mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 17:14 
Cytuj  
No więc rzekomo ruszyło, a ja się w ostatnim momencie powstrzymałem od zakupu.

Ktoś gra? Jak to wygląda irl?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 17:18 
Cytuj  
jak na razie zalapalem wkurwa.

Auto-subscription
You are receiving this email because of your Mortal Online pre-order purchase. The initial free month you received with your game purchase begins today, and regular billing will begin one month from today.

patche sie sciagaja od wczoraj, i sciagaja, i sciagaja, konca nie widac, a ci juz mi odliczaja darmowy miesiac. niech sie pocaluja w posladek.

ok. zalogowalem sie. w pierwszej wiosce spotkalem 4 osoby.
jak dla mnie to wczesna alpha jest nadal.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 17:48 
Cytuj  
Nie grałem ale nie ma co sprawdzać bo to napewno to samo co tydzień temu w becie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 17:49 
Cytuj  
pogralem 10min - i niestety ta gra to dno w tej chwili. nawet w porownaniu do dnia premiery dfo.
tzn. chyba juz jestem za stary na to zeby 'odkrywac' gre. szukac drzewek, ktore mozna rabac, zeby koxac staty, zrobic sobie luk, zabic krolika.
zrobilem 2 postacie - i nie wiem o co chodzi ale swiat jest PUSTY. pare npc, graczy praktycznie w ogole nie ma.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:07 
Cytuj  
Gra oficjalnie ruszyła o 17 dla wszystkich kolo 18 30 był 1 "boom" na jakieś 2 minuty lagow nie ma ludzi multum bugow uciążliwych raczej brak. Co do stanu gry ze niby w fazie alphy ... dziala wszystko co nam SV obiecał także... ( poza złodziejstwem które zostanie odpalone na dniach )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:11 
Cytuj  
ludzi multum? gdzie? w ktorym miejscu? mowie o wiecej niz jednym graczu w zasiegu wzroku.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:12 
Cytuj  
Fabernum . medui . kranesh MK ... cala masa ludzi lata :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:24 
Cytuj  
no policzylem. 5 osob biegalo.

anyway poczatek git. walnalem kolesia, callnal guardsa, zginalem, wybralem opcje zeby mnie wywalilo do najblizszego priesta - ok dziala git.
szkoda tylko, ze od tego priesta juz ni chuja nie wiadomo, w ktora strone isc.
ta gra jest chyba zbyt 'hardkorowa' jak dla mnie.

aha i graficznie, przy max detalach wyglada troche jak wurm. kiepsko w uj.
najgorzej wydane 70 euro w ciagu ostatnich 12 miesiecy ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:34 
Cytuj  
Cytuj:
ta gra jest chyba zbyt 'hardkorowa' jak dla mnie.


Albo po prostu niedorobiona.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 19:04 
Cytuj  
Mo to lipa, jak mendol marudzi to znaczy, że kaplica :(. Nie liczyłem że MO będzie objawieniem ale miałem nadzieję, że chociaż stworzy jakąś presję na AV, coby wzięli się za robotę. Szkoda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 19:11 
Cytuj  
presje moze stworzy - ale za 2 lata.
podejscie do 'postaci', skilli - bardzo mi sie podoba. naprawde maja chlopaki dobre pomysly, widac, ze spedzili nad tym troche czasu.
ale wykonanie - na poziomie 2000 roku.


anyway chetnie przeczytalbym wstepna 'opinie' kogos, kto ma doswiadczenie w mmo i nie jest slepo wpatrzony w MO ;/


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:08 
Cytuj  
hmm jeśli to było do mnie to doświadczenie mam od jakiś 10 - 12 lat grałem miedzy innymi w : WoW , Silkroad , Lineage2 , Uo ( tony serwów począwszy od polskich poprzez demise defi archeronne itp ) , D2 ( wiem nie mmo :P ) , mo , aion , eve , war , aoc , i wiele innych o pierdol o których nie warto wspominać także ....

Mo jest pierwsza gra od czasu UO która mnie wciągnęła nie jest To kolejny klon wowa i to mi się podoba i jak najbardziej ciebie rozumiem może ci się nie podobać ;} co nie znaczy ze musisz ta grę aż tak krytykować tym bardziej ze pograłeś pewnie z 20H MAX:}

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:11 
Cytuj  
KoLi napisał(a):
hmm jeśli to było do mnie to doświadczenie mam od jakiś 10 - 12 lat grałem miedzy innymi w : WoW , Silkroad , Lineage2 , Uo ( tony serwów począwszy od polskich poprzez demise defi archeronne itp ) , D2 ( wiem nie mmo :P ) , mo , aion , eve , war , aoc , i wiele innych o pierdol o których nie warto wspominać także ....

