mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 17:06 
Cytuj  
130 to chyba w zonie jednej?

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 17:40 
Cytuj  
hmm no to dosc spory zone, bo to ten na poludnie juz nie pamietam nazwy. Tak czy siak widac ludzi, ze cos biegaja ale tlumow nie ma. Roznica czasu robi jednak sporo, bo duzo mniej z EU jest graczy niz z US i JP

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 18:27 
Cytuj  
nie wiem dlaczego nie ma edit ale jako zone masz na mysli np. Dark Shroud lokacje ? Jako jeden zone czy moze ona sama jest zonowana ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 18:28 
Cytuj  
Zona czyli np. Old Gridania, New Gridania, South Shroud itp itd.

Dark Shroud nie ma ;) Jest Black Shroud :p I to jest caly region, skladajacy sie z kilku zon. Z tego co widze to rzeczywiscie jest cap 200 przy searchu, a nie widze czy da sie sprecyzowac wiec zawsze mi tylko 200 osob pokazuje i tyle.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 18:56 
Cytuj  
No wlasnie nie wiem ktory to zone byl ale ten co juz robisz levequesty. Cap jest ale widzisz o pewnej godzinie mi znajdowalo 80 players a o innej wlasnie 130. Zalezne jest to jednak od stref czasowych...

No coz moja ignorancja nie jest az tak wielka, ze myle region z zonem ;(

W ogole na jakim servie gracie ? bo jak dawalem search nie widzialem znajomych nickow wiec pewnie na innym.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:02 
Cytuj  
Wczoraj wieczorem mialem pierwszy raz okazje grac w party. Pierwsze spostrzezenie to na pewno jest to, ze jest szybciej. Ta gra wprost chce abys gral w party i killowal szybciej. Druga sprawa co zauwazylem, ze wraz ze wzrostem ilosci postaci w party to moby maja wieksze agro w takim sensie, ze sie pulluje wiecej niz 1 badz 2. Wtedy trzeba uwazac troche wiecej.

Robilismy wczoraj ten dungeon od 15 lvlu w 4 osoby. No od razu widac, ze walka nabrala dynamizmu. Niestety musialem strasznie zjechac z detalami i rozdzialka zeby bylo komfortowo. Ogolgnie lokacja wylgada ciekawie i nasz tank nawet dwa razy padl.

Napisali na forum, ze trwaja prace nad combatem ale nie napisali co dokladnie. Nie wiadomo czego mozna sie spodziewac.

edit: literowka i brak sensu w zdaniu ktore mi zacytowal Gokulo


Ostatnio edytowano 6 gru 2012, 08:21 przez Deli, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:16 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Druga sprawa co zauwazylem, ze wraz ze wzrostem postaci w party to moby maja wieksze agro w takim sensie, ze sie pulluje wiecej niz 1 badz 2. Wtedy trzeba uwaza troche wiecej.


Yep, juz w 1.0 tak bylo. Im wieksze party tym wiecej linkow sie robi przy pullowaniu i wiekszy exp bonus jest wtedy za moby kolejne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:34 
Cytuj  
Ja robilem Tam Tara Lancerem Arch i dwoma Con. Banalny dungeon, mozna go facerollowac. Ale tak wlasnie wlasnie powinno byc przy pierszym dungeonie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:39 
Cytuj  
No ja wlasnie tak samo robilem a kiedy robiles ? ;) Zeby nie bylo, ze nagle razem gralismy heh

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 08:50 
Cytuj  
Dzien po tym jak dostałem inva, z tydzien temu będzie :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 09:04 
Cytuj  
Ah to nie, bo mialem wczoraj identyczne party jak Ty opisales. Malo testerow wiec sie moglo zdarzyc. Ale dziwi fakt, ze nikt sie prawie nie udziela wrazeniami i obawami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 09:10 
Cytuj  
Moja obawa sa ludzie którzy dostali sie do tej alphy. Jak widze ze chca oni do tej gry władować wszystko co spowodowało ze FFXI i FFXIV prawie nikt nie chciał grać to mnie ciarki przechodza ;p.
Combat za szybki!. Mam dwie lewe ręce i nie potrafie myszką sterowac! Ja chcem z powrotem moje menusy, gdzie wybranie skila zajmowało mi 10s! Skakanie nie fajne! Questy, która ułatwiają levelowanie są be! Walka z mobami jest za łatwa! (ofc nikt juz nie patrzy na to, ze walczy z mobami 5 leveli nizej).

