mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 10:11 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Zbroja behemota nie bahamuta :-)


Upsik! :o Tak zgadza się, myślałam o jednym, a napisałam drugie. Przepraszam, zbroja behemota oczywiście! :-? Jak i "świnka" baby behemot.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 12:29 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Jako że masz dodatkowy kod CE (bo kupiłeś zakładam wersje PC) to możesz stworzyć nowe konto, na którym nie masz starych postaci i w zależności gdzie użyjesz kodów do Early Access i przedmiotów przedpremierowych albo masz je na starym albo nowym koncie. Tak masz DWIE gry.

Wyjaśnienie o kontach:

Square Enix Account to taki jeden duży tworek do którego przypisujesz Service Account (różne kopie gry) w liczbie do 8.

Na początku to dzięki Ama za obszernego posta :D Wydaje mi się, że już wszystko wiem, ale chciałbym się upewnić :]

Mam jedno Square Enix Account. Z tego co rozumiem mogę mieć na nim do 8 kopi danej gry.
Obecnie mam na nim zarejestrowaną 1 kopię FF14 1.0 (PC). Jak się pojawi możliwość (obecnie opcja jest wyłączona i rozumiem, iż kiedyś ją odblokują) to chciałbym zarejestrować dodatkowo 1 kopię FF14 2.0 CE (PC). Chciałbym także używać równolegle jednej i drugiej kopi gry. Z tego co rozumiem:

Kopia FF14 2.0 CE (PC) - mam bez zapisu open betę od 16.08.13, mam early acces. mam itemki z CE, mam również 30 dni gry

Kopia FF14 1.0 (PC) - mam 14 dni gry i mam open betę jeśli się do niej zapiszę, nie mam early acces

Teraz moje wątpliwości ;) Skoro login i pass do Square Enix Account (na którym można mieć kilka kopi jednej i tej samej gry) jest jednocześnie loginem i passem do klienta gry, to w jaki sposób jest to rozwiązane w momencie kiedy mam właśnie co najmniej 2 kopie tej samej gry? Przy rejestracji drugiego egzemplarza FF14 zostanę poproszony o wygenerowanie jakiegoś dodatkowego loginu i hasła do tej gry. Obecne hasło jakie mam do SE Account i siłą rzeczy do zarejestrowanej już kopi FF14 1.0 pozostanie takie jakie jest ?

Maiłbym też dodatkowe pytania - w gruncie rzeczy powinny to być sprawy oczywiste, ale z SE nigdy nic nie wiadomo ;)
-Od kiedy są liczone te darmowe dni od dnia premiery czy od pierwszego zalogowania do retaila ?
- Do kiedy trzeba zarejestrować kod z FF14 2.0 CE (aby mieć dostęp do open bety i EA)?

Wiem, że najprościej by było zrobić nowe SE Account i tam po prostu zarejestrować tą kopię gry, którą niedawno kupiłem. Wolałbym jednak mieć to wszysko na jednym koncie, jeśli miałoby to "ręce i nogi" ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 12:45 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
- Do kiedy trzeba zarejestrować kod z FF14 2.0 CE (aby mieć dostęp do open bety i EA)?

Opwn Beta to open beta - nie ma nic wspólnego z pudełkiem gry
EA to oddzielny kod dostarczany przez sprzedawcę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2013, 13:32 
Cytuj  
To co napisał Kamil wyżej, ok.

Jednak to co Cię najbardziej interesuje, mianowicie co z loginem do gry i do głównego konta SE, który jest taki sam... Nie znalazłam/nie słyszałam do tej pory żadnych info na ten temat niestety.

Co masz na myśli pisząc, że chcesz jednocześnie używać dwóch kopii gry?
Jeśli grać różnymi postaciami w tym samym czasie na PS3 i PC to możesz (podpięcie nowej gry do nowego content account), jeśli tą samą postacią nie w tym samym czasie na PS3 i PC to też możesz (podpięcie nowego konta, klucza, do starego content account).

14 darmowych dni liczy się od daty premiery, kiedy to się zaczyna Welcome Back Campaign dla graczy z 1.0.

Źródło:
Producer and Director Yoshida napisał(a):
Producer and Director Yoshida here.
I apologize for the delay in preparing various announcements.
With the beginning of official service on 8/27, we will be implementing a two-week long Welcome Back Campaign for those of you who have a FFXIV 1.0 service account, regardless if you are a Legacy Member or if you have Collector’s Edition/Standard Edition. During this time period you can try out FFXIV: ARR for free, so please take this opportunity to check out the game!
Once the date draws closer we will be announcing the details on the Lodestone as well as sending out an email from the development team

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 18:45 
Cytuj  
Czy mógłby mi ktoś podać linka z ostatnimi zmianami w FFXIV.
Była tam taka długa lista ze skillami które zostały wzmocnione, zgimpione (również zmiany co do wymagań do jobów) itp. Nie mogę go nigdzie znaleźć.
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ;)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 21:11 
Cytuj  
ArtoTournesoul napisał(a):
Czy mógłby mi ktoś podać linka z ostatnimi zmianami w FFXIV.
Była tam taka długa lista ze skillami które zostały wzmocnione, zgimpione (również zmiany co do wymagań do jobów) itp. Nie mogę go nigdzie znaleźć.
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ;)


http://www.reddit.com/r/ffxiv/comments/ ... y_changes/


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 21:42 
Cytuj  
Można już pobierać/zasysać klienta co by 17 sierpnia bezstresowa zacząć grać??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 21:52 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
ArtoTournesoul napisał(a):
Czy mógłby mi ktoś podać linka z ostatnimi zmianami w FFXIV.
Była tam taka długa lista ze skillami które zostały wzmocnione, zgimpione (również zmiany co do wymagań do jobów) itp. Nie mogę go nigdzie znaleźć.
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ;)


http://www.reddit.com/r/ffxiv/comments/ ... y_changes/


Dzieki ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 22:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Można już pobierać/zasysać klienta co by 17 sierpnia bezstresowa zacząć grać??


