mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 20:57 
Cytuj  
We wtorek.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 21:13 
Cytuj  
Idealnie:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 21:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
We wtorek.


To jest ten patch z nowym jobem?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 22:33 
Cytuj  
Nie - 2.4 będzie za około miesiąc-dwa.
Teraz wchodzi kolejny stage relica.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Avatar użytkownika

Posty: 28
Dołączył(a): 12.08.2014
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 15:30 
Cytuj  
Mam pytanie. Pewien problem pojawił się u mnie z Character Transfer.
Otóż spełniam wszystkie wymagania odnośnie przenosin to mimo:
wybierając Moogle, jako ten z którego postać chce przenieść - wyskakuje mi czerwony alert "There are no characters available for World Transfer."
Co prawda, niżej pokazuje mi 2 postacie będące na tym serwerze: jedną chce pozostawić i oczywiście ona nie spełnia wymogów przenosin, a ta druga jest właśnie przeznaczona do tego.
Wiecie może co zrobić by w końcu wybrać serwer na który chce przenieść?

EDIT:
Z kolei jak zrobiłem postać na serwerze na który chce przenieść to mogą ją spokojnie transferować na Moogle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 15:45 
Cytuj  
Opuściłeś FC jeżeli jakieś miałeś?

Avatar użytkownika

Posty: 28
Dołączył(a): 12.08.2014
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 15:48 
Cytuj  
Nawet w żadnej nie byłem tą postacią.
Może to wina, nie wymienionych Cascadier Vousher?

EDIT: Sprawa rozwiązana, trzeba było wymienić Voushery.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 10:26 
Cytuj  
Heyka,
Przyznam szczerze ze nigdy nie gralem w FF, pare dni temu zalozylem traia i powiem ze bardzo fajnie mi sie gra. Teraz pykam na PC, ale powaznie sie zastanawiam czy nie kupic sobie ps4 dla tej gierki i popykac na 47'.
Pytanie do tych co maja porownanie, da sie w to pograc komfortowo na konsoli czy lepiej sobie darowac i grac dalej na pc ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 10:33 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Heyka,
Przyznam szczerze ze nigdy nie gralem w FF, pare dni temu zalozylem traia i powiem ze bardzo fajnie mi sie gra. Teraz pykam na PC, ale powaznie sie zastanawiam czy nie kupic sobie ps4 dla tej gierki i popykac na 47'.
Pytanie do tych co maja porownanie, da sie w to pograc komfortowo na konsoli czy lepiej sobie darowac i grac dalej na pc ?


Gralem na PS3 i grac sie da jak najbardziej. Grafika oczywiscie byla sporo gorsza niz na kompie, ale jakie to ma znaczenie? Zreszta na PS4 jest pewnie prownywalna.

Komp to komp, jak masz cos w UI poukladac na ekranie to wiadomo, ze na kompie zrobisz to duzo szybciej.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 11:38 
Cytuj  
Sporo osób patrzy negatywnie na grających na konsoli ponieważ nadal utożsamiają PC z komunikacją głosową na rajdach.
Jeśli Ci to nie przeszkadza (zakładając oczywiście, że kiedyś będziesz się chciał bawić w endgame) lub posiadasz możliwość ściągnięcia aplikacji do komunikacji głosowej to nie ma się co zastanawiać :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 12:02 
Cytuj  
A da sie na ps4 zainstalowac ts czy jakis inny soft do komunikacji?
Bez sensu jesli bede musial i tak miec odpalonego kompa w trakcie grania na konsoli

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 12:13 
Cytuj  
Grania na PS3 nie polecam. To nie ta jakosc.
FFXIV na PS4 wyglada bardzo dobrze. Na internecie i na youtubie mozna poszukac filmiki gdzie jest porownywana grafika z PS4 i PC - wyglada praktycznie identycznie. Chyba nawet raz sie pojawilo cos takiego na serwisie growym gamespot.com. Ja obecnie gram od premiery na PS4 i nie zamierzam wracac do PC - bo na moim starym PC wyglada gorzej i chodzi wolniej. Super mi sie gra na Dualshocku z wibracjami i glosniczkiem i touch padem, uzywam klawiatury po bluetooth i opcjonalnie myszki na USB.

druzil napisał(a):
A da sie na ps4 zainstalowac ts czy jakis inny soft do komunikacji?
Bez sensu jesli bede musial i tak miec odpalonego kompa w trakcie grania na konsoli


Najwiekszym minusem dla niektorych moze byc ograniczona komunikacja glosowa do osob WYLACZNIE grajacych na PS4. Jest na to specjalna opcja "party" gdzie zapraszasz do wspolnej komunikacji osoby z PS4.
W sytuacji end-game raidow gdzie cale party sie szybko komunikuje moze to byc problem.

