mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 16:08 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Duszek napisał(a):
wyobraz sobie ze niektorzy pracuja 6 dni w tygodniu po 8 godzin i generalnie sa po 10-12 godzin poza domem :P


Ja pracuję po 12h, 4 dni w tygodniu. Tylko co ma piernik do wiatraka? Chodziło mi o to, że teraz mam urlop (jest tak ciepło, że nawet na dwór szkoda wychodzić).

No już już. Zazwyczaj dorośli ludzie pracują. Mi akurat weekendy nie pasują na OB, bo będę w tym czasie korzystać z lata i wolę pospotykać się ze znajomymi niż grać w ff :/

Tobi - masz kurna blisko do morza - jedź w okolice ustki i korzystaj z temperatur.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 16:37 
Cytuj  
Zestawienie Q&A z Live Lettera:

http://forum.square-enix.com/ffxiv/thre ... -A-Updates

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 17:46 
Cytuj  
Mnie zastanawia co innego. Jak wiemy pre-orderowe kody będziemy mogli użyć 20 sierpnia. Ciekawe jest to, że tam jest wymagany 20 cyfrowy kod a ja (a także inne osoby) mają 18 cyfrowy kod. Żeby z tego nie wyszyły jakieś jaja na parę dni przed head startem...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 18:40 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):

Wprawdzie nie przypatrywalem sie equipowi z innych Grand Company niz tej w Limsa-Lomisa, ale troche szkoda tych restrykcji, zwlaszcza jesli sprzet okaze sie na tyle dobry aby moc go uzywac na lvl 50. Szkoda tez ze w Q&A zabraklo pytan o Roadmap.
Pomysly maja jednak fajne, 'extreme' primal, veteran reward system - fajnie, fajnie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 20:19 
Cytuj  
Grand Company gear i tak jest prawie najnizszym tierem gearu na lv50.

@Tobi
20 cyfrowy jest dla JP, a u nas 18.

Cytuj:
Greetings,

The pre-order codes that are being distributed for North America and Europe include instructions that they will be redeemed via a special website:
NA: http://preorder.na.finalfantasyxiv.com
EU: http://preorder.eu.finalfantasyxiv.com

This special site is not yet live for users to redeem the codes received from their retailer.
Once the code redemption for this site is live, scheduled for August 20, 2013, you will be able to enter the code you received that looks like: ABCDEF-###-ABCDEF-###

That will then give you all the instructions required to register your early access code.

In short, hang tight guys and don't panic!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 20:37 
Cytuj  
Dzięki :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 20:45 
Cytuj  
Btw. Z tego co mowiedzieli to gracze Legacy beda mogli sie przenosic na nowe servery juz po 2-3 tygodniach. Tyle z azylu ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 05:12 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Btw. Z tego co mowiedzieli to gracze Legacy beda mogli sie przenosic na nowe servery juz po 2-3 tygodniach. Tyle z azylu ;P


Ok, nie prawda :P JP Devsi napisali, ze te 2-3 tygodnie to czas po ktorym w ogole uruchomia transfery, ale Legacy > New server bedzie odblokowane dopiero pozniej.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 08:35 
Cytuj  
Dzięki za to sprostowanie :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 11:15 
Cytuj  
Z tego wynika, ze prawie przez 2 tygodnie gracze Legacy graja za darmo? TJ czy trzeba aktywowac platnosci i beda pobierane po uplywie tego czasu czy moze wystarczy sie zalogowac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 15:09 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Z tego wynika, ze prawie przez 2 tygodnie gracze Legacy graja za darmo? TJ czy trzeba aktywowac platnosci i beda pobierane po uplywie tego czasu czy moze wystarczy sie zalogowac?


Wszyscy gracze 1.0 dostaja za darmo 2 tyg.

Edit: Usuniete bledne info.


Ostatnio edytowano 9 sie 2013, 15:20 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 15:16 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Deli napisał(a):
Z tego wynika, ze prawie przez 2 tygodnie gracze Legacy graja za darmo? TJ czy trzeba aktywowac platnosci i beda pobierane po uplywie tego czasu czy moze wystarczy sie zalogowac?


Tak, gracze z Legacy Account (pamietac, ze to nie kazde konto 1.0) dostaja za darmo 2 tyg.

Teraz się już pogubiłem.
To nie jest tak, że legacy dostają miesiąc, a 1.0 2 tygodnie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 15:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To nie jest tak, że legacy dostają miesiąc, a 1.0 2 tygodnie?


Dobra, bo ja tez juz pomieszalem, sorry za zmyle. :D

Nie, wszystkie konta 1.0 dostaja 2 tygodnie w ramach tej calej Welcome Back Campaign.

Wczesniej bylo mowione, ze jak sie dokupuje gre i doklada do istniejacego to wtedy dostaje sie zamiast tego 30 dni, ale ostatnio chyba powiedzieli, ze jednak bedzie sie mialo wtedy 14+30 (nie jestem na 100% pewien).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 17:35 
Cytuj  
Nie, no teraz ja się już pogubiłem :lol: Wcześniej była mowa, że te 2 tygodnie dostaną ci, co opłacali przez jakiś czas abonament a nie wszyscy z 1.0. To w końcu jak to jest :roll: ?

