mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 13:32 
Cytuj  
Mam kilka class/job na 50lvl jakos mi nie spieszno, bez cisnienia. Nauczylem sie jednego, im szybciej "przeorasz" gre tym szybciej sie znudzi i quitniesz :P Generalnie bawie sie w crafting, strasznie mnie wciagnal :) oraz chce sobie oszczedzic zawodow z randomami poczekam az wspolnym gronie zaczniemy end-content zwiedzac :)

Miner on my way to 50lvl :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 13:42 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
...poczekam az wspolnym gronie zaczniemy end-content zwiedzac :)


+1

Ja z kolei odśnieżyłem mojego BLMa i robie mu questy od podstaw na AFy xD
Tak, żeby na endgame coś pocisnąć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 13:45 
Cytuj  
Na moogle nie ma problemu żeby pójść razem na np. titana gdy jest taka potrzeba. Są osoby skore do pomocy. Jak skończę THM to zrobię CNJ i też będę latać pomagać.
W sumie to pomocy tylko z titanem potrzebowałem. Reszta na luzie z DF.

Ludzie mają problem z ogarnianiem emnity, bo przyzwyczajeni są, że zdjąć z tanka aggro jest ciężko, a tutaj ojej - trzeba pomyśleć czy użyć cure1 czy cure2, jak utrzymać swoje mp i tanka przy życiu, aby nie przenukować itp.
Im dalej w las tym ludzie coraz bardziej ogarnięci. Chyba tępota odpada jednak po drodze :P

A ja się muszę w końcu uciekać od AOE na czas, bo zbyt często się spóźniam :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 13:47 
Cytuj  
Nie zamieniajmy tej dyskusji na to gdzie jest lepiej, plz :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 14:11 
Cytuj  
Ja wszystkie instancje dalem radę zrobic z DF. Jak ktos zaproponuje na cos wypad i akurat jestem wolny to zwykle sie wybieram. Poki co na endgame u nas jest chyba 5 osob, nie wudze problemu zeby razem chodzic, co wiecej kilka razy juz sie wspoljie wybralismy, o!


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 14:12 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
licze na wspolne wypady w ramach gildii ale ludzie, no sorki wyluzujcie troche, gra wyszla 2 tygodnie temu, 3/4 ludzi na sarga nie grala w 1.0 wiec zaczynaja od zera a Glizd juz marudzi o wspolne wypady :wtf: :wtf: :wtf:

rozumiem Glizd ze juz naprawde nie masz co robic? masz wszystkie afy, reliki +1 i gear za tomes? to moze przenies sie do escessum comminity, tam bedziesz raidowal 5 razy w tygodniu i na 100% nie bedziesz sie nudzil


Zjawcia, czyżbyś sugerowała, że wspólne wypady zaczną się jak już ktoś wszystko zdobędzie? :lol:
Wydaje mi się, że Glizdowi chodziło o wspólną zabawę, czy to story, czy dungeony, czy to nawet FATE we wspólnym polskim gronie, a nie uberowanie na jakieś super duper hiper rzeczy. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 14:22 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Nie zamieniajmy tej dyskusji na to gdzie jest lepiej, plz :roll:

Tutaj żadnej dyskusji nie ma. Wiadomo, że na moogle, tylko Was tam trochę nam brakuje ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 14:28 
Cytuj  
Czy tylko ja mam wrazenie, ze w tej grze panuje ciagla noc? Mam odczucie, ze ustawiono jakies chore proporcje i 70% czasu gramy w nocy, a dzien jest jakos 3x krotszy od nocki....

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 14:34 
Cytuj  
Tylko Ty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 15:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Czy tylko ja mam wrazenie, ze w tej grze panuje ciagla noc? Mam odczucie, ze ustawiono jakies chore proporcje i 70% czasu gramy w nocy, a dzien jest jakos 3x krotszy od nocki....