Goku podawal strone wczesniej namiary: http://gdl.square-enix.com/ffxiv/inst/ffxivsetup.exe
Przypominam, ze obecnego klienta trzeba odinstalowac oraz wywalic z moich Dokumentow w moich grach caly FFXIV :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 22:13 
Cytuj  
Narazie to niestety sam klient. Patche maja byc dostepne jakos 15go afaik.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 22:18 
Cytuj  
Dokladnie - wazy cos okolo ponad 100MB ale niedlugo bedzie zasysal kilka-kilkanascie GB :)

btw. Goku skonczylem Xillie :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2013, 23:33 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Można już pobierać/zasysać klienta co by 17 sierpnia bezstresowa zacząć grać??


Goku podawal strone wczesniej namiary: http://gdl.square-enix.com/ffxiv/inst/ffxivsetup.exe
Przypominam, ze obecnego klienta trzeba odinstalowac oraz wywalic z moich Dokumentow w moich grach caly FFXIV :)



Na PS3 też już można, a sam klient waży około 6 GB.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 06:15 
Cytuj  
Amateru napisał(a):

Na PS3 też już można, a sam klient waży około 6 GB.


Jestes pewna? Nie widze zadnego info, oficjalnego lub nie, na forum o tym, plus do sciagniecia trzeba by nowy kod dla PSN chyba, a tez nie wydaje mi sie zeby cos rozsylali?


Aaa, juz chyba widze o co chodzi. Wyglada na to, ze JP maile dla graczy PS3 juz poszly, ale reszta swiata jeszcze ich nie dostala ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 06:23 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Amateru napisał(a):

Na PS3 też już można, a sam klient waży około 6 GB.


Jestes pewna? Nie widze zadnego info, oficjalnego lub nie, na forum o tym, plus do sciagniecia trzeba by nowy kod dla PSN chyba, a tez nie wydaje mi sie zeby cos rozsylali?


Jestem w 100% pewna, bo sama go w piątek ściągnęłam. :)
Ci co zapisali się do bety przed zamknięciem zapisów wybierając opcję PS3 lub oba systemy powinni byli dostać 9.08 (piątek) maila z kodem do ściągnięcia klienta na PS3. Ci z dostępem do forum bety również powinni byli dostać maila. Posprawdzajcie swoje skrzynki mailowe, te maile które podaliście przy zapisach na betę.

Oczywiście w moim przypadku jest to japońskie konto, ale chyba nie ma opóźnienia dla EU czy USA? -> EDIT A jednak jest opóźnienie. :o


Ostatnio edytowano 12 sie 2013, 06:26 przez Amateru, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 06:25 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Oczywiście w moim przypadku jest to japońskie konto, ale chyba nie ma opóźnienia dla EU czy USA?


Zrobilem edit pozniej, ale wlasnie na to wyglada. EU/NA nie maja jeszcze zadnego konkretnego info dla PS3.


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 08:21 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Amateru napisał(a):
Oczywiście w moim przypadku jest to japońskie konto, ale chyba nie ma opóźnienia dla EU czy USA? -> EDIT A jednak jest opóźnienie. :o


Yeah, there's no such thing like "japanese button". ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 11:59 
Cytuj  
Pytanie - żeby uzyskać dostęp do bety to wystarczy, że mam teraz kupioną obojętnie jaką wersję FF czy musze gdzieś jeszcze dodatkowo się rejestrować etc? Może ktoś po krótce opisać ten proces bo nigdy żadnej gry od SOE nie kupiłem i nie wiem jak oni tam sobie grami/kontami zarządzają :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 12:34 
Cytuj  
Z tego co wiem zapisy do bety sa zamkniete. Kto zapisal sie przed 31 lipca ten sobie w open bete pogra. SE ma niby zapisy ponownie otworzyc kiedy ruszy beta ale jak bedzie z dostaniem sie do niej wtedy to nie wiadomo.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 13:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie - żeby uzyskać dostęp do bety to wystarczy, że mam teraz kupioną obojętnie jaką wersję FF czy musze gdzieś jeszcze dodatkowo się rejestrować etc? Może ktoś po krótce opisać ten proces bo nigdy żadnej gry od SOE nie kupiłem i nie wiem jak oni tam sobie grami/kontami zarządzają :P.


Żeby uzyskać dostęp do bety trzeba było się do bety zgłosić. Jeśli się było wybranym to się dostawało kod z instrukcjami co dalej.
Konto SE jest wymagane aby zarejestrować grę. Te pytania były przerabiane kilkanaście razy na tym forum, wysil się i poczytaj kilka/kilkanaście stron do tyłu oraz resztę tematów, znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2013, 14:01 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Z tego co wiem zapisy do bety sa zamkniete. Kto zapisal sie przed 31 lipca ten sobie w open bete pogra. SE ma niby zapisy ponownie otworzyc kiedy ruszy beta ale jak bedzie z dostaniem sie do niej wtedy to nie wiadomo.


To open beta nie jest open i trzeba się zapisywać?
Trochę to się kłóci z przesłaniem "open".
W każdym razie mam nadzieję, że konto z poprzedniej bety wystarczy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.