mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 12:26 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
On chyba napisal o ifricie soft mode... :)


No to to już w ogóle ;)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 15:01 
Cytuj  
Oglądaliście Producer Letter Live najnowszy? Yoshi powiedział, że dungeony (Bahamut i Crystal Tower) z każdym update'm będą łatwiejsze, bo gracze będą mieli już różne bonusy (nie powiedział dokładnie o jakie bonusy chodzi)! Tak więc "ci co grają powolutku casualowo będą mieli pod pagórek, gdy ci co doszli do danego kawałka end contentu przed kolejnymi update'ami będą mieli pod górkę".
Wniosek: Ci którym zależy na wyzwaniu, śpieszcie się przed patchami :wink: .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 15:36 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Oglądaliście Producer Letter Live najnowszy? Yoshi powiedział, że dungeony (Bahamut i Crystal Tower) z każdym update'm będą łatwiejsze, bo gracze będą mieli już różne bonusy (nie powiedział dokładnie o jakie bonusy chodzi)! Tak więc "ci co grają powolutku casualowo będą mieli pod pagórek, gdy ci co doszli do danego kawałka end contentu przed kolejnymi update'ami będą mieli pod górkę".
Wniosek: Ci którym zależy na wyzwaniu, śpieszcie się przed patchami :wink: .


To jest NIESTETY standard we wspolczesnych mmo, ze kazdy musi miec wszystko, wiec na poczatku robi sie trudne wyzwanie dla hardcoreow, a potem w rozny sposob sie to ulatwia tak zeby kazdy mogl to zaliczyc i zdobyc dany item i zeby przypadkiem ktos sie nie sfrustrowal gra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 15:39 
Cytuj  
A to nie wiedzialam, ze takie to juz standard. :o Mi w sumie nie przeszkadza, ale... sie zdziwilam, troszke. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 21:29 
Cytuj  
Beznadzieja :/
Relica będzie mieć byle elvaan spod budki z ale :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 21:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Beznadzieja :/
Relica będzie mieć byle elvaan spod budki z ale :/


Nie udawajmy, ze relik jest tutaj jakims wyznacznikiem czegokolwiek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 00:47 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Beznadzieja :/
Relica będzie mieć byle elvaan spod budki z ale :/


Nie udawajmy, ze relik jest tutaj jakims wyznacznikiem czegokolwiek.


8 rozgarniętych osób (już z jakimś sprzętem) i relica masz w kilka h.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC


Posty: 7
Dołączył(a): 28.09.2013
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 19:17 
Cytuj  
Witam.
Jestem nowa na tym forum, ale chciałabym zapytać się.
Czy jest możliwość wypróbowania gry? Tzw. Trial account? Poprzez jakiś klucz i tym podobne sprawy?
Ogólnie zasada jest taka, że mój luby chce zagrać w tą grę, a FF jako MMO nie przekonuje mnie zwłaszcza, że poszukuje MMO na dłuższy czas.

Pozdrawiam.

Edit. Chodzi o to, że chciałabym w ogóle sprawdzić jak mi laptop uciągnie FF14.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 20:31 
Cytuj  
Do sprawdzenia wystarczy benchmark, który jest do pobrania na oficjalnej stronie gry.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Posty: 7
Dołączył(a): 28.09.2013
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 22:03 
Cytuj  
Teoretycznie wg. tego co pisze w rekomendacji, aby można było zagrać to mój laptop się mieści. Jednak nauczona okropna optymalizacją TERA online wiem, że to jest jak z politykami. "Mówią jedno, działa inaczej, robią co innego". Czyli nie ma czegoś takiego jak trial Account?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 23:14 
Cytuj  
Bench faktycznie odbiega nieco od normy ale tam gdzie w teście mi lekko przycinało to w analogicznej sytuacji w samej grze jest dużo lepiej.
Zresztą zawsze można sobie niektóre efekty z poza naszego party wyłączyć i wtedy gierka dopiero śmiga.
Najlepiej jednak abyś podała specyfikację lapka i może wtedy wypowiedzą się lokalni eksperci czy warto kupować.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 10:16 
Cytuj  
Arcialeth napisał(a):
Teoretycznie wg. tego co pisze w rekomendacji, aby można było zagrać to mój laptop się mieści. Jednak nauczona okropna optymalizacją TERA online wiem, że to jest jak z politykami. "Mówią jedno, działa inaczej, robią co innego". Czyli nie ma czegoś takiego jak trial Account?


