mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:29 
Cytuj  
jakies samouczki sa, ale nie moglem przez czas dluzszy zadnej zwierzyny znalezc, mam kuzwa napierdalac z golym kutachem i drzewka scinac tylko ? :P


_________________
.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:33 
Cytuj  
Nie musisz biegać nago. Masz łachmany.
Zwierzyna jest, ale to nie wow, gdzie moby są równomiernie rozstawione po całym kontynencie. Zacząłeś w Fab? Czy gdzie? Mogę bez problemu wskazać najbliższe stado czegoś co dasz radę ubić.
A drzewka pościnać warto dla siły i con'a (zwiększy dmg i ilość hp oraz udźwig postaci)
Jak coś daj znać na PM, jeśli chcesz się spotkać w grze. Tak łatwiej pomóc.
(I tak wszystkim polecam zacząć triala po wydaniu dodatku. Zasady gry się zmienią diametralnie. Po co sprawdzać grę, skoro ma być zupełnie inna ;P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:36 
Cytuj  
jakas wiocha na F co taka wieza jest ;] i ludzie co wygladaja jak jakies legiony rzymskie ;p

to, ze bedzie inna to nie wiedzialem, coz, jesli bedzie sie dalo 2 raz triala uzyc to moze sprawdze wtedy.


_________________
.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 20:52 
Cytuj  
Fabernum.
Z miasteczka są dwie drogi. Ta, która prowadzi do wieży, i ta, która prowadzi poprzez wąwóz do jeziora poniżej Fab.
Wybierz tę drugą.
Po kilkuset krokach, w momencie gdy droga zacznie opadać, spotkasz króliki. Strasznie małe i uciekają. Trudno je trafić, jeśli nie wiesz jak.
Dalej, po przejściu przez kładkę, będziesz szedł wzdłuż rzeczki mając ją po lewej. Idź tak długo, aż zobaczysz pierwsze zbudowane przez graczy domy. Springboki (gazele) są kilkanaście kroków za domami zbudowanymi po przeciwnej stronie potoku. Te moby są do zabicia, ale bez pracy nad statystykami może być ciężko.
Jeśli teraz skierujesz się w prawo (na wschód) i będziesz podążał wzdłuż pasma gór, natrafisz na farmę (charakterystyczny wiatrak). Tam są świnie. Idealne dla newba.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 11:21 
Cytuj  
Realnaste co ty panie pitolisz o zmianie gry, systemu walki itp itd ... ten dodatek nic nie zmieni w kwestii pvp stylu grania itp... doda tylko jakieś nikomu niepotrzebne pierdoły takie jak nowe mounty system żarcia itp itd.
Sv jak zwykle czymś się wielce podnieciło i robi wielki szum a prawda jest taka ze pododawali parę graficzek dali nowy system żarcia do tego long term wounds a z ui / gui / ai / kontrola terenów gówno zrobili a na tym powinni się skupić :}

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 12:12 
Cytuj  
Zacytuj proszę, bo nie chce mi się szukać :/
Cytuj:
system żarcia do tego long term wounds

Długoterminowe rany i żarcie mają wpłynąć właśnie na tych co walczą, więc jakaś zmiana to jest. :P
(Co nie zmienia faktu, że nie wiem o co Ci się rozchossi)

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:52 
Cytuj  
Haha. Jaki elokwentny użytkownik for internetowych! A do tego wszystko wie i tą wiedzą z chęcią się dzieli z ciemnymi masami, jakimi są wszyscy inni, nie podzielający jego jedynej, obiektywnej i słusznej opinii!

Czyli grasz i wiesz jaki jest obecny stan gry? A zresztą nie ważne bo oczywisty troll jest oczywisty.


Miłego ;)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 20:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Przynajmniej przestal bys pisac o tym gniocie w samych superlatywach, nie daj boze jeszcze ktos to gowno przez ciebie kupi.


Podejrzewam, ze dzieki free trialowi, nic takiego nokomu nie grozi. :p

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 00:26 
Cytuj  
Cytuj:
Serwer pada co 15 minut.

Cytuj:
Tylko problemy z synchronizacją są uciążliwe (uciążliwe to w tym wypadku niedopowiedzenie ).

Cytuj:
Ano nie jest różowo : / Niestety ja innych opcji nie mam.

Cytuj:
Heh. Wiedziałem. Tylko dali darmowego triala i serwer zaczął padać co 5 minut XD W tej chwili nie da się grać praktycznie. Postacie poruszają się stumetrowymi skokami, problemy z serwerem... : /

Cytuj:
Sporo. Ale niewielki odsetek gra
Pamietaj, ze MO to na 95% sposob na frustracje.

Cytuj:
Jeśli interesuje Cię jedynie płynne pvp, to się prawdopodobnie zawiedziesz (i to sromotnie).

Cytuj:
I tyle jeśli chodzi o nadzieję. Podobno laguje jak cholera. : (

Cytuj:
Niestety podejrzewam, że walka jeszcze dłuuugo będzie kulała w ten, czy inny sposób w MO (obym się mylił).

I wiele innych. Ach te superlatywy...
Czasem ciężko się opanować i nie odwoływać do wyzwisk . :roll:

Cytuj:
Podejrzewam, ze dzieki free trialowi, nic takiego nokomu nie grozi

A tu sie mylisz. Jeszcze sporo osób gra w DF i nie próbowało MO ^^

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 06:54 
Cytuj  
Chyba mnie nie zrozumiales...

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 14:22 
Cytuj  
Możliwe. W takim razie raczysz wytłumaczyć?
No, może dzięki pomocy dziewczyny pojmuję XD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.