mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 07:10 
Cytuj  
Nie wiem co tam się stało ale można powiedzieć że MO zrobiło ogromny krok naprzód w rozwoju. Wszystko teraz wygląda naprawdę ślicznie, naprawdę ślicznie. Przynajmniej na mnie zrobiło ogromne wrażenie. Wiem że grafika to nie wszystko ale jak wiadomo była to jedna z bolączek MO.

Zresztą sami zobaczcie:

http://www.youtube.com/watch?v=gRjW2xucA80 - okolice Fabre

http://www.youtube.com/watch?v=j-p7OetV23g - miasto Fabre, gdzieś tam w połowie można zobaczyć jak zmienili ekran kupowania książek u npca. Wszystko jest teraz posegregowane, czytelne a nie rozpierdolone jak było do tej pory

http://www.youtube.com/watch?v=2kLH9Z-hH7A - miasto Medula

http://www.youtube.com/watch?v=2kLH9Z-hH7A - osada Vadda nocą

http://www.youtube.com/watch?v=jEnTnLcYuAo - nocka i dalej świt gdzieś w polu. No nie powiem ale światło księżyca rozświetlające okolicę naprawdę mnie ujęło.

Filmiki są świeżutkie jak te bułki co właśnie przyniosłem sobie ze sklepu na śniadanie. Co o tym sądzicie?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 07:54 
Cytuj  
a odwazy sie ktos pokazac film z jakiegos small scale pvp?
bo na razie to wszyscy pokazuja to samo. jak pieknie okolica wyglada!

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:04 
Cytuj  
Czy ja wiem, czy to takie ladne? Strasznie sterylnie i sztucznie to wyglada. Budynki, kamienie, drzewa nadal strasznie odcinaja sie od podloza przez co calosc wyglada jak makieta. Ladne efekty swietlne, czy ustawiona tu i owdzie fontanna raczej nie rozwiaza problemu. Widac, ze engine ma duze mozliwosci, tylko graficy chyba jeszcze do konca nie ogarniaja.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:33 
Cytuj  
No jest zdecydowanie lepiej niż było. Szkoda że właśnie pokazują tylko ładne otoczenie a nie pokażą funkcjonalności.

Chciałbym zobaczyć jak wygląda UI, brak ikonek przedmiotów strasznie mnie irytował.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:07 
Cytuj  
sie zaraz okaze, ze pvp to mozliwe ale jak sie bije nie wiecej niz 4 graczy na raz.
ale to wychodzi to o czym pisalimy - korzystaja z gotowego silnika i probuja go dostosowac do wlasnych pomyslow. po czym co chwila wychodzi jakis problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:53 
Cytuj  
Zdecydowanie grafika gorsza nadal niż w DFO przed ostatnim patchem.
W tej grze najlepsze co zrobili to metalowe pudełka na śniadanie co rozesłali do ludzi, reszta to kpina i partactwo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:54 
Cytuj  
nie pisz tutaj tak bo cie zagryza :)

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 18:53 
Cytuj  
dlaczego? Bo to głupie wchodzić na fora poświęcone grom których się nie lubi? To już tylko tego pana problem. : D
(I moderacji, jeśli jest kompetentna, a tego typu posty od delikwenta nadal się pojawiają)

Cytuj:
Chciałbym zobaczyć jak wygląda UI, brak ikonek przedmiotów strasznie mnie irytował.

UI dopiero zacznie być zmieniane, bo support dla flasha dopiero wszedł do silnika gry, ale mamy juz przedsmak w postaci okna biblioteki. mniam. Poszukaj na you tube. Na pewno jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:01 
Cytuj  
nie chodzi o to co kto lubi.
bardziej o to, ze po raz kolejny zostalismy zrobieni w bambuko.
zainwestowalem troche kasy, uwierzylem devsom w to co wypisywali,
czekalem dlugo, chcialem pograc.
i co? i wyszlo jak zawsze. kase wzieli, combat zjebany, lag, zero wydajnosci, slideshow w miastach przy niewielkiej ilosci osob, AI mobow na poziomie gier sprzed 20 lat.
o tym czy MO jest ladne czy nie, nie ma sensu dyskutowac.
login screen wyglada ok - i to na tyle.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:08 
Cytuj  
Cytuj:
uwierzylem devsom w to co wypisywali