Jesli masz okazje sprawdzic u kogos jak smiga FFXIV na PS4 - zrob to - nie bedziesz zawiedziony.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 13:42 
Cytuj  
Ogólnie to na PS4 działa. W 30 fps, ale działa.
Wszystko zależy od tego jaki masz sprzęt. Na PS4 ustawienia graficzne są pomiędzy very high (nazwane desktop), a maximum. Na PC wygląda to jeszcze ciut lepiej o ile masz porządną kartę graficzną i procesor. Na PC bez problemu można podłączyć pada od ps3, a także od ps4. Od xpudła 360 również.
Osobiście gram na PC. Zazwyczaj na dwa monitory (na jednym gra, na drugim forum/soft/act), a jak mam ochotę z łóżka to przełączam na projektor i biorę w łapę pada.
Jeżeli masz zamiar bawić się kiedyś w endgame to TS3 będzie koniecznością, nikt absolutnie nie korzysta z tego lol ps4 party.

Niektórzy z PS4 u nas używają do tego PC, inni androida lub iOS.
Jeżeli masz porządnego PC (minimum i5 i minimum coś na poziomie gtx760/r270x) to graj na PC, bo PS4 będzie słabsze. Dużo. Jeśli masz jakiś crapik na amd/i3/laptopowy to kup ps4.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:24 
Cytuj  
Mam i5 i 750ti. Do mmo w jakie pogrywam starczy. Podlaczenie do TV odpada, ze wzgledu ze pc bedzie w drugim pokoju.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:51 
Cytuj  
Oto porownanie graficznie FFXIV ARR wykonane przez serwis IGN na wszystkich platformach. Mysle ze pomoze Tobie podjac decyzje najlepiej dopasowana dla Ciebie:

https://www.youtube.com/watch?v=SDPbXAKxNdc

A tutaj artykul wyjasniajacy jak dziala FPS na PS4. Max 60 FPS, min 30 FPS, spadek ponizej 30 FPS w wyjatkowych sytuacjach jak np FATE ODIN:

http://www.dualshockers.com/2014/02/20/ ... at-issues/

Jednak jesli masz juz PC, to przeciez nie ma wiekszego sensu sprawiania sobie specjalnie PS4 dla jednej gry.
W moim przypadku mialem stary komputer i postanowilem ze nie bede wydawal 5000 zlotych na nowy dopasowany do wymogow Finala.
Zamiast tego wolalem wydac 1700 zlotych na PS4.
Tak czy siak - do zobaczenia in-game ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 15:15 
Cytuj  
czy ktos wie czy przy tworzeniu nowej postaci mozna wybrac rogue?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 15:18 
Cytuj  
Nie

Avatar użytkownika

Posty: 4
Dołączył(a): 11.12.2014
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 21:15 
Cytuj  
Witam wszystkich.
Mam pytanie, jak gra wygląda na tle konkurencyjnych, popularnych MMO jak choćby WoW czy Guild Wars 2?
Czy jeśli długo grałem w wowa, to mam czego szukać w FF? W żadne wcześniejsze części nie grałem, ale po tym co widzę, myślę, że taki klimat czysto fantasy może przypaść mi do gustu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 21:18 
Cytuj  
artRAVE napisał(a):
Witam wszystkich.
Mam pytanie, jak gra wygląda na tle konkurencyjnych, popularnych MMO jak choćby WoW czy Guild Wars 2?
Czy jeśli długo grałem w wowa, to mam czego szukać w FF?


Tak, FF XIV to klon WoWa z duzo lepsza grafika i wieksza iloscia roznych ficzersow. Jak lubisz instancje to bedziesz szczesliwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2014, 00:27 
Cytuj  
Musisz lubić klimat inaczej się porzygasz. Proste.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.