Serio, jak czytam forum alphy, to jesli SE ugnie sie pod tym "feedbackiem" to ARR skonczy sie jeszcze większa klapą niż FFXIV a samemu SE zagrozi upadłość. Po tym jak Yoshi obiecywał, że nie popełnią dwa razy tego samego błedu (a słuchajac tych whinerow by popełnili), to zaufanie do SE znalazło by sie poniżej zera.


Mam nadzieje, że Yoshida jest bardziej inteligendtny niż przeciętna wsród obecnych game designerow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 09:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mam nadzieje, że Yoshida jest bardziej inteligendtny niż przeciętna wsród obecnych game designerow.


Jak narazie wyglada na to, ze tak. Fajny byl jego post w odpowiedzi na marudzenie o zmieniony crafting system, gdzie powiedzial, ze (nie doslownie) gdzies ma, ze ludzie marudza, ze jest inaczej niz w 1.0 :p I ze pewne zmiany sa konieczne i tyle.
Zreszta czytajac wiele wywiadow z nim to gosc ma o wiele zdrowsze podejscie i naprawde wydaje sie, ze wie co musi zrobic.

@Deli Chyba zapominasz, ze Alpha ma NDA ;) Na otwartym forum nie powinno sie za bardzo o takich rzeczach rozmawiac. Nawet jesli to male polskie forum to nigdy nie wiadomo kto i gdzie zaglada, albo kto bedzie mial ochote doniesc :p

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 09:25 
Cytuj  
Gokulo ale ja nie pisze nic czego nie mozna przeczytac na necie juz. Nie wrzucam screenow, vodow itd.

Tak sobie gawedzimy ;)

Inside no ja mam tez taka nadzieje ale jakby cos trzeba mu spamowac skrzynke aby olal hejterow ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 09:38 
Cytuj  
No ja rozumiem, mowie tylko dlaczego ludzie nie rozmawiaja tak duzo o konretach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 08:38 
Cytuj  
inside - w 100% sie zgadzam, ludzie chyba na leb dostali. Alfa jest naprawde super zrobiona, wszystko plynnie dziala, nie ma crashy clienta. W ogole to UI i cala gra jest bardziej ku PC niz konsoli, mechanika gry tez fajna, dynamiczna nie to co w 1.xx a ludzie chca te gowno z 1.xx /lol - toc to paranoja. Jest lepiej a chca miec gorzej O_O.
Mam nadzieje rowniez, ze nie ugna sie pod naporem whinow i nie beda zmieniac, chcialbym aby dalej realizowali swoja wizje, bo jest dobrze i idzie w dobrym kierunku.

btw. Jak dobrze kojarze to w FFXIV jak wyjdzie w marcu dodadza tylko jedna klase Arcanist (job: Summoner) right ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 09:38 
Cytuj  
1. W marcu juz raczej nie wyjdzie ;) Obecnie zapowiada sie na lato
2. Tak, na premiere bedzie Arcanist. Z summonerem powiedzieli, ze moga sie nie wyrobic i zostanie dodany przy pierwszej wiekszej aktualizacji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 14:50 
Cytuj  
Dopowiem tylko jeszcze jedno, co do technicznej strony nie mam na razie nic do zarzucenia, ale co do merytorycznej czesci to wkurwia mnie strasznie, ze przenosza te same bledy z 1.xx do 2.0, a juz GLami nie moge sie powstrzymac :/ w 1.xx nawet bylo to lepiej zrobione - chodzi o KO :/ A w ogole jak ... ok NDA ide feedbacka pisac bo sie nakrecilem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 15:16 
Cytuj  
Jezeli chodzi o KO w trakcie GL'a to juz napisali, ze to bedzie zmienione ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 15:35 
Cytuj  
Wlasnie doczytalem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.