mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Na jakim serwerze bede gral?
1. Sargatanas (Legacy) 44%  44%  [ 22 ]
2. Moogle 56%  56%  [ 28 ]
Liczba głosów : 50
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 12:48 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Po 1. możesz mieć 8 LSów założonych na raz, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wszyscy siedzieli razem niezlaeznie jaką FC kto sobie wybierze

Po 2. Mam wrażenie, że dorabiasz do "CC" jakąś ideologię. Jak dobrze pamiętam, to w 11 nigdy nie było tak, że wszyscy siedzieli tylko na CC, tylko na różnych LSach, czy to socialach, czy hnmlsach. Wydaje mi się, że tym co w ffxi faktycznie jako tako zgrupowało polaków to było to forum.


dokladnie panie doktorze

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 14:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
psycholodzy i socjolodzy to nieprzydatne elementy społeczeństwa :P
Ale ten tego co ja chciałem - kurna - kontynuujcie tradycję CC i niechaj chociaż Polacy siedzą wspólnie, a nie rozdrobnienie na 3 różne :(


Bo?
Osobiście nie przepadam za ksenofobicznym kiszeniem sie we własnym sosie.
Lubię jak towarzystwo jest urozmaicone, co więcej - lubię, jak są anglojęzyczni uzytkownicy, bo to mi daje okazję do ćwiczenia języka :)

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 14:30 
Cytuj  
Oj anglojęzyczne też lubię, ale chodzi mi o to, aby Polacy trzymali się razem i tłukli po mordach resztę serwera :P

Właśnie przypomniało mi się - Brok będzie grać?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 18:40 
Cytuj  
Wlasnie musze zadzwonic do Broka


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 19:04 
Cytuj  
Całe polskie community na jednym servie/FC/LSie to i tak bomba zegarowa, ludzie uciekali do ang-lsów, hnm lsów i innych ustrojstw, bo zwyczajnie z rodakami nie mogli się dogadać.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 19:38 
Cytuj  
No nie prawda. HNMLS miał inny cel.
Kto uciekał do ang-lsów?
Teoretycznie Freyah i ja, ale wynikło to z nieporozumienia z suczkinsem :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 23:17 
Cytuj  
Poniewaz XI zupelnie mi sie nie podoba szukam innego sposobu na marnowanie czasu, czytajac wasze wpisy nie moge zdecydowac sie na serwer, niech ktos mi wysle pm gdzie isc na dzien dzisiejszy bo pewnie lista graczy i tak sie zmienila

p.s. Brok gra w XIV?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 00:39 
Cytuj  
czytam,czytam i chyba .... poczytałem już dość .

Nie ma 3ciego serwera do wyboru ?:p

a tak serio - poczekam na OB , może ! do premiery. Zacznę od nowa ,bo 10 lvl (wymęczony zresztą w v.01 ) to pikuś .
Obstawiam (mimo wszystko) S ,ale - wszystko zależy od kilku osób ,które wciąż nie są pewne gdzie będą grały. Jak już pisałem - czy wybiorę S czy M - i tak będzie mi brakować kilku osób ze "starego FF" .
Nie wiem na ile te inicjacje i wymogi lvlowe będą miały odzwierciedlenie w RL , ale to właśnie zniechęciło mnie w jednej z PL gildii , gdy grałem w inne MMO - i akurat miałem przerwe w graniu w momencie wyjazdu do UK, po powrocie okazało się ,że mimo wszystko zostałem kick'nięty. Dlatego Social na miarę CC wydaje mi się bardziej .... bezpieczny :)

Reasumując - poczytam jeszcze , zobaczę gdzie Kto idzie w momencie OB - podejmę jakąś decyzję :)

O ile mi ta 14tka na lapku ruszy :) ( jak nie, to Gala zamorduję :p )


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 07:35 
Cytuj  
Tutaj masz benchmark o ktorym mowilem:
http://na.finalfantasyxiv.com/benchmark/

Przy okazji pozwala sie pobawic w tworzenie postaci :)


