mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jaka gildia?
Ankieta wygasła 19 wrz 2010, 16:43
1. CrazyChocobos 85%  85%  [ 34 ]
2. Provoke 0%  0%  [ 0 ]
3. inna polska 10%  10%  [ 4 ]
4. Pixies 5%  5%  [ 2 ]
5. Dark Hearts 0%  0%  [ 0 ]
6. Silent Winds 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 15:10 
Cytuj  
Na starcie ma byc 50.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:15 
Cytuj  
"Inna międzynarodowa" a konkretniej to Hokuten Bercusa.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
"Inna międzynarodowa" a konkretniej to Hokuten Bercusa.


Ja jesli w to bede gral to napewno wykorzystam znajomosc z Rhae zeby mnie wkrecil w ten LS co tam napisal bo CC to bedzie zal z takimi Myrtami, Naifami, Huckami itd.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:22 
Cytuj  
Lol :F

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:27 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Lol :F
Nie lol tylko taka prawda bedzie kilku normalnych graczy jak zet, Ty ale ci co wczesniej napisalem beda jak kula u nogi. Bedziech chcial cos zorganizowac powazniej to Ci napisza "Nie no co Ty wez powipujmy bo to fajniejsze niz jekies tam zorganizowane eventy"


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 16:03 
Cytuj  
Loluje ogolnie, patrzac na to co sie dzieje ostatnio tutaj. I rzeczywiscie wyglada na to, ze z tym CC to moze byc roznie :P Natomiast z tymi eventami bym nie przesadzal, bo na poczatku i tak wszyscy beda poprostu expic, a na end game... no coz, pewnie sie znowu porozlazi towarzystwo :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 16:47 
Cytuj  
Bedzie dobrze Gok :)
Myślę ze CC da rade, również dlatego iz jednostki typu Bartelius będą CC omijały :)
Do czasu az sie nie ogarniemy a rooster nie wyklaruje CC bedzie dla nas idealne. Nie wiem jak reszta ale ja juz jestem "za stary" zeby bawic sie w statikowy plan na caly tydzien i kampienie spotow po 3h wiec najwazniejszy bedzie social :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 16:52 
Cytuj  
Indeed, indeed. Dla mnie to tez juz nie te czasy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 18:10 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Bedzie dobrze Gok :)
Myślę ze CC da rade, również dlatego iz jednostki typu Bartelius będą CC omijały :)
Do czasu az sie nie ogarniemy a rooster nie wyklaruje CC bedzie dla nas idealne. Nie wiem jak reszta ale ja juz jestem "za stary" zeby bawic sie w statikowy plan na caly tydzien i kampienie spotow po 3h wiec najwazniejszy bedzie social :)


podpisuje sie pod tym

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 20:52 
Cytuj  
Dlatego jestem za opcją by była jakaś osoba/y od wywalania z LSa. Oczywiście z CC. Nie chcę żadnych Barteliusów i ich ciśnień. Jak czytam wątek o Abysei, to pała mięknie. Gość kurwa ma ciśnienie na bycie uberpromegamaxfullypas gamerem i widzę bije do ludzi z podejściem innym niż on. Na pewno nie chcę być w LSie z pajacem co ciśnie dżondrami przy każdej okazji, gdy ktoś popełni jakiś błąd. Ja nabrałem podejście, że jak coś się spierdoli to się idzie jeszcze raz i próbuje się jeszcze raz. Bez presji, bez ciśnienia. Gramy by się bawić. A jak Bart i inni mu podobni chcą grać by czuć, że żyją to niech sobie grają... na innym podwórku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 20:53 
Cytuj  
Krzysiek .... wyluzuj .... bo ci jebne jak wodke bedziemy pic :p


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 20:56 
Cytuj  
Lol, 2 miesiące do premiery, a tutaj już drama się robi xD


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 21:02 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Krzysiek .... wyluzuj .... bo ci jebne jak wodke bedziemy pic :p


Chyba 100... 50 to za mało :D:D:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 21:18 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Dlatego jestem za opcją by była jakaś osoba/y od wywalania z LSa.


Ja CC widze tak: LS bez lidera tak jak zawsze, ale z grupka ludzi ktorzy w razie potrzeby w glosowaniu decyduja o wywaleniu kogos albo innych waznych sprawach. Te osoby to powinni byc ludzie malo kontrowersyjni i z roznych "fal FFXI" np. Zet, Vejitta, Havelock itp

No i chcialbym, zeby CC to nie byl tylko social, ale tez zebysmy robili razem endgame, moze nie jakos hardcorowo ale jednak robili.

