mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 20:04 
Cytuj  
nie ma, przegapiles open bete


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 20:07 
Cytuj  
Daaaaamn. No nic, w ciemno nie bede bral - tym bardziej, ze w sumie nigdy nie mialem stycznosci z FF.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 20:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
jest jakiś trial tego? Nie chce w ciemno wywalac 90zł na to.


Wyskoczyłeś jak diabeł z pudelka ^^;. Zarówno na tym forum się przewijało wielokrotnie, jak i na innych łatwych do znalezienia stronach zapewne tez jest odpowiedz na to pytanie. Jednak odpowiem Ci tu prosto: był, już nie ma. Dlaczego wszyscy od razu piszą o wyrzucaniu pieniędzy w ciemno? Są materiały na internecie, wystarczy poszukać, a mniej więcej się dowie co to za gra. Gra jak każda inna kosztuje, a w tym wypadku nawet nie aż tak dużo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 20:26 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
jest jakiś trial tego? Nie chce w ciemno wywalac 90zł na to.


Wyskoczyłeś jak diabeł z pudelka ^^;. Zarówno na tym forum się przewijało wielokrotnie, jak i na innych łatwych do znalezienia stronach zapewne tez jest odpowiedz na to pytanie. Jednak odpowiem Ci tu prosto: był, już nie ma. Dlaczego wszyscy od razu piszą o wyrzucaniu pieniędzy w ciemno? Są materiały na internecie, wystarczy poszukać, a mniej więcej się dowie co to za gra. Gra jak każda inna kosztuje, a w tym wypadku nawet nie aż tak dużo.


Ue, to że są materiały to jedno a feeling to drugie. Niestety to drugie jest weryfikowane podczas gry, jak gra reaguje, jaki ja mam z tego fun etc. Z doświadczenia wiem, że filmiki to jedno a możliwość zagrania w pełni to wszystko weryfikuje.

Filmikom już nie ufam ;) nakręcają hype, wydaję kasę a potem żałuję :)

A co do tego, że nie kosztuje dużo, to fakt. Nie kosztuje dużo 100 to nie majątek... ale jeśli się chce kupić pare gier w miesiącu to już jest to jakiś tam wydatek :) Więc jeżeli jest możliwość 'zweryfikowania kupna' to z chęcią bym z niej skorzystał - niestety już parę razy się sparzyłem na 'releaseach' (ot chociażby GW2 i kupno w ciemno za ~200zł)

edit:

W sumie to jestem starym użytkownikiem tego forum, więc jeśli komuś się nie spodobało i nie korzysta z konta to z chęcią bym przetestował - ewentualnie potem odkupił :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 21:02 
Cytuj  
Sie znowu cos zepsulo sie!
Niby serwery sa UP ale mi sie nic nie pokazuje, a tym samym nie mam postaci do zalogowania.
Normalnie jakis Persen Forte ide lyknac!


_________________
Obrazek

*

Posty: 97
Dołączył(a): 3.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 21:03 
Cytuj  
a ja wlasnie wbilem 10 minut temu ;d

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 21:29 
Cytuj  
To już na prawdę sięgnęło dna....

Cytuj:
Dear Customer,

Due to the overwhelming volume of contacts received in regards to the upcoming
launch of FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn, we have regretfully been unable to
respond to your request within the expected 48 hours. Because of this, your ticket
has been closed in order to prioritise time-sensitive issues being reported during
Early Access.

If you have not yet found a resolution for your issue, we ask that you create
another ticket after searching our

Knowledge Base. Please also select the best category and sub-category pertaining to
your issue.

We sincerely apologise for the inconvenience caused and thank you for your patience
& understanding.

The Square Enix Support Centre team


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 21:37 
Cytuj  
A Yoshi ma wywalone i bije lvl'e dalej.

Obrazek


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 04:55 
Cytuj  
A w środę maint podczas którego dodają nowe serwery, zwiększają limit loginów na starych.
Plus darmowe 7 dni dla wszystkich.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 09:39 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Amateru napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
jest jakiś trial tego? Nie chce w ciemno wywalac 90zł na to.


Wyskoczyłeś jak diabeł z pudelka ^^;. Zarówno na tym forum się przewijało wielokrotnie, jak i na innych łatwych do znalezienia stronach zapewne tez jest odpowiedz na to pytanie. Jednak odpowiem Ci tu prosto: był, już nie ma. Dlaczego wszyscy od razu piszą o wyrzucaniu pieniędzy w ciemno? Są materiały na internecie, wystarczy poszukać, a mniej więcej się dowie co to za gra. Gra jak każda inna kosztuje, a w tym wypadku nawet nie aż tak dużo.


