mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 18:33 
Cytuj  
btw. klienta z ob odinstalowujemy czy moze zostac i sie update do startu?

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 18:39 
Cytuj  
shuho napisał(a):
btw. klienta z ob odinstalowujemy czy moze zostac i sie update do startu?

zostaje, nic nie usuwaj.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 18:42 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Co za geniusz uznał wyłączenie opcji dowolnego wkładania/usuwania questów z quest trackera za dobre. W chwili obecnej jest on kompletnie bezużyteczny. Mam nadzieję, że sobie wezmą do serca co piszą gracze na japońskim (i angielskim też) forum i to przywrócą.


No właśnie. Wiedziałem, że w beta phase 3 było to jakoś inaczej rozwiązane. Dokładnie tak jak piszesz Amateru, teraz jest to bezużyteczne.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 19:14 
Cytuj  
dz za info :)

ja wciaz ea nie mam :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 20:53 
Cytuj  
Przeszłą rejestracja kodu. Pryz drugim podejściu przed 5 minutami się udało. Dostaje się potem dłuższy kod który się podpina pod konto SE.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 22:09 
Cytuj  
Tak dla potwierdzenia.

Obrazek


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 00:25 
Cytuj  
Nie gralem w bete a wyczytalem na neogaf teraz ze GCD w tej grze to 2,5 sekundy... prawda to?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 08:27 
Cytuj  
Dobra niewazne - doczytalem sobie. Shared CD na weappon ataki 2,5 sekundy (czyli GCD) i wszytkie inne abilities tez na cd. Do tego po 10 skilli na klase. Ja pierdole - walka w tej grze musi byc zajebista. :)

Dobrxe ze doczytalem - 100 zlotych zaoszczedzone - mialkie to musi byc w chuj z takim poziomem rozbudowania i combatu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 08:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dobra niewazne - doczytalem sobie. Shared CD na weappon ataki 2,5 sekundy (czyli GCD) i wszytkie inne abilities tez na cd. Do tego po 10 skilli na klase. Ja pierdole - walka w tej grze musi byc zajebista. :)

Dobrxe ze doczytalem - 100 zlotych zaoszczedzone - mialkie to musi byc w chuj z takim poziomem rozbudowania i combatu.


Nie mam pojecia ile jest skilli na klase, ale w tej grze jest cos takiego jak job, jest tez wieloklasowosc wiec postac bezie miala tych skilli az za duzo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:16 
Cytuj  
Nawet jesli mozna miec all joby naraz i 50 skilli uzywac to nie wyobrazam sobie bicia mobow przer 50 lvli z 2,5sekundowym gcd. Nie gralem, ale to musi byc slamazarne w chuj, wlasciwie jak turowka. Cos takiego ledwo dzierze w single jRPG (przy trywialnych walkach/grindzie) a co dopiero w MMO gdzie moby nie stanowia zadnego wyzwania (bo nie oszukujmy sie - nie stanowia).

No chyba ze mnie ktos przekona ze combat nie jest nudny... niektore elementy tej gry zapowiadaja sie fajnie (z opisow na neogaf) ale w MMO 90% czasu to combat i tu niestety FF14 nie blyszczy a wrecz przeciwnie imho.

2,5sek GCD? Srsly? W takim RIFT jest 1 sek i juz jest slamazarnie w uj niektorymi klasami. Niedziwne ze wogole tu PvP nie ma.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dobra niewazne - doczytalem sobie. Shared CD na weappon ataki 2,5 sekundy (czyli GCD) i wszytkie inne abilities tez na cd. Do tego po 10 skilli na klase. Ja pierdole - walka w tej grze musi byc zajebista. :)


GCD nie odczuwa sie az tak bardzo w praktyce ze wzgledu na animacje. W wowie klikasz, postac podnosi luk i plink, wylatuje strzala. Tu postac podnosi luk, napina, przez chwile sie z nim siluje, wokol niej wzlatuje w powietrze kurz, sztrzala sie zaczyna swiecic, particle effects wypalaja ci slepia i whooosh! wylatuje promien smierci :P

Skille - tak jak patrze bychodzi 27 na postac. 17 z klasy + 10 slotow na miedzyklasowe skille.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:25 
Cytuj  
ehehe to nawet gorzej lol... nie dosc ze 2,5 sek gcd to jeszcze animation lock i pewnie ofc ruszenie sie przerywa skilla.

Skilli tak czy siak malutko. Do tego jest jakikolwiek system cstomizacji postaci czy kazda postac ma to samo? Bo wiem ze sa jakeis traity ale to jest chyba tez mocno szczatkowe.

Ogolnie to nie jest chyba gra dla ludzi lubiacych kombinowac z postacia, buildami, itp...

