mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 22:11 
 
http://ffxi.allakhazam.com/story.html?story=18309

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 23:40 
 
http://ffxiv.pl/forum/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 23:56 
 
zet napisał(a):
http://ffxiv.pl/forum/


good idea

Zet --> widzialbym Cie w roli lidera/zalozyciela nowego CC.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 00:10 
 
mrynar napisał(a):
zet napisał(a):
http://ffxiv.pl/forum/


good idea

Zet --> widzialbym Cie w roli lidera/zalozyciela nowego CC.


Na razie mam biznes na głowie, ale za 1,5 roku może się pozmienia


_________________
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 14.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 00:20 
 
mrynar napisał(a):
zet napisał(a):
http://ffxiv.pl/forum/


good idea

Zet --> widzialbym Cie w roli lidera/zalozyciela nowego CC.

widze pewne podobienstwo miedzy postacia Dona Corleone a Opiekunem.


_________________
Awangarda (Ramuh).

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 00:27 
 
zet te obrazki przeciw-botowe są tragiczne. zajęło mi parę prób zanim jakiś udało mi się przeczytać.

- EDIT -

ogólnie, to oddzielne forum to super pomysł, żeby pozbyć się tych wszystkich trolli z mmorpg.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 06:30 
 
Jezeli system LS bedzie podobny do tego z FFXI:
CC = zielona perla!! Nie wyobrazam sobie tego inaczej :P

Glizdus - przeciez i tak moze sie zarejestrowac kto chce ;)

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 07:02 
 
Gokulo napisał(a):
Glizdus - przeciez i tak moze sie zarejestrowac kto chce ;)


owszem, ale admin i jego banhammer jest po naszej stronie

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:44 
 
Tanaka&Komoto Interview napisał(a):
The interviewer also brought up PKing and PvP, to which the developers responded they were considering options for the latter. They explain that while the game will involve cooperation, this does not necessarily always mean party vs. monster. Still, they say PvP will more likely take a shape similar to Final Fantasy XI, and they seem to shy away from allowing players to simply fight and kill each other anywhere, worrying it could lead to monopolization of content.

Czyli raczej nie ma co liczyć na jakieś porządne PvP...

Tanaka&Komoto Interview napisał(a):
In regards to the PC version, the game will utilize the most current version of Direct X that is out when beta testing begins. This goes for Operating System as well. Similarly, they do not specify Vista or Windows 7 as an operating system, saying again that it will depend on what is out at the time. For those of you looking to prep a new PC, Tanaka claims they are really looking to get on the cutting edge of technology with this installment. Like Final Fantasy XI, the game specs will be extremely high for the time, but in about 5 years, an average machine can run it on max settings with little to no issues. Tanaka also expressed interest in making a benchmark program available.

W grę będą wchodzić karty klasy GTX2xx i lepsze?

Tanaka&Komoto Interview napisał(a):
IHe expresses interest in switching from a monthly plan to one that charges in 30-day increments. As for being able to purchase in-game items with real money, the developers indicate they are not considering the option at this time.

Dobrze by było gdyby wprowadzili możliwość do wyboru opłaty za faktyczną liczbę godzin spędzonych w grze ( np w pakietach po 250h), albo chociaż możliwość opłaty gry za pół lub za cały rok z rabatem :) ( np za cały rok z góry 9,99euro/usd zamiast dajmy na to 12,99 na miesiąc)

btw Eorzea - mogli wymyśleć coś łatwiejszego do wymówienia xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:54 
 
E orz EA - lol, dopiero teraz zwrocilem uwage ;p

Na godziny nie ma co liczyc. Natomiast placenie z gory za dluzszy okres z rabatem bylby mile widziany.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:55 
 
Kret_polny napisał(a):

Tanaka&Komoto Interview napisał(a):
IHe expresses interest in switching from a monthly plan to one that charges in 30-day increments. As for being able to purchase in-game items with real money, the developers indicate they are not considering the option at this time.