Mo jest pierwsza gra od czasu UO która mnie wciągnęła nie jest To kolejny klon wowa i to mi się podoba i jak najbardziej ciebie rozumiem może ci się nie podobać ;} co nie znaczy ze musisz ta grę aż tak krytykować tym bardziej ze pograłeś pewnie z 20H MAX:}

Jak cie gra odrzuca w ciagu pierwszych 10 minut to sry, ale cos jest nie tak. Z gra.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:21 
Cytuj  
nie koli, to nie bylo do ciebie. zaznaczylem, ze chodzi mi o opinie kogos, kto ma doswiadczenie w mmo i nie jest 'slepo' zapatrzony w mo, ktore w tej chwili jest kupa. oczywiscie jest szansa, ze z tej kupy, wyrosna bratki, ale to zajmie pare lat.

i tak, to znaczy, ze moge ja krytykowac. interesowalem sie nia od dluzszego czasu, kupilem pre-order w lipcu 2009 (zeby wesprzec sv).
gralem tez w mocno krytykowanego darkfalla - i niestety poza 'pomyslami na papierze' jak na ta chwile MO nie dorasta mu do piet.
jak pisalem - wykonaniem, animacja, grafika, detalami.

a sorry ale juz chyba faktycznie jestem za stary, zeby poswiecic grze 40h, aby sie przekonac jaka jest zajebista.

bo w demon's souls na ps3, gra wciagnela mnie po 5 minutach, rdr po 10.

nie twierdze, ze MO jest bardzo chusteczkowe. po prostu jak dla mnie, na ta chwile, jest niegrywalne. odrzuca mnie po 5 minutach.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:22 
Cytuj  
Mendol konstruktywne opinie poprosze.
na utubie wyglada calkiem znosnie.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:24 
Cytuj  
hmmmmm.
jak mowil kiedys mookie - na pewno lepiej jest rozwiazane stamina managment. skille, statsy - dobrze rozplanowane, jest cap, trzeba kombinowac. z tego co zauwazylem dzisiaj - po 3min rabania drzewa - str skoczylo mi z 22 do 26 - czyli jest si.
swiat dookola jest dobrze zaprojektowany.

ale wykonanie tej gry mnie odrzuca. nie daje rady grac dluzej niz 5 minut, po ktorych rzygam chujowa animacja, brakiem detali swiata i ogolnym wykonaniem.
gralem na max ustawieniach 1680x1050.


Posty: 25
Dołączył(a): 7.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
tak krytykować tym bardziej ze pograłeś pewnie z 20H MAX:}

Jak cie gra odrzuca w ciagu pierwszych 10 minut to sry, ale cos jest nie tak. Z gra.[/quote]
To dziwne, jak zmieniła się mentalność graczy w ciągu ostatnich paru lat. Bo jeszcze całkiem niedawno, jeśli gra Cię wkurzała i zaskakiwała poziomem trudności na starcie oznaczało, że jest niezła i warto poświęcić jej czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:28 
Cytuj  
Kaldrick gralem prawie rok w darkfalla. takze to raczej nie problem mentalnosci, czy 'poziomu trudnosci'.

poziom trudnosci w MO? rozwin prosze. bo chyba sie nie rozumiemy.

w dfo jak wybiegalismy z miasta, to od razu chcialo sie komus przyjebac.
albo zabrac loot z grejvika.

w MO jak wybiegne z miasta to 'widze ciemnosc', albo drzewa.
nie mam tyle czasu, zeby biegac 5h po swiecie i odkrywac go.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
anyway chetnie przeczytalbym wstepna 'opinie' kogos, kto ma doswiadczenie w mmo i nie jest slepo wpatrzony w MO ;/


Jak się spatchuje to dostaniesz. :O


Posty: 25
Dołączył(a): 7.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Kaldrick gralem prawie rok w darkfalla. takze to raczej nie problem mentalnosci, czy 'poziomu trudnosci'.

poziom trudnosci w MO? rozwin prosze. bo chyba sie nie rozumiemy.

w dfo jak wybiegalismy z miasta, to od razu chcialo sie komus przyjebac.
albo zabrac loot z grejvika.

w MO jak wybiegne z miasta to 'widze ciemnosc', albo drzewa.
nie mam tyle czasu, zeby biegac 5h po swiecie i odkrywac go.

Post nie był wycelowany w Ciebie, więc nie miał odpowiednich argumentów. Darkfall jest zupełnie odmienną grą od MO, tutaj bardziej pasowałoby porównanie do EVE Online, tylko, że w świecie fantasy. Odejmij od EVE questy, wsadź latające świnie, zamiast asteroid drzewa i masz dokładnie to samo (tylko, że mniej rozbudowane - ale EVE też nie było zbyt zaawansowane na starcie).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.