No kurwa... niektore elementy tej gry sa spoko, swiat ladny (choc po mapkach zony wygladaja na male i malo otwarte) ale ten combat i wlasciwie brak rozwoju postaci troche posysa.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sie 2013, 10:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:26 
Cytuj  
Jest jeszcze stat który obniża gdc, ale nie wiem ile max można zejść.

A pvp jest

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:27 
Cytuj  
kazda postac ma to samo, jedyna roznica to zdobyty gear i materie wsadzone w sloty,
generalnie z tego co widze to final to nie twoja liga, w finala gra sie dla fabuly i klimatu,

a co do pvp - jezeli kazda postac ma te same skille, ten sam gear, ten sam gcd - to wygra ten kto ma lepiej opanowana mechanike gry a nie ten kto szynciej nawala w klawisze :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:32 
Cytuj  
Jesli SE pojdzie sladami XI to dojda jeszcze skille ze specjalnych broni i jakis odpowiednik meritow (czyli punktow do rozdania na max levelu).

Jakas tam mozliwosc kombinowania z buildem dadza skille z innych jobow.

Ja tam tego cooldowna nie czuje w tej grze. Jest dynamicznie w porownaniu z XI (combat mi przypomina ten z LOTRO, tyle ze jest bardziej widowiskowo), ale w XI trudnosc polegala na czyms innym. Bardziej trzeba bylo sie skupiac. Tu jest zwykle nawalania w klawisze jak w wiekszosci mmo.


Ostatnio edytowano 22 sie 2013, 10:37 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:36 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
generalnie z tego co widze to final to nie twoja liga, w finala gra sie dla fabuly i klimatu,


No to dla fabuly i iklimatu mam 13 czesci gry single player i setke copy/paste innych jRPG. Nie widze powodu zeby placic za to 15USD na miesiac.

RPG bez rozwoju postaci i z tak biedna iloscia skilli.. no bez zartow plz (choc w TESo ma byc podobno 40 skilli na cala gre - wiec bija FF14 na glowe lol) . A szkoda bo inne elementy wygladaja si (craft, housing, swiat gry, itp..).

Dobra sorry za derail - za biedne to jest dla mnie. Pewnie by mnie znudzilo po 10 lvl. Sam 'klimat i fabula' nie wystarcza (a i to mocno dyskusyjne bo te male 'cos' designowane pod azjatyckich pedofili jest przeciwienstwem klimatu no ale whatever..).

Thx za odpowiedzi, raczej gra nie dla mnie. Co mnie dziwi ze sporo sie naczytalem jakie to FF online trudne, skomlikowane i rozbudowane a toto wyglada jak Diablo 3 tbh... 'modern revamp' hehe... :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Co mnie dziwi ze sporo sie naczytalem jakie to FF online trudne, skomlikowane i rozbudowane a toto wyglada jak Diablo 3 tbh... 'modern revamp' hehe... :)


Pierwszy raz slysze, zeby ktos mowil ze FF XIV jest trudne i skomplikowane. To jest prawie zupelne odejscie od XI i duzo blizej tej grze WoW niz FF XI.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ehehe to nawet gorzej lol... nie dosc ze 2,5 sek gcd to jeszcze animation lock i pewnie ofc ruszenie sie przerywa skilla.



Nic o animation lock nie pisalem. Nie ma czegos takiego, poza tym ze casterzy klasycznie castuja bez biegania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:41 
Cytuj  
No nie wiem kto napisał, że 14 jest trudne. Chyba, że mylisz 11 z 14. Chociaż tu też można się kłócić, ale zostawmy temat bo ludzie mają zbyt różne zdania :-P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 10:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Co mnie dziwi ze sporo sie naczytalem jakie to FF online trudne, skomlikowane i rozbudowane a toto wyglada jak Diablo 3 tbh... 'modern revamp' hehe... :)


Pierwszy raz slysze, zeby ktos mowil ze FF XIV jest trudne i skomplikowane. To jest prawie zupelne odejscie od XI i duzo blizej tej grze WoW niz FF XI.


No wlasnie mi chodzi o stare FF. Myslelem ze to jest revamp 14stki bo byla tragicznie przyjeta przez stare community i jest zachowane complexity 11stki itd, z dodanym polishingiem etc.. ... a tu wychodzi na to ze zrobili poprostu WoW'a japan style.

Shade, Shade, Shade..... :)

No ale mimo wszytko moze pogram - craft i housing ciagnie... ale kurwa kolejny raz grac w prostego themeparka WoW-clona.... meh :/

Daloby sie np poswiecic calkowicie craftowi i pierdolic bicie mobow?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.