mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:34 
Cytuj  
W zasadzie chyba z przegladajacych tutaj forum nikt nie gra juz, ale moze kogos zainteresuje ;) W przyszly czwartek Final Save Main w czasie ktorego zapisane zostana dane do przeniesienia do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn :) Jednoczeście 11 listopada wersja FFXIV 1.0 zostanie oficjalnie uśmiercona :p (tzn. moga jeszcze później uruchomić servery żeby ludzie, którym sie naprawdę nudzi sobie pobiegali, ale to nie zostanie już przeniesione do 2.0).

Cytuj:
At the following time, we will be performing maintenance on FINAL FANTASY XIV to conduct a final save on the character data.

Please note that any in-game progress that occurs after this maintenance will not be transitioned to FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn. Also, character data such as completed achievements and quest history will not be updated after this maintenance. However, players will still have access to the blog and linkshell pages.

Please visit the URL below for details on the transition.
http://sqex.to/unS

We apologise for any inconvenience this may cause and thank you for your understanding.

[Date & Time]
From Oct. 31, 2012 21:00 to Nov. 1, 2012 05:00 (GMT)
* The completion time may be subject to change.

[Affected Service]
Certain services will be unavailable during the following times.

- From Oct. 31, 2012 21:00 to Nov. 1, 2012 01:00 (GMT) FINAL FANTASY XIV will be unavailable.

- From Oct. 31, 2012 21:00 to Nov. 1, 2012 05:00 (GMT) The FINAL FANTASY XIV Lodestone will be unavailable.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 18:50 
Cytuj  
Nie chcę mi się przekopywać wszystkich tematów, a mam jedno pytanie które chyba nie tylko dla mnie jest istotne.

Otóż kupiłem kiedyś FFXIV, nie kupiłem suba pograłem tylko na okresie wliczonym w pudło chwilkę. W każdym razie czy mam szansę na jakiś dostęp do bety lub czegoś w stylu beta weekendów? Jeżeli tak to gdzie się zapisać?
Podobnie po release będzie dla ludzi ze starą podstawką jakiś trial?
No i jak się ma starą to nowej kupować nie trzeba?


PS. Zaszły zmiany w samym świecie gry FFXIV? Na przykład przebudowali trochę choć zony, żeby nie były kopiuj wklej miejscami?

Może jest jakieś FAQ z spójnym wyszczególnieniem zmian?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 19:20 
Cytuj  
Zrobienie FAQ zeby wypisac wszystko to niezla robota by byla :)

Ale po kolei:

- majac obecna wersje nie trzeba kupowac nowej

- bety beda ale afaik priorytet beda dawali ludziom, ktorzy byli w grze teraz pod koniec, reszta bedzie musiala sie bawic normalnie w zapisy i losowania

- na chwile obecna zapisow na bete jeszcze nia ma, sa na alphe ale to bedzie tylko kilka krotkich stress testow mocno ograniczonych wiec nie bede grzebal nawet po link bo pewnie wiekszosci takie cos nie interesuje

- tak, bedzie darmowy trial dla graczy, na pewno dla tych co maja stara wersje, mozliwe nawet, ze dla wszystkich

- samego swiata gry w obecnej wersji nie zmieniali, natomiast w ARR tak - zony zostaly kompletnie przebudowane, zeby usunac monotonnie i wprowadzic roznorodnosc lokacji

Generalnie pod linkiem ponizej, na samym dole strony znajduja sie .pdfy wydaje gdy pierwszy raz zapowiedzieli wersje 2.0 opisujace ogolnikowo czesc zmiana jaka bedzie wprowadzona + concept arty itp.
http://lodestone.finalfantasyxiv.com/pl ... index.html

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:24 
Cytuj  
Dzięki za info, to już sporo wiem teraz. O faq pytałem bo czasem są mocno uczynni i skrupulatni co takie coś tworzą. Nie prosiłem przecież żebyś ty to robił ;d

Jedno pytanie. Co to ARR? Mimo posiadania starego FFXIV to tak naprawdę jestem totalnym laikiem jeżeli o tą grę chodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:56 
Cytuj  
A Realm Reborn - czyli 2.0.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 17:56 
Cytuj  
Pierwszy leak - nowy launcher ;)

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 14:39 
Cytuj  
Koniec swiata zbliza sie wielkimi krokami ;)

http://images.bluegartr.com/bucket/gall ... a63e82.jpg
http://images.bluegartr.com/bucket/gall ... ee3e0d.jpg
http://i47.tinypic.com/4sldw5.jpg

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2012, 08:54 
Cytuj  
Fajny event, kurcze jak zaluje, ze zapomnialem doladowac karty i nie odswizylo mi suba :/
Coz ... czekam na jakis invite do alfa :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:23 
Cytuj  
A jak grałem tylko w FFXIV za czasów jak była darmowa to mi coś przeniesie do 2.0 czy nic?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:30 
Cytuj  
zet napisał(a):
A jak grałem tylko w FFXIV za czasów jak była darmowa to mi coś przeniesie do 2.0 czy nic?


Przeniesie, przeniesie.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:43 
Cytuj  
Udało mi sie zalogować nawet... ale na CC pusto... nikogo nie ma


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 21:11 
Cytuj  
A tam pusto loguje sie co 30minut z mysla ze luk w koncu dostane a tutaj lipa flame trackery dostalem przzed chwila :(

BTW jutro o 8:00 bede ingame i czekac bede na koniec swiata o 9:00 :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.