mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 13:17 
Cytuj  
FFXI wymagał świeżego podejścia i nie był samograjem, mięczaki pojęczały a potem szybko odpadły i teraz wypowiadają się o teamplayu na temat którego nie mają podejścia (hint: bicie krabów przez 60 leveli to zaledwie ułamek procenta contentu). No ale zawsze to kolejna quitnęta gra do sygnaturki! :wink:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 13:19 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
FFXI wymagał świeżego podejścia i nie był samograjem, mięczaki pojęczały a potem szybko odpadły i teraz wypowiadają się o teamplayu na temat którego nie mają podejścia (hint: bicie krabów przez 60 leveli to zaledwie ułamek procenta contentu). No ale zawsze to kolejna quitnęta gra do sygnaturki! :wink:


haha :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 13:26 
Cytuj  
Kassei - jestem ciekaw o kim tak negatywnie piszesz ? :P Osobiscie w kupe MMO gralem (nie to zeby sie chwalic) i teamplay jest praktycznie w kazdej grze, w mniejszym lub wiekszym stopniu. Probowalem ostanio w TERA - OMG ! Gra moze i fajna cos a'la AION bez targetowania, fajny system combosow, ale sparzylem sie z supportem, coz wymagac od gier f2p ;) Kumpel mi dal 1000g i mi suspendneli konto LOL, po tym czasie wyczyscili mi z kasy wszystko, chcialem napisac do supportu a tu zonk, bo na login z gry nie moglem sie polaczyc. Co wiecej zadnego maila z powodem takiej reakcji, kompletnie nic. Kij im w oko, olalem gre ;) Co prawda omijam szerokim lukiem gry f2p, gdyz jest to kompletna "chujnia" sorki za wyrazenie, ale tak tylko moge okreslic ten system gier. Tam gdzie wchodza micro-transaction tam konczy sie rozgrywka ! W 1000% wole placic aboament i miec full-content. Wyjatkiem jak dla mnie jest LOTRO, w ktore pogrywam a system jest naprawde przemyslany, w ktorym mozna wszystko praktycznie odblokowac bez wydania ani zlotowki LOL. W tej chwili czekajac na FF14 pogrywam w NWN, klimacik naprawde fajny, mile expienie, aczkolwiek f2p tez dobija czasem, szczegolnie podwojna waluta (a moze nawet potrojna LOL). Za to na end-contencie, jak to w ogole mozna okreslic, wcale nie jest ciekawie, jest naprawde trudno (chyba ze ma sie dobra grupe, aczkolwiek Castle Never poza zasiegiem jeszcze;) ).
Tak, tez czekam na FF14 (w sumie to nie moge sie doczekac) i wtedy Im all yours !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 14:04 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
FFXI wymagał świeżego podejścia i nie był samograjem, mięczaki pojęczały a potem szybko odpadły i teraz wypowiadają się o teamplayu na temat którego nie mają podejścia (hint: bicie krabów przez 60 leveli to zaledwie ułamek procenta contentu). No ale zawsze to kolejna quitnęta gra do sygnaturki! :wink:


No dokladnie!

Lubie Kasseia, ale nie pamietam zeby cos osiagnal w FFXI. No tak zapomnialem, beznadziejne UI przeszkadzalo. :)
Mi sie ta surowosc w XI bardzo podobala, szczegolnie w czasach przed windowerem. Granie w WoWa to troche jak pilotowanie odrzutowca. Latwe nie jest, ale tez trudno sie rozwalic bo pol ekranu zajmuja add-ony ktore o wszystkim przypominaja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 14:21 
Cytuj  
Opik - troche przesadzasz, w windowerze nie bylo adds-onow ? A kto Ci kaze uzywac adds-onow w WoW, mozesz grac przeciez bez ;) Nie chce tu bronic WoW ale uwierz mi rajdowanie w WoW bylo naprawde trudne szczegolnie na Hard, co prawda nerfia co chwile te rajdy, ale nadal sa trudne na poczatku kazdego nowego dodatku :) Oczywscie w FF11 bardzo mi sie podobala mnogosc contentu, ktorego w zadnej grze nie widzialem, wlasnie to w WoW mnie dobijalo jechanie non-stop 1-2 rajdow przez pol roku, co prawda nitylko w WoW tak jest. Dlatego licze, ze w FF14 bedzie kupe contentu, ktory nie bedzie nuzyl ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 14:29 
Cytuj  
Upcoming Beta Test Schedule:

Jul. 10th 2:00 a.m. to Jul. 15th 2:00 a.m. (PDT) / Jul. 10th 9:00 to Jul. 15th 9:00 (GMT)

czyli od środy 11 rano do poniedziałku 11 rano.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 14:31 
Cytuj  
nie ma ktos info czy nie beda jeszcze wysylac zaproszen? na jp expo do ps3 rozdawali niby..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 14:32 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Upcoming Beta Test Schedule:

Jul. 10th 2:00 a.m. to Jul. 15th 2:00 a.m. (PDT) / Jul. 10th 9:00 to Jul. 15th 9:00 (GMT)

czyli od środy 11 rano do poniedziałku 11 rano.


