mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2011, 11:48 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Ino ze kurde nie bardzo jest w co grac :roll:,


Ja mam ciagle pare gier w ktore chcialbym grac ale mi czasu nie starcza i musze skakac miedzy nimi:

FE, LOTRO, nowy FFXI, RIFT, nawet mnie troche ciagnie znowu do WARa. Nawet w WoWa bym pogral, chcialbym kiedys zrobic max lvl (nigdy nie daje rady, bo zaczynam sie nudzic, jednak inne tytuly jakos mniej mnie nudza).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 12:52 
Cytuj  
Żyje jeszcze ta gra?
Po całym chaosie i feedbacku nie odebrałem paczki i zwróciłem koszt poczty ze sklepu w zeszłym roku.

Jak się sprawy mają z tą grą? Widziałem egzemplarz za 59zł na gameover. Promocja czy dno się stało?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:02 
Cytuj  
Właśnie zagrałem w FFXIV ... (8 godzin zmarnowanego życia)

Kupiłem za 5 euro (ehhh niech ktoś mi oda moje pieniądze ...)

Nie wierzyłem recenzjom, poza tym myślałem że po tylu miesiącach już naprawili największe wpadki ....

Ok zacznę od początku, pierwsza godzina jest WooooW kurde to jest super o co tym wszystkim ludziom chodzi???

Do największych plusów tej gry można zaliczyć niesamowitą grafikę, postacie wyglądają po prostu niesamowicie !!!

No ale OK kiedy już wspominałem o tej super grafice, teraz jest czas bym powiedział coś na temat minusów tej gry, lepiej znane jako WSZYSTKO INNE !!!!


Questy są super nudne, debilnie rozwiązali system akceptowania tych questów.

Wolność poruszania się przypomina ten z FF 13, jeden kurw... wielki korytarz !!!

Najbardziej mnie dobił system walki tragedia !!!

Kontrola gry ... O mój boże !!! syf

Serio ludzie trzymajcie się z daleka od tej gry, jeśli już spróbujcie w przyszłym roku.

FF 11 >>>>>>>>>>> + 100000000000>>>>>> FF14

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:06 
Cytuj  
Spróbuj zagrać na padzie. Zmienia to dość znacząco stan rzeczy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:58 
Cytuj  
Poczekam aż cena spadnie do 1-2 euro i stestuje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 17:43 
Cytuj  
@escaflone

HEHE.
Jak chcesz to odkupie od ciebie za tą samą cenę ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2011, 23:55 
Cytuj  
w por do pazdziernika, teraz to jest lux malina :P
jesli ktos naprawde chce przetestowac, a nie jest hardkorowcem, radze poczekac do zmian w battle systemie i nowego contentu (ok wakacji)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 21:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Spróbuj zagrać na padzie. Zmienia to dość znacząco stan rzeczy.


A proszę powiedz mi jak się gra na padzie, ponieważ posiadam takowy?
Widziałem klawiszologię gry i jeśli chodzi o klawiaturę to wykorzystuje ona bardzo dużo klawiszy więc nie wiem czy to wszystko da się upchnąć na nim, pozatym grałem w FF11 i tam nie było mowy o skutecznym giercowaniu w party, gdybym np mógł/miał możliwość grania padem.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 07:03 
Cytuj  
dariuszd1 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Spróbuj zagrać na padzie. Zmienia to dość znacząco stan rzeczy.


A proszę powiedz mi jak się gra na padzie, ponieważ posiadam takowy?
Widziałem klawiszologię gry i jeśli chodzi o klawiaturę to wykorzystuje ona bardzo dużo klawiszy więc nie wiem czy to wszystko da się upchnąć na nim, pozatym grałem w FF11 i tam nie było mowy o skutecznym giercowaniu w party, gdybym np mógł/miał możliwość grania padem.

Grałem w FFXI i FFXIV na padzie i jakoś nie miałem z tym żadnych problemów. (PS nie wyobrażam sobie grania w XI na klawiaturze:) odstraszała strasznie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 13:57 
Cytuj  
W 11 lepiej grało się na klawiaturze, w 14 i tak nie da się rozmawiać, bo czat jest beznadziejny, a więc lepiej gra się na padzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 15:00 
Cytuj  
Jest tu ktos kto mial w benchmarku wynik ponizej 1500 i gra ?(Ja mialem dokladnie 1144 ;])

Zakupilem gre i sie zastanawiam czy w ogole byl sens :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 15:11 
Cytuj  
Nie pamiętam ile dokładnie miałem, ale też poniżej minimum.

