mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 23:38 
Cytuj  
To ile oni kopii już sprzedali? Z milion? Z dobrego źródełka wiem, że kluczyki schodzą na pniu.
Ciekawe skąd takie zainteresowanie ludzi. Przydałyby się statsy ile osób gra na ps3... może to był klucz do sukcesu?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 01:42 
Cytuj  
Troche offtop: kumpel byl na Gamescomie i przed stoiskiem FF14 stało takie cudeńko...

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 06:28 
Cytuj  
To chyba Polagra a nie Gamescom.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 09:14 
Cytuj  
Ten support to jakaś porażka... Nadal nie wiem kompletnie nic. Dostałem dwa razy maila, że dostali maila :roll: Wczoraj przyszła ankieta abym ocenił pracę ich supportu :roll: Zero jakiegokolwiek info... :roll: Na tą chwilę dogram jeszcze te 10 dni, dobiję 50tkę aby konto ewentualnie było droższe przy sprzedaży i będzie to moja ostatnia gra tej firmy ever :har: Spokojnie mógłbym sobie kupić jeszcze raz CE, bo to duże pieniądze nie są, ale wkurza mnie ich podejście do graczy dosłownie jak do naiwnego gówna. Można jechać po innych wydawcach i też niejednemu się zjeba należy, ale takich jaj jak robi SE to jeszcze nigdzie nie spotkałem...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 10:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
co ci zrobili?
Postać którą zrobiłem w open becie i early acces, mam jakimś cudem na starym koncie ff14 1.0. zamiast na nowym ff14 arr 2.0 colection edition na którym nie mam żadnej postaci. SE dopuszcza zarejestrowanie na koncie do 8 egzemplarzy gry (chyba dla chińskich rodzin zajmującym się farmieniem golda, w sumie łatwiej opłacać 8 kont jedną transakcją...), tylko kurwa między dopuszczaniem możliwości a ogarnięciem tego tak aby miało ręce i nogi jest jednak różnica. Kupiłem nową grę głównie dla early acces, więc skoro zakup nowego egzemplarza gry dawał mi taki bonus to jakim kurwa cudem moja postać z ea jest na starym koncie... Teraz mam sytuację, że mi leci 30 free days a ja tam nawet nie mam postaci... :roll: Support działa tak...., że nie działa :roll: Rozumiem jakieś kurwa gry robione w greckiej stodole, ale no kurwa..... a szkoda słów i nerwów.... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 10:48 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
roball napisał(a):
co ci zrobili?
Postać którą zrobiłem w open becie i early acces, mam jakimś cudem na starym koncie ff14 1.0. zamiast na nowym ff14 arr 2.0 colection edition na którym nie mam żadnej postaci. SE dopuszcza zarejestrowanie na koncie do 8 egzemplarzy gry (chyba dla chińskich rodzin zajmującym się farmieniem golda, w sumie łatwiej opłacać 8 kont jedną transakcją...), tylko kurwa między dopuszczaniem możliwości a ogarnięciem tego tak aby miało ręce i nogi jest jednak różnica. Kupiłem nową grę głównie dla early acces, więc skoro zakup nowego egzemplarza gry dawał mi taki bonus to jakim kurwa cudem moja postać z ea jest na starym koncie... Teraz mam sytuację, że mi leci 30 free days a ja tam nawet nie mam postaci... :roll: Support działa tak...., że nie działa :roll: Rozumiem jakieś kurwa gry robione w greckiej stodole, ale no kurwa..... a szkoda słów i nerwów.... :har:

Dawali tutorial jak rejestrować konta do kont.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 10:51 
Cytuj  
nie, nie dawali i zjebali po calosci. ja nigdzie nie widzialem informacji, ze buddy key sprzed 3 lat uzyty na koncie jest traktowany jako zakup 1.0.
co wiecej po zalogowaniu na konto pojawila mi sie informacja na pol strony, ze musze dodac service account zeby wpisac retail kod.
i dopiero po tym pojawilo mi sie service account nr2 z kontem z 1.0
skoncz juz wiec pitolic glupoty i bronic zjebanego w tym przypadku se jak i ich supportu, ktory gowno moze i guzik chce pomoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 11:08 
Cytuj  
http://prntscr.com/1oa0qs
http://forum.square-enix.com/ffxiv/threads/68792

Zjebać zjebali wiele rzeczy. Chodzi mi o to, że jakoś próbowali z tego wybrnąć pisząc powyższy poradnik.
Wczoraj ogłosili też, że czas "darmowy" zostanie przedłużony ze względu na problemy jakie wystąpiły.

Chyba goku wczoraj wklejał.

