mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 21.12.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 11:51 
Cytuj  
Jeszcze jedno pytanko: czy w Linsa Lominsa jest Conjurer guild? A jak nie to gdzie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 11:53 
Cytuj  
Conjurer Guild jest tylko w Gridanii.


Posty: 6
Dołączył(a): 21.12.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 07:59 
Cytuj  
Kurde a jak się dostać do Gridani? Da się pieszo? w którą to strone?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 08:06 
Cytuj  
Da sie. Jezeli jestes w LL to musisz isc do portu i przeplynac sie statkiem. Po wyjsciu biegniesz caly czas na wschod, az trafisz to Ul'dah. Z Ul'dah do Gridanii biegnie sie na polnocny-wschod.


Posty: 6
Dołączył(a): 21.12.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 09:45 
Cytuj  
Pisząc port masz na myśli ferry docks? Czy Aleport koło camp skull valley? byłem i tu i tu i żadnego statku nie było. Może odpływa o jakiejś godzinie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 09:49 
Cytuj  
Port w samym LL, nie Aleport.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 12:22 
Cytuj  
Do kiedy jest bezpłatny ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 12:29 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Do kiedy jest bezpłatny ?


Narazie do odwolania.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:57 
Cytuj  
nadal nie maja odwagi zazadac kasy w obawie ze ta resztka ktora im zostala cancelnie konta?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 21:31 
Cytuj  
Po prostu nie przeceniają swojego produktu. Cóż w tym dziwnego?
Wypieprzyli cały sztab pracowników i zaczęli projektować grę od nowa. To nie SOE, żeby kasować abonament za betę. Widzą problem i wolą grę dopracować zanim zaczną kasować pieniądze. Godne pochwały, a nie wyśmiewania. Szczególnie przez kogoś kto nie wymaga zbyt wiele od gry mmo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:23 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, ze na chwile obecna gdyby nie mocne wiezi spoleczne, to wiekszosc ludzi (ktorzy jeszcze graja, bo wiekszosc juz i tak zrezygnowala - widze po 2 anglojezycznych LSach w ktorych gralem) by quitnela. Gra na tym etapie nie oferuje nic poza craftingiem, leve, kilkoma NMami i 5cioma banalnymi questami na krzyz, prawie caly content jaki oferuje jest tak bolesnie powtarzalny i nie ma zadnego wyzwania, ze chwilami wstyd mi, ze ta gre kupilem :). Oczywiscie - mowie to z subiektywnego punktu widzenia, wierze, ze sa osoby ktorym nadal moze sie ona podobac.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 08:46 
Cytuj  
5 Lat developingu poszlo na przygotowanie grafiki. Hehehehe. NAstępne 5 lat pojdzie na zrobienie grywalnej gry ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 10:38 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Co nie zmienia faktu, ze na chwile obecna gdyby nie mocne wiezi spoleczne, to wiekszosc ludzi (ktorzy jeszcze graja, bo wiekszosc juz i tak zrezygnowala - widze po 2 anglojezycznych LSach w ktorych gralem) by quitnela. Gra na tym etapie nie oferuje nic poza craftingiem, leve, kilkoma NMami i 5cioma banalnymi questami na krzyz, prawie caly content jaki oferuje jest tak bolesnie powtarzalny i nie ma zadnego wyzwania, ze chwilami wstyd mi, ze ta gre kupilem :). Oczywiscie - mowie to z subiektywnego punktu widzenia, wierze, ze sa osoby ktorym nadal moze sie ona podobac.

juz.