Przyznaj. Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży co?
Ja się właśnie tego spodziewałem bugów i niezliczonych problemów i devsi też ostrzegali i przyznawali, że gra wydana będzie za wcześnie i z mocno okrojonymi funkcjami. To czy się podoba wygląd to już rzecz gustu. Mi (i wielu innym) tak, tobie (i pewnie też wielu innym) nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:13 
Cytuj  
ta, przyznaje. czytam twoje posty i miejscami nie rozumiem.
jak mozna byc tak glupim? i zakladac, ze ktos wydaje pareset zlotych na produkt, o ktorym nic nie wie.
brawo jasiu.
gra miala byc wydana 'okrojona' i wczesnie - ale nikt nie zakladal, ze bedzie w wersji wczesnej alphy z zerowa grywalnoscia.
oczywiscie zawsze bedzie grupa fanbojow, ktorzy do upadlego beda bronic crapu.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:17 
Cytuj  
Cytuj:
oczywiscie zawsze bedzie grupa fanbojow, ktorzy do upadlego beda bronic crapu

Mówisz o DF?












C wut I did there? ; )
Cytuj:
gra miała być wydana 'okrojona' i wczesnie - ale nikt nie zakladal, ze bedzie w wersji wczesnej alphy z zerowa grywalnoscia.

Gra wydana została wkrótce po open becie. Nie widzę problemu. Nic nie dało się utrzymać w sekrecie.
Cytuj:
wersji wczesnej alphy z zerowa grywalnoscia

Tylko opinia, z którą ośmielę się nie zgodzić.


Ostatnio edytowano 15 paź 2010, 19:19 przez realnaste, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:18 
Cytuj  
a ktos tutaj broni dfo?
masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:20 
Cytuj  
Cytuj:
a ktos tutaj broni dfo?

Nic nie rozumiesz : (

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:27 
Cytuj  
no w porownaniu do innych premier to faktycznie MO nie bylo nawet w wersji alpha wypuszczone.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 19:49 
Cytuj  
kurcze ja też nie rozumiem, dfo jest grywalne i dało się w nie grać w zasadzie od początku. Większość problemów gry wynika z głupoty i dziwnych pomysłów wydawcy a nie wykonania gry jako takiego. Mo chciałem wypróbować podczas bety niestety najwyraźniej nie miałem skila do zainstalowania tej gry. Niemniej może na jakiś free trial się skuszę.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 20:33 
Cytuj  
No jeśli chcesz gry dopieszczonej, to MO na pewno nie jest dla Ciebie. Gra nadal ma pełno problemów i jest strasznie zbugowana. Zabawa raczej dla wytrwałych i wyrozumiałych. Sama instalacja kilka dni temu zajęła mi 24 godziny, po 24 godzinach na marne, bo nie wyłączyłem pewnych funkcji windowsa 7 oraz Kasperskiego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 21:50 
Cytuj  
Sama instalacja kilka dni temu zajęła mi 24 godziny, po 24 godzinach na marne, bo nie wyłączyłem pewnych funkcji windowsa 7 oraz Kasperskiego.

WTF?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 21:57 
Cytuj  
download ponad 9 giga w patchach. :/
Najzwyczajniej puszczasz i się robi, więc nie jest tak źle. Czas podałem chyba nieco przesadzony, bo liczyłem razem z czasem gdy byłem w pracy, a jak wróciłem już wszystko było zainstalowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 01:09 
Cytuj  
Dzięki takim jak ty, a jest was dość sporo nadal będą powstawać firmy krzaki, które zbiorą grupę walecznych fanbojów z klapkami na oczach, którzy zapłacą sporo za szkielet niedziałającego crapu.
Chcesz sandboxa to jako taki masz w DFO, są już długo na rynku, uczą się współpracy z klientami i może za kolejne dwa lata zaczną słuchać ich, podobno odrobili już połowę zadłużenia, a producenci Mortala są nadal w głębokiej dupie finansowej jak i produkcji gry.

Moderatorzy tego działu powinni podwieszać takie tematy z obiektywnymi postami by były ostrzeżeniem i przeciwwaga dla fanbojowania, bo zwyczajnie w świecie szkoda marnować kasy.
Działają na terenie UE i aż dziwne że ludzie nie zaczęli domagać się zwrotu kasy, wykończenie ich byłoby dobra nauczką na przyszłość dla innych podobnych partaczy i cwaniaczków.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.