mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 531 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 21:17 
Cytuj  
A sorki, zapomnialem wkleic tlumaczenie :D

Cytuj:
This is crazy.
Before I say anything, let me first start by saying that these 3 days we had intended to use for early-access were interrupted by emergency maintenance, which resulted in PC players in North America and Europe that were really looking forward to this missing out on a lot of play time, and I would like to use this part of the presentation, which is being broadcast worldwide, to apologize for that right now. We are truly sorry.
We are about to set out on a very long journey together, and as such, I would really do hope that I can redeem myself for that mistake.
Uhm... <pause>
"Do your best!"
Uhm... It has been about 3 years since I inherited this FFXIV project. At first, well, I had never been that involved with the game, but I thought, "I can probably do something with this." And ultimately, since I really enjoy the FF series myself, I gathered the staff and we discussed the idea of re-making the game.
I remember it even now, it was December 1st and we were in a studio just like this, and the mixer room was just above me. And they were adjusting the mic that I was to use. That whole scene really left an impression on me. I was right there with the players thinking, "Can we really save this? This will be no small task."
One by one folks started giving us their support, even those people who firmly believed that it would take at least 4 to 5 years to create a solid MMORPG. We didn't waste a second and did our best not to rush the work and take our time during the planning process, we would say when handling the companies day-to-day affairs that our company is the tank. We stayed out in the front and we kept moving forward, and eventually came this far.
I can't even take credit for the creation of FFXIV:ARR. It really was thanks to the fans worldwide, our core staff here beside me, and the hundreds of other staff members who contributed but were unable to make it here tonight that we made it this far.
Honestly, I did not plan on crying here tonight, but for us, finally, FFXIV can start the first step of its true rebirth. This is no time to take a rest. We will keep focused on the next patch, the next expansion, and continue at full strength. And really, I'd like to address those FFXIV community members who I'm sure faced criticism from their friends about the fact that they stuck with FFXIV despite all its problems, to us, this 2.5, 3 years went by so quickly, but for the players it was such a long wait. Everyone at Square Enix can truly say that their hard work helped to repair any damage done to the Final Fantasy name. It is not a perfectly finished MMORPG, but we all arrived at this point together. We created this game together. We want to make this an unforgettable entry in the series that we all enjoy together and are still playing 5 years or even 10 years from now, and that all starts today.
Thank you very much.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 21:58 
Cytuj  
No to chyba pierwsy raz widze, zeby producent sie wzruszyl podczas prezentacji. Na prawde kosztowalo ich to zycie, pasje i poswiecenie. Widac, ze bardzo wierza w swoje dzielo i na pewno nie zawioda. Coz ja te problemy startu nawet nie bede pamietal za pare dni. Wazne aby gre pamietac latami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 22:06 
Cytuj  
no jak dajecie sie nabierac na takie sztuczki to faktycznie bez wzgledu na to co beda robic w przyszlosci, klientow im nie zabraknie :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 22:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jak dajecie sie nabierac na takie sztuczki to faktycznie bez wzgledu na to co beda robic w przyszlosci, klientow im nie zabraknie :)


Szkoda tylko, że z tych "sztuczek" nie korzystają inne firmy...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 22:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jak dajecie sie nabierac na takie sztuczki to faktycznie bez wzgledu na to co beda robic w przyszlosci, klientow im nie zabraknie :)


Jednak prawda o Polakach jest niezmienna...bezinteresowana zawisc to glowna cecha narodowa.

Nabierac sie?

Nie wiem o co wszyscy placza..nie da sie grac na poczatku w gre na ktora wiekszosc czekala lata a druga wiekszosc grala w wersje 1.0...cierpliwosci brak i jakiejs wyobrazni.


Ja tam nie widze zadnej gry aktorskiej. Zreszta nie bede sie rozpisywal, bo widze, ze nie ma sensu.


Ah jeszcze jedno. Nie flejmuje ;) Szanuje wypowiedz kolegi ale sie z ina nie zgadzam i generalizuje w wypowiedzi swej.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 22:44 
Cytuj  
Płacz czy nie jak się nie zalogujesz przed 18stą to nie pograsz.
Już nie wspomnę o jawnym opierdoleniu mnie z 30 dni gry i bezużyteczną edycją kolekcjonerską, w którą nie mogę grać.