Seph chyba też łączył accounty przez ten formularz: https://support.eu.square-enix.com/cont ... a=2&daxx=2 ale możliwe, że z tego już korzystaliście?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 11:16 
Cytuj  
Pomijajac czy ich rozwiazania dotyczace kont itp sa dobre, zle, zjebane itp. to supportu S-E niestety w zaden sposob nie da sie obronic :D Np. operatorzy znani sa z tego, ze jak juz wkleja odpowiedz na pytanie to albo od razu sie rozlaczaja, albo jak ktos sie zapyta czy moze miec jeszcze jedno pytanie to odpowiadaja 'nie' i wychodza :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 11:36 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Pomijajac czy ich rozwiazania dotyczace kont itp sa dobre, zle, zjebane itp. to supportu S-E niestety w zaden sposob nie da sie obronic :D Np. operatorzy znani sa z tego, ze jak juz wkleja odpowiedz na pytanie to albo od razu sie rozlaczaja, albo jak ktos sie zapyta czy moze miec jeszcze jedno pytanie to odpowiadaja 'nie' i wychodza :D

Jak przy ff11 korzystałem z livechatów to takich jazd nie było...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 11:51 
Cytuj  
tak, korzystalem i dostalem z automatu odpowiedz na maila.
i w dupie mam ich poradnik, ktory w zaden sposob nie wyjasnia dlaczego tajemniczo konto legacy pojawilo sie u mnie po dodaniu retail kodu.
a teraz nie chca ani przerzucic mi postaci ani dodac 14 dni do abo.
i koles z supportu zachowal sie identycznie jak napisal gokulo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 12:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
http://prntscr.com/1oa0qs
http://forum.square-enix.com/ffxiv/threads/68792

Zjebać zjebali wiele rzeczy. Chodzi mi o to, że jakoś próbowali z tego wybrnąć pisząc powyższy poradnik.
Wczoraj ogłosili też, że czas "darmowy" zostanie przedłużony ze względu na problemy jakie wystąpiły.

Chyba goku wczoraj wklejał.

Seph chyba też łączył accounty przez ten formularz: https://support.eu.square-enix.com/cont ... a=2&daxx=2 ale możliwe, że z tego już korzystaliście?
Kamilus, ja rozumiem, że gdzieś coś było napisane, tylko nigdzie nie zgadzałem się na przyjęcie faktu, że mam obowiązek wchodzenia na ich forum i czytania każdego posta... :roll: Ja rozumiem, że spora część graczy ff14 to jest final fantasy hesbollah czytający każdy temat na ich forum, ale przecież też są normalni ludzie którzy TAK JAK W KAŻDEJ INNEJ grze online, chcą po prostu zarejestrować keya i najnormalniej w świecie grać... Gra to produkt jak każdy inny. Kiedy kupuję samochód to po prostu przekręcam kluczyk i go odpalam, a nie siedzę tydzień przedtem na forum producenta czytając info w stylu : "przed uruchomieniem pojazdu otwórz bagażnik, wyciągnij akumulator, podnieś maskę, podłącz go i dopiero przekręć kluczyk, oczywiście powinno być dla ciebie oczywiste, że przedtem musisz przykręcić wszystkie koła ponieważ są dostarczane osobno, no i przecież jeszcze oczywista informacja, że śruby do kół są w schowku na rękawiczki..." Ale kurwa przecież dali info.... :roll:

Dobra zostawmy już tych skośnookich skurwysynów... ;) Weź mi Kamilus powiedz jaką ja mam wybrać opcję w tym formularzu, skoro chcę mieć na koncie ff14 arr 2.0 postać którą teraz gram a konto ff14 1.0 gdzie mam jakaś tam postać legacy ma sobie zostać osobno w rezerwie.... bo z tego co widzę o takiej opcji nie pomyśleli...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 13:10 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/ffxiv/comments/ ... u_can_now/

Dość szybko zmienili zdanie, widać że mimo wszystko starają się dogodzić jak tylko mogą. Fakt popełnili sporo błędów, ale cały czas mają czas na naprawienie sprawy z tymi waszmymi acc, na forum pewnie ktoś już robi szum z tego powodu więc nie wydaje mi się zeby tak to zostawili.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 13:15 
Cytuj  
Zastanawia to, że mają bardzo pro PR, a fatalny support.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 13:17 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zastanawia to, że mają bardzo pro PR, a fatalny support.

Zapewne i na support przyjdzie czas, bo to dla niech trochę "black PR".


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 13:21 
Cytuj  
A może w supporcie pracują zesłańcy z 1.0? :P Za karę :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 13:34 
Cytuj  
i btw: http://forum.square-enix.com/ffxiv/thre ... ce-account to bez echa nie przejdzie, wiec nie ma co panikować i radze poczekać aż sprawa się wyjaśni.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 18:49 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
... Dobra zostawmy już tych skośnookich skurwysynów...



czytam wszystko ,ale to jest hit dnia :)

nic dodac , nic ujac


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 00:04 
Cytuj  
tak offtopujac :)


http://www.zazzle.co.uk/fourteen_and_co ... 4968453584

podoba sie ?:)


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 00:18 
Cytuj  
Ma ktoś jakąś poradę co mam zrobić ? Na razie napisałem (mailowo) dwa tickety z opisem mojej sytuacji, zero odzewu... Jest jakiś ten formularz zgłoszeniowy, ale jakoś nic nie potrafię tam dopasować do tego bałaganu który mam obecnie....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.