mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 19:35 
Cytuj  
Ja chętnie do gry wrócę, jeśli faktycznie naprawią wszystkie irytujące bugi w listopadowej aktualizacji.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 20:15 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Jasne, ze gra nie ulatwia wielu rzeczy, ale mysle ze o to wlasnie chodzi, zeby nie bylo tak ladtwo jak w innych produkcjach, tylko zeby ludzie sie wysilili - jesli w cos wloze swoja energie, to bede mial mniej checi zeby z grania zrezygnowac :)


nie sadze :D
w FF11 mialam 15 mln gil w gotowce i z 10 mln w matsach do craftow a cancelnelam konto w ciagu 1 dnia - jak widac wysilek wlozony w zdobycie kasy nie wystarcza zeby zatrzymac kogos w grze :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 20:31 
Cytuj  
A bo mysle ze same pieniadze nie wywoluja tego czynnika - to nie o to chodzi zeby miec duzo, tylko zeby ciagle nie miec bo miec co robic z tym, co sie ciezko uzyskalo :)
I nie chodzi mi o kase, mowiac, ze zaangazowanie powoduje mniejsza chec zmiany, bardziej o sposob zbudowania swiata i wyzwania jakie gra stawia przed graczem.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 20:57 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
w FF11 mialam 15 mln gil w gotowce i z 10 mln w matsach do craftow a cancelnelam konto w ciagu 1 dnia - jak widac wysilek wlozony w zdobycie kasy nie wystarcza zeby zatrzymac kogos w grze :lol: :lol: :lol:

Daj mi swoje konto to obrócę je w wakacje ;)
Z gili na kamilusie zrobiłem całkiem niezłą kupkę sianka :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 08:45 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
krzyk napisał(a):
Jasne, ze gra nie ulatwia wielu rzeczy, ale mysle ze o to wlasnie chodzi, zeby nie bylo tak ladtwo jak w innych produkcjach, tylko zeby ludzie sie wysilili - jesli w cos wloze swoja energie, to bede mial mniej checi zeby z grania zrezygnowac :)


nie sadze :D
w FF11 mialam 15 mln gil w gotowce i z 10 mln w matsach do craftow a cancelnelam konto w ciagu 1 dnia - jak widac wysilek wlozony w zdobycie kasy nie wystarcza zeby zatrzymac kogos w grze :lol: :lol: :lol:


To czemu mialas taki kiepski sprzet?? :o

Ja zarabialem sporo i kazda kase bylem w stanie wydac na itemki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 08:47 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
A mnie w grze trzyma dobra zabawa :)
Popykałem sobie troche w duo (doskonale sie bawilem), pogrindowalem troche w party (bawilem sie jeszcze lepiej) i jesli poprawia UI i dodadzą content, to jak dla mnie będzie to calkiem przyjemna i rozbudowana gierka.
Problem z kasa? Nie istnieje jesli sie ma troche zmyslu do handlu/craftu/grindu, z kazdego elementu mozna sporo zarobic, aktualnie mam tyle gili, ze wlasciwie nie mam na co wydawac (wg mnie to nawet za duzo kasy krazy w grze :)
Z teleportacja problem? Zaden, wystaczy sie dobrze zaplanowac. I pilnowac, zeby sie nie wydoic z punktow - korzystac z platnych teleportow jakie oferuja od czasu do czasu gracze. Jasne, ze gra nie ulatwia wielu rzeczy, ale mysle ze o to wlasnie chodzi, zeby nie bylo tak ladtwo jak w innych produkcjach, tylko zeby ludzie sie wysilili - jesli w cos wloze swoja energie, to bede mial mniej checi zeby z grania zrezygnowac :)
Wg mnie gra ma element uzalezniajacy i jestem prawie pewny, ze sporo ludzi bawi sie tak dobrze jak ja.
Jest to mój punkt widzenia i owym sie dziele :)

juz.


podpisuje sie pod tym.

Przyznam, ze na poczatku gra wkurwiala mnie niemilosiernie, ale to pewnych wad sie przyzwyczailem i gra sie przyjemnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:55 
Cytuj  
Do mnie dotarła paczka wreszcie, nie wiem tylko czy mam ochotę ją rozpakować, szkoda że 2 dni później niż 60 dniowy free play...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 07:08 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Do mnie dotarła paczka wreszcie, nie wiem tylko czy mam ochotę ją rozpakować, szkoda że 2 dni później niż 60 dniowy free play...


no pechowo...

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 07:52 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Do mnie dotarła paczka wreszcie, nie wiem tylko czy mam ochotę ją rozpakować, szkoda że 2 dni później niż 60 dniowy free play...


Napisz do SE, że zamówiłeś CE i że dopiero teraz przyszła, żeby dali Ci 60 dni, bo nie z Twojej winy nie zarejestrowałeś o czasie.
Pewnie nie wiecej niż 10% szans ale kto wie... SE się zmiania


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 15:19 
Cytuj  
FF XIV zdobyło tytuł The Most Disappointing Game of the Year na GT.

http://www.gametrailers.com/video/most- ... the/708651

Czyli jednak crap, jeśli chcieli by naprawić to trzeba by rzucac update'ami przez cały rok, ciekawe kto by dotrwał.


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 13:51 
Cytuj  
Witam!!! Starych i nowych:)
Nazywam się Darkopl i byłem jakiś czas obecny pod tym nickiem w FF 11, gdzie byłem białym magiem. Osiągnąłem tam lvl 38 i wielokrotnie Was leczyłem i ratowałem przez pewną śmiercią:).

Dziś po wielu latach od tamtej niesamowitej przygody cos we mnie pękło i postanowiłem wrócić do wiata FF 14!! Wszedłem tutaj na to samo co przed laty forum i zobaczyłem bardzo wielu ludzi, których pamiętam z 11stki i aż łaz mi się w oku zakręciła. Mam nadzieję, że cieszycie się chociaz troszkę zmojego powrotu i będziecie mnie wspierać w grze oraz pomagać. Kiedyś chyba Opiekun bardzo mi na początku pomógł, czy on jest tutaj jeszcze?? Wprowadził mnie wtedy we wszystkie tajniki gry i w swiat ff 11.

Przepraszam jeżeli pisze w złym wątku ale poruszaj kilka kwestii i nie chciałem ich rozrzucac na kilka innych.

Dziś (na Allegro właśnie) zakupiłem FF 14 w folii wersja ang za 44 zł z wysyłką.
Niemal wszystkiego niestety z grania w jedenastkę już nie pamiętam, więc będzie to nauka od podstaw.
Jednak z tego co przeczytałem w 14stce więcej można robic samemu, a to poniekąd jeżeli jesty prawdą będzie mi na początku odpowiadało, bo w 11 to od pewnego momentu bez party nie było można już nic.
Opowiedzcie jak to jest w tej grze, czy samemu w niej łatwiej..?

Wracam z mam nadzieję odpowiedznia mocą obliczeniową do tej gry, posiadam i7-970, 12Gb Ram oraz 2xGTX 580OC SLI. Do tego min30/max60Mbit łącze internetowe. Benchmark chodzi na tej konfiguracji w full hd bez zająknięcia, jednak czytąłem że w samej grze juz może to róóżnie wyglądać ale mam nadzieję, że jakoś będzie.

Przedewszystkim strasznie się cieszę z ludzi tych których już poznałem kiedyś w 11, że nadal tutaj jesteście i gracie. Nie wszycsy oczywiście, bo np. Piter, czy Zjawcia, Opiekun, ich tutaj nie zauważyłem (może też są) są obecni w 14 i tęsknię za nimi ale może kiedyś wróca do niej. Wierzę, że patch 2.0 przyniesie sporo poprawek jak równiez w markę FF oraz samą firmę SEnix, że włoży sporo pracy aby wyprowadzić gre na ludzi.

Mam tez pytanie o to drugie forum: crazychocobos czy jakos tak - otóż byłem na nim i bieda tam, nikt nie pisze, mało postów, a tutaj bardzo dużo, czy tamto forum jest nowym obowiązującym czy nadal to, bo teraz się nieco pogubiłem.

Jak z poziomem skomplikowania 14 w stosunku do 13? Czy jest łatwiejsza? Co z angielskim, bardziej jego znajomośc była konieczna w 11 czy jest potrzebna w 14stce?

Czy jeżeli zostanę białym magiem to będę słaby i bezbronny w pewnym momencie jak miało to miejsce w FF11?

Jaki job polecacie rozwijać, który Waszym zdaniem jest najfajniejszy?

Jeszcze raz witam wszystkich, jak bedę miał już nazwę, to ją obwieszczę na forum-proszę tylko napiszcie na którym.


pozdrawiam,
chwilowo jeszcze jako Darkopl

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 15:08 
Cytuj  
Czesć darko! Kope Lat!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 16:06 
Cytuj  
Hej tomugeen!:) ale ciebie zupełnie akurat nie kojarzę.. chociaż to było tak dawno, że niektóre osoby zapewne zapomniałem..

Próbowałem na temacie FF 11 tutaj na forum odnaleźć zdjęcia-printscreeny nas z gry, gdzie stoimy w drużynie razem, chyba kiedyś Panpritula je tutaj umiescił ale ich nie znalazłem.. na jednym byłem tez ja i ludzie których znałem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 18:02 
Cytuj  
Witaj darko! Kopę lat! Aż łezka się w oku zakręciła, pamiętam te nasze całonocne sesje w świecie fantazji! To moje nowe konto, kiedyś miałem Mark24, ale mi zbanowali.

Naszych zlotów nic nie przebije hehehe. Mam jeszcze zdjęcia z grilla:
Obrazek
Printscreenów o których mówisz nie mam, ale mam za to parę z ostatniego zlotu w Rybniku, fajne miałeś wtedy wdzianko :P heh:
Obrazek
Obrazek

Nawet tomugeen jest. Kurczę stara gwardia :lol:


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:55 
Cytuj  
JA sie strasznie ciesze, że ktoś o mnie wogóle pamięta tutaj:) tym bardziej mi miło będzie wracać do FF14.

Chociaż nocy całych też już nie pamiętam..;)) ale skoro były takie mówisz, to znaczy że były i basta!:)

No te zloty to ciekawostka ale najpierw na taki ewentualny muszę zasłużyć w wirtualnym świecie. Fotki super macie, jest po czymś takim potem co wspominać, zazdroszczę Wam. No miło że widzę tam ludzi różnych wiekowo, bo ja też już w sumie zaczynam być nieco wiekowy i bałem się troszkę, że teraz sami młodzi siedzą w tych grach a na takiego jak ja staruszka już tam miejsca nie będzie;).

Jeśli ktoś jeszcze mnie pamięta, to bardzo proszę niech się odezwie, może komuś zrobiłem (nieumyślnie jeżeli tak było;)) jakieś świństewko w ff 11 to też mi to może przypomnieć. Jednak jako WHM starałem się zawsze być jak Gandalf Biały i jeżeli trzebabyło to nawet oddawałem swoje życie za drużynę!:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.