mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 29.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 22:11 
Cytuj  
ok dzięki za pomoc już mam te gogle jak coś to gram na serwerze LindBlum nick Glober Globerepl :D pozdrawiam gorąco


Posty: 8
Dołączył(a): 29.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 10:03 
Cytuj  
mam następne pytanie jak nauczyć się jakiejś profesji wybrałem sobie leatherworking wziołem zadania związane z tą profesją ale nie umiem nic zrobić nawet nie wiem gdzie się włancza okno profesji może ktoś pomoże??

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 12:11 
Cytuj  
Można zacząć od nauki "co to interpunkcja i jak ją stosować"...

Kupujesz narzędzie (przy leatherworkingu - headknife) w gildii (jeśli takowa jest w mieście) lub u npc (poszukaj sobie w googlach lub na odpowiednich stronach) i ekwipujesz tam, gdzie masz main weapon. W menu pojawia ci się możliwość tworzenia syntez. Potem wszystko idzie gładko.

http://ffxiv.zam.com/

-> database -> recipes


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 10.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 18:55 
Cytuj  
witam.... jestem tu nowy i mam pytanie dot. ff14.

gralem w wow'a 3 lata i nadchodzacy dodatek mnie odpycha tak samo jak obecy.... po prostu nie ma tam co robic.
niestety nie gralem w ff11.
wracajac do pytania... w wowie sa instance i raidy... i zastanawiam sie czy jest cos podobnego w ff14 ? a moze bedzie w ktoryms z patchow? jesli tak to gdzie moge znalesc jakies info o nadchodzacych patch'ach i co zawieraja.

i na jakim serverze moge znalesc jakas polska gildie? i do kogo w razie czego moge sie odezwac?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2010, 22:03 
Cytuj  
póki co content jest bardzo ubogi a niewiele wiadomo o jakichś większych grupowych zabawach które mają wprowadzić w przyszłości. Nie wiadomo tez jak wyglada zabawa na obecnym lv cap (too soon)

Gramy na serwerze Linblum w LSie Crazy Chocobos


Posty: 4
Dołączył(a): 10.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 07:09 
Cytuj  
znalazlem takie cos ... moze to jest zabawa dla wielu osob (party, raidy) moze ktos cos wie wiecej gdzie one sa polozone? co tam jest i gdzie sa wejscia?
[url]
http://ffxiv.zam.com/en/zonelist.html?type=Dungeon[/url]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 07:13 
Cytuj  
dapo napisał(a):
znalazlem takie cos ... moze to jest zabawa dla wielu osob (party, raidy) moze ktos cos wie wiecej gdzie one sa polozone? co tam jest i gdzie sa wejscia?
[url]
http://ffxiv.zam.com/en/zonelist.html?type=Dungeon[/url]


rozczaruje cie - dungeony w finalu to po prostu podziemne lokacje a nie raidy/instancje

tak przy okazji, ja gralam w FF11 przez 4 lata i wierz mi, w WoW jest do roboty 100 x wiecej niz bylo w finalu, wiec jak ty liczysz na to ze w FF14 w porownaniu z WoWem nie bedziesz sie nudzil to zycze powodzenia :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 11 paź 2010, 07:19 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 4
Dołączył(a): 10.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 07:16 
Cytuj  
ok... ale pewnie w takich miejscach solo nie pochodzisz albo sie myle?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 07:19 
Cytuj  
zalezy co masz na mysli mowiac "solo" bo jak zwiedzanie/zabijanie mobow to jak wspominalam, to zwykla lokacja do ktorej wejdziesz bez problemu, problemem bedzie jedynie level zamieszkujacych te lokacje mobow, wiadomo ze nie zsolujesz czegos co jest dla ciebie IT, wiec wtedy oczywiscie przyda sie party do grindowania expa, to wszystko


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 4
Dołączył(a): 10.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 07:57 
Cytuj  
ale gdzies musza byc jakies mobki tak jak widzialem w ff11 dla wielu osob (tylko i wylacznie party) ktorego sam nie zabijesz

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 08:28 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
tak przy okazji, ja gralam w FF11 przez 4 lata i wierz mi, w WoW jest do roboty 100 x wiecej niz bylo w finalu,


Ja wiem, ze napisac mozna wszystko, ale to akurat totalna bzdura.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 14:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Duszek napisał(a):
tak przy okazji, ja gralam w FF11 przez 4 lata i wierz mi, w WoW jest do roboty 100 x wiecej niz bylo w finalu,


Ja wiem, ze napisac mozna wszystko, ale to akurat totalna bzdura.


Popieram. W WOWa grałem ponad 6 miesięcy (6000 Gearscore), więc jak na tamte czasy to byłem w top 10% playerów pod względem equipu.
Zrobiłem praktycznie cały endgame. Po flameach FFFXI vs WOW muszę powiedzieć, że kompleksowość niektórych rajdów czy bossów mile mnie zaskoczyła i nie mam zamiaru wywoływać kolejnego flamea. Po prostu to są różne gry realizujące różne potrzeby.

Jeżeli chodzi o endgame kontent to w FF11 jest go wiele więcej niż w WOWie.


Natomiast jeżeli chodzi o endgame w FF14 to aktualnie nie istnieje - nie wiadomo kiedy będzie i czy będzie fajny. Gracze z FF11 liczą, że będzie w stylu SE bo im się to podobało - większość wierzy, że ostatecznie bedzie super. Ale... we will see...

