mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:50 
Cytuj  
Goku Ty się nie denerwuj i po prostu nie odpisuj na takie posty

po kliknięciu na serwer status widać , że serwery stoją , więc sam spróbowałem wejść do gry , bo czasami podają czas maint dłuższy , a gra już śmiga

nie dziw się zdenerwowaniu ludzi bo to co robią devsi woła o pomstę do nieba- w jakiej innej grze mmo musiałeś ściągać manualnie patche? - takiej rzeczy nie potrafią naprawić? - a jak ktoś chce normalnie pograć , sprawdzić grę a nie śledzi wątków o grze to skąd ma wiedzieć co , jak i skąd ma ściągnąć , żeby gra odpaliła?
to żenada co chłopcy wyrabiają i tyle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:54 
Cytuj  
Pewne rzeczy sa podawane wiele razy, a jeszcze jak czlowiek dostaje PMki za kazdym razem z tymi samymi problemami to cierpliwosc siada... :P Ty sie nie dziw mojemu zdenerwowaniu :P A ja sie nie zabraniam nikomu byc zdenerwowanym na zepsute rzeczy, poprostu gasze zanim wyjdzie z tego jakas glupia plota, ze "dzisiejszy patch popsul gre" :P

Aha, do tej pory servery wstawaly "na czas" jak narazie. To, ze na stronie wszystko pokazuje online to nie znaczy, ze mozna grac (to nie jest oficjalna stronka). Po tym jak postawia wszystkie servery i lobby, to trzeba zawsze 20-30min i tak czekac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:03 
Cytuj  
Goku kurwa. Nie u wszystkich działa ściąganie torrentem (tak mam utorrenta - najnowszego) - se blokuje prawdopodobnie jakieś porty, a nie będę zmieniał dobrej konfiguracji utorrenta, której używam na co dzień dla pierdolonych fanaberii SE. To, że zjebali downloader to tylko i wyłącznie ich wina. Protokół torrentowy jest prosty niczym jebanie, ale widać musieli dodać swoje chore udziwnienia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:05 
Cytuj  
Od ponad polgodziny serwery sa wszystkie up a ja nadal mam crashe przy ekranie wyboru postaci, a nic nie bylo zmieniane oprocz zaimplikowanego dziesiejszego patche, wiec cos w tym jest, ale cierpliwie poczekam jeszcze z 30 minut.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Goku kurwa. Nie u wszystkich działa ściąganie torrentem (tak mam utorrenta - najnowszego) - se blokuje prawdopodobnie jakieś porty, a nie będę zmieniał dobrej konfiguracji utorrenta, której używam na co dzień dla pierdolonych fanaberii SE. To, że zjebali downloader to tylko i wyłącznie ich wina. Protokół torrentowy jest prosty niczym jebanie, ale widać musieli dodać swoje chore udziwnienia.


Fine, dziala u wiekszosci, a jak nie to trzeba czekasz/szukac direct linkow :P Zdjebali, bo zjebali, ale nie trzeba po kazdym patchu 3 postow, ktore beda znowu pisaly, ze sie zacina na xx.x% :P Anyway, podobno dzisiejszy patch launchera juz naprawil problemy (przynajmniej narazie czytalem kilka postow, ze juz ludziom sciaga normalnie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:08 
Cytuj  
Bodziu serwery up powinny być od 19:00, a nie 18:00.
To, że NIEOFICJALNA strona pokazuje, że są dostępny wcale nie oznacza, że tak musi być.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:12 
Cytuj  
Juz dziala, logujcie sie zniecierpliwiency moi :P

Btw. Zanim ktos zaraz krzyknie, ze dali jakis super fix bo gra lepiej chodzi, mniej lagow itp to niech sie zastanowi. Servery dopiero wstaja, malo ludzi itp itd :P Sytuacja normalna zaraz po maincie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:13 
Cytuj  
Spoko :)

Goku - daj na luz, ty naprawde nerwy tracisz a w sumie niepotrzebnie :) a swoja sroga ta stronka strasznie sciemnia z tymi serwerami, male zamieszanie wprowadza, faktycznie mimo ze tam wsio bylo online w rzeczywistosci nie, stad te problemy. Warto wiec pamietac :)

Wsio dziala go go !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:15 
Cytuj  
Bodziu, wszystko spoko :D Troche gorszy dzien i tyle D;

Dzisiejsze patch notes:

Cytuj:
At the following time, a new update for the FINAL FANTASY XIV Beta Version went live.