Czesc Polakow pewnie wybierze stricte endgame gildie, ale fajnie jakby wiekszosc mogla sie realizowac w ramach CC. Polskie Pixies nie wypalilo, bo bylo nas za malo. Z CC moze byc inaczej jak to dobrze zorganizujemy od poczatku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 23:34 
Cytuj  
tez chcialbym zeby mozna bylo robic endgame w CC.
Narazie nie wiadomo ile ludzi bedzie potrzebnych by moc cos podzialac 6/12/24/36+ ???
ale mysle ze trzeba jednak okreslic jakas misje guildii, rade starszych i ogolne regoly zeby sie to nie rozlazlo i dalo sie grac edngame w ramach CC

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 23:39 
Cytuj  
A nie chcecie pure social? Endgame będzie wymagało trochę zaangażowania jeśli ma się udać. Pytam na poważnie bo tendencja dzisiejszego dnia wydawała się być social onry.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 00:40 
Cytuj  
Ej, bo ja tu widzę dziwną ambiwalencję - najpierw mówicie, że nie chcecie nic staticować itd, a zaraz potem, żeby robić endgame koneicznie w CC >.>
Imho CC powinień być socialem; a o endgame się martwić dopiero jak ktoś dojdzie do tego endgame, a nie 2 meisiace przed premierą gry :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 00:43 
Cytuj  
endgame to po 1,2 latach od premiery - jak osiagniecie max lvl :p

ale ludzie sa zmienni :) to widac

ja - jezeli sie pojawie w tej grze :) to troszke pozniej :) czeka mnie wymiana kompa + sama gra .... na dzis dzien to troche spory wydatek :)


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 07:47 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Ej, bo ja tu widzę dziwną ambiwalencję - najpierw mówicie, że nie chcecie nic staticować itd, a zaraz potem, żeby robić endgame koneicznie w CC >.>
Imho CC powinień być socialem; a o endgame się martwić dopiero jak ktoś dojdzie do tego endgame, a nie 2 meisiace przed premierą gry :P


Paradoksy nie zawsze sa paradoksami jak im sie przyjrzec.
Mamy troche doswiadczen ze starego CC i gdyby sie ludzie nie porozlazili po DH i SW to zapewne robilibysmy endgame razem.

Jestem pewny, ze jest kupe ludzi, ktorzy maja podbne podejscie do gry jak ja i podobna ilosc czasu na gre. Nie wystartujemy w wyscigu o to kto pierszy zabije danego bossa czy zdobecie dane itemy, ale tak jak hardcorowcy chcielibysmy zobaczyc endgame i mysle, ze mamy na to szanse.

Wiadomo, ze FFXIV to narazie zagatka, a o endgame to juz wogole nie wiadomo kompletnie nic, ale to nie znaczy, ze nie mozemy pewnych zasad ustalic jeszcze przed startem gry.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:18 
Cytuj  
Sporo się napisaliście ;)
Moim skromnym zdaniem rozgraniczanie social LS, endgame LS jest nie na miejscu, zresztą pokazało to FF11. Nie da się naraz siedzieć w endgame LS i social LS. Albo to albo tamto. No i kolejna rzecz, co znaczy social LS? Bo mam wrażenie że część osób rozumie to jako chat do pogadania z resztą osób na tym samym kanale ;) Imho powinien być podział na casual'i i hardcore graczy, bo współpraca jednych z drugimi jest niemożliwa, a co najmniej utrudniona. Ja osobiście widzę CC jako linkshell casual'owy, w którym można będzie zrealizować po jakimś czasie endgame, ewentualnie jego elementy. Myślę że 90% z nas nie ma obecnie takiego ciśnienia na endgame i będzie wolało pograć sobie na spokojnie. Zaś co do lidera, lub jakiejś grupy osób odpowiedzialnych za LS. Z doświadczenia widzę że średnio działa brak jakichkolwiek "władz". Dobrze jest kiedy można liczyć przynajmniej na parę odpowiedzialnych osób które pomogą ogarnąć całą masę nieukierunkowanych owieczek. Pozwoli to skuteczniej tworzyć i prowadzić eventy, co generalnie wpływa bardzo dobrze na całość grupy :)
Wierzę że Rha czy Bart nie bardzo potrafiliby się odnaleźć w miejscu gdzie większość osób gra w odmienny od nich sposób. Mimo to że lubię gdy gracze działają efektywnie i wszystko działa jak należy, raczej nie znalazłbym ani czasu ani chęci aby grać w endgame ls'ie. W związku z tym liczę że uda się znaleźć wspólny język w CC :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.