mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 14:53 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
To po co gracie na NA serwerach?


a na jakich maja grac? japonskich? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 15:03 
Cytuj  
To oni nie mają datacenter w EU żadnego i wybierając EU i tak siedzisz na NA?
Myślałem, że sobie tak to tylko zgrupowali japfaggs vs reszta świata :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 15:21 
Cytuj  
Yup, datacenter sa tylko w JP i Kanadzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 15:30 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Najlepsze jest to, że znajomy z UK gra z dziewczyną, siedza koło siebie i on ma połączenie dobre a ona 3-4 sekundowe lagi.

My tak mamy z Kalcia :) moze dwie instancje gry w tej samej podsieci to powoduja :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 15:35 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Yup, datacenter sa tylko w JP i Kanadzie.


gg japs

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 19:32 
Cytuj  
kheh, a ja myslałem, że to normalne. Tak na oko mam ping ze 2k - wszystko działa mi z takim 1-2s opóźnieniem. Byłem przekonany, że to taki urok tej gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 19:35 
Cytuj  
Generalnie mozliwe, ze teraz zaluja tego, lol. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale ludzie podejrzewali, ze nie robia w EU datacenter bo playerbase mniejszy, a przy takiej popularnosci moze jednak byl sens.

Na 'pocieszenie' powiem, ze gracze z NA tez maja problemy. Ciekawe jak ludzie w JP na JP serverach? Keii czy Amateru maja jakies doswiadczenia juz zeby sie podzielic? Dziwne lagi na primalach czy problemy z unikaniem atakow?

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 19:46 
Cytuj  
Nie odczułam żadnych lagów. Odbiegam z AoE na czas, wbiegam znów jak tylko zniknie czerwone pole, co to by potworek się w stronę PT nie obrócił i nie obrywam.

Jak grałam na Mooglu to od razu odczułam, że coś nie tak. Każda akcja miała małe opóźnienie, nie tylko to czy się ucieknie z AoE czy nie.

Spotkałam się jedynie z lagami z winy PS3. Jak się nie wyłącza gry przez 20h to każda akcja ma kolosalne opóźnienie :lol: . Duży wpływ na to kiedy dokładnie to nie dające grać opóźnienie się pojawi miała ilość graczy na danym terenie. Widocznie RAM PS3 też się zapełnia?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 20:22 
Cytuj  
Generalnie mam wrazenie, ze nie chodzi nawet o to gdzie datacenter sie znajduje, tylko o to, ze jest w jakis sposob skopany :/

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 21:09 
Cytuj  
Amateru napisał(a):
Nie odczułam żadnych lagów. Odbiegam z AoE na czas, wbiegam znów jak tylko zniknie czerwone pole, co to by potworek się w stronę PT nie obrócił i nie obrywam.

Jak grałam na Mooglu to od razu odczułam, że coś nie tak. Każda akcja miała małe opóźnienie, nie tylko to czy się ucieknie z AoE czy nie.

Spotkałam się jedynie z lagami z winy PS3. Jak się nie wyłącza gry przez 20h to każda akcja ma kolosalne opóźnienie :lol: . Duży wpływ na to kiedy dokładnie to nie dające grać opóźnienie się pojawi miała ilość graczy na danym terenie. Widocznie RAM PS3 też się zapełnia?


Taka mała rada dla grających na PS3. Jeżeli gracie tylko i wyłącznie w jedną grę (nieważne czy uruchamianą z dysku czy też z płyty), co jakiś czas uruchamiajcie inną grę (nieważne czy z dysku czy z płyty). I to dotyczy wszystkich gier na PS3. PS3 ma taki 2GB bufor na dysku twardym*, na który przerzucane są najczęściej używane dane z gry. Bufor ten jest czyszczony tylko w przypadku uruchamiania kolejnych gier, jeżeli wciąż gracie w jedną grę, to nie jest nigdy czyszczony a od czasu do czasu coś takiego się przydaje.



*Mało kto o tym wie :) a ja się dowiedziałem od Naughty Dog jak miałem problemy z Uncharted 3.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 00:49 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Generalnie mozliwe, ze teraz zaluja tego, lol. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale ludzie podejrzewali, ze nie robia w EU datacenter bo playerbase mniejszy, a przy takiej popularnosci moze jednak byl sens.

Na 'pocieszenie' powiem, ze gracze z NA tez maja problemy. Ciekawe jak ludzie w JP na JP serverach? Keii czy Amateru maja jakies doswiadczenia juz zeby sie podzielic? Dziwne lagi na primalach czy problemy z unikaniem atakow?