Ue, to że są materiały to jedno a feeling to drugie. Niestety to drugie jest weryfikowane podczas gry, jak gra reaguje, jaki ja mam z tego fun etc. Z doświadczenia wiem, że filmiki to jedno a możliwość zagrania w pełni to wszystko weryfikuje.

Filmikom już nie ufam ;) nakręcają hype, wydaję kasę a potem żałuję :)

A co do tego, że nie kosztuje dużo, to fakt. Nie kosztuje dużo 100 to nie majątek... ale jeśli się chce kupić pare gier w miesiącu to już jest to jakiś tam wydatek :) Więc jeżeli jest możliwość 'zweryfikowania kupna' to z chęcią bym z niej skorzystał - niestety już parę razy się sparzyłem na 'releaseach' (ot chociażby GW2 i kupno w ciemno za ~200zł)

edit:

W sumie to jestem starym użytkownikiem tego forum, więc jeśli komuś się nie spodobało i nie korzysta z konta to z chęcią bym przetestował - ewentualnie potem odkupił :)


Ja może będę miał drugi klucz jak Ultima/Cenega rozwiąże mój problem to się odezwę do Ciebie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 97
Dołączył(a): 3.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 09:44 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A w środę maint podczas którego dodają nowe serwery, zwiększają limit loginów na starych.
Plus darmowe 7 dni dla wszystkich.

link

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 09:53 
Cytuj  
Shen napisał(a):
Keii napisał(a):
A w środę maint podczas którego dodają nowe serwery, zwiększają limit loginów na starych.
Plus darmowe 7 dni dla wszystkich.

link

oficjalne forum


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 10:00 
Cytuj  
Juz nie wspomne, ze zalozylem osobny temat gdzie to wkleilem :P

*

Posty: 97
Dołączył(a): 3.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 10:06 
Cytuj  
Troche burdel jest na tym forum. Milion tematów. Ten można zmienić z early access na rozmowy ogólne czy coś w ten deseń, plus osobny na newsy i je podkleić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 12:14 
Cytuj  
eh nie da sie kur... zalogowac.
myslalem, ze po tygodniu ogarna cokolwiek bo powoli naprawde mozna stracic cierpliwosc.
jak nie 10102, to world full, a jak nie full to nie moze pobrac listy serwerow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 12:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eh nie da sie kur... zalogowac.
myslalem, ze po tygodniu ogarna cokolwiek bo powoli naprawde mozna stracic cierpliwosc.
jak nie 10102, to world full, a jak nie full to nie moze pobrac listy serwerow.


Jest weekend, nie ma co liczyc, ze bedzie lepiej jak w tygodniu :p
Anyway, w srode maint, dodaja nowe servery i obecne cos tam fixuja + dodaja 7 dni gry, zobaczymy co bedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 12:29 
Cytuj  
Thank you for contacting the Square Enix Support Centre.

We are sorry to hear of your account issues.

Unfortunately, as you already have FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn registered to service account 2, it would not be possible to move the game from service account 1 as it is not possible to have two copies of the game registered to one service account.

We apologise for any inconvenience caused.

no kurwa mac, tylko wziac i zajebac ich mlotkiem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 13:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Thank you for contacting the Square Enix Support Centre.

We are sorry to hear of your account issues.

Unfortunately, as you already have FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn registered to service account 2, it would not be possible to move the game from service account 1 as it is not possible to have two copies of the game registered to one service account.

We apologise for any inconvenience caused.

no kurwa mac, tylko wziac i zajebac ich mlotkiem
WTF to po co w ogóle jest ten sławetny formularz.... :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 3
Dołączył(a): 19.04.2013
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 14:44 
Cytuj  
Może jestem ślepy ale założyłem konto i wprowadziłem klucz- wszystko pięknie 30 dni gry i status active. Tylko gdzie jest opcja download client? Chyba jestem ślepy ale szukałem i nic....

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 14:50 
Cytuj  
Rals napisał(a):
Może jestem ślepy ale założyłem konto i wprowadziłem klucz- wszystko pięknie 30 dni gry i status active. Tylko gdzie jest opcja download client? Chyba jestem ślepy ale szukałem i nic....


Tutaj masz w temacie przydatne linki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.