Rozumiem, że dużo poświęcają czy poświęcili ale u mnie w robocie jak się takie rzeczy dzieją to jest sztab ludzi zwoływany, jakieś specjalne komisje i problem się rozwiązuje i jest komunikacja z klientem a nie kurwa "może w ciągu dwóch tygodni ci zrobimy jak nam się zachce".

Trzeba było kartą zapłacić, zrobiłbym chargeback i po sprawie, teraz się trzeba będzie użerać ;/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 23:30 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Płacz czy nie jak się nie zalogujesz przed 18stą to nie pograsz.
Już nie wspomnę o jawnym opierdoleniu mnie z 30 dni gry i bezużyteczną edycją kolekcjonerską, w którą nie mogę grać.

Rozumiem, że dużo poświęcają czy poświęcili ale u mnie w robocie jak się takie rzeczy dzieją to jest sztab ludzi zwoływany, jakieś specjalne komisje i problem się rozwiązuje i jest komunikacja z klientem a nie kurwa "może w ciągu dwóch tygodni ci zrobimy jak nam się zachce".

Trzeba było kartą zapłacić, zrobiłbym chargeback i po sprawie, teraz się trzeba będzie użerać ;/



tak. SE ostatnio "troszke" dzwignelo sie dzieki TOMB RAIDERowi , DEUS EX (i pewnie innym kilku grom) co nie zmienia jednak faktu ,ze od daaaaaawna cos z ta firma jest nie tak.

Po szumnych wypowiedziach na temat nowej ekipy tworzacej FFXIV (po maga faile'u v 1.0) , wszystko wygladalo tak pieknie .....

I niby wszystko jest cacy , ale tak jak juz wczesniej bylo powiedziane - ostatnia OB (niby open) przeprowadzona w ciagu kilku dni - jak dla mnie wtedy juz dziwne bylo to ile osob gralo w bete , a ile lognie sie pierwszego dnia (release-nawet nie myslalem wtedy o EA) .
Tyle ,ze pomyslalem sobie .... przeciez oni musza to miec wszystko przemyslane i zaplanowane ... po porazce z 1.0 zwlaszcza . Jakze sie mylilem.

Mam nadzieje ,ze Glizda i jego prognozy sie nie sprawdza i we wrzesniu "cos" z tym wszystkim zrobia .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 07:28 
Cytuj  
do tego dodaj jeszcze fail z service accounts. wczoraj na spokojnie usiadlem i kurwa...
jak sie zalogowalem to poprosili mnie o stworzenie service account, co tez uczynilem i dodalem bez problemu kod z maila.
po czym mialem juz 2 service accounts...
co wiecej 30 dni mam w nr1 account, a w nr2 mam 15 + bonus itemki z pre ordera.
logicznie rzecz biorac, gdybym przez przypadek dodal nowe konto (posiadajac juz jedno) to 30 dni powinno byc w nr2 a nie na odwrot.
po czym zeby zmergowac musze wysylac im maila, godzac sie jednoczesnie, ze strace 2 darmowe tygodnie.
nawet av mnie tak w uja nie robilo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:37 
Cytuj  
Mendol - nie zganiaj winy na SE ze blednie wprowadziles kod gry, zamiast do istniejacego, dodales nowy service account, dlatego masz dwa serwisy. Uwierz mi, ze nie jestes jedyna osoba i da sie to przez support zalatwic :)
A co do nabierania sie, wybacz, ale dokladnie widzialem jak gra dziala w ver. 1.o i jak dziala dzis, takiej transformacji oraz optymalizacji kodu w zadnym MMO jeszcze nie wiedzialem. Oczywiscie z serwerami dali dupy na maxa i tu nie ma co obwijac niczego w bawelne. Dlatego uwazam, ze mnie nie nabieraja, po prostu musza naprawic stabilizacje serwerow bo sama gra jest super.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:44 
Cytuj  
Ja tam nie neguję tego, że w porównaniu do 1.0 (przynajmniej bety bo do releasu nigdy nie doszedłem, lol) gra jest super, bo jest (oprócz gatheringu;p).
Tomb Raider też rewelacja (pomimo denerwującego kobiecego zmysłu, który zawsze mówi gdzie iść, CO JEST?! już w każdej grze musi być coś takiego?).

