mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 531 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 14:10 
Cytuj  
Gayfriendly!:

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2010, 17:32 
Cytuj  
Fuj.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 20:16 
Cytuj  
Branded Drake & Amalj'aa Inculator (FullHD)
czyli Crazy Chocobos w akcji :)

http://www.youtube.com/watch?v=pRnjrlGv1iE


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 23:01 
Cytuj  
Jakby ktoś się zastanawiał, czy Polacy grają w FFXIV, to gramy i jest nas dosyć silna grupka

Obrazek

A tu postuje screena z dingiem na maksymalny poziom :P (Tylko Shield narazie, ale Conjurer już niedługo :))


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 07:23 
Cytuj  
Ja sie nie zastanawiam czy graja Polacy, zastanawiam sie po co graja. :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 16:23 
Cytuj  
Bo sprawia im to przyjemność? Grats Desh!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 09:32 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bo sprawia im to przyjemność? Grats Desh!


Ja rozumiem, ze nie dlatego, bo ktos im karze, ale ta gra naprawde obiektywnie jest beznadziejna (nawet jak ja porownywac z innymi darmowkami). W Tibie tez ludzie graja i im sie podoba.

Rozumiem, ze jej darmowosc, fajne towarzystwo i dla niektorych logo FF to zejebiste plusy, ale sama gra to dno, powtarzalnosc, grind i prawie zerowy stopien trudnosci. Chyba, ze nagle w endgame cos sie zmienia i XIV nabiera skrzydel.

Nie mam zamiaru nikogo zniechecac do grania, ani nawet wywolywac dyskusji, zwyczajnie sie zastanawiam czemu moi znajomi graja w taki tytul, zamiast w ktorys z kilkudziesieciu na rynku.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 14:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Bo sprawia im to przyjemność? Grats Desh!


Ja rozumiem, ze nie dlatego, bo ktos im karze, ale ta gra naprawde obiektywnie jest beznadziejna (nawet jak ja porownywac z innymi darmowkami). W Tibie tez ludzie graja i im sie podoba.

Rozumiem, ze jej darmowosc, fajne towarzystwo i dla niektorych logo FF to zejebiste plusy, ale sama gra to dno, powtarzalnosc, grind i prawie zerowy stopien trudnosci. Chyba, ze nagle w endgame cos sie zmienia i XIV nabiera skrzydel.

Nie mam zamiaru nikogo zniechecac do grania, ani nawet wywolywac dyskusji, zwyczajnie sie zastanawiam czemu moi znajomi graja w taki tytul, zamiast w ktorys z kilkudziesieciu na rynku.


Jest coś, co tę grę odróżnia od wszystkich innych mmo - inność :) To zupełnie inna gra niż te wszystkie mmo fantasy / sci.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 15:23 
Cytuj  
Obiektywnie beznadzieja? Mocne słowa jak na rank 21. Na rank 21 nie ma NMów ani urozmaiconych leve. Nie ma tez nic trudnego bo największy link jaki można zrobić to 3 pająki. Nie ma też job questów a storyline jest w powijakach.

Grałeś w FFXI ale dołączyłeś w momencie wyjścia gry w US czyli de facto rok po premierze w JP. Wtedy dodano NMy, dynamis jako pierwszy large scale event, fabułę rank 7-10. Po roku i to trzeba było zapłacić za RoZ (co akurat graczy w EU i US nie ruszało bo grę sprzedawano tylko w pakietach z RoZ).

Co nie przeszkodziło FFIX stać się znanym tytułem.

W FFXIV już dodano world NMy z których na każdego jest potrzebna inna taktyka (niektóre maja minionów np.) 15 osobowe leve na 5 gwiazdek wymagają zgrania i koordynacji graczy, niektóre wręcz wymuszają korzystanie z Regime Mode aby pewne mobki być w stanie zabić. Z NMami w leve trzeba się spinać aby wygrać i zdążyć zanim leve się skończy.

Ale zapewne masz rację we wszystkim co napisałeś. Pewnie LoTRO lub inne darmówki są dużo fajniejsze i miały na kopy endgame contentu zaraz po premierze.

