mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 20:30 
Cytuj  
Nadal są problemy z dostępem do OB ale ciekawi mnie opinia tych którym udało się już zalogować i obadać wszystkie miasta. :) Które miasto (i jego okolice) najbardziej przypadły Wam do gustu?

Ja się chyba zdecyduje na Gridanie - choć aż sie wierzyć nie chce, że miasto jest zaprojektowane jak Windurst z 11 (wszędzie daleko kurna, umiejscowienie gildii Conjurerów woła o pomste do nieba) - to jednak leśne klimaty dają rade. :)

Nie podoba mi sie otoczenie Ul'dah, takie Gustaberg połączone z Attohwa Chasm, choć samo miasto przypomina wariacje Sandy z Jeuno i generalnie też sprawia fajne wrażenie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 20:34 
Cytuj  
A mi wlasnie Ul'dah jednak najbardziej przypadlo do gustu. Jak zobaczylem to Tahrongi/Attohwa/Gustaberg na screenach to zwatpilem, ale jednak sceneria bardzo klimatyczna in-game. I na dodatek muzyka jak dla mnie najlepsza z wszystkich 3 lokacji (zarowno miasto, teren na zew jak i walka, nie slyszalem tylko muzyki z GL w Gridanii jeszcze). Na dodatek Ul'daj jest male w porownaniu do Gridanii i LL i wszedzie jest blisko :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 20:44 
Cytuj  
Na obrazkach gridania najfajniej wyglada, ale jak to drugie windurst to thx.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 22:14 
Cytuj  
W Ul'Dah po godzinie biegania znalazlem wyjscie z miasta - brrrr.
Wybor miasta jest rownoznaczny z wyborem linii scenariusza - ktore sie z lekka roznia. Wybralem wiec lesne Gridannia - i robi sie ciekawie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 22:18 
Cytuj  
Na 100% będzie można ukończyć wszystkie scenariusze - tak samo jak to robiliśmy w 11...

Goku kuffa - daj mi perłę!

Kurna, ale lag teraz niezły...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2010, 22:19 
Cytuj  
Ul'Dah - mam duza slabosc do takich kliamtow.

Girdania - to zwykla jaskinia pomalowana na zielono ;p, do tego to miasto podobnie jak limsa jest za duze

Limsa - za duze, nie fajne ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 11:15 
Cytuj  
Witam, sorki, że z pytaniami w tym miejscu ale jestem kompletnie zielony w temacie final fantasy XIV, ta gra jest zupełnie niestandardowa jak dla mnie w stosunku do innych mmo. Mam w związku z nią kilka pytań:

1. Jak ustawić full screen ? gra u mnie działa w okienku nigdzie nie mogę znaleźć opcji full.

2. Jak walczyć ? Standardowo w mmo zaznaczałem cel klikałem skill i pyk, tu odbywało się tu jakoś dziwnie i dalej dla mnie niezrozumiale (POLEGŁEM NA STATKU STARTOWYM 3 RAZY ;p ).

3. Jak wyjść z miasta, pojawiłem się w mieście i jest przystań i niby wejście do miasta po bokach są npc i bramki, nie znam sposobu aby przedostać się dalej :)

Czuje się w tej grze jak skończony noob :) Przewaliłem sporo gierek mmo ale w żadnej nie miałem takich kłopotów na starcie jak tu.

Liczę na wasza pomoc.

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 11:21 
Cytuj  
Po pierwsze czemu wbierasz taki dziwaczny temat, jak jest glowny do tego typu problemow :p

1. Masz config w folderze z gra (ostrzegam, ze z full screena nie da sie normalnie tabowac w tej chwili)

2. Tutaj nie wybiera sie raz skilla i walczy, musisz go uzywac ciagle (czyt. nie ma auto attack)

3. Jezeli chodzi o port Limsa Lominsa - gadasz do Hoba i wybierasz opcje Treasures of the Main.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 14:28 
Cytuj  
Zamknęliście temat śmietnik:) a nie będę generował nowych tematów, więc podajcie listę osób mogących dać perełkę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 14:35 
Cytuj  
Reira Uro, The Zet, Screw Driver, Surplus Skill reszty nie pamietam. :D

Gra nie pokazuje czy /tell doszedl wiec jak ktos nie odpowiada to pewnie offline jest.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.