mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 17:27 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Mnie zastanawia jedna rzecz dzis zaktywowalem gre i konto, a date do nastepnego bilingu jest 24.10.2010 o co chodzi ?
Czy to oznacza ze head start to tylko wczesniejsze zaczecie a nie dodatkowe darmowe 8 dni ?

Dokładnie

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 17:34 
Cytuj  
Bu jaka lipa, w innych MMO to byl free of charge time i billing zaczynal tikac po headstarcie :P

btw. 90dni + 1 char =35,97EUR
180dni + 1 char = 65,94EUR


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 20:26 
Cytuj  
Kurna wiekszej glupoty w zyciu nie widzialem, aby otrzymac ingame itemy trzeba wszystkie kody zarejestrowac jeszcze przed stworzeniem postaci LOL TYlko japonce sa tak posrani ! Musialem skasowac postac, normalnie kretynizm :/
Tak tez uwazajcie !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 21:06 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Kurna wiekszej glupoty w zyciu nie widzialem, aby otrzymac ingame itemy trzeba wszystkie kody zarejestrowac jeszcze przed stworzeniem postaci LOL TYlko japonce sa tak posrani ! Musialem skasowac postac, normalnie kretynizm :/
Tak tez uwazajcie !


Mi errory wywala jak wpisuje ten kod.

btw a co z itemem za FFXI, automatycznie sie go dostaje?

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 21:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
btw a co z itemem za FFXI, automatycznie sie go dostaje?


Tak, butki dają 15 min speedu raz na 24h.

Przy kreacji postaci wybierasz opcję importu czy coś i masz w plecaku


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 23:07 
Cytuj  
Nie musisz robić żadnej opcji importu. Opcja importu jest tylko aby mieć imię z Bety lub Imię z FFXI.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 00:06 
Cytuj  
cały czas śledzę jak rozwija się FF XIV, bo mam nadzieję, że za jakiś czas będzie można w to grać z przyjemnością

ale jak czytam jak dostawaliście szybko paczki z gra na headstart ,
albo to :

Bodziu napisał(a):
Kurna wiekszej glupoty w zyciu nie widzialem, aby otrzymac ingame itemy trzeba wszystkie kody zarejestrowac jeszcze przed stworzeniem postaci LOL TYlko japonce sa tak posrani ! Musialem skasowac postac, normalnie kretynizm :/
Tak tez uwazajcie !


Krogulec napisał(a):
Tak, butki dają 15 min speedu raz na 24h.



to trochę jeszcze poczekam , aż ktoś tam poważnie weźmie się za robotę, albo sobie uzmysłowią ,że FFXIV to nie jedyne i najlepsze mmo

cierpliwie czekam

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 07:46 
Cytuj  
Um, ale co sposób dostawania bonusowych itemów (wystarczyło poczytać wcześniej jak to działa) i działanie sklepów internetowych mają do czerpania przyjemności z samej gry?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 08:38 
Cytuj  
Jak ktoś chce sprawdzić CD na Guild Leves to po prawej stronie na http://www.swaggerffxiv.com/ jest:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 09:20 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Um, ale co sposób dostawania bonusowych itemów (wystarczyło poczytać wcześniej jak to działa) i działanie sklepów internetowych mają do czerpania przyjemności z samej gry?


Keii

wszystko co związane z grą jest z nią związane i tyle- to taka otoczką, czasami pierdoły , ale sprawiają, że gra się przyjemnie, bez stresu, albo klnie niczym szewc
jak pamiętam AoC-a i AION-a ( pomijając kolejki na serwery) to paczki z grami miałem min dzień przed headstartem
bonus w grze powinieneś wpisać sobie kiedy TY masz ochotę a nie kiedy devsi ci każą

ja czekam aż SE zmądrzeje i zrozumie , że gra jest dla graczy , i to z nich żyją , a nie na odwrót
inne przykłady , które zniechęciły mnie na dzień dzisiejszy do zakupu to :
-praktycznie niemożliwa gra przy pomocy myszki
-brak uczciwego lunchera, który sam pobierałby patche- to naprawili, ale męczyli się z tym kilka dni, a teraz jak czytam znów są jakieś z tym problemy- dla mnie to jeden z podstawowych aspektów działania gry
-szybkość owierania się okienek, co sprawiało m.in. ,że odechciwa się craftu
-capy na questy, lvl- znów dyktat co , kiedy i jak mam robić

- i inne niby drobnostki , które mnie wqrzają a świadczą tylko i wyłącznie o samouwielbieniu twórców, o ich przekonaniu , że są najlepsi na świecie i mają wszystkich w dupie i robią nam graczom łaskę ,że oddali grę i mamy być szczęśliwi , że pozwolili nam grać w ich jakże cudowne dziecko- sorki , ale SE tak się właśnie zachowuje, a najgorsze , że wiedzą ,że mogą tak robić bo fani i tak grę kupią, a że reszta nie kupi to mają w dupie :-?

ja poczekam jakiś czas, bo gra mi się podobała, ale czekam na lepiej wykonany projekt

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 09:54 
Cytuj  
wypadaloby oznaczac swoje posty czy dana opinia jest na temat bety czy retailu bo nie dla wszystkich moze byc to oczywiste.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 10:27 
Cytuj  
@Lordyp może najpierw dowiedz się jak wygląda retail, a potem wprowadzaj ludzi w błąd, bo piszesz częściowo o nieaktualnych już rzeczach:)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 10:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
ja czekam aż SE zmądrzeje i zrozumie , że gra jest dla graczy , i to z nich żyją , a nie na odwrót


jak na to czekasz to raczej nigdy nie zagrasz :lol: :lol: :lol:

SE ma jedna sprawdzona polityke ktorej bedzie sie trzymac do konca swiata - MY (SE) robimy gre a WY (gracze) macie nam dziekowac na kolanach ze laskawie pozwalamy wam w nia grac


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:02 
Cytuj  
Zjawcia będziesz grać czy zostajesz w produkcji dla bezmózgów? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:06 
Cytuj  
hej Kamil :)
na razie zostaje, za dobrze sie bawie :D czekam na Cataclysm i D3, nawet gdybym chciala, to na finala nie mam czasu niestety :(


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:20 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
SE ma jedna sprawdzona polityke ktorej bedzie sie trzymac do konca swiata - MY (SE) robimy gre a WY (gracze) macie nam dziekowac na kolanach ze laskawie pozwalamy wam w nia grac


jednak moje zdanie nie jest odosobnione :D
bez obrazy dla innych, ale tak to właśnie wygląda , jak w tym cytowanym poście

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:25 
Cytuj  
niestety w tym przypadku SE sie nie myli.
WY kupujecie to co robia bez slowa krytyki.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:40 
Cytuj  
To jest temat techniczny dotyczący gry, a nie temat "atak lolkidsów z wowa na dział FF XIV" :)
Nie każdemu musi się podobać, to że SE nie robi kolejnego wowklona dla upośledzonych dzieci, więc jak się nie podoba to nie róbcie zadymy:)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:50 
Cytuj  
Nie wiem co jest gorsze fanboystwo wowkidsow czy fanboystwo ffkidsow....ocencie sami :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:54 
Cytuj  
Pokażcie mi tytuł idealny w dzisiejszych czasach za który wszyscy jak jeden mąż zapłacą bez mrugnięcia okiem.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.