[Date & Time]
Sep. 5, 2010 at 17:00 (GMT)

[Affected Services]
FINAL FANTASY XIV

[Important Update Details]
- An issue wherein a player may get pushed outside of the map from an enemy's attack has been addressed.

- An issue wherein the server would go down under a certain condition has been addressed.

- An issue wherein a player, using a gamepad, would not be able to select an option during the character creation has been addressed.

- Adjustments were made to the amount of enmity caused by certain spells and actions.


Bardzo ciekawe, po raz w czasie maint wproadzili zmiane do mechaniki gry :P Oby tak dalej D;

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...bo nie będzie chujowego, niecierpliwego, głupiego community jak w Aionie...
Też to odczułeś??? :>:>:>

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:42 
Cytuj  
Kto z wam ma jaka karte i na jakies rozdzialce gra??
Ja mam Geforce 9600 GS i praktycznie wszystko mam wylaczone lol :P
W polecanej specyfikacji sugeruja Geforce GTX 460.
Chcialbym sobie kupic jakas karte aby grac na rozdzialce full hd na swoim monitorze - nie wiem jaka karte wybrac. Radeonom mowie dziekuje :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:04 
Cytuj  
A tak z ciekawosci spytam... kiedy planowane wydanie na ps3? Bedzie w ogole?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:05 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A tak z ciekawosci spytam... kiedy planowane wydanie na ps3? Bedzie w ogole?


Marzec 2011.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:09 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
A tak z ciekawosci spytam... kiedy planowane wydanie na ps3? Bedzie w ogole?


Marzec 2011.


Bedzie wspolpracowalo z osobami ktore beda graly na pc?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
A tak z ciekawosci spytam... kiedy planowane wydanie na ps3? Bedzie w ogole?


Marzec 2011.


Bedzie wspolpracowalo z osobami ktore beda graly na pc?


Yup, wspolne servery dla wszystkich.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 20:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Goku kurwa. Nie u wszystkich działa ściąganie torrentem (tak mam utorrenta - najnowszego) - se blokuje prawdopodobnie jakieś porty, a nie będę zmieniał dobrej konfiguracji utorrenta, której używam na co dzień dla pierdolonych fanaberii SE. To, że zjebali downloader to tylko i wyłącznie ich wina. Protokół torrentowy jest prosty niczym jebanie, ale widać musieli dodać swoje chore udziwnienia.


Dzisiaj znalazlem takie cos na wypadek jakby dalej byly problemy:

Cytuj:
I GOT MY 94.6% UNSTUCK !

I was sitting there for almost 2 hours. Even deleting various files didnt work. But went to my FFXI Folder (real one, not mydocuments) and changed the Bootver with Notepad to 2010.09.05.2000 and same with the Gamever. Everything worked from there without any further updating.



So I gues 94.6% on todays patch is already done but somehow the updater doesnt finish properly to update those files


Oczywiscie tam jest data patcha, a nie stale liczby.

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 20:54 
Cytuj  
po tym patchu mam gorsze lagi w walce niz to bylo wczesniej o.o przy kazdym mobie padlem :D az wrescie wszystko zakonczylo sie crashem gry hehe i fail z questem...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 17:34 
Cytuj  
trwa jakiś maint?
bo oczywiście luncher nie chce się ściągnąć a co dopiero updatować

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 18:11 
Cytuj  
Nic sie nie sciaga :( Ma ktos nowe pliki??


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 18:14 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Nic sie nie sciaga :( Ma ktos nowe pliki??


LOL zaraz Goku nam zawalu dostanie ;)

Nazwa: D2010.09.05.2001.patch
Opis: omg freakin small patch
Rozmiar: 92 Bytes

http://www.megaupload.com/?d=AO9Y72GT

-------------------------------------------------------

Nazwa: D2010.09.06.2000.patch
Opis: 9-6
Rozmiar: 9.53 MB

http://www.megaupload.com/?d=2E6DYE39


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.