Najgorsze jest to, ze cala para idzie w poprawianie tego co jest i tak do dupy. Co z tego ze leve beda fajniejsze jak zbiera mi sie na wymioty na sama mysl, ze mialbym znowu je robic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 11:30 
Cytuj  
Robiąc leve co x godzin, czekając na reset, w miedzy czasie craftujac czułem się bardziej jakbym do pracy szedł niż czerpał fun z gry. Stanowczo wolałbym party ala XI style z chainami, campem etc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 14:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Najgorsze jest to, ze cala para idzie w poprawianie tego co jest i tak do dupy.
No dokładnie. Ja rozumiem, że znajomi, rozumiem, że to Final Fantasy, że nie pobierają abonamentu, ale na miłość boską przecież ta gra to totalny crap już na etapie samych założeń. Inaczej sprawa by wyglądała gdyby się zmagali z mechaniką, bugami, niedoróbkami czy lagiem, to faktycznie by było na co czekać, ale jak się ogląda tak żałosny endgame content:

http://www.youtube.com/watch?v=dKtzP7dcAek

to nawet nie na miejscu jest śmiać się z tego, bo to już po prostu tragedia jest. Fakt, że już nawet Krzyk się poddał mówi sam za siebie... :har: Pierdylard razy więcej do zaoferowania ma już w samej NOOB ZONIE! taki - dopiero co wychodzący z bety - Rift, który jakąś szczególną rewelacją nie jest. Na co SE liczyło wydając ten tytuł jest chyba największą tajemnicą nowożytności... zaraz przed faktem iż ktoś uważa czas spędzany w tej grze za świetną zabawę...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 15:14 
Cytuj  
Fajny post Kas :lol:
Ino ze kurde nie bardzo jest w co grac :roll:, co widać choćby po twojej stopce :)
Gdyby nie to ze mimo wszystko sporo osob pojawia sie regularnie w grze, też by mi sie nie chcialo logować....

Rift jest spoko ale jakos nie do konca mi podchodzi, sam nie wiem dlaczego, ale wiem ze na dluzej niz 2 miesiace by mnie raczej nie zatrzymał :har:

Od postu Duszka, chyba trzeba by posty wydzielić do innego wątku :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 16:50 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Fajny post Kas :lol:
Ino ze kurde nie bardzo jest w co grac :roll:, co widać choćby po twojej stopce :)
Nie aktualizowałem stopki bo bardzo rzadko na forum zaglądam ;) Gram w miarę regularnie w Lotro, ale chcę też dać szansę Riftowi - poniekąd właśnie ze powodu masy znajomych, ale też ze względu na wykonanie i dopracowanie samej gry jakiego jeszcze chyba nie spotkałem w momencie premiery. Zawsze to daje jakąś szansę, że tytuł się będzie konsekwentnie rozwijał, jako iż devsi nie muszą tracić czasu na naprawiane tego co zjebali... Rift jest bardzo odtwórczy, ale klimacik z tymi randomowymi inwazjami i eventami połączony z dużymi możliwościami customizacji buildów też jest niczego sobie ;) Myślę, że jakiś czas frajda będzie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 18:04 
Cytuj  
Znalazlem ff14 do kupienia za 30 zeta w foli, ale po waszych komentarzach wnioskuje ,ze to o 25 zet a za dużo. A odnosnie w co grać: Lotro. Gram od 4 lat z przerwami, według mnie jedyna gra, która ma to coś z obecnych na rynku. A rift pomimo hype na początku to jednak mi nie podszedł.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 20:27 
Cytuj  
gralam w bete rifta, calkiem ciekawa gra, ma pare niezlych patentow i moze z czasem okazać sie konkurencja dla WoWa z ktorego calymi garsciami czerpie rozwiazania, nie wiem jak w tej chwili wyglada grywalnosc w Lotro ale tutaj tez czesc graczy moze zainteresowac sie Riftem, zwykle nowości na rynku MMO przyciagaja rzesze graczy znudzonych powtarzalnym contentem w grach w ktore graja w tym czasie a tylko od Triona zalezy jak wykorzystaja potencjal ktory ma w sobie Rift


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2011, 11:39 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
moze z czasem okazać sie konkurencja dla WoWa z ktorego calymi garsciami czerpie rozwiazania
Imo to jest największa wada Rifta i gdyby nie dynamiczny content, kilka ciekawych rozwiązań oraz ogólne dopracowanie w chwili startu to wszyscy by na niego lali ciepłym moczem. Kto lubi rozwiązania z WoWa ten gra w produkt Blizzarda, kto go zlewa to nie będzie też grał jego kalkę....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.