mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 11:29 
Cytuj  
Witam,

1. Kiedyś przeczytałem, że za 600 Crysta można opłacić miesięczny abonament, czy to prawda? jak to wygląda?
2. Kupno Crysta, 1$/1€/1£ = 100 Crysta, aby móc zapłacić w dolarach trzeba podać trefną lokalizacje zamieszkania?
3. Jaki jest najkorzystniejszy sposób opłacenia abonamentu?
4. Czy jedna postać może specjalizować się w kilku klasach? np. Paladyn, Dragoon, Warrior?
5. Czy powinienem jeszcze coś wiedzieć przed rozpoczęciem gry?
6. Czy istnieje dobre FAQ do tej gry? angielski/polski (link)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 11:34 
Cytuj  
1. Nie. Abonament najmniejszy dla Legacy Members będzie wynosił 999 Crysta bodajze. Dla zwyklych graczy bedzie to cos okolo 1200 Crysta z tego co pamietam.

2. Trzeba by mieć konto na US i gre w wersji US zapewne.

3. Co kto woli. Czy krysta, czy bezposrednio karta... roznicy nie ma praktycznie. Osobiscie bym tylko unikal Click&Buy bo podobno rozne cyrki z nimi sa.

4. Tak

5. Eee, zawsze mozna sie dowiedziec czegos wiecej o grze, ktora sie dopiero zaczyna :p

6. Dla wersji 1.0 cos tam moze jest, ale jakies 80% tego bedzie nieaktualne w tej chwili. Dla wersji 2.0 jeszcze nic nie ma.

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 12:05 
Cytuj  
kurcze, nie uśmiecha mi się płacić 50zł miesięcznie za grę.
cholera a tak chciałem pograć ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 12:09 
Cytuj  
Tutaj masz dokladnie stawki:
http://lodestone.finalfantasyxiv.com/pl ... tml#legacy

Najnizszy podstawowy abonament to 10.99€.

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 12:18 
Cytuj  
a czy do tej gry nie ma przypadkiem tego samego klienta dla wszystkich do wszystkich serwerów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 12:20 
Cytuj  
MadSolitary napisał(a):
a czy do tej gry nie ma przypadkiem tego samego klienta dla wszystkich do wszystkich serwerów?


Jest, ale placisz w roznej walucie w zaleznosci gdzie mieszkasz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 12:21 
Cytuj  
+ o ile klient jest ten sam to cd-keye juz sa regionalne afaik,

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 12:54 
Cytuj  
nie mam już możliwości otrzymania statusu Legacy?
na allegro za 40zł są pudełka z grą (ze starą wersją ofc), czy jest jakaś szansa aby klucz z pudełka mógł zostać wprowadzony po ARR i działać?

Państwo zapewne posiadają status Legacy i płacą w 9.99€, na polskie 40zł?
czy było warto w przypadku wersji 1.0? czy będzie warto w wersji 2.0? :}

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:02 
Cytuj  
Legacy juz nie mozna otrzymac. Wymagalo oplacenia min. 3 miesiecy gry w czasie gdy 1.0 bylo jeszcze online.

Tak, z tego co S-E powiedzialo to klucz ze starej wersji bedzie mozna wykorzystac jak wyjdzie ARR.

Czy bylo warto? Dla mnie osobiscie tak. Oplacenie tych 3 miesiecy nie bolalo, ba, nawet sobie troche pogralem, bo na pewnym etapie gra juz byla grywalna :) A taki obnizony abonament to fajna sprawa, w szczegolnosci, ze jezeli gra bedzie dobra to z czasem sie to zwroci.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:05 
Cytuj  
Jeżeli nie zamierza się mieć więcej niż jednej postaci na serwerze, to różnica między Legacy a 1-postać per serwer abo jest 2$. 6 zł, nie wiem jak tam to na euro się będzie przekładało bo w tym linku Gokulo co podałeś nie mogłem znaleźć cen w euro, ale tragedii nie ma o ile ktoś nie jest alciarzem. Z tym, że Final Fantasy pozwala b.dużo zrobić jedną postacią right?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:08 
Cytuj  
W zasadzie prawie wszystko. Jedyne co zostanie to jezeli kazde miasto bedzie znowu mialo osobna fabule + probowanie innych ras. A tak to dla inventory space co najwyzej.