Dało się grać, no przynajmniej queścić, jak w dungeonach nie wiem, bo zrezygnowałem z gry.

Przygotowałem sobie mojego rzęcha, zdefragmentowałem twardego, zrobiłem OC grafy + pobawiłem się opcjami graficznymi w grze (jak dasz wszystko na low to korzyść wydanościowa mała ,a gra wygląda jak kupa wtedy, ja miałem low-med ustawienia żeby to jakoś wyglądało).


Podejrzewam, że rajdy mogą być niegrywalne, jak zwykłe isnty to nie wiem.


Posty: 2
Dołączył(a): 13.03.2012
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 20:03 
Cytuj  
Witam, wszystkich użytkowników na forum, jak zauważyliście jestem tutaj nowy, postanowiłem się zalogować, bo w przyszłości pewnie nabędę swój egzemplarz FFXIV na PS3, i będzie to moja pierwsza gra MMORPG. Na dzień dzisiejszy mam jedno pytanie czy jest możliwość zagrania w Bete na konsoli, jeśli tak to byłbym wdzięczny za pomoc ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 20:07 
Cytuj  
Obecnie nie ma. Raczej poza Japonią nie będzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 2
Dołączył(a): 13.03.2012
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 20:46 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedz, no nic, w takim razie będę musiał poczekać na Version 2.0 na PS3. Wo gulę oglądając Stuff dostępny na Youtube, gra mi podeszła dlatego byłbym skłony ja sprawdzić, a ze z Final Fantasy jestem od dzieciństwa, to wybór właśnie padł na ten projekt, inne gry z tej dziedziny jakoś do mnie nie przemawiają, wizualnie i klimatem.


Posty: 40
Dołączył(a): 6.03.2012
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 17:30 
Cytuj  
Witam dzis kupilem final fantasy xiv i mam pare pytan w zwiazku z tym.

Otoz przy uruchomieniu gry wyskoczyl mi taki blad: 50002 the proper options must be added to a Final Fantasy XIV service account before
Dodalem karte kredytowa oraz pobrano mi 6 zl z konta. po ponownym uruchomieniu blad nadal sie pojawial, nastepnie wybralem inna metode platnosci czyli crysta, gra sie uruchomila.

Posiadam taki sprzet:
Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX
Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 152,01
Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155
Karta graficzna Vartex Radeon HD6870 2048MB

Na max detalach nie da sie nawet postaci sworzyc tak nie miłosiernie sie tnie, zaraz sprawdze na mniejszychm, czyzby az tak zla byla optymalizacja?


Mam jeszcze dwa kody - jeden na przedmiot: Garlond Goggles oraz kod na " become an exclusive square enix member " - nie wiem o co chodzi z tym drugim oraz nie mam pojecia w goole w jaki sposob i gdzie te kody moge aktywowac.

To narazie tyle, pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 17:53 
Cytuj  
Optymalizacja jest tragiczna, zapomnij o graniu na max detalach. Pokombinuj z ustawieniami az znajdziesz cos dla siebie. Przede wszystkim polecam wylaczyc Depth of Field i Ambient Occlusion.
Ten drugi kod to tylko do zarejestrowania sie w jakims tam systemie S-E, nic chyba z tego sie nie dostaje (poza japonia przynajmniej). Jezeli chodzi o goggle, to:

1. Log into the Square Enix Account Management System ( https://secure.square-enix.com/account/)
2. Select the "Select Service" option under "Service and Options"
3. Select "FINAL FANTASY XIV," and then "Add a service account"
4. Enter the corresponding item code, and then select "Next"


Posty: 40
Dołączył(a): 6.03.2012
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 18:54 
Cytuj  
Dziekuje za odpowiedz, goggle juz dodane.

Mozna cos zrobic z nie wyrzucaniem z gry po wcisnieciu alt - tab?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 18:55 
Cytuj  
ragnak napisał(a):
Dziekuje za odpowiedz, goggle juz dodane.

Mozna cos zrobic z nie wyrzucaniem z gry po wcisnieciu alt - tab?

Afaik nie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 18:58 
Cytuj  
ragnak napisał(a):
Dziekuje za odpowiedz, goggle juz dodane.

Mozna cos zrobic z nie wyrzucaniem z gry po wcisnieciu alt - tab?

Grać w oknie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.