pograłem godzinę i mi starczy, nic mnie nie zmusi by to dotykać jeszcze raz

MO to brzydki parujący kloc, który nigdy nie był grą, to po prostu dobrze zorganizowany scam (Mourning wysiada)
50€ AHEHEHEH.
/dehype


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:40 
Cytuj  
Hmm.. to może tu mi ktoś odpowie bo na sąsiednim wątki mnie olali :)

Jak wygląda walka w Mortal Online, w końcu to gra open PvP z full lootem więc to bardzo istotne...

Powtórzę to co napisałem:
pograłem trochę w Darkfalla i...
walka w Darkfallu wygląda tak:
super szybkie i dalekie skoki + jeszcze superszybsze dalekosiężne strafowanie z jednoczesnymi całkiem fuksiarskimi próbami trafienia przeciwnika ----> wygląda to śmiesznie i karykaturalnie, jak Tom i Jerry tylko inna kreska graficzna
Może... grawitacją w Darkfallu powinni zainteresować się fizycy

Więc Darkfallowi podziękowałem, a jak jest w Mortal Online, też takie skoki i strafowanie z szybkością światła przez 15 minut ? Bo pod tym względem jeśli oprzeć się na yuotubie Mortal wygląda lepiej niż Darkfall...

W Darkfalla grałem na trialu i sam sprawdziłem tą karykaturalną mechanikę walk, ale do Mortala na razie nie ma triala więc może ktoś będzie miał kaprys podzielić się doświadczeniami w tym względzie ? (najlepiej ktoś kto też grał w Darkfalla)

P.S.
Tylko nie piszcie że ktoś kto grał dwa tygodnie w Darkfalla gów** wie o Darkfallu, bo tu rzecz rozbija się o mechanikę, dynamikę i odzwierciedlenie ogólnie znanych praw fizyki podczas walki - a na to dwa tygodnie wystarczą.

2 P.S.
Oj, chyba jednak nie ma sensu tego się dowiadywać, bo z tego co piszecie to Mortal online chyba jeszcze nie został zrobiony...


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)


Ostatnio edytowano 10 cze 2010, 16:44 przez Szeptun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:42 
Cytuj  
hmm a grales kiedys w jakiegos fpsa? Bo nie wiem gdziez ten dfo taki super szybki. Czy Ty oczekujesz od takiej gry realizmu? Przeciez to bzdura.

MO http://www.youtube.com/watch?v=19w17ikHbjI

MO niedawno wyszedl ...


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:47 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Cytuj:
me too a przynajmniej się zastanowię. Na razie od strony graficznej nie wygląda to dobrze. I nie kumam czemu w tej grze nie ma celownika :/


Wiesz, styl graficzny bazujący na lowpoly objects to łatwizna. Tylko gierki z cukierkową graficzką to nie mój gust. DFo też ma wcale niemałe wymagania, aby pograć z większą ilością efektów i detali, ale jak najbardziej realistyczny styl do mnie trafia.

Po co Ci do machania mieczem celownik ?
No jeśli musisz podglądnąć gdzie masz środek ekranu to wciśnij tab.

W DFO gram już prawie rok (z przerwami). Styl graficzny może i jest łatwy nie wnikam ale gra wygląda ładnie. Nie powiedziałbym, ze jest cukierkowa, chociaż ofk nie jest naturalistyczna jak w MO. Mimo to screeny które widziałem od premiery + filmy pokazują w większości tekstury i małą ilość obiektów. Styl MO może się podobać ale obecnie nie wygląda to tak jak powinno. Patrząc obiektywnie to jest dość biednie. A celownik, po to żeby ułatwić celowanie, a nóż zechcę użyć jakiegoś łuku czy fiirebala ;).


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hmm a grales kiedys w jakiegos fpsa? Bo nie wiem gdziez ten dfo taki super szybki.
...............


Owszem, grałem ale...
Po pierwsze, nie powiedziałem że jakiś fps dobrze oddaje prawa fizyki.
A po drugie i ważniejsze:
Może to się komuś podoba gdy gość w zbroi i z metrowa tarczą skacze przez 15 minut, biega i robi uniki szybsze niż kot...