LOL normalnie nas rozpieszczaja na maxa ;) Az 5 dni O_O


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 14:40 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Opik - troche przesadzasz, w windowerze nie bylo adds-onow ? A kto Ci kaze uzywac adds-onow w WoW, mozesz grac przeciez bez ;)


Windower byl nielegalny, a add-ony to akceptowana przez blizz czesc UI.

Poza tym jest pewnien paradoks: osoby ktore sobie nie radzily w FFXI pisza ze granie bylo proste, za to trudne dla nich jest to z czym sobie wspaniale radza i wymiataja.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Lubie Kasseia, ale nie pamietam zeby cos osiagnal w FFXI. No tak zapomnialem, beznadziejne UI przeszkadzalo. :)
Mi sie ta surowosc w XI bardzo podobala, szczegolnie w czasach przed windowerem. Granie w WoWa to troche jak pilotowanie odrzutowca. Latwe nie jest, ale tez trudno sie rozwalic bo pol ekranu zajmuja add-ony ktore o wszystkim przypominaja.
Też Cię Opi lubię (zresztą Twoją małżonkę także - pozdrowienia dla Anc), ale co ma piernik do wiatraka :lol: Ja też nie pamiętam, żebyś osiągnął cokolwiek w jakiejkolwiek innej grze - o przepraszam kolekcjonowałeś konie w lotro :] Co to ma do rzeczy :wtf: Grałem dopóki gra mi sprawiała fun, potem pocisnąłem konta za prawie 2000zł (imo niezły wynik jak na pół roku gry ;) ) i ogólnie jestem bardzo zadowolony z przygody z FF11. Nie grałem więcej w FF11 bo mi się po prostu odechciało jak zobaczyłem na czym polega bicie HNMow czy robienie dynamisów.... reszty mi się już oglądać nie chciało :wink: Z paroma osobami się skumplowałem (najbardziej z Suczką, Galenrosem, Ozim i Bodziem czy Torelem) i tym bardziej miło wspominam tamten czas.
Ja Was na prawdę z jednej strony szczerze podziwiam, że poświęciliście tyle czasu i zaangażowania w tą grę, ale trzeba też obiektywnie na to popatrzeć jaka ta gra faktycznie była :roll: Sam kiedyś otwarcie wypowiedziałeś się tutaj na forum, że to głownie obserwowanie loga (jakbym był fanatykiem to bym znalazł ten post ;) ).
Z drugiej strony komiczne to jest jak potraficie wyłapać z kontekstu całej wypowiedzi jakaś negatywną opinię na temat waszej "idealnej" gry i się jej uczepić jak wściekła łasica jąder leśnika ;) Moja wypowiedź odnosiła się do dyskusji Kamila ze Zjawcią, a czepiacie się jak jacyś starzy tetrycy jakbyście nie znali od ładnych paru lat mojego zdania n/t FF11 :D

@ Bodziu : wierz mi - o Ciebie nie chodziło :lol:

@ Kamilus : jeszcze nie wiem gdzie będę grał, ile będę grał też nie wiem, bo czekam na inny tytuł mmo, a ff14 to taki miły przerywnik po drodze :) poza tym we wrześniu mi się córa rodzi, niedawno też dom kupiłem i jestem na finiszu remontu, do tego prowadzenie biznesu, trochę imprezowania....więc sporo na głowie i może być różnie z graniem ogólnie :lol:

@Rha mieliśmy siebie kiedyś w ignore, ja mam nadal - Tobie też to radzę ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:31 
Cytuj  
Właśnie kurna... co u Galenrosa? ;>

I na co czekasz? Ja na WOD ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Granie w WoWa to troche jak pilotowanie odrzutowca. Latwe nie jest, ale tez trudno sie rozwalic bo pol ekranu zajmuja add-ony ktore o wszystkim przypominaja.


Jak komuś pół ekranu addony zajmują znaczy że nie wie jak się robiu dobry UI. połowa addonów w wow służy zmianom UI które 14 teraz dała z bazy, wcześniej w MMO tego nie było.