Jakoś strasznie lagów nie widać, ale jak się z AoE nie wybiegnie dobrą sekundę-dwie przed atakiem, to kiepsko. I na primalach i w zwykłych walkach.
Z drugiej strony Yoshi mówił, że AoE uderzy w gracza nawet, jeśli wybiegnie na w ostatnim momencie przed tym, jak przeciwnik wykona atak iirc.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 06:06 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Jakoś strasznie lagów nie widać, ale jak się z AoE nie wybiegnie dobrą sekundę-dwie przed atakiem, to kiepsko. I na primalach i w zwykłych walkach.
Z drugiej strony Yoshi mówił, że AoE uderzy w gracza nawet, jeśli wybiegnie na w ostatnim momencie przed tym, jak przeciwnik wykona atak iirc


No to tak, to normalne ze wzgledu na czas gdy gra uaktualnia sobie gdzie sie stoi. My jednak mamy taki problem, ze czasami wybiegniemy od razu z pola aoe, jestesmy daleko, a atak odpali i i tak dostajemy.

Albo cos takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=NfUMlUIVQXM

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 08:24 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Keii napisał(a):
Jakoś strasznie lagów nie widać, ale jak się z AoE nie wybiegnie dobrą sekundę-dwie przed atakiem, to kiepsko. I na primalach i w zwykłych walkach.
Z drugiej strony Yoshi mówił, że AoE uderzy w gracza nawet, jeśli wybiegnie na w ostatnim momencie przed tym, jak przeciwnik wykona atak iirc


No to tak, to normalne ze wzgledu na czas gdy gra uaktualnia sobie gdzie sie stoi. My jednak mamy taki problem, ze czasami wybiegniemy od razu z pola aoe, jestesmy daleko, a atak odpali i i tak dostajemy.

Albo cos takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=NfUMlUIVQXM

Ja tam niechce nic mowic, ale to jest dalekie od normalnosci. Normalne to jest jest czerwone to masz 4s zeby uciec. Miaja 4s i obrywasz, a nie miaja 2s a moze 6s zanim oberwiesz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 08:35 
Cytuj  
iniside ma rację, to jest jakiś absurd. Gra generalnie ma sporo zmian na plus, sporo na minus, i kilka wqrwiaczy wynikajacych z jakieś idiotycznego przywiazania do ... ? Przecież nie tradycji, bo z wersją xiv ktora ja pamietam to laczy sie bardzo marginalnie. .


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2013, 08:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Keii napisał(a):
Jakoś strasznie lagów nie widać, ale jak się z AoE nie wybiegnie dobrą sekundę-dwie przed atakiem, to kiepsko. I na primalach i w zwykłych walkach.
Z drugiej strony Yoshi mówił, że AoE uderzy w gracza nawet, jeśli wybiegnie na w ostatnim momencie przed tym, jak przeciwnik wykona atak iirc


No to tak, to normalne ze wzgledu na czas gdy gra uaktualnia sobie gdzie sie stoi. My jednak mamy taki problem, ze czasami wybiegniemy od razu z pola aoe, jestesmy daleko, a atak odpali i i tak dostajemy.

Albo cos takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=NfUMlUIVQXM

Ja tam niechce nic mowic, ale to jest dalekie od normalnosci. Normalne to jest jest czerwone to masz 4s zeby uciec. Miaja 4s i obrywasz, a nie miaja 2s a moze 6s zanim oberwiesz.


Nie miałem na myśli, że jest to ogólnie normalne :-P


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 10:17 
Cytuj  
Wczoraj po raz pierwszy robiłem Infrita...jakoś poszło po 3 wipe i wszyscy ogarnęli, że trzeba szybko kieł wykończyć.
Tak nawiasem Infrit dosyć mocno przypomina deathclawy z Fallouta. Na pewno bardziej niż jakiegokolwiek infrita z innej części FF.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 10:29 
Cytuj  
ifrita ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 12:07 
Cytuj  
Ifrit to śmiech w porównaniu z Garudą nie mówiąc o Titanie.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 12:09 
Cytuj  
On chyba napisal o ifricie soft mode... :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 12:20 
Cytuj  
Ta... narazie Ifrit ze story mode dla noobow. Robienie Primali w wersji hard jeszcze przede mna. Podejrzewam, że w moim tempie szybko sie za to nie zabiorę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.