mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 15:43 
Cytuj  
Shinji napisał(a):
Obrazek


To nie DPS ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 15:44 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jak się zabija mobka w sekundę, oneshotując go za 1500 to wychodzi 1500dps/s :p
Shin, to dlatego tylko 13 minut, bo uważasz? Trzeba wziąć Oziego i wtedy może się uda poniżej 10 ^^


z 4-5 sekund wychodzi ;p


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 20.12.2013
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 14:58 
Cytuj  
Witam. Kupiłem gametime card do ffxiv, ponieważ skończył mi się czas, który otrzymałem z zakupem gry. Nigdzie nie mogę wpisać tego kodu. Czytałem na różnych stronach, że powinno w mog station> account services być coś takiego jak renew subscription. U mnie czegoś takiego nie ma mimo, że konto w square enix mam zarejestrowane na europejskie ( podobno w Stanach time cardy nie działają). Gram na ps3 nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Nie wie ktoś w czym może tkwić problem. Może ja coś źle robię. Pozdrawiam gracz Moogle :p


Posty: 2
Dołączył(a): 20.12.2013
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 15:52 
Cytuj  
Pytanie już nieważne. Poradziłem sobie. Trzeba było to zrobić w inny sposób niż opisywali na zagranicznych forach.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 12:56 
Cytuj  
hejka, mysle o powrocie do gry, skoro juz wyszedl path z housingiem itp ;) (tak wiem ceny domkow sa powalajace) ;)

moze ktos cos wiecej napisac czy warto wrocic?

interesuje mnie bardziej opis jak po patchu wyglada sytuacja?

no i kolejne pytanie ktory server w tej chwili ma najwiecej aktywnych polakow?

pozdro

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 14:16 
Cytuj  
shuho napisał(a):

moze ktos cos wiecej napisac czy warto wrocic?

interesuje mnie bardziej opis jak po patchu wyglada sytuacja?


A jakies konkretniejsze pytania? Bo zapodzialem krysztalowa kule zeby wrozyc o co dokladnie chodzi :p

*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 10:18 
Cytuj  
w zasadzie interesuje mnie wszystko, jak sytuacja wyglada po ostatnim/ostratnich patch'ach :) duzo ludzi zrezygnowalo z gry?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 10:28 
Cytuj  
LOL.
Ze wzgledu na patch - u nas nikt. W ogole jesli ktos zrezygnowal z gry przez patch to gratuluje mu inteligencji (a raczej wspolczuje...). Tak naprawde oprocz cen dzialek na domki to nikt na nic bardzo nie narzeka, nawet niezapowiedziane zmiany w cross-skillach i skillach nie wywolaly zbyt duzego larum.

Instancji jest teraz wiecej, jest Duty Roullette wiec nie ma problemy aby przechodzic spokojnie sobie instancje na nizszych levelach, nie ma juz takiego grindow na FATE, bo duzo expa dostaje sie w dungeon'ach. Jest wiecej end-game instancji i pierwsza, ktora wprowadza full alliance (24 osoby).
Gra po patchu wydaje sie po prostu pelniejsza, chociaz ludzie, ktorzy zabili Twintanie przed 2.1 moga czuc sie zawiedzeni, bo musza tak naprawde czekac kolejne 3 miesiace na nowe wyzwania.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 11:23 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą - gra jest pełniejsza. Daily questy, nowe instancje, ruletka, treasure find, zwiększona ilość expa w instancjach a także zwiększona ilość expa w leve, czy chociażby PvP. Wszystko to spowodowało, że FF jest teraz dużo przystępniejszy oraz oferuje dużo więcej niż to było na starcie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 11:44 
Cytuj  
W skrócie - ten patch wnosi więcej niż wszystkie patche do GW2 od czasu premiery. Generalnie mało w jakim MMO odbywa się taki rozwój gry "za free"... Bo oni tutaj rzeczywiście abo liczą jako coś co idzie na utrzymanie gry. Generalnie doszedł content dla pizdeczek, które nie były w stanie ukończyć coila, aby się doeuipować na potrzeby tegoż coila. Czyli dla takich noskilli jak ja :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2013, 08:56 
Cytuj  
A to mnie rozbawiles tczewiak :P Tylko nie noskill a pizdeczka :D hue hue
Nie moglem sie powstrzymac ;)

A co do patche oczywiscie na plus poza housingiem, o ktorym juz nie bede sie poraz kolejny rozpisywal, bo przeciez LEGACY playerzy musza w dupe dostac, bo leci im wiecej gili z mobow. Ponadto dostali super cene za parcele, nagroda za to ze brneli w becie przez prawie dwa lata gdzie wiekszosc sobie dala spokoj z gra :) Szkoda, ze mimo tych nagrod, nikt u nas tych parceli "domkowych" nie kupuje i nie kupi, czekaja na marzec ot filozofia regulacji ekonomii :D

Tym milym akcentem zycze Wesołych Świąt !!!


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Posty: 3
Dołączył(a): 29.12.2013
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 22:44 
Cytuj  
hej,

zacząłem grać w FFIV wbrew osobom które twierdzą że ta gra to shit i jestem zachwycony ta grą :-)

Jeżeli mogę mam 2 pytania:

1. czy na serwerze Moogle jest jakaś Polska gildia - bardziej casualowa, która rekrutuje nowicjuszy?

2. Jak rozwijać botanikę, tzn po przyjęciu do gildii z czym to dalej się je?

za wszelką pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

Awros

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 22:59 
Cytuj  
Awros napisał(a):
hej,
2. Jak rozwijać botanikę, tzn po przyjęciu do gildii z czym to dalej się je?


Generalnie na lv.1 dostajesz quest, ktory cie pokieruje i powie co i jak. Jako botanist wychodzisz poza miasto (na poczatku Gridania) i majac wlaczony ten ich skill (triangulation czy cos) na mini-mapce bedzie ci pokazywac gdzie w poblizu sa drzewka.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 17:15 
Cytuj  
Ostatnio mam jakąś mega nudę z grami i zacząłem zastanawiać się nad ff. Są w tej grze raidy coś ala rift/wow i jakieś PL gildie co robią coś więcej ? I jak są to na jakim servie ;p ?


_________________
Ultrah/Dzikun

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 17:28 
Cytuj  
Ultr4 napisał(a):
Ostatnio mam jakąś mega nudę z grami i zacząłem zastanawiać się nad ff. Są w tej grze raidy coś ala rift/wow i jakieś PL gildie co robią coś więcej ? I jak są to na jakim servie ;p ?


Najwiecej Polakow jest na moogle.

FF XIV to klon WoWa wiec jest wszystko o co pytasz + kilka nowatorskich rozwiazan.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 18:00 
Cytuj  
Wszedłem na główną stronę żeby kupić tą grę, ale mam dziwne wrażenie, że oni nie chcą mi jej sprzedać xD Jakieś pre ordery ? To co ta gra jeszcze nie wyszła ? Dajcie jakiegoś linka gdzie się rejestruje swojego cdkeya, bo te ich poradniki w stylu wsadź płytę dvd mnie dobijają XD

edit: nie ogarniam tego, na tej stronie eu.finalfantasyxiv.com zarejestrowałem się do tego ich ujowego systemy, po czym nie mogę się tam zalogować i odsyła mnie do czegoś takiego http://eu.square-enix.com/en gdzie mój key z keye.pl ni w ząb nie pasuje xD Nie wiem już czy key jakiś wadliwy czy na złej stronce próbuje się rejestrować czy o chuj chodzi xD


_________________
Ultrah/Dzikun


Ostatnio edytowano 1 sty 2014, 18:12 przez Ultr4, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 18:09 
Cytuj  
Ultr4 napisał(a):
Wszedłem na główną stronę żeby kupić tą grę, ale mam dziwne wrażenie, że oni nie chcą mi jej sprzedać xD Jakieś pre ordery ? To co ta gra jeszcze nie wyszła ? Dajcie jakiegoś linka gdzie się rejestruje swojego cdkeya, bo te ich poradniki w stylu wsadź płytę dvd mnie dobijają XD


Musisz konto SE zalozyc najpierw:

https://secure.square-enix.com/account/app/svc/register?

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 18:36 
Cytuj  
Dziwny mają ten system i trochę mało czytelne, zamiast w menu dać opcje add key to trzeba było kliknąć na jakiś baner z kotkiem "mog station" (nigdy nie zrozumiem azjatów). Gra się zasysa.

Jakich klas brakuje na raidach ? Lubie grać healer/dps, tank raczej odpada ;p


_________________
Ultrah/Dzikun

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 21:19 
Cytuj  
klasy sobie dowolnie zmieniasz w trakcie gry... tanków głównie brakuje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 00:42 
Cytuj  
Ultr4 napisał(a):
Dziwny mają ten system i trochę mało czytelne, zamiast w menu dać opcje add key to trzeba było kliknąć na jakiś baner z kotkiem "mog station" (nigdy nie zrozumiem azjatów). Gra się zasysa.

Jakich klas brakuje na raidach ? Lubie grać healer/dps, tank raczej odpada ;p


Ja wciąż mam klucz do kolekcjonerskiej edycji w promocyjnej cenie na sprzedaż.
Healerów zawsze brakuje, polecam Arcanist/Schoolar dostajesz bonusowo Summoner lvlując tylko jedną klasę (taki czit ;p).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.