mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 17:39 
Cytuj  
Grats ^^


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 18:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Trzeba się pocieszyć, że takie ciołki do 50 nie dotrwają.
Wczoraj miałem idiotę lancera czy tam dragoona, który ciągle padał Dzemael Darkhold i narzekał jaka to TERA była lepsza, bo tam zdążył uciec przed aoe :D
Ale to jest etap gdzie już rezygnują. Ja Dzemaela farmię dla kasy i już rzadko trafiają się nieogary. Na niższych levelach był koszmar.


oczywiście, że nie dotrwają ale z powodu nudy. Technicznie to jeden z najprostszych mmorpg w jakie ostatnio (kilka ostatnich lat) grałem. A poza tym to kopia kopii kopii. Wszystko już gdzieś było, wszystko widziałem.

Z jednej strony dobrze, że gra jest "klasyczna" - tzn. nie ma dziwacznych udziewnień jak np. w Rifcie - pierdnij, klasnij, tupnij przy walce z bossem - a z drugiej strony wolałbym jakikolwiek chociaż najmniejszy powiew świeżości niż znów powtarzać te same ograne schematy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 95
Dołączył(a): 24.08.2013
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 18:33 
Cytuj  
Powiem wam że, bardzo dużym problemem przy uciekaniu z aoe bossa czy moba sa duże lagi, jak jest lag to policzcie sobie,
mamy, 2-3 sek na ucieczkę z pola rażenia do tego lagi powyżej 2000k i wychodzi na to że często trzeba być jasnowidzem :)
A ogólnie zawsze łatwo zwalić na tanka. Bo mu moby wieją, bo nie zbiera aggro z dps.... ech....
A już jak dps lata za mobem jak głupi no to sorry.
Przy bossie jak się pojawiają addy i jeśli nie ma kto uśpić, to najlepiej aby dps podprowadził addy do tanka,
niech ten ma okazję wziąć agrro na siebie.
Pewnie.... że i tank może sam latać za addy z bossem na plecach, a jeszcze jak się healer nawinie po drodze to,
to pogoń bossa za medykiem murowana.
Aale wtedy wszystkiemu przeca winien tank, ech....

Gra zespół a nie sam tank i healer, healer leczy tanka i czasem luka co tam u dps słychać....czy go podleczyć nie trzeba.
Prawda jest taka że dpsi się powinni pilnować, a healer uważać na siebie i jak tylko coś na niego leci ułatwić tankowi życie i ruszyć dupkę do niego.
Tank ma i tak dużo do roboty, trzymać bossa, pilnować healera, zbierać agrro, uważac co tam aktualnie boss spami, żeby mu przerwać jak cooldown ze skilla zszedł
a i jeszcze uważać żeby się nie wpieprzy na jakieś aoe bossa i najlepiej za wszystkimi mobami latać żeby te przypadkiem dpsa nie biły.
Taa.......

Ale prawda jest taka, że nie powinno się błotem obsypywać kogoś tylko za to że czegoś nie ogarnia.
Jedni się uczą wolniej inni szybciej, nie należy jednak popierać chamstwa i drobnomieszczaństwa.
To tyle i mam all w tyle ;)


_________________
FFVIX: Wiki Wik - Sargatanas/NA

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 00:44 
Cytuj  
Mam dwa pytania do Was:

1. Czy dpsi się jakoś specjalnie od siebie roznia? Jaka klase robic jak będę gral? (W alfie i becie gralem archerem). Grac będę raczej sporadycznie a nie tak nolifowo jak kiedys w ff11 :)

2. Jak oceniacie aktualna wersje gry w skali 1-10?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 11:48 
Cytuj  
1. zalezy czy robisz close combat czy range/castera :D
2. jak na razie dla mnie gra jest swietna, fabula 10 craft 10 pomyslowosc dungow w granicach 8 end game sie zobaczy :D
(moja opinia wiec bez zadnej glupiej krytyki, po prostu wpiszcie swoja opinie i tyle)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 11:51 
Cytuj  
Huck 9 jako fan serii. 8 ogolnie ( jak ktos wspomnia zrobili gre ze zlepek, jak moje auto xD )

Dzis nawet z Lesiem gadalismy, ze archer jest przegiety. Jak wiadomo rgdps lepszy niz normalny dps a mag najlepszy;-) rob archera. Byleby nerfu nie bylo jak w 11.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 11:53 
Cytuj  
1) dps różnią się stylem gry trochę. np pulgist musi biegać na około mobka bo jego ataki robią wiecej dmg z odpowiednich kątów. Casterzy też się różnią. Arc/SMN głównie ma DoT w a THM/BLM direct magic dmg.