Addony samograje nie istnieją. Blizzard je psuje kodując wowa tak żeby nie dało się ich odtworzyć.

Do tego trudność walk itp w wowie uwzględnia to że ludzie mają addony, sami devsi się wypowiadali że pozwala im to robić bardziej ciekawe walki


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:49 
Cytuj  
nawet nie macie pojecia jak mi tego brakowalo po kilku latach grania w inne mmo - napisania jednego posta ktory rozpoczyna mega drame :D

a tak powaznie - z reka na sercu napiszcie mi jakie rozwiazania w ff14 wam sie podobaja a ja napisze wam w jakiej grze pojawily sie po raz pierwszy - deal?

podoba wam sie robienie questow zamiast monotonnego kilkugodzinnego exp party?
podoba wam sie rested time?
podoba wam sie DF?

jakie sa roznice w porownaniu z oryginalna 14?

mozecie wieszac psy na WoW ale pokazcie mi co nie zostalo zapozyczone od Blizzarda
mam na mysli roznice pomiedzy oryginalna 14 a ARR

prawda jest taka ze tylko te zmiany sklonily mnie do siegniecia po bete 14 i kupienia gry po zaledwie 2 dniach beta-testow
nie mowie o fabule bo to jest rzecz z ktora zadna gra nie moze konkurowac ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:04 
Cytuj  
btw Kassei, Kamil - World of Darkness? :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:28 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
a tak powaznie - z reka na sercu napiszcie mi jakie rozwiazania w ff14 wam sie podobaja a ja napisze wam w jakiej grze pojawily sie po raz pierwszy - deal?

challenge accepted tylko nie płacz za głośno ok?

Cytuj:
podoba wam sie robienie questow zamiast monotonnego kilkugodzinnego exp party?

Nie. Pierwszy raz w lineage1, a może i wcześniej.

Cytuj:
podoba wam sie rested time?

Nie. Ragnarok Online.

Cytuj:
podoba wam sie DF?

Nie. Pierwszy raz widziałem w SWG, ale pewnie było w innych grach wcześniej.

Prohint - powyższe powstały przed WoW :D

Cytuj:
mozecie wieszac psy na WoW ale pokazcie mi co nie zostalo zapozyczone od Blizzarda

To blizzard kradnie od innych, a nie inni od blizzarda.
Live time events - dodali już do WoW? Pierwszy był chyba RIFT.

Cytuj:
prawda jest taka ze tylko te zmiany sklonily mnie do siegniecia po bete 14 i kupienia gry po zaledwie 2 dniach beta-testow
nie mowie o fabule bo to jest rzecz z ktora zadna gra nie moze konkurowac ;)

Generalnie to nie znasz rynku MMO :]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:51 
Cytuj  
"a tak powaznie - z reka na sercu napiszcie mi jakie rozwiazania w ff14 wam sie podobaja a ja napisze wam w jakiej grze pojawily sie po raz pierwszy - deal?" Gdzie tu jest napisane żę to w wowie było? :) sam sobie odpowiedziałeś na pytanie po prostu ;)

Chodzi o to że skoro wszysko jest ok jak takie mechaniki są w FF14 to co jest tak nie ok w WoW? ;)

a w RIFT to graliśmy od bety i wiemy że tam się takie venty pojawiły ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:56 
Cytuj  
No, ale odpowiedziałem. Te zmiany mi się NIE PODOBAJĄ.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:57 
Cytuj  
buu jestem zdruzgotana ;)
ciekawe czemu w takim razie chcesz grac :D

i btw - tez sie stesknilam :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 17:07 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
"a tak powaznie - z reka na sercu napiszcie mi jakie rozwiazania w ff14 wam sie podobaja a ja napisze wam w jakiej grze pojawily sie po raz pierwszy - deal?" Gdzie tu jest napisane żę to w wowie było? :) sam sobie odpowiedziałeś na pytanie po prostu ;)

Chodzi o to że skoro wszysko jest ok jak takie mechaniki są w FF14 to co jest tak nie ok w WoW? ;)

a w RIFT to graliśmy od bety i wiemy że tam się takie venty pojawiły ;)


Pierwszy to byl WAR ze swimi public questami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 17:26 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
ciekawe czemu w takim razie chcesz grac :D

Liczę na to, że jednak fabuła i community będzie zajebiste, a mechanika nie do końca zjebana pod byle gimbazjalistę z upośledzeniem ruchowo umysłowym.
Od czasu FFXI grałem w naprawdę wiele gier i żałuję :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.