Druga sprawa - jak mam konto na którym jest 1.0, to rozumiem, że klucza z nowym AAR Digital Collector's Edition nie przypiszę, muszę mieć nowe konto prawda?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie, no teraz ja się już pogubiłem :lol: Wcześniej była mowa, że te 2 tygodnie dostaną ci, co opłacali przez jakiś czas abonament a nie wszyscy z 1.0. To w końcu jak to jest :roll: ?

Legacy dostają EA.

Cytuj:
Druga sprawa - jak mam konto na którym jest 1.0, to rozumiem, że klucza z nowym AAR Digital Collector's Edition nie przypiszę, muszę mieć nowe konto prawda?

Jak najbardziej przypiszesz i dostaniesz nowe itemki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak najbardziej przypiszesz i dostaniesz nowe itemki.


A 30 dni gry :P ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 21:53 
Cytuj  
Ja już też się trochę pogubiłem ;)

Mam na koncie już 1.0, grałem też na nim w beta testy PC i PS3. Jeśli przypiszę do konta kod kupionego CE to jaki będzie finał?

1. Dostanę 14 dni z 1.0, 30 dni z 2.0, early acces i CE itemzory ale będę miał praktycznie jeden egzemplarz gry z 44 free days?

2. Dostanę wszystko co w/w ale będę miał dwa egzemplarze gry? Nie mam pojęcia jakby to miało wyglądać skoro login/pass do gry jest identyczny z tym do gry.... :har:

3. Jak sprawa będzie wyglądać z beta phase 4? Zapisy na betę były całym kontem, więc też to średnio widzę, aby zagrać dwoma kontami :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 23:41 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Mam na koncie już 1.0, grałem też na nim w beta testy PC i PS3. Jeśli przypiszę do konta kod kupionego CE to jaki będzie finał?

1. Dostanę 14 dni z 1.0, 30 dni z 2.0, early acces i CE itemzory ale będę miał praktycznie jeden egzemplarz gry z 44 free days?

2. Dostanę wszystko co w/w ale będę miał dwa egzemplarze gry? Nie mam pojęcia jakby to miało wyglądać skoro login/pass do gry jest identyczny z tym do gry.... :har:

3. Jak sprawa będzie wyglądać z beta phase 4? Zapisy na betę były całym kontem, więc też to średnio widzę, aby zagrać dwoma kontami


Na czerwono to co w tym wypadku masz, na zielono to co nie masz. Mam nadzieję, że w miarę przystępnie napisałam...

1. Nie możesz przypisać nowej gry do starej, czyli kupionego CE. (wyjątek: wersja PS3)
2. Masz 14 dni bo masz wersje 1.0.
3. Nie masz 30 dni darmowych, bo są one do NOWEJ gry. (wyjątek: wersja PS3)
4. Masz Early Access i przedmioty przedpremierowe, bo są to osobne kody rejestracyjne.
5. Nie masz przedmiotów z Collectors Edition, bo są one do NOWEJ gry. (wyjątek: wersja PS3)
6. Masz dostęp do Open Bety bez dodatkowego zapisu od 16.08.

*Konta Legacy Status (To te co były opłacane przez 3 miesiące) mają Early Access (bez przedmiotów) bez potrzeby kupowania gry, mają też oczywiście dostęp do Open Bety od 16.08.

*Po premierze każdy będzie mógł kupić Collector Edition Upgrade dla wirtualnych przedmiotów w grze (Zbroja Bahamuta dla choco, kotek do jazdy, mały bahamucik zabawka...).

Jako że masz dodatkowy kod CE (bo kupiłeś zakładam wersje PC) to możesz stworzyć nowe konto, na którym nie masz starych postaci i w zależności gdzie użyjesz kodów do Early Access i przedmiotów przedpremierowych albo masz je na starym albo nowym koncie. Tak masz DWIE gry.

Wyjaśnienie o kontach:

Square Enix Account to taki jeden duży tworek do którego przypisujesz Service Account (różne kopie gry) w liczbie do 8.

Najlepsze zalecane rozwiązanie dla tych co maja konta 1.0:

Nawet jak planujesz grać na PC kup wersję PS3! Będzie można połączyć ją z kontem PC, dostać przedmioty CE, Early Access i przedmioty zamówienia przedpremierowego i 30 dni gratis do tych 14 (konta 1.0) i tych 4 (Open Beta) co już macie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 01:10 
Cytuj  
Amateru napisał(a):

Najlepsze zalecane rozwiązanie dla tych co maja konta 1.0:

Nawet jak planujesz grać na PC kup wersję PS3! Będzie można połączyć ją z kontem PC, dostać przedmioty CE, Early Access i przedmioty zamówienia przedpremierowego i 30 dni gratis do tych 14 (konta 1.0) i tych 4 (Open Beta) co już macie.


Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi za to podsumowanie ;)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 09:40 
Cytuj  
Zbroja behemota nie bahamuta :-)

A reszty nie mam jak teraz sprawdzić, ale wydaje mi się, że Amateru ma rację :-) ja się już w tym też pogubiłem, a nie siedzę na bieżąco w tym bo sam zamówiłem tylko ps3 ce i reszta mnie nie interesuje za bardzo ^^'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.