mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Jaka gildia?
Ankieta wygasła 19 wrz 2010, 16:43
1. CrazyChocobos 85%  85%  [ 34 ]
2. Provoke 0%  0%  [ 0 ]
3. inna polska 10%  10%  [ 4 ]
4. Pixies 5%  5%  [ 2 ]
5. Dark Hearts 0%  0%  [ 0 ]
6. Silent Winds 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:22 
Cytuj  
Poki co nawet nie wiem czy bede w to gral, do bety wciaz nie moge sie zalogowac a z tego co widzialem jak Kalcia grala to niezbyt to porywajace. Z drugiej strony identyczne odczucia mialem jak zaczynalismy z FFXI... ;]

Jesli jednak bede gral to nie bedzie dla mnie mialo wiekszego znaczenia, gdzie bedzie end-game.
Wazne bedzie jaka bedzie w tym 'gdzie' atmosfera, jesli w CC bedzie atmosfera odpowiednia do end-game to dlaczego nie? Przeszlosc CC jednak nie pozostawia zludzen :P


Nie zapominajcie ze nietylko CC bedzie 'migrowac' do FFXIV, ale i Pixies takze, a oni zapewne maja nadzieje ze Pixies jako end-game LS bedzie istniec w jak najbardziej zblizonym skladzie co w FFXI, wliczajac w to rownie Polakow.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:48 
Cytuj  
Wcale nie jest za wcześnie by o takich sprawach pogadać!
Wiadomo ze chodzi wlasnie o casual, a nie o sam social, z reszta mgliste definicje potrafia sie latwo przeplatac heh.
Tak jak Kand pisze, nie da sie pogodzic hardkorow z casualami i dlatego lepiej zeby odrazu byl jasno okreslony charakter CC, aby nie wrzucac wszystkich do jednego worka i pozniej dochodzilo do rozczarowan i spięć.

O Pixes sie nie wypowiem bo to juz nie moje czasy, ale jesli faktycznie wiekszosc z was tam siedziala i wiekszosc z tych graczy pojawi sie w 14ce to temat tez trzeba by obgadac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 09:51 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Sporo się napisaliście ;)
Moim skromnym zdaniem rozgraniczanie social LS, endgame LS jest nie na miejscu, zresztą pokazało to FF11. Nie da się naraz siedzieć w endgame LS i social LS. Albo to albo tamto. No i kolejna rzecz, co znaczy social LS? Bo mam wrażenie że część osób rozumie to jako chat do pogadania z resztą osób na tym samym kanale ;) Imho powinien być podział na casual'i i hardcore graczy, bo współpraca jednych z drugimi jest niemożliwa, a co najmniej utrudniona. Ja osobiście widzę CC jako linkshell casual'owy, w którym można będzie zrealizować po jakimś czasie endgame, ewentualnie jego elementy. Myślę że 90% z nas nie ma obecnie takiego ciśnienia na endgame i będzie wolało pograć sobie na spokojnie. Zaś co do lidera, lub jakiejś grupy osób odpowiedzialnych za LS. Z doświadczenia widzę że średnio działa brak jakichkolwiek "władz". Dobrze jest kiedy można liczyć przynajmniej na parę odpowiedzialnych osób które pomogą ogarnąć całą masę nieukierunkowanych owieczek. Pozwoli to skuteczniej tworzyć i prowadzić eventy, co generalnie wpływa bardzo dobrze na całość grupy :)
Wierzę że Rha czy Bart nie bardzo potrafiliby się odnaleźć w miejscu gdzie większość osób gra w odmienny od nich sposób. Mimo to że lubię gdy gracze działają efektywnie i wszystko działa jak należy, raczej nie znalazłbym ani czasu ani chęci aby grać w endgame ls'ie. W związku z tym liczę że uda się znaleźć wspólny język w CC :)


No ja licze, ze CC bedzie dzialalo jak Twierdza w LOTRO. Cos w tym stylu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 09:57 
Cytuj  
Ze strony CC nie widze problemu, zeby ktos byl w CC i Pixies. Nie wiem jak w druga strone jak CC zacznie chodzic na HNMy, o ile bedzie cos takiego jak chodzenie na HNMy. :)

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 19:01 
Cytuj  
W takim wypadku ustalmy wspólnie z pixies serwer. Niezaleznie czy ktoś będzie chciał być tu czy tam czy w obydwu to granie ze starą gwardią na tym samym serwerze będzie cool :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 20:28 
Cytuj  
zet napisał(a):
W takim wypadku ustalmy wspólnie z pixies serwer. Niezaleznie czy ktoś będzie chciał być tu czy tam czy w obydwu to granie ze starą gwardią na tym samym serwerze będzie cool :)


Ogolnie z ludzmi z Ramuha trzeba sie zgadac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 21:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
zet napisał(a):
W takim wypadku ustalmy wspólnie z pixies serwer. Niezaleznie czy ktoś będzie chciał być tu czy tam czy w obydwu to granie ze starą gwardią na tym samym serwerze będzie cool :)


Ogolnie z ludzmi z Ramuha trzeba sie zgadac.


ASAP

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 06:41 
Cytuj  
No właśnie. Na jakim serwerze będziemy grać w 14 ? :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 07:12 
Cytuj  
Nazwy serverow raczej ulegna zmianie w retailu (tak jak bylo w XI), wiec niestety nie da rady za bardzo wczesniej zdecydowac.


Posty: 1
Dołączył(a): 13.09.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 07:44 
Cytuj  
CrazyChocobos w kupie siła :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.