Dobrze by było gdyby wprowadzili możliwość do wyboru opłaty za faktyczną liczbę godzin spędzonych w grze ( np w pakietach po 250h), albo chociaż możliwość opłaty gry za pół lub za cały rok z rabatem :) ( np za cały rok z góry 9,99euro/usd zamiast dajmy na to 12,99 na miesiąc)


Opłaty za ilość godzin spędzonych in-game to prawo obowiązujące w Chinach. Stanowczo lepiej odpowiada mi taka opcja niż 1 stały miesięczny abonament.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:10 
 
Jezeli chodzi o ten "weapon wheel".
Patrzac, tak jak mowi SE, na logo, plus trailer wyglada jakby istotne bylo ulozenie graczy w krag. W sensie support/ranged w srodku, otoczeni przez DD/Tankow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:39 
 
Gokulo napisał(a):
Jezeli chodzi o ten "weapon wheel".
Patrzac, tak jak mowi SE, na logo, plus trailer wyglada jakby istotne bylo ulozenie graczy w krag. W sensie support/ranged w srodku, otoczeni przez DD/Tankow.


Wydaje mi się, że założenie takie jest przecież w FF XI. Tzn. wiadomo, odpowiednie joby w pt, aby mieć jakąś efektywność podczas walki. Samymi DD takiego CoP'a się nie ukończy right ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 12:08 
 
Chodzi mi o wieksze wdrazenie sie w hmm "formacje". Nawet na trailerze widac jak mithra roztacza jakas bariere ochronna(?) na innych.


Posty: 3
Dołączył(a): 7.06.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:06 
 
Witam wszystkich jestem tu nowy i to mój pierwszy post.
Czytam sobie cały temat szukając nowych informacji o dobrze zapowiadającej się 14 tej odsłonie final fantasy i zauważyłem że Gli2duS skopiował mojego posta z gola, wiem że dla was palnąłem głupotę ale ja kiedyś oglądałem filmiki z ff11 to na nich było jakby ekran się ładował podczas bitew tak jak w ff9 i myślałem że te walki są turowe (czyli raz przeciwnik uderza, raz ty) i o to mi chodziło w moim poście i zamiast się ze mnie śmiać to mogliście mi to napisać i wyjaśnić!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:10 
 
cielak20 napisał(a):
Witam wszystkich jestem tu nowy i to mój pierwszy post.
Czytam sobie cały temat szukając nowych informacji o dobrze zapowiadającej się 14 tej odsłonie final fantasy i zauważyłem że Gli2duS skopiował mojego posta z gola, wiem że dla was palnąłem głupotę ale ja kiedyś oglądałem filmiki z ff11 to na nich było jakby ekran się ładował podczas bitew tak jak w ff9 i myślałem że te walki są turowe (czyli raz przeciwnik uderza, raz ty) i o to mi chodziło w moim poście i zamiast się ze mnie śmiać to mogliście mi to napisać i wyjaśnić!!!


Drogi Cielaku, wiekszosc z nas nie wie co to GOL, wiec nie mielismy za bardzo jak wyjasnic ci twojej oczywistej pomylki.
Nie przejmuj sie tym az tak bardzo. Witamy na tym forum pelnym tolerancji i milosci!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:26 
 
Cytuj:
Witamy na tym forum pelnym tolerancji i milosci!


:lol:


Posty: 3
Dołączył(a): 7.06.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 18:39 
 
Hehe dobra spoko, zresztą nie obrażam się na nikogo, tylko zdziwiło mnie zobaczenie swojego posta na innej stronie :D a tak przy okazji to jest może jakiś trial FF11 żeby sobie wypróbować?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 18:42 
 
cielak20 napisał(a):
Hehe dobra spoko, zresztą nie obrażam się na nikogo, tylko zdziwiło mnie zobaczenie swojego posta na innej stronie :D a tak przy okazji to jest może jakiś trial FF11 żeby sobie wypróbować?


jest gdzies na www.playonline.com


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 18:48 
 
http://ff11europe.com/index_en.html

google is your friend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.