Zima się zbliża :o


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 15:04 
Cytuj  
@up

Myslisz, ze to jest brane pod uwage??? RLY? Ze co, ze jak bedzie zima to bedzie zima in game czy jestem frajer i dalem sie nabrac na joke?:)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 15:16 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Myslisz, ze to jest brane pod uwage??? RLY? Ze co, ze jak bedzie zima to bedzie zima in game czy jestem frajer i dalem sie nabrac na joke?:)


Mysle, ze musisz sprawdzic swoj detektor sarkazmu :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 15:17 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
@up

Myslisz, ze to jest brane pod uwage??? RLY? Ze co, ze jak bedzie zima to bedzie zima in game czy jestem frajer i dalem sie nabrac na joke?:)


Mysle, ze musisz sprawdzic swoj detektor sarkazmu :D

Mysle, ze mamy na forum Sheldona Coopera :wink:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 16:51 
Cytuj  
Sheldon Cooper nie pija korposzczochów :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 95
Dołączył(a): 24.08.2013
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 19:24 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Bo to prosta spraw jest. Bije sie smoka pod sciana. DPSx2 + Heal stoja obok sciany tez blisko co by spamowal te trucizny w jednym miejscu. Zespamuje to sie przesuwamy dalej i tak az padnie. Zero problemow z tym gosciem w random party. Ja wiedzialem jak to zrobic i wujasnilem wszystkim i nie bylo problemu. Poprostu trzyma sie go na krotkiej smyczy :D


I to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak mimo iż gram w FF pierwszy raz i bardzo krótko,
to wiedziałem jak postępować, a koło ściany to ja widziałem, ale tylko swój cień i smoka, czasem gdzieś mi jeden DD błysnął :)
Healer i drugi DD stali za smokiem, ale nie można powiedzieć że byli blisko ściany, przez co miejsca brakowało jak smok opluł całe "pole".
Tak więc, nie jest ze mną tak źle :)


_________________
FFVIX: Wiki Wik - Sargatanas/NA

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 22:01 
Cytuj  
Ależ spoilerujecie ludziom dungeony :( ... Nie możecie wkładać takich info w ramach spoiler, aby nie było widać :( ?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 22:24 
Cytuj  
taktyyka na ostantiego bossa to jest spoiler? przeciez nikt fabuly nie opowiada...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 22:30 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Ależ spoilerujecie ludziom dungeony :( ... Nie możecie wkładać takich info w ramach spoiler, aby nie było widać :( ?


Możesz zignorować i nie uciekać z każdego aoe, które się pojawi...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 03:35 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
taktyyka na ostantiego bossa to jest spoiler? przeciez nikt fabuly nie opowiada...


Dla tych, ktorzy sami chca owa taktyke odkryc, owszem, tak.

Mowienie KTO lub CO jest ostatnim bosem to tez spoiler. Spoilery nie tycza sie tylko fabuly.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spoiler_%28media%29

Spoiler - (z ang. spoil - psuć, niszczyć) jest niepożądaną informacją o szczegółach zakończenia utworu literackiego, teatralnego, telewizyjnego lub filmowego. Termin ten bywa używany również w odniesieniu do podpowiedzi lub rozwiązań w grach i łamigłówkach. Stosowany na stronach i forach internetowych oraz grupach dyskusyjnych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 95
Dołączył(a): 24.08.2013
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 06:19 
Cytuj  
Heheh... z tym spoilerem i odkrywaniem samemu, to kto nie chce, ten nie czyta.
To co tu zostało napiane, nie jest nowością i żadną innowacją ani hackiem.
Informację o tej instancji można znaleźć na kilkudziesięciu stronach WWW.

Poza tym nie jest tajemnicą że smok musi zginąć, i wiadomo kto go zabije lub nie ;)

Oj tam... czepianie się spojlera, którego znaczenie w tym przypdaku i tak dawno zmniejszyło,
ze względu na mnogość informacji o tym, co tu zostało spojlerem okrzyknięte :)


_________________
FFVIX: Wiki Wik - Sargatanas/NA

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.