mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 08:09 
Cytuj  
Hmm Arcanist bedzie dostepny w Phase 4 ??? Ze scope wynika, ze tak O_O


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 08:13 
Cytuj  
Tak.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 11:35 
Cytuj  
Jak wogole sie odblokowuje te nowe joby?
Zna ktos jakas dobra stronke z jakims info na temat np Arcanist, Scholar i White Mage?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 11:40 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Jak wogole sie odblokowuje te nowe joby?
Zna ktos jakas dobra stronke z jakims info na temat np Arcanist, Scholar i White Mage?


Arcanist ma być dostępny jako job startowy od P4, WHM to lvl 30 class job quest (wymagany CNJ na 30 i jakiś inny job wylevelowany jak THM czy coś w tym stylu, ktoś tu kiedyś wklejał tabelkę co to ładnie pokazywała), a Scholar dunno.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 12:01 
Cytuj  
Trzeba przede wszystkim rozrozniac class a job.

Arcanist to Class. Scholar i Summoner to joby Arcanista. WHM to job Conjurera.

Joby odblokowuje sie na lv30 questem i w 1.0 wymagalo to tez posiadania jakiejs innej klasy na lv15 tez.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 12:09 
Cytuj  
Duuzo do poczytania o zmianach od Phase 3 itp:

http://forum.square-enix.com/ARR-Test/t ... tatus-List

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 14:55 
Cytuj  
Kiedy oni pozwolą pobrać tego klienta? Już jest 15.08 a od tego dnia miała być taka możliwość :/


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 15:00 
Cytuj  
Niby na PS3 ludzie już mogą pobierać. Na beta forum już jest toczona piana o delay.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 15:07 
Cytuj  
Ludzie snują domysły, że jp midnight ma być patch czyli za godzinę jakoś bo tak wypuszczali poprzednio niby.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:02 
Cytuj  
Rozumiem, że jeśli nie miałem dostępu do bety wcześniej to na tą chwilę klienta jeszcze nie pobiorę w ogóle (wyskakuje mi info, że muszę dodać EA code ale to dopiero od 20). Czy ktoś wie kiedy ruszy proces wpuszczania ludzi, którzy nie grali w phase3?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Rozumiem, że jeśli nie miałem dostępu do bety wcześniej to na tą chwilę klienta jeszcze nie pobiorę w ogóle (wyskakuje mi info, że muszę dodać EA code ale to dopiero od 20). Czy ktoś wie kiedy ruszy proces wpuszczania ludzi, którzy nie grali w phase3?


ja gralem tylko w 1st Phase. Normalnie mi sie sciaga ale pewnie dlatego, ze mam Legacy albo to jakies inne kredki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:10 
Cytuj  
Cytuj:
Version 1.0 character data will be transferred to FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn (hereafter referred to as FFXIV: ARR) starting from beta test phase 4.
This data includes all characters from Version 1.0 as well as the items they possess.
* Please note that some items have been modified or removed to conform with system changes in FFXIV: ARR.

Logging in for the First Time Using Version 1.0 Characters
Starting in beta test phase 4, players logging in with characters from Version 1.0 will be allowed to change their character's appearance.

All aspects can be altered, including race, gender, and name. Please note that changes can only be performed once.
* You cannot select a different World.

Appearance changes made to existing characters during beta test phase 4 will carry over to the release version.

* If you do not change the appearance of your character upon first logging in, you will not be given another opportunity to do so.
* If you should exit the character editing menu before finishing, you are allowed to resume changing your appearance.
* Version 1.0 characters that share the same name may be required to change their name based on the guidelines outlined on the Lodestone.
Legacy Chocobos
Characters who met the requirements of the Legacy Campaign will receive a legacy chocobo whistle via the Mog Delivery Service starting in beta test phase 4.

By using the legacy chocobo whistle, a legacy chocobo will be added under the Mounts section of the Actions and Traits interface. The legacy chocobo can be summoned by setting the icon to your hotbar.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:12 
Cytuj  
No to mi sie podoba. Bedzie mozna dopiescic postac no i zmienic imie. Na prawde fajna sprawa

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:31 
Cytuj  
Zajebiscie software tokem poszedl sie .... nie mozna sie zalogowac uzywajac takiego gowna LOL Swietny SE
Czekam na unlinka tokena i reset passa. SUPER !!!! Dotychczas wszystko dzialalo a teraz dupa OMG amatorstwo :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:40 
Cytuj  
To chyba tylko u Ciebie bo mój działa jak powinien.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:42 
Cytuj  
Heh no widzisz unlinknalem token i dziala bez niego na cacy :P Nie zmienialem hasla jakby cos :)
OMG tragedia.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:44 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Zajebiscie software tokem poszedl sie .... nie mozna sie zalogowac uzywajac takiego gowna LOL Swietny SE
Czekam na unlinka tokena i reset passa. SUPER !!!! Dotychczas wszystko dzialalo a teraz dupa OMG amatorstwo :/


Zawsze jak cos nie dziala to wina oczywiscie po ich stronie :p

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:44 
Cytuj  
Ale wyjaśnij co się stało, token przestał Ci funkcjonować czy jakiś glitch przy próbie logowania miałeś?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 16:56 
Cytuj  
Chodzi o to, ze probowalem sie zalogowac i mialem mesga o bledzie, niestety zmiana hasla tez nie jest mozliwa jak masz one-pass, wec niestety ale musialem unlinknac token aby cokolwiek zrobic. Z tego wniosek, ze moj token o dziwo przestal dzialac (znaczy dziala ale service nie przyjmowal mojego one-password z tokena) :( A dzialal do phase 3 bez problomowo :/
Podlacze go ponownie po premierze, jakos im nie wierze :/

edit Goku a po mojej ? Wpisalem loginname, password o z tokena liczbe ( jak zawsze !!!) - nie przyjmowalo (probowalem tak 3 razy), wywalilem token i dziala - moja wina ? Niech naucza sie robic software tokeny i tyle :P
Token na Sony Experia dzialal dotychczas bez zarzutu ot co :P Token na pewno dobrze dzialal, skoro udalo mi sie go unliknac, a przeciez potrzebny do tego ciag znakow (bodajze 18) :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 17:16 
Cytuj  
Nie no, nie twierdze, ze na pewno nie :P Ale tak mi sie napisalo, bo czytajac dzisiaj forum mozna odniesc wrazenie, ze S-E jest winne calemu zlu na tym swiecie, poczynajac od wolnego neta ludzi, konczac na glodzie i wojnach, lol.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.