mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2013
Offline
PostNapisane: 23 lut 2013, 15:19 
Cytuj  
Witam. Mam duży problem z zaczęciem gry. Znajduję się w na mapce dla początkujących na strefie safe zone. Niestety nie pamiętam nazwy. Przeszedłem tutorial z zabijaniem zwierząt i zrobieniem zbroi ze skóry. Co dalej robić?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2013, 15:48 
Cytuj  
Co chcesz, najczęściej po prostu zabijaj tamte jelonki czy co to tam jest, zbieraj te całe zwłoki i ewentualnie sprzedawaj je w dużych ilościach innym graczom którzy na pewno będą skupować, ewentualnie sam przerabiaj to wszystko na skóry, kości itp. i sprzedaj vendorom. Tak robiąc będziesz miał trochę pieniążków, żeby w jakieś szmaty się ubrać, kupić kilofy/topory i warto wymaxować sobie staty poprzez rąbanie drzew/kopanie jakichś skałek - z tego nie ma, za dużo na tym nie zarobisz ale przynajmniej staty wyrobisz. Następnie proponuję zastanowić się nad tym co chcesz robić i odpowiednio zaplanować skill cap, jak chcesz grać f2p za darmo to pamiętaj że 60 danego primary skilla to max i tylko to liczy się do skill capa, zarób trochę pieniążków (tak samo zabijając jelonki, ewentualnie na cmentarzu zombie, choć te powiedziałbym są nieopłacalne) i pokupuj książki ze skillami tego co tam chcesz ćwiczyć (czas czytania książki zależy od skilla który chcesz ćwiczyć, inteligencji i umiejętności reading, ćwiczy się go tak samo jak w EVE online czyli offline/jako duch cały czas ćwiczenie leci - z tego co pamiętam to najszybszy sposób nauki do 70).

Myślę że to tyle na start. Jak bugi ci nie będą przeszkadzać i masz ekipę, albo znajdziesz gildię gra będzie bardzo fajna. Jeśli w czymś się mylę to proszę o sprostowanie bo sam grałem w MO 2 tygodnie wszystko mniej więcej przerobiłem, ale ani gildii ani ekipy nie miałem więc odpadłem bardzo szybko (nie mówiąc już o tym że byłem na strzała mimo wymaxowaniu siły i constitution w zbroi)


Edit: o właśnie przypomniało mi się - na cmenatrzu jak będziesz miał szczęście do dropa głów - to wychodzi w sumie lepiej niż bicie jelonków, dlatego warto sobie tam też spróbować polatać.


Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2013
Offline
PostNapisane: 24 lut 2013, 14:54 
Cytuj  
To powiedzmy że chcę zostać płatnerzem. Co muszę zrobić by produkować podstawowe tarcze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2013, 16:49 
Cytuj  
na początek zmienić grę, powaga


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 lut 2013, 16:56 
Cytuj  
http://mmofallout.com/2013/02/21/star-v ... q4-income/

Najniższa sprzedaż od czasu premiery gry, straty większe (-140 tyś $) niż w kilku poprzednich kwartałach. Gra leci mocno w plecy prawie od samego początku, akcje na giełdzie nie są w zasadzie nic warte. Ja bym nie obstawiał, że to długo potrwa. Ile można do biznesu dopłacać?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2018, 21:38 
Cytuj  
Ta gra jest po czesci sponsorowana przez szwedzki socjalizm.
Autor powiedzial ze utrzyma serwer z prywatnej kieszeni, jezeli przyjdzie co do czego.
Bede gral az umrze, jezeli tak ma byc:D

Lubie PvP, lubilem UO.
Nie znalazlem nic lepszego a szukam 15 lat.

Gra jest zajebista, chyba ze jedyne kryterium oceny to ich dochody, lol.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.