Zaraz będę dzwonił do SE i próbował coś załatwić ale jak znam życie to gówno to da ;p

Edit:
Bod,
Ja dałem "Add platform", potem "windows" i dodało mi drugie konto więc wiesz...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:49 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Zaraz będę dzwonił do SE i próbował coś załatwić ale jak znam życie to gówno to da ;p


Ty załatw mi hotdoga, bo śniadania nie wziąłem :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:50 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Mendol - nie zganiaj winy na SE ze blednie wprowadziles kod gry, zamiast do istniejacego, dodales nowy service account, dlatego masz dwa serwisy. Uwierz mi, ze nie jestes jedyna osoba i da sie to przez support zalatwic :)
A co do nabierania sie, wybacz, ale dokladnie widzialem jak gra dziala w ver. 1.o i jak dziala dzis, takiej transformacji oraz optymalizacji kodu w zadnym MMO jeszcze nie wiedzialem. Oczywiscie z serwerami dali dupy na maxa i tu nie ma co obwijac niczego w bawelne. Dlatego uwazam, ze mnie nie nabieraja, po prostu musza naprawic stabilizacje serwerow bo sama gra jest super.


Bodziu nie, nie wprowadzilem blednie kodu gry. postapilem zgodnie z tym co BYLO na ekranie - wymusilo na mnie zalozenie service account.
co wiecej, skoro blednie wprowadzilem, to dlaczego wprowadzony kod jest jako service account nr1 a nie nr2? tak jak logika podpowiada, przy dodawaniu kolejnych services? jesli teraz dodalbym kolejny kod to bylby jako nr1 a reszta by sie przesunela dalej? jesli tak, to faktycznie tylko japonce mogli to wymyslic :)
nie wiem czy da sie czy nie, jest skurwysynstwem, ze za to, iz maja nieczytelny serwis, nie informuja o tym jak nalezy, okradaja mnie z tego co kupilem.
taka jest prawda w tym przypadku.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:55 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Seph napisał(a):
Zaraz będę dzwonił do SE i próbował coś załatwić ale jak znam życie to gówno to da ;p


Ty załatw mi hotdoga, bo śniadania nie wziąłem :P


Nie wiem czemu o tym powiedziałeś ale teraz mam ochotę na hot doga!


