mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 23:43 
 
Mój PC już jest z 2x mocniejszy od PS3 więc nie widzę totalnie sensu grania na PS3. Ciekaw jestem tylko optymalizacji. Imho nie wierzę żeby w FFIV dało się grać komfortowo, z jednego powodu, next gen konsola jaką jest Xbox360 miała problemy z FFXI. Niektórzy powiedzą że PS3 mocniejsze inni słabsze, ale kolosalnych róznic między nimi nie ma. Więc skoro tamtego nie uciągnęły to co dopiero będzie z 14tką :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 00:10 
 
Kang napisał(a):
Mój PC już jest z 2x mocniejszy od PS3 więc nie widzę totalnie sensu grania na PS3. Ciekaw jestem tylko optymalizacji. Imho nie wierzę żeby w FFIV dało się grać komfortowo, z jednego powodu, next gen konsola jaką jest Xbox360 miała problemy z FFXI. Niektórzy powiedzą że PS3 mocniejsze inni słabsze, ale kolosalnych róznic między nimi nie ma. Więc skoro tamtego nie uciągnęły to co dopiero będzie z 14tką :)


Trafna uwaga. Nalezy sie spodziewac tego ze gra bedzie odpowiednio zgimpowana zeby konsola sie nie zasapala. Wyswietlenie tlumu roznie ubranych ludzikow spamujacych jakies efekty to najgorszy mozliwy scenariusz dla konsoli. Problem w pisaniu mmo na konsole jest taki ze tego srodowiska nie da sie kontrolowac, a gry singleplayer sa coraz bardziej rezyserowane nawet pod wzgledem graficznym. No coz, pozyjemy zobaczymy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 00:33 
 
Kang napisał(a):
Mój PC już jest z 2x mocniejszy od PS3 więc nie widzę totalnie sensu grania na PS3. Ciekaw jestem tylko optymalizacji. Imho nie wierzę żeby w FFIV dało się grać komfortowo, z jednego powodu, next gen konsola jaką jest Xbox360 miała problemy z FFXI. Niektórzy powiedzą że PS3 mocniejsze inni słabsze, ale kolosalnych róznic między nimi nie ma. Więc skoro tamtego nie uciągnęły to co dopiero będzie z 14tką :)

Ty stefan! Ja nie mam czasu grać, a mam już lvl3 na PSN ;) Ociągasz się :P
Kup Resistance2, namów Rhaegala na to samo i w cooperative pośmiagamy :D
A co do ps3 vs. PC. Kupię wersję na ps3. Na PC pewnie da się ściągnąć klienta. Casualowo da się grać na chlebaku, a wszelakie eventy masowe to na piecu (zakładam, że w końcu się zdecyduję na upgrade złomu). Chwila grania w nocy - prosto z wyra uzależnia szybko. To nie to samo co garbienie się nad klawiaturą - po całym dniu klepania kodu dla szatana.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 01:00 
 
XI zaczynałem na X360 i miło wspominam ten czas. Później przesiadłem się na PC... nawet nie mogę sobie odpowiedzieć po jaką cholerę.

Moje PS3 to import z KKW i szczerze wole pograć na konsoli podłączonej do 40'+ full hd tv niż klepać w klawiaturę przed monitorem i nabawić się skrzywienia kręgosłupa :p

Kod i tak musi być zoptymalizowany na tyle, co by ludzie nie musieli ładować w PC 5k.

Aion nie ma wygórowanych wymagań, a wygląda po prostu zajebiście.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 07:21 
 
granie na PC w grę w której generalnie więcej się nie robi niż coś robi ma taką zaletę że zawsze można sobie pooglądać TV :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 07:23 
 
Slayerek napisał(a):
granie na PC w grę w której generalnie więcej się nie robi niż coś robi ma taką zaletę że zawsze można sobie pooglądać TV :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Haha tu sie z Simim zgodze w 100% jak gram to mam tv wlaczony non stop :) Tylko na Salvage wylaczam :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 07:26 
 
Bartelius napisał(a):
... Tylko na Salvage wylaczam :)


ja na Salvage tylko oglądam TV :(
(w sensie filmy/koncerty z PS3)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 07:41 
 
woooooot! :o
rewelacyjna wiadomosc!
co by nie bylo napewno chocby przetestuje :]

, a
FFXI juz swoje przezylo dajcie mu umrzec i nie starajcie sie trzymac staruszka sztucznie przy zyciu :roll:

bedzie CC reaktywacja czy tutaj nadal sami hardkorowcy szukajacy hardkorowych LSow ? :P