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:51 
Cytuj  
teraz dylemat :D
bo chciałbym też nabyć pudełko z FFXIV ARR, jakieś domysły ile może kosztować?
i czy mogę jechać na kluczach z pudełek, czy to tylko jednorazowe, chociaż w przypadku pudełka wersji "1.0" i "2.0" nie powinno być problemu.
podawali już informację kiedy zamierzają ponownie otworzyć serwery?
gdzie są z reguły umieszczone serwery? planuje grać na Mysidia/Figaro
czy jest możliwa modyfikacja postaci po jej utworzeniu, chodzi mi tu o budowę ciała itp. jak podczas tworzenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:58 
Cytuj  
sula napisał(a):
Jeżeli nie zamierza się mieć więcej niż jednej postaci na serwerze, to różnica między Legacy a 1-postać per serwer abo jest 2$. 6 zł, nie wiem jak tam to na euro się będzie przekładało bo w tym linku Gokulo co podałeś nie mogłem znaleźć cen w euro, ale tragedii nie ma o ile ktoś nie jest alciarzem. Z tym, że Final Fantasy pozwala b.dużo zrobić jedną postacią right?


W FFXI wszyscy mieli alty (niektorzy po kilkanascie), wiec tu moze byc podobnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 14:00 
Cytuj  
- cena jeszcze nie jest znana
- drugiego pytania nie rozumiem :D
- premiera jest w chwili obecnej planowana na lato
- servery beda w JP, US i EU - bedzie mozna wybrac ktory region sie chce. Mysidia i Figaro to staaare nazwy serverow (jeszcze sprzed merge) - w ARR beda nowe
- nope, ale najprawdopodobniej bedzie mozna twarz, albo chociaz fryzure zmieniac.

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 14:41 
Cytuj  
co do drugiego pytania, przykład:
każde pudełko z grą ma klucz na 30 dni gry, gdybym miał 5 pudełek z grą, to czy mógłbym wykorzystać wszystkie 5 kluczy na jednym koncie, i grać przez 5 miesięcy? ;]

na lato to miałem inne plany ;]
powinni dać chociaż parę godzin demonstracyjnych.

A co do postaci w grze i klas, jak jest ze statystykami? są przydzielane automatycznie do klas, przez nas czy jak?
bo raczej Warrior`owi i Mag`owi nie wcisnę Pure DEX czy AGI ;D

mając jedną postać, nie mogę jej popsuć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 14:51 
Cytuj  
- nie, nie da sie wiecej kluczy wpakowac w jedno konto zeby miec wiecej playtime :p
- masz teraz zapisy do bety, pozniej bedzie open beta tez wiec jak najbardziej bedzie mozna potestowac
- statystyki sa przydzielane glownie automatycznie + od pewnego lv dostaje sie tzw. allotment points, ktore rozdaje sie samemu. Sa one jednak przypisane tylko do danej klasy i kazda dostaje swoje osobno, wiec nie ma zadnego konfliktu rozdawania tutaj.

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 14:58 
Cytuj  
z każdym otrzymanym postem na temat tej gry, mam co raz większego banana na twarzy :) :D

jeszcze tak dla pewności z tymi pudełkami:
wpisuje pierwszy klucz z pudełka> mija 30 dni, konto nieaktywne > wpisuje drugi klucz z pudełka> mija 30 dni >...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:03 
Cytuj  
Nie, w zadnym mmo takich bajerow sie nie da robic :D

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 9.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:04 
Cytuj  
czyli z pudełkami z wersji 1.0 i 2.0 nie da rady?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:08 
Cytuj  
Nie, to jest nadal jedna gra :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.