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 09:18 
Cytuj  
Mendol - hmm jesli tak, to faktycznie cos skopali z rejestracjami tych kodow. A robiles to z poziomu konta ? Czy moze z poziomu klienta gry ? Co nie zmienia faktu, ze zanim potwierdzi sie dodanie kodu, powinna pojawic sie info o tworzeniu nowego service acc. :/ Jesli faktycznie robiles to procedurarnie to cos SE skopalo, z reszta gdzies na forum byl nawet guide jak te kody dodac, co swiadczy tylko o skomplikowalnosci samego procesu rejestracji :/ Bez sensu.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 09:29 
Cytuj  
Robilem z poziomu konta. Teraz zaluje, ze nie poczekalem i nie zrobilem tego z poziomu klienta bo moze wtedy wszystko byloby ok.
I powtorze - po zalogowaniu sie na stronie, mialem wielki napis, ze musze stworzyc service account - nie bylo ZADNEGO komunikatu czy podpowiedzi odnosnie dodania kodu do ISTNIEJACEGO service account.
Teraz jak sie loguje juz go nie ma, wiec niestety zakladam, ze to nie jest moja wina.
I teraz jak sobie przypominam, to tak jak ty, nie mialem wlasnie pokazanego serwera ani postaci na koncie.
To pojawilo sie dopiero przy kolejnym logowaniu na stronie, w zakladce z service account nr2 (ktora pojawila sie pewnie po jakis zmianach/updejtach, ktore robili u siebie).
To SE powinno sprawdzic czy ludzie nie wprowadzili juz przypadkiem retail kodow (przeciez jak ktos dostaje maila z takowym, to wiadomo, ze stara sie to zrobic jak najszybciej :) ) i zrobic merge z automatu.
Jeszcze gdyby support byl to w stanie zrobic w miare szybko nie mialbym pretensji. Ale oczekiwanie na rozwiazanie 2 tygodnie, a do tego utrata 2 tygodni abonamentu, to naprawde najwiekszy fail tutaj.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 09:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Robilem z poziomu konta. Teraz zaluje, ze nie poczekalem i nie zrobilem tego z poziomu klienta bo moze wtedy wszystko byloby ok.
I powtorze - po zalogowaniu sie na stronie, mialem wielki napis, ze musze stworzyc service account - nie bylo ZADNEGO komunikatu czy podpowiedzi odnosnie dodania kodu do ISTNIEJACEGO service account.
Teraz jak sie loguje juz go nie ma, wiec niestety zakladam, ze to nie jest moja wina.
I teraz jak sobie przypominam, to tak jak ty, nie mialem wlasnie pokazanego serwera ani postaci na koncie.
To pojawilo sie dopiero przy kolejnym logowaniu na stronie, w zakladce z service account nr2 (ktora pojawila sie pewnie po jakis zmianach/updejtach, ktore robili u siebie).
To SE powinno sprawdzic czy ludzie nie wprowadzili juz przypadkiem retail kodow (przeciez jak ktos dostaje maila z takowym, to wiadomo, ze stara sie to zrobic jak najszybciej :) ) i zrobic merge z automatu.
Jeszcze gdyby support byl to w stanie zrobic w miare szybko nie mialbym pretensji. Ale oczekiwanie na rozwiazanie 2 tygodnie, a do tego utrata 2 tygodni abonamentu, to naprawde najwiekszy fail tutaj.


Mendol, zadzwoń do SE, patrz mój post w temacie o early access.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 11:32 
Cytuj  
siedze w domu z dzieciakami wiec se do wrozki moge co najwyzej zadzwonic :)
nie bede dzwonil i tracil kolejnej kasy na to zeby im wyjasniac co spieprzyli.
poczekam az sie odniosa do ticketu, ktory zalozylem, a od poniedzialku bede im codziennie maile z pytaniami wysylal ;p

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
siedze w domu z dzieciakami wiec se do wrozki moge co najwyzej zadzwonic :)
nie bede dzwonil i tracil kolejnej kasy na to zeby im wyjasniac co spieprzyli.
poczekam az sie odniosa do ticketu, ktory zalozylem, a od poniedzialku bede im codziennie maile z pytaniami wysylal ;p


To live chat ;-) Podobno gdzieś jest ale ja nigdy nie znalazłem ;p


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:29 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Mendol napisał(a):
siedze w domu z dzieciakami wiec se do wrozki moge co najwyzej zadzwonic :)
nie bede dzwonil i tracil kolejnej kasy na to zeby im wyjasniac co spieprzyli.
poczekam az sie odniosa do ticketu, ktory zalozylem, a od poniedzialku bede im codziennie maile z pytaniami wysylal ;p


To live chat ;-) Podobno gdzieś jest ale ja nigdy nie znalazłem ;p

Bo link pojawia się tylko w ich godzinach pracy przy wybraniu odpowiedniego zestawu pytań (Change Account Information iirc).


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:32 
Cytuj  
Seph napisał(a):
To live chat ;-) Podobno gdzieś jest ale ja nigdy nie znalazłem ;p


Na stronie: SE ACC Management

Klikasz przycisk:

Obrazek

Potem na kolejnej stronie:

Obrazek

Potem: Get Support > W rozwijanym menu ustawiasz interesujący cię temat > w "Contact Details: " jakiś namiat na siebie > Klikasz "Next" > Znów "Next" bo nie interesuje cię nic z Knowladge base > na nowej stronie, po środku przycisk Obrazek

Wypełniasz okienko:

Obrazek

NEXT!

W przypadku kiedy support nie pracuje, to daje ci numer zgłoszenia, jeśli pracuje, przerzuca cię do chata.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 531 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.