2) puki co nie mam zastrzeżeń do gry poza drobnymi przytykami więc bym powiedzał 9 :)


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 19:15 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Mam dwa pytania do Was:

1. Czy dpsi się jakoś specjalnie od siebie roznia? Jaka klase robic jak będę gral? (W alfie i becie gralem archerem). Grac będę raczej sporadycznie a nie tak nolifowo jak kiedys w ff11 :)

2. Jak oceniacie aktualna wersje gry w skali 1-10?


1. Zostan przy archerze.

4. 4/10 - od strony technicznej - grafiki/UI gra bardzo mi sie podoba, gorzej z gameplayem. Jak podobal Ci sie WoW to powinienes byc zadowolony. Ja moze nie powinienem sie wypowiadac, bo gralem malo, ale nie chce mi sie logowac, nie czuje zbytnio celu w grze... questy, questy, nudny craft i jako glowny cel gry instancje (za ktorymi nie przepadam). Na leve mam alergie po 1.0, a fate to straszny zerg.

Jak z biegiem czasu zaczna dodawac jakies ciekawe features to moze nabiore ochoty na gre.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 20:14 
Cytuj  
ja podobnie jak mrynar - liczyłem na powtórkę z FFXI - czyli coś innego niż oferuje rynek. Dostałem copy&paste z innych mmorpgów, upierdliwe levelowanie przez questy (zaczynam się dziwić, ze mi się to kiedyś podobało), zero wyzwań (przynajmniej do lvl27) - tank&spank w instancjach, oprócz instancji wszystko da się bez najmniejszego problemu i z byle jakim sprzętem solować, crafting skiepszczony na max-a (a ten z FFXI uważam za bliski ideałowi) - teraz to zwykła bezmyślna farma - zero emocji, zresztą nie ma sensu nic scraftowanego kupować - wszystko ma się z questów.
Ehh - ja jestem zawiedziony, pogram pewnie do końca darmowego okresu (a mam dwa miesiące bo kupiłem dwie gry) wbiję pewnie 80-90% contentu w tym czasie i tyle.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 20:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja podobnie jak mrynar - liczyłem na powtórkę z FFXI - czyli coś innego niż oferuje rynek. Dostałem copy&paste z innych mmorpgów, upierdliwe levelowanie przez questy (zaczynam się dziwić, ze mi się to kiedyś podobało), zero wyzwań (przynajmniej do lvl27) - tank&spank w instancjach, oprócz instancji wszystko da się bez najmniejszego problemu i z byle jakim sprzętem solować, crafting skiepszczony na max-a (a ten z FFXI uważam za bliski ideałowi) - teraz to zwykła bezmyślna farma - zero emocji, zresztą nie ma sensu nic scraftowanego kupować - wszystko ma się z questów.
Ehh - ja jestem zawiedziony, pogram pewnie do końca darmowego okresu (a mam dwa miesiące bo kupiłem dwie gry) wbiję pewnie 80-90% contentu w tym czasie i tyle.


Trzeba było pograć w closed / open bety. Zaoszczędziłbyś kasę.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 20:23 
Cytuj  
A nawet poczytac troche zeby wiedziec ze to XI-2 nie bedzie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 20:48 
Cytuj  
naprawdę nie mam czasu ani ochoty na bawienie się w bety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 21:50 
Cytuj  
Gra mnie z poczatku wciagnela i oczarowala iloscia contentu i rozwiazaniami, moze dlatego, ze w FF11 gralem bardzo malo.
No ale ostatnio fujarka mi opadla i nawet sie nie loguje:/
Ode mnie 6/10 bo niestety mega monotonne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 09:23 
Cytuj  
^ this, tyle, że dla mnie 5/10. Nudne, wtórne i bezcelowe.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 09:30 
Cytuj  
Dotarł któryś do engame'u ?


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*

Posty: 97
Dołączył(a): 3.10.2010
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 10:50 
Cytuj  
O jakim end game mówisz? Tych paru instancjach?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 11:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Gra mnie z poczatku wciagnela i oczarowala iloscia contentu i rozwiazaniami, moze dlatego, ze w FF11 gralem bardzo malo.


nie musiałeś w ogóle grać w FFXI. FFXIV ma o wiele więcej wspólnego z praktycznie każdym innym mmorpg niż z FFXI.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 16:44 
Cytuj  
Shen napisał(a):
O jakim end game mówisz? Tych paru instancjach?


Nie pytam czy robili te parę instancji tylko czy do nich dotarli.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 18:04 
Cytuj  
Nie dotarłem, bo nie mam ochoty na granie w to. Jak już pisałem - nuda. Druga sprawa to to, że klimat FF jednak nie jest dla mnie - chomiki i metro seksualne postaci z dużymi oczami. Jednak podziękuję.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 19:28 
Cytuj  
co to ma do rzeczy, czy dotarli do endgame'u, jak po drodze te questy sa nudne jak flaki z olejem, idz pozbieraj kwiatki, idz zabij pare mobow. ale to juz bylo... sam grinduje te questy, zeby dojsc do endgame, pobawic sie z kumplami wspolnie, ale jak mam robic scenario to mnie chuj trafia..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.