Posty: 7
Dołączył(a): 4.08.2013
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 10:56 
Cytuj  
Witam :)
Jestem tutaj nowy i szukam Polaków, z którymi mógłbym wspólnie grać w ff14. Czytam i widzę, że serwer Moogle jest dla nowych ludzi, a ja swoją przygodę z ff14 zacząłem niedawno od 3 fazy bety - gra bardzo przypadła mi do gustu więc postanowiłem zamówić i grać. Jestem raczej casualem i nie zamierzam trzaskać lvl, oraz ścigać się itp...Od czasu do czasu mam ochotę po prostu pograć z kimś :)
Więc...wiem że mnie nie znacie i wgl, ale mogę liczyć na to, że wkręcę się w jakąś ekipę? Przyjmijcie biednego samotnika XD (info dla dziewczyn - jestem całkiem przystojny :P).
Pozdro :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:14 
Cytuj  
Ja nigdy z nikim w FF tutaj w forum nie grałem (bo nigdy w ff nie grałem:P). Dla mnie jedyna opcja to granie bez mega ciśnienia i robienia całego contentu jak najprędzej się da. Są jeszcze inne gry no i praca/kobieta ;). Na tą chwilę widzę, że tylko ProGildia Khebelna się ogłaszała ale to opcja zdecydowanie nie dla mnie - po TheDust dość mam takiej spinki na ciągłe "raidowanie i czyszczenie" kilka razy w tygodniu. Fajnie, że są ludzie którzy mają na to czas - zazdroszczę im :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 19:41 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja nigdy z nikim w FF tutaj w forum nie grałem (bo nigdy w ff nie grałem:P). Dla mnie jedyna opcja to granie bez mega ciśnienia i robienia całego contentu jak najprędzej się da. Są jeszcze inne gry no i praca/kobieta ;). Na tą chwilę widzę, że tylko ProGildia Khebelna się ogłaszała ale to opcja zdecydowanie nie dla mnie - po TheDust dość mam takiej spinki na ciągłe "raidowanie i czyszczenie" kilka razy w tygodniu. Fajnie, że są ludzie którzy mają na to czas - zazdroszczę im :).


Spoko, przyjmiemy cie do DynamisProject. Mysle, ze bedziemy gildia w pewnym sensie zamknieta (raczej nie bedziemy prowadzic zadnych rekrutacji), ale jak ktos bedzie chcial dolaczyc to nie bedzie zadnego problemu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 19:54 
Cytuj  
No ja liczę, że też dołączę w Wasze szeregi :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 19:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
No ja liczę, że też dołączę w Wasze szeregi :D


spoko, zapraszamy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 20:05 
Cytuj  
Mrynar a sporo kobiet gra w tej gildi ;)?? Graliście w niej jeszcze za czasów FF XI czy to nowy twór :)??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 20:11 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mrynar a sporo kobiet gra w tej gildi ;)?? Graliście w niej jeszcze za czasów FF XI czy to nowy twór :)??


Nowy i stary. To byla nazwa gidlii miedzynarodowej zalozonej na potrzeby jednego rajdu (Dynamis) i prowadzonej przez Polakow. Rajd odbywal sie regularnie 2 razy w tygodniu przez pare lat. Wtedy bylo tam sporo kobiet, w CrazyChocobos (rdzennej, polskiej gildii) tez bylo sporo kobiet. Jak bedzie w XIV nie mam pojecia.

Finalowy boss na Dynamisie:

https://www.youtube.com/watch?v=VwnN3pelnWs

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 16:54 
Cytuj  
Jauron:

Cytuj:
W dupe!!! Nawet nie namierzylem go!!! :)


Mantle poszło do nie :)


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 4.08.2013
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 10:49 
Cytuj  
Tyle tych gildii że nie wiadomo co wybrać...Nie żeby ktoś mnie tam zaraz zapraszał, ale jak wgl z ludźmi nie grałem to nie mam pojęcia gdzie fajnie...
Mogę liczyć na to że ktoś mnie przyjmie? :3

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 12:11 
Cytuj  
My wszystkich przyjmniemy. Z otwartymi rekoma. O ile są przystojni/ladne inteligentni/nie mówią za dużo i bogaci/chętne do pracy.

<evil grin> :P

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 12:50 
Cytuj  
Krzyk a Ty też z Dynamis czy inna gildia zupełnie??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.