Ja w FFXIV grywam bo:
-są ludzie, których mile wspominam z FFXI
-są nowi fajni ludzie
-gra pod względem wyglądu mi się bardzo podoba.
-bo po doświadczeniach z FFXI wiem, że może nie od razu gra będzie super-hiper ale w końcu będzie tyle endgame co z FFXI, nie mam zamiaru do tego momentu czekać z zakupem.

Na razie rank 43 Gladiatora.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 15:38 
Cytuj  
Opi mówisz że 14 jest prosta
FFXI stał się dużo prostszy niż był na 75 (wtedy pewnie dla tych dłużej grających stawał się co najwyżej nudnawy bo ile można to samo tłuc). Teraz banda casuali spokojnie może zabić wszystko w Abyss. Najlepsze obecnie itemy to kwestia max paru dni dla bardziej hardcorowych graczy a nie miesięcy jak kiedyś. Z jednej strony to miło że łatwiej o dobry equip ale "kisiel" to jednak kiedyś był większy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 19:17 
Cytuj  
Jesli chodzi o obiektywna ocene mialem namysli porownanie levelowania w XIV z innymi grami (i to nie tylko moje porownanie, ale tez wielu innych graczy ktorzy grali w kilka/kilkanascie tytulow mmo).

System levelowania jest najgorszy z wszystkich mmo w ktore gralem (w niektorych moze bywalo zmudniej np. w L2, ale za to grind byl urozmiacany przez pvp). W XIV devsi stworzyli jakiegos potworka, bo niby to levelowanie przez questy, ale tak naprawde leve to zadne questy tylko powtarzalny schemat ze zmieniajacymi sie (niezbyt czesto) mobami.

Najgorsze, ze nie jest to ani trudne (bo leve sa banalne na odpowiednim poziomie) ani latwe (bo jednak trwa sporo wbicie kolejnych lvli).

Chyba jednak najbardziej brakuje mi tego uroku odkrywania nowego swiata, sa miasta i campy i tak naprawde nic pomiedzy. Z jednego miasta do drugiego mozna przejsc na pierwszym lvlu.

Wierze, ze na wyzszych lvlach sie robi ciekawiej i ze jest trudne endgame, ale osiegniecie tych lvli przerasta przecietnego gracza takiego jak ja (nawet WoW i AoC mnie tak szybko nie znuzyl).

Jedyne co ratuje XIV w moich oczach to fajne towarzystwo w CC i to jedyny argument ktory do mnie trafia.

Bawcie sie dobrze (sam gram w gre - FE, gdzie super sie bawie mimo, ze inni zazwyczaj szybko odpadaja).

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 20:38 
Cytuj  
Heh, patrząc na reakcję jaką wywołuje 1 screen, nie dziwię się, że ludzie co grają w FFXIV się stąd wynieśli :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 07:21 
Cytuj  
Jak teraz z grywalnością? Już jest lepiej? Bo nie wiem czy patchować grę:P jakoś WoW już mi się znowu znudził.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:44 
Cytuj  
Odnośnie ff14 trza kupic grę i mozna grac za friko do czasu ,aż devsi uznają ,że darmowa beta się skończyła i można brc kase co miech za super mmo?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:46 
Cytuj  
Tak. A samą grę na allegro w folii można było jeszcze niedawno dorwać za 60 zł.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:49 
Cytuj  
no jest nawet za 49, ale prawdopodobnie da się taniej kupić . Jeśli ktoś znajdzie jakiś info niech zapoda.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 00:30 
Cytuj  
Pierwszy wypad CC na endgame :P

http://www.youtube.com/watch?v=dKtzP7dcAek


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 08:49 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Odnośnie ff14 trza kupic grę i mozna grac za friko do czasu ,aż devsi uznają ,że darmowa beta się skończyła i można brc kase co miech za super mmo?

Hehe. Przypuszczam, ze to F2P jeszcze z rok potrwa, albo i dluzej ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 97
Dołączył(a): 3.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 20:54 
Cytuj  
Obrazek Ja w moim super sprzęcie, mam nadzieje ze pozniej sa jakieś zbroje płytowe. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 05:46 
Cytuj  
Nowy character creator (boob options, lol):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 531 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.