Dla tych co wierzą, że SE potrafi zrobić dobrą grę, problem endgame content na razie nie istnieje bo w FF14 znacznie dłużej dochodzi się do max levelu. Oczywiście nie wiadomo ile to zajmie czasu, bo wszystko jest w fazie rozwojowej. Natomiast z pewnością będzie to przedział WOWem a FF11. Przy moim tempie grania pierwszą postać w WOW robiłem miesiąc a w FF14 rok.

Dla tych co nie wierzą, że SE potrafi zrobić dobry endgame content, albo nie chcą się angażować w grę zanim nie poznają co oferuje, radzę poczekać, bo na dzień dzisiejszy nie wiadomo w jakim kierunku gra się rozwinie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 14:50 
Cytuj  
A komu teraz endgame potrzebny? Ma ktoś już scapowane levele i skille? Z tego co po sigach widzę to średnią jest rank 20 czyli do końca jeszcze sporo zostało :]


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 14:54 
Cytuj  
To nie rank, tylko physical level - przy trenowaniu wielu klas idzie dużo szybciej, niż poszczególne ranki.
Średnia poziomów main jobów to chyba <15.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 15:28 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
A komu teraz endgame potrzebny? Ma ktoś już scapowane levele i skille? Z tego co po sigach widzę to średnią jest rank 20 czyli do końca jeszcze sporo zostało :]


No jedynie tym osobom, które nie chcą się angażować w grę nie wiedzac co będzie oferować w przyszłości.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 15:34 
Cytuj  
*cough* zrobiła się dyskusja jak w innych tematach, a miał być HELP *cough*

Wtrąca swoje 3 grosze: a ja nie mam na co kasy wydawać. Gra ma braki, ale i tak funu dostarcza. Lepiej, żeby nie dopracowali, bo szczycę się tym, że nie mam nałogów >.<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 15:36 
Cytuj  
zet napisał(a):
Targaryen napisał(a):
A komu teraz endgame potrzebny? Ma ktoś już scapowane levele i skille? Z tego co po sigach widzę to średnią jest rank 20 czyli do końca jeszcze sporo zostało :]


No jedynie tym osobom, które nie chcą się angażować w grę nie wiedzac co będzie oferować w przyszłości.


No dokladnie. Zreszta olac endgame, fajnie byloby wiedziec, ze po wbiciu okreslonego ranka czeka nas jakas fajna walka czy dostep do czegos w stylu BCNMow. Po miesiacu grania w XI juz mielismy za soba pare fajnych przezyc (walka ze smokiem itp), w XIV totalnie nie ma takich rzeczy.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 15:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
zet napisał(a):
Targaryen napisał(a):
A komu teraz endgame potrzebny? Ma ktoś już scapowane levele i skille? Z tego co po sigach widzę to średnią jest rank 20 czyli do końca jeszcze sporo zostało :]


No jedynie tym osobom, które nie chcą się angażować w grę nie wiedzac co będzie oferować w przyszłości.


No dokladnie. Zreszta olac endgame, fajnie byloby wiedziec, ze po wbiciu okreslonego ranka czeka nas jakas fajna walka czy dostep do czegos w stylu BCNMow. Po miesiacu grania w XI juz mielismy za soba pare fajnych przezyc (walka ze smokiem itp), w XIV totalnie nie ma takich rzeczy.

W tej chwili to nie wiadomo co jest, a czego nie ma:)
Jak więcej ludzi przekroczy 30-40lv to będzie wiadomo czy jest "pusto" czy, są jakieś fajne bajery:)
Questy z fabuły np. zapowiadają się naprawdę ciekawe, 3ci quest już wciąga:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 15:42 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
mrynar napisał(a):
zet napisał(a):
Targaryen napisał(a):
A komu teraz endgame potrzebny? Ma ktoś już scapowane levele i skille? Z tego co po sigach widzę to średnią jest rank 20 czyli do końca jeszcze sporo zostało :]


No jedynie tym osobom, które nie chcą się angażować w grę nie wiedzac co będzie oferować w przyszłości.


No dokladnie. Zreszta olac endgame, fajnie byloby wiedziec, ze po wbiciu okreslonego ranka czeka nas jakas fajna walka czy dostep do czegos w stylu BCNMow. Po miesiacu grania w XI juz mielismy za soba pare fajnych przezyc (walka ze smokiem itp), w XIV totalnie nie ma takich rzeczy.

W tej chwili to nie wiadomo co jest, a czego nie ma:)
Jak więcej ludzi przekroczy 30-40lv to będzie wiadomo czy jest "pusto" czy, są jakieś fajne bajery:)
Questy z fabuły np. zapowiadają się naprawdę ciekawe, 3ci quest już wciąga:)


Zapewne cos jest, ale niedlugo mija pierwszy miesiac grania i chyba nikt nic fajnego nie przezyl w grze (chyba ze mnie cos ominelo). Wiekszosc oleje grania nie znajdujac w grze celow.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2010, 15:43 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
A komu teraz endgame potrzebny? Ma ktoś już scapowane levele i skille? Z tego co po sigach widzę to średnią jest rank 20 czyli do końca jeszcze sporo zostało :]


Są friki które mają już physical level 40 lub 45:
http://www.ffxivpro.com/player/Figaro/Lux-Aeterna
http://www.ffxivpro.com/player/Palamecia/Air-Bomb

Albo postaci 30+:
http://www.ffxivpro.com/player/Gysahl/Ikuni-Makoto
http://www.ffxivpro.com/player/Gysahl/Cheshire-Cat
http://www.ffxivpro.com/player/Saronia/Kaiyoko-Star


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.