Tera nie ma okropnej optymalizacji tylko zwalone UI. Wyłącz sobie UI a zyskasz +50fps.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 11:24 
Cytuj  
Ja gram na lapku. W tescie przy ustawieniach laptop high mialem ~5500pktow i ~45fps average. W samej grze grajac przy tych samych ustawieniach w tloku w miescie mam ~20fps, poza miastem w zaleznosci od miejsca od 30 do 50 fps. Nie bralem jeszcze udzialu w rajdach ani w instancjach. Fates mozna grac bez problemu. Dla scislosci mam 12lvl dopiero wiec nie wiem jak bedzie dalej ...

T.


_________________
Templair_@PSN


Posty: 7
Dołączył(a): 28.09.2013
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 03:27 
Cytuj  
TERA MA zwaloną optymalizację. Nie każdy lubi grać bez UI, a po za tym zamiast wyłączyć UI wystarczy wyłączyć Efekty świetlane na 0. Ale wtedy gra wygląda szaro i buro. No cóż... ale to nie temat o TERA.

Tak czy siak już napisałam, że wg. tego zaniżonego (jak zwykle) wymagania systemowego to mi się laptop świetnie wpasowuje i jeszcze by coś zostało dla potomnych :P Co dalej nie odpowiada mi na temat czy istnieje jakiś trial do sprawdzenia?

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 04:46 
Cytuj  
Arcialeth napisał(a):
Co dalej nie odpowiada mi na temat czy istnieje jakiś trial do sprawdzenia?


Nie istnieje.
Trzeba kupic gre, w cenie ktorej masz miesiac gry.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 23:11 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Arcialeth napisał(a):
Co dalej nie odpowiada mi na temat czy istnieje jakiś trial do sprawdzenia?


Nie istnieje.
Trzeba kupic gre, w cenie ktorej masz miesiac gry.


Mogę opchnać klucz z edycji kolekcjonerskiej po promocyjnej cenie ;-)
Wszystkie dodatki w grze są! :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 06:23 
Cytuj  
Wiecej insta serverow, yay

Cytuj:
Hello,

The development team is aware of the long wait times to reserve instances, and as mentioned by Yoshida during the Tokyo Game Show, we'll be increasing the amount of instance servers in mid-October to help alleviate this issue.


A tu, w pierwszej chwili mysl, ze system, ktory ma spowodowac, zeby ludzie jednak byli milsi w dungach, w drugiej chwili mysl: zwyzywaja twoja rodzine 3 pokolenia wstecz jak im nie dasz "lajka"

Cytuj:
Greetings, everyone!

I'd like to give a brief official overview of the "MVP" system that was announced by Yoshida during TGS, as there is a lot of interest in how this will encourage players to be positive and helpful when using the Duty Finder.

This system is for groups that get matched in the Duty Finder and cannot be used when you pre-make parties to enter dungeons and other content. Once you clear the content, you'll be able to vote for a player you feel was helpful, positive, and friendly.

Accumulating these points will allow you to buy companion armor, new mounts, and other exclusive items.

This system is scheduled to be implemented in patch 2.1, and once further details have been finalized we will be sure to share them with you!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 10:31 
Cytuj  
Info o World Transfer:

http://forum.square-enix.com/ffxiv/threads/100125-I-need-server-transfer-now%21?p=1361160&viewfull=1#post1361160


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 12:32 
Cytuj  
"Risk of gil loss
When transferring Worlds, in the event the destination World is a new World, in order to prevent the transportation of RMT gil, there will be limitations on the amount of gil that you can bring to the destination World. This is a critical specification in order to protect the economic conditions on each World, so before transferring, please keep this in mind. In the event you transfer Worlds and you exceed the gil limit, the amount that exceeds the limit will be lost."

haha socjalizm

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2013, 13:02 
Cytuj  
dlatego ludzie kupuja allagan pieces z ah, po transferze mozna je sprzedac u vendorka i odzyskac kase


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.