Do Diabła ! - skoro wychodzi jakaś fajowa gra gdzie ma być realistycznie z full lootem i open PvP to chcę też CHOĆ PODSTAWOWEGO oddania realizmu w walce...


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 16:53 
Cytuj  
a spowalniajac walke nie zabijasz troche funu? przynajmniej połamiesz sobie palce podczas gry, ale nie umrzesz z nudow ;) wiekszosc fpsow nie ma nawet podstawowego oddania realizmu, a te najbardziej realistyczne są nudne :p


_________________
.


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 17:01 
Cytuj  
@ Highlander @

Masz prawo lubić takie dyscypliny sportowe jak pięciobój nowoczesny w pełnej płycie z rakietami w dup**

Ale tak sobie przypomniałem film "Bez przebaczenia" z Clintem i genialne sceny walk z tego filmu i...

Cholera! albo jak kto woli K****!

Choć odrobinę...


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 17:04 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Hmm.. to może tu mi ktoś odpowie bo na sąsiednim wątki mnie olali :)

Jak wygląda walka w Mortal Online, w końcu to gra open PvP z full lootem więc to bardzo istotne...
[...]
Więc Darkfallowi podziękowałem, a jak jest w Mortal Online, też takie skoki i strafowanie z szybkością światła przez 15 minut ? Bo pod tym względem jeśli oprzeć się na yuotubie Mortal wygląda lepiej niż Darkfall...


Wyglądać może choćby tak:
http://www.youtube.com/watch?v=1J3z7tPvD1w&feature=related

Pozdro.

PS. Ten żółty, mocno skaczący pasek - to stamina(pod czerwonym od HP). Bez staminy nie zadasz ciosu ani nie podskoczysz badź nie przyszarżujesz. Jak widać można go bardzo szybko zużyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 17:08 
Cytuj  
Szeptun mam wrazenie, ze nic Ci sie nie spodoba i bedziesz musial sam gre napisac. ;] Tylko sie pytam, bo nie wiem czy jestes 100% pewien, ze tego chcesz ;)

ja jak odpalilem bete MO to wydawal mi sie pusty, i nie tylko dlatego, ze graczy nie bylo, ale tak jakos patrzac na przestrzen i grafike. Ale zobaczymy jeszcze co to z tym bedzie.

http://www.mortalonlinegold.org/
lol

Mount & blade mmo powinno byc ;]


_________________
.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 18:21 
Cytuj  
Havok napisał(a):
W DFO gram już prawie rok (z przerwami). Styl graficzny może i jest łatwy nie wnikam ale gra wygląda ładnie. Nie powiedziałbym, ze jest cukierkowa, chociaż ofk nie jest naturalistyczna jak w MO. Mimo to screeny które widziałem od premiery + filmy pokazują w większości tekstury i małą ilość obiektów. Styl MO może się podobać ale obecnie nie wygląda to tak jak powinno. Patrząc obiektywnie to jest dość biednie. A celownik, po to żeby ułatwić celowanie, a nóż zechcę użyć jakiegoś łuku czy fiirebala ;).

eee, chyba nie łapnąłeś
odnosiłem się do candy graficzki w innych gierach
Full detal w DFo jest elegancki, zwłaszcza jak świecą płyty.
Ale już tak dobrze nie wygląda w medium.

MO nie ma jeszcze hi-res tekstur.
Natomiast same postaci i detale zbroi - ogólnie ich koncepty, przypadły mi do gustu.
Nieco smaczku dodaje noszenie różnego rodzaju hełmów, choć po pewnym czasie ściągania/zakładania, animacja już nieco irytuje.


Highlander: video które postnąłeś to jeszcze czasy laga i desynca, widać to gołym okiem jak kolo wali z lagi stojąc bokiem.

Polecam raczej ten ciepły jeszcze filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ritM_5rcm_s

Szeptun: w MO nie ma stylu bunny hop podczas walki. Stamina to priorytet. Bieganie podczas walki jest tylko momentalne, bo też zdziera staminę, nie mówiąc o machaniu bronią w biegu.

Close combat jest mimo wszystko wporządalu. Zwłaszcza po podniesieniu skillsów.
A dostać z klaty szarżującego wierzchowca - bezcenne.


btw. sprzedaż golda w MO widziałem już rok temu :D
W DFo to jest w ogóle opłacalne ?

aapropo M&B, wystarczy dodatek warband żeby się ponapieprzać stalą w trybie online ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 18:25 
Cytuj  
A jak jest z magia? sa jakies filmiki?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 18:31 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Highlander napisał(a):
hmm a grales kiedys w jakiegos fpsa? Bo nie wiem gdziez ten dfo taki super szybki.
...............


Owszem, grałem ale...
Po pierwsze, nie powiedziałem że jakiś fps dobrze oddaje prawa fizyki.
A po drugie i ważniejsze:
Może to się komuś podoba gdy gość w zbroi i z metrowa tarczą skacze przez 15 minut, biega i robi uniki szybsze niż kot...

Do Diabła ! - skoro wychodzi jakaś fajowa gra gdzie ma być realistycznie z full lootem i open PvP to chcę też CHOĆ PODSTAWOWEGO oddania realizmu w walce...


Jesli ktos mi jeszcze kiedys powie, ze ja na wszystko narzekam.. To... no coz, to go wysmiejei linkne profil tego goscia.

Cytuj:
MO nie ma jeszcze hi-res tekstur.

Jestem pewny ze ma. Tylko ze ta banda amatorow nie potrafi znalesc na google, darmowych tekstur dla uzytku niekomercyjnego (www.cgtextures.com ja pierdole pierwszy link w google).

Cytuj:
A jak jest z magia? sa jakies filmiki?

Nie wiem czy to poprawili, ale niedawno nie dzialala. w sumie patrzac na wersje gry watpie zeby to dzialalo.
Zreszta zeby zostać magiem.. to naj;epiej wybrac na poczatek profesje drwala/zbieracza etc, napakowac sobie kasy i dopiero w tedy mozna kupic reagnet na spell ktory i tak nie dziala (nie mowiac o uczeniu sie samych spelli ktore ofc trzeba kupic).
Nie wiem kto to wymyslil ale, jestem pewny ze nie mial pojecia co robi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 18:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
. Tylko ze ta banda amatorow nie potrafi znalesc na google, darmowych tekstur dla uzytku niekomercyjnego (www.cgtextures.com ja pierdole pierwszy link w google).

Myslalem, ze to calkiem komercyjny projekt.

co z magia?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 18:38 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Polecam raczej ten ciepły jeszcze filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ritM_5rcm_s

thx, za ten filmik, jedno mnie zastanawia, koles ginie i odradza sie z tym samym ekwipunkiem, to jak to jest z tym lootem ;]

a M&B warbanda mam.

tomu:
Cytuj:
Nie wiem czy to poprawili, ale niedawno nie dzialala. w sumie patrzac na wersje gry watpie zeby to dzialalo.
Zreszta zeby zostać magiem.. to naj;epiej wybrac na poczatek profesje drwala/zbieracza etc, napakowac sobie kasy i dopiero w tedy mozna kupic reagnet na spell ktory i tak nie dziala (nie mowiac o uczeniu sie samych spelli ktore ofc trzeba kupic).
Nie wiem kto to wymyslil ale, jestem pewny ze nie mial pojecia co robi.

i nie to nie jest super komercyjno kasowe przedsiewziecie ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 cze 2010, 18:40 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 18:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
. Tylko ze ta banda amatorow nie potrafi znalesc na google, darmowych tekstur dla uzytku niekomercyjnego (www.cgtextures.com ja pierdole pierwszy link w google).

Myslalem, ze to calkiem komercyjny projekt.

co z magia?

O sry, pomylilem sie. No ale w sumie patrzac na te gre to raczej nie trudno o to.. A tekstury z cgtextures.com mozna uzywac jak sie komu podoba.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 19:53 
Cytuj  
Hehe nie mogę nawet patchy ściągnąć :]


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 20:50 
Cytuj  
to dziwne bo ja bez problemu ściągnąłem

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 21:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
thx, za ten filmik, jedno mnie zastanawia, koles ginie i odradza sie z tym samym ekwipunkiem, to jak to jest z tym lootem ;]

a M&B warbanda mam.



broń startowa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.