EDIT: Last remnant chodzi nawet przyzwoicie na moim staruszku 7900 wiec mysle ze i XIV bedzie dobrze napisana i niebardzo rozumiem argumentow ze mmorpgi na konsole maja trudniej.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 4 cze 2009, 07:46 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 07:45 
 
Sait - ja tam zamierzam sie bawic dobrze w CC, szkoda ze juz nie bedzie takich naszych noob pytan jak na poczatku FF11, jednak bagaz doswiadczenia pozostanie ;) Hahaha ...

btw. jako ze zawsze sentymentalny bylem, to popatrzcie kiedy na tym forum sie pojawilem, to jest moja data zaczecia w FF11 :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 08:04 
 
Sait - a pamietasz topic o uber jajku ?

Coval - Zwrocie uwage, ze +100 Ranged Attack nic nie daje, gdyz jajo zajmuje ammo slot.

....

Saitou - co nie zmienia faktu ze rang acc+ dziala

Coval - Ale co dziala?
To tak jakbym Ci dal mozliwosc poderwania dowolnej kobiety na ziemi, tylko obcial jaja.


W ogole ten topic byl bombowy, polecam dla funu poczytac ;)
viewtopic.php?p=111999&highlight=#111999


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 09:14 
 
Bodziu napisał(a):
...szkoda ze juz nie bedzie takich naszych noob pytan jak na poczatku FF11...


wiesz Bodziu, patrząc na każdą kolejną część Final Fantasy (offline) nie byłbym taki pewien, czy w FFXIV nie będzie się trzeba uczyć czegoś od nowa :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 10:06 
 
Gli2duS napisał(a):
wiesz Bodziu, patrząc na każdą kolejną część Final Fantasy (offline) nie byłbym taki pewien, czy w FFXIV nie będzie się trzeba uczyć czegoś od nowa :)


Wiesz, mam cicha nadzieje ze jednak bedzie to calkiem inny system rozgrywki, oby :) Ale po screenach i video dostepnych na dzis widze, ze to raczej bedzie remake ;) Obym sie mylil :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 10:26 
 
To nie będzie remake, tylko postacie wyglądają znajomo ale to dlatego aby gracze z FFXI się szybko odnaleźli. Świat ma być inny, system jobów też o fabule, questach i lokacjach nie wspominając. Na bank będzie masa eksploracji nowych rzeczy i na bank będzie nowy "leaping larry" i jemu podobne kwiatki z których będziemy się potem śmiali :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 10:31 
 
Targaryen napisał(a):
To nie będzie remake, tylko postacie wyglądają znajomo ale to dlatego aby gracze z FFXI się szybko odnaleźli. Świat ma być inny, system jobów też o fabule, questach i lokacjach nie wspominając. Na bank będzie masa eksploracji nowych rzeczy i na bank będzie nowy "leaping larry" i jemu podobne kwiatki z których będziemy się potem śmiali :)


Ale śmieszne..... HA HA HA... Poza tym to nie Larry, ale jak Gok stwierdził - LILLY!

:)

( viewtopic.php?t=6380 )


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 10:49 
 
swordsman napisał(a):
bedzie CC reaktywacja czy tutaj nadal sami hardkorowcy szukajacy hardkorowych LSow ? :P



Nauczeni smutnymi doswiadczeniami bedziemy sie w wiekszosci trzymac casual CC.

Jestem pewny, ze SE nas zaskoczy na tyle, ze pospadamy z foteli. Pewnie IV bedzie w niewiekim stopniu przypominac zarowno XI jak i inne mmo. Mozna rozne rzeczy SE zarzucac, ale napewno nie braku innowacyjnych pomyslow.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 12:06 
 
Ja jednak pozostanę przy PC. Jak mi się bobas urodzi to na milion procent nie będę mógł sobie pozwolić na kupno konsoli + jakiegoś logicznego telewizora. Wydatek 600zł na grafę i ram to pewnie będzie szczyt możliwości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 12:16 
 
Huckster napisał(a):
Ale śmieszne..... HA HA HA... Poza tym to nie Larry, ale jak Gok stwierdził - LILLY!



http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=6380 napisał(a):
Boss nazywa sie leaping Larry (wyglada jak Rock Lizard) i wyrzuca buty Leaping Boots ktore uwazane sa za jedne z lepszych dla thiefa (mala prywata).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 12:28 
 
no - poczytaj dalej


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 12:54 
 
Lilly to i tak blizej Lizzy niz Larry :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 13:12 
 
Duszek napisał(a):
Lilly to i tak blizej Lizzy niz Larry :lol: